Skocz do zawartości
IGNORED

Prośba o wycenę Nad 316 bee+ Nad 542 + Mission m33i


Paweł Świerczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, od kilku dni zastanawiam się nad sprzedażą mojego zestawu Nad 316bee+ nad 542 + mission m33i.

 

Zestaw zakupiony jako nowy około 6 lat temu w Krakowie w Audiotrend, mam dokumentacje fakturę. Sprzęt jest w stanie bardzo dobrym, wzmacniacz nie ma pilota niestety młodszy syn się nim zajął i od kilku lat nie mogę go namierzyć do wzmacniacza posiadam pudełko, z kolumn z racji braku miejsca w piwnicy po prostu wyrzuciłem.

 

Odtwarzacz Nad 542 zakupiony jako używany , brak pilota stan również idealny, brak pilota.

 

 

Na sprzedaż sprzętu wpadłem kilka dni temu wraz z przeprowadzką którą planuje, sprzedaje mieszkanie i buduje dom. Salon 50 metrów i tak sobie pomyślałem raz sprzęt przez min półtora roku będzie nie używany, dwa salon który będę miał będzie miał 50 metrów i nie wiem czy ten zestaw da sobie radę z tą oszałamiającą kubaturą :) ( teraz mamy 18 metrów), trzy pretekst do zakupu nowego sprzętu .

 

 

Dzięki za sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pilotów poważna sprawa. 6 lat dla współczesnego NADA mam na myśli właśnie te nowsze serie z niezbyt pochlebnymi opiniami i chyba nie produkowanymi już UK tylko w Chinach (miałem kiedyś dwa zmostkowane 370 ale serii bee raczej nie powinno się do 370 porównywać). No i jeszcze głośniki niezbyt rewelacyjne.

Bez złośliwości zostaw sobie ten sprzęt do sypialni no tak ale pilotów brak. No może za kilka worków gipsu by poszło ale na wiele nie licz.

Wystaw od zeta pokaż ludziom gdzie zamieściłeś ogłoszenie/a i sprawdzisz siłę nabywczą rynku.

Można jeszcze inaczej sprawdź ceny na ebayu UK tam zazwyczaj sprzedający i kupujący są rozsądni.

Nie wmawiają ludziom że sprzęt budżetowy jest hiendem.

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.