Skocz do zawartości
IGNORED

Cary Audio Klub


Raf3008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Od nie dawna jestem posiadaczem preampu SLP-05 przesiadłem się z integry Hegla i powiem że różnica kolosalna.

Mam natomiast problem z wysokim gainem (mega głośno i strasznie szumi z głośników nawet gdy potencjometr jest na 0, nie da się regulować głośności na preampie bo jest tam duży przyrost głośności) po XLR po podłączeniu do końcówki mocy Hegel H20. Czy ktoś miał podobny problem?

Na chwilę obecną podłączyłem przez RCA i jest lepiej bo nie szumi aż tak mocno lecz wciąż nie idzie regulować głośności (obchodzę to regulacją głośności na DAC-u)

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Nie wiedziałem o istnieniu tego klubu wcześniej.

Zapisuję się do klubu z przedwzmacniaczem SLP-05. Wcześniej miałem mniejszego brata SLP98 i na tyle mnie urzekł, że zdecydowałem się kupić wyższy model.

Sprzęt cieszy ucho i oko. Muzycznie bajka: nasycone granie z fajną przestrzenią. Gra to dużo lepiej niż bezpośrednio z dac, czy pasywki Kozmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.