Skocz do zawartości
IGNORED

Syngantury użytkowników.


djmilkyway

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy macie, ale mnie często ciekawi jaki sprzęt posiadają w domu wypowiadający się forumowicze. Nie każdy ma w sygnaturze, czy w opisie, a uważam, że jest to bardzo ciekawa informacja o użytkowniku. Fajnie by było zainicjować tworzenie swoich sygnatur z komponentami obecnego systemu.

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy pesymistami, trzeba optymistycznie założyć, że użytkownicy istniejący na forum i udzielający się będą z resztą szczerzy.

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy pesymistami, trzeba optymistycznie założyć, że użytkownicy istniejący na forum i udzielający się będą z resztą szczerzy.

Na początku nie chciałem podawać swojego systemu w " O mnie " , ale jak mam być wtedy wiarygodny ? Jak ktoś poprosi to wrzucę fotki i tyle , tych co nie mają opisu swojego sprzętu biorę na mniej poważnie :-) . A dobry temat dj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy przechodził przez różne etapy sprzętowe, różne elementy wymieniał ale fajnie byłoby na szybko, nie wchodząc w profil, tylko czytając od razu pod postem wiedzieć co kto ma. Oczywiście posiadany sprzęt nie świadczy o wiedzy i obyciu w temacie, ale jest bardzo ciekawą informacją, przynajmniej dla mnie.

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie chciałem podawać swojego systemu w " O mnie " , ale jak mam być wtedy wiarygodny ? Jak ktoś poprosi to wrzucę fotki i tyle , tych co nie mają opisu swojego sprzętu biorę na mniej poważnie :-) . A dobry temat dj .

A ja na początku podałem swój system, tylko wiesz co później się działo w dyskusjach na temat, kabli, bezpieczników, sprzętu, stolików, absorberów pod sprzęt, akustyki etc.?

.... no właśnie, chyba nie chcesz wiedzieć.

Często podawanie tego co się ma jest niezłą pożywką dla pseudo znafffcufff i naukoffffcuuuffff w dyskusjach o wyższości jednego nad drugim.

Dlatego też u mnie nie znajdziesz opisu systemu.

A traktowanie kogoś poważnie lub nie po stanie posiadania sprzętu to trochę przeczkolandia, ot i co.

Proponuję lepiej poczytać kto co ma do powiedzenia w temacie, po tym poznasz z kim masz do czynienia, chociaż są tacy co to nazywali się periodyków audio i jedyne co mają do zaoferowania to wyczytałam teoria, a doświadczenia brak.

Nie tędy droga kolego, nie ocenia się po sprzęcie.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na początku podałem swój system, tylko wiesz co później się działo w dyskusjach na temat, kabli, bezpieczników, sprzętu, stolików, absorberów pod sprzęt, akustyki etc.?

.... no właśnie, chyba nie chcesz wiedzieć.

Często podawanie tego co się ma jest niezłą pożywką dla pseudo znafffcufff i naukoffffcuuuffff w dyskusjach o wyższości jednego nad drugim.

 

Mam spory dystans do tego co ktoś sądzi o moim sprzęcie. Przecież to mi ma się podobać jak gra. ;)

 

 

Uważam, że na forum o takiej tematyce informacja o konfiguracji to istotna informacja. Właściwie najważniejsza.

Dodatkowo pozwala lepiej zrozumieć czyjeś upodobania, gust czy wypowiedź.

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory dystans do tego co ktoś sądzi o moim sprzęcie. Przecież to mi ma się podobać jak gra. ;)

 

 

Uważam, że na forum o takiej tematyce informacja o konfiguracji to istotna informacja. Właściwie najważniejsza.

Dodatkowo pozwala lepiej zrozumieć czyjeś upodobania, gust czy wypowiedź.

Zgadzam się w 100%ach

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki zwyczaj .......pochwalenia się co się ma albo złożyło, praktycznie z niczym nie jest związane, niegroźne dla otoczenia.

Np na forum rowerowym wkeljało się Bikestatsa - czyli ile km kto już narobił, na forum foto wklejało się jakie kto ma lustrzanki albo inne wynalazki,

Człowiek to takie jedyne zwierze, które lubi się chwalić i być chwlone aby wzbudzać zazdrość, ot co.

Jeśli chodzi o sprzęt to mam tego troche ale brakuje czasu ...........a czas ucieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi takie wpisy zalatują zakompleksieniem i jakimś pokrętnym spojrzeniem na życie, ot co.

 

Na forum fotograficznym istotny jest sprzęt jakimś ktoś robi zdjęcie, na forum samochodowym dajmy na to Forda model jakimś ktoś jeździ. Więc nic dziwnego, że na forum audio umieszcza się sprzęt na którym słuchamy muzyki.

Normalna sprawa, że tak informacja się pojawia i nie ma w tym jakiejś większej ideologii.

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum fotograficznym istotny jest sprzęt jakimś ktoś robi zdjęcie, na forum samochodowym dajmy na to Forda model jakimś ktoś jeździ. Więc nic dziwnego, że na forum audio umieszcza się sprzęt na którym słuchamy muzyki.

Normalna sprawa, że tak informacja się pojawia i nie ma w tym jakiejś większej ideologii.

 

Niezależnie jak będziemy to tłumaczyć to i tak stoją za tym prymitywne instynkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie jak będziemy to tłumaczyć to i tak stoją za tym prymitywne instynkty.

Nie zawsze. Jest to zawsze jakaś wskazówka dla innych, a jak to ktoś odbiera na to już nie mamy wpływu. Ja tam jestem mały pikuś, więc to nie jest problem. Wrzuciłem info w "o mnie". W ten sposób wilk syt i koza cała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej byłoby się czasem przypucować, że jeżdżę Focusem ( na Audiostereo )

i że słucham sonat Haendla i Prince'a na budżetówce ( na Fordclubpolska.org )

Byłoby chyba znacznie bezpieczniej ;-))

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro jest czytać co po niektóre wpisy, zapewniam Was, że wiele osób nie patrzy przez pryzmat kasy, chwalenia się tym co ma, a z resztą jak ma się pochwalić dobrym system,dobrze grającym to czemu nie. Jak ktoś wpisze sobie, albo twierdzi, że coś ma a tak w rzeczywistości nie jest to współczuje, ale skoro rośnie mu przez to ego to powodzenia.

Ciągle uważam, że czytając konkretny wpis użytkownika, gdzie pod spodem widzimy na czym gra wzbogaca to wtedy wypowiedź, daje możliwość dodatkowych pytań i dyskusji.

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro jest czytać co po niektóre wpisy, zapewniam Was, że wiele osób nie patrzy przez pryzmat kasy, chwalenia się tym co ma, a z resztą jak ma się pochwalić dobrym system,dobrze grającym to czemu nie. Jak ktoś wpisze sobie, albo twierdzi, że coś ma a tak w rzeczywistości nie jest to współczuje, ale skoro rośnie mu przez to ego to powodzenia.

Ciągle uważam, że czytając konkretny wpis użytkownika, gdzie pod spodem widzimy na czym gra wzbogaca to wtedy wypowiedź, daje możliwość dodatkowych pytań i dyskusji.

Bardzo często kasa nie gra!

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.