Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj przez konto Google      Logowanie »   
  • Rejestracja

Audio Physic – w ofercie firmy E.I.C. Sp z o.o.

audiophysic

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 EIC-Marketing

EIC-Marketing
  • Branża
  • 77 postów

Napisano 06.03.2018 - 08:59

„No loss of fine detali”
Dołączona grafika

Bardzo miło nam zakomunikować, że od dnia 1 marca 2018 roku niemiecki producent kolumn klasy High-End firma Audio Physic zdecydowała się powierzyć dystrybucję swoich wyrobów na terenie Polski firmie E.I.C. Sp. z o.o..
Producent jest bardzo dobrze znany na rynku audio od ponad 30 lat. Cieszy się ogromną renomą i sławą, a wiele jego konstrukcji zdobywało i zdobywa wyróżnienia i nagrody na całym świecie.
Oferta producenta jest bardzo szeroka. Zawiera jedenaście modeli podłogowych, trzy modele podstawkowe, trzy głośniki centralne, kolumnę ścienną i aktywny subwoofer. Poczynając od niedrogich modeli dla początkujących miłośników reprodukcji z najwyższą jakością modelu Classic 5, po przez całą serię Classic oraz bardzo popularne modele Tempo Plus i Avanti przez nowe Virgo III i Avantera III, a na ekstremalnie zaawansowanym technologicznie, wprowadzonym z okazji 30 lecie istnienia firmy, modelu Cardeas 30 LJE. Wszystkie konstrukcje cechuje wielka dbałość o wyeliminowanie szkodliwych drgań i wibracji powstających w czasie odtwarzania muzyki. Cechą charakterystyczną reprodukcji muzyki przez kolumny głośnikowe Audio Physic jest wręcz holograficzna stereofonia i budowanie wielkiej przestrzeni w szerz i głąb sceny dźwiękowej.  
W ofercie firmy znajdują się eleganckie szklane podstawki pod monitory, podkładki magnetyczne pod kolumny, tradycyjne wkręcane nóżki pod kolumny i podkładki magnetyczne pod inne urządzenia audio np. odtwarzacze CD, wzmacniacze, przetworniki D/A, streamery czy gramofony.
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych