Skocz do zawartości
IGNORED

słuchawki douszne z Fiio x1


kamzak88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dousznych słuchawek (douszne nie dokanałowe gdyż dokanałowe o dziwo mi wypadają, tak naprawe wyzłobione z ipone słuchawki idealnie sie u mnie w uszach trzymaja) mysle tak ok 300zł dobrze zgrywające się z Fiio X1 mk2, muzyka słuchana to wszelkiego rodzaju rock metal :) Jakieś propozycje;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli natomiast bylo byc cos odpowiedniego a nie były by to pchełki to wytestuje je jak sie trzymaja w moich uszach wiec nnarazie sie nie ogrniczam do samych pchełek

 

 

Syn używa AKG, model Y15. Ładnie się zgrały, pasmo wyrównane, bas ok.

 

(Pczywiście z Fiio)

 

czyli z Fiio dobrze zagrają? jak scena dynamika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mee Audio M6 PRO - świetnie się zgrywają z przenośnymi wzmakami FiiO. Sam takiego kompletu używam.

https://sklep.rms.pl/mee-audio-m6-pro-m6pro-pianki-comply-t-sluchawki-monitory-dokanalowe-profesjonalne-audiofilskie-z-odlaczalnym-kablem

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fiio X1 używam Brainwavz Delta i naprawdę pełne zadowolenie. Jest szczegółowo i basowo. Mimo swojej niskiej ceny, myślę że dorównują dźwiękowo niektórym słuchawkom z zakładanego przez Ciebie budżetu.

 

P.S. Już się poprawiam, B.D. to niestety dokanałowe ale są naprawdę dobrze spasowane.

Harman/Kardon HK980 - Magnat Quantum 1005 - Yamaha CDX-590 - DAC Nostromo Wolf + Nostromo 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fiio X1 używam Brainwavz Delta i naprawdę pełne zadowolenie. Jest szczegółowo i basowo. Mimo swojej niskiej ceny, myślę że dorównują dźwiękowo niektórym słuchawkom z zakładanego przez Ciebie budżetu.

 

Porównywałeś je z czymś w podobnym przedziale cenowym? .. bo też potrzebuję do swojego X1 dokanałówek na wynos (na codzień gra z AKG 550 ale to raczej nie na spacer z tym..) i ciekaw jestem opinii bo nie bardzo mam czas przesłuchiwać a zakup w ciemno raczej niewskazany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś je z czymś w podobnym przedziale cenowym? .. bo też potrzebuję do swojego X1 dokanałówek na wynos (na codzień gra z AKG 550 ale to raczej nie na spacer z tym..) i ciekaw jestem opinii bo nie bardzo mam czas przesłuchiwać a zakup w ciemno raczej niewskazany..

Jedynie z Brainwavz proAlpha, które mimo prawie dwa razy wyższej ceny nie wydały mi się bardziej muzykalne jak to sugerują niektóre recki. Wykonanie jest jednak troszkę lepsze.

Harman/Kardon HK980 - Magnat Quantum 1005 - Yamaha CDX-590 - DAC Nostromo Wolf + Nostromo 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.