Skocz do zawartości
IGNORED

Jamo Classic 10


Marek Jastrzębski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum.

Od kilkunastu lat jestem posiadaczem zestawu Onkyo: wzmacniacz A-9511, tuner T-4511, odtwarzacz DX-7511CD z podłączonymi kolumnami podłogowymi Jamo Classic 10. Sprzęt spisywał się przyzwoicie przy słuchanej muzyce wykonawców typu Sting, Dire Straits, Turnau, Adele, Nora Jones, muzyka poważna, jazz klasyczny, Roxette, a więc korzystającej sporo z niskich tonów może za wyjątkiem ostatniego ;p

Parę dni temu żona "pomogła" szklanką wody ulec awarii wzmacniaczowi. I powstało nowe wyzwanie.

Szukam wzmacniacza, który zastąpi zepsuty ale i stworzy miejsce do rozbudowy z ww. kolumnami. Po rozmowach z kilku sklepami i przeczytaniu informacji o testach aktualnie dostępnego do 2500zł sprzętu wyklarowała się grupa moich faworytów:

YAMAHA A-S701

NAD C356BEE

Marantz PM6006

Moim zdecydowanym faworytem na ten moment jest ten ostatni, ale to bardziej zdanie na podstawie opinii sprzedawcy, u którego się zaopatruję (nie wiem czy porada nie jest podyktowana stanem posiadania w sklepie) i moje odczucia niż wiedza, bo nie jestem fachowcem elektronikiem. Nie wiem jak będzie się spisywał w ww. konfiguracji i jakie są wymagane/konieczne/pożądane dalsze zmiany. Podstawą doboru jest rodzaj słuchanej muzyki :)

Dziękuję za fachowe porady, uwagi użytkujących podobny do planowanych w zakupie sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.