Skocz do zawartości
IGNORED

Jamo vs. Dali vs. Heco


Liter

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że "w macierzystym wątku" nie mogę uzyskać podpowiedzi, zakladam "nowy-kolejny" i liczę na pomoc w wyborze zestawu 5.1 do amplitunera Onkyo Rz 800. Pod uwagę biorę głównie trzy zestawy :

1. Jamo C97+C93+C9+sub112 - od samego początku główny faworyt. Design jak dla mnie bajka, do tego mocny bas - ale problem z dostępnością na chwilę obecną

2. Dali Zensor 7+1+vocal +sub e12f - wielu z was poleca ten zestaw, faworyt mojej drugiej połówki. Podobno sub znacznie lepszy, mocniejszy niż jamo...

3. Heco Music Style 900+200+Center2+sub 25a - gabarytowo największe, wizualnie również mega, "błyszcząca biel" pięknie wygląda, ale chyba sub najsłabszy że wszystkich zestawów. Spotkałem się jednak z opinią że to najlepszy stosunek jakości do ceny...

Panowie, na pewno ktoś z was ma któryś z tych zestawów który gra z Onkyo 800-ką, albo chociaż testował jak "współgrają"... Co polecacie ? Dlaczego ? Konkretnie i na temat proszę ;)

Liczę na wszelkie porady, wskazówki i opinie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz posluchaj bo zadne ochy i achy nad danym zestawem nie dadza tego co odsluch, ja bym na wstepie odrzucil dali, jak dla mnie graja jak cieple kluchy, ale to juz preferencje osobiste, co do suba nie musisz brac go z tej samej stajni, z tych trzech faworytem na papierze bylby jamo, ale ja bym szedl w sprawdzone czyli klipsch i velodyne, tez zalezy ile chcesz wydac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.