Skocz do zawartości
IGNORED

rozbudowa amplitunera 9.1 o końcówke mocy z 7.1 do 7.1.4


MartyMcFly

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam pytanie chce połaczyc avr 4300 ze wzmacniaczem Denona pma z wyjsciem amp direct (kocowka mocy) tak zeby zmiescily sie dodatkowe 2 glosniki sufitowe.

 

Ampli obsluje 11.1, ale z tego co sie orientuje jest potrzebna koncowka mocy na 2 glosniki z tych 11 (obecnia mam 7.1, chce rozbudowac dodatkowo o 4 glosniki atmosowe do 7.1.4.

 

Pytania:

 

1) czy moge podpiac pod wzmacniacz w trybie amp direct fronty, tak zeby graly w kinie, a jak bede chcial osobno to do muzy w stereo i gdzie bo w sekcji pre out ampli mam tylko jedna pare opisana na fronty oraz zone2 zone3 (zakladam ze ktores z tych, zdjecie w zalaczneiu) ?

2) czy dobrze rozumuje z tym podpieciem: w aplitunerze pre out z sekcji frontow do wzmacniacza wejscie amp direct kabel RCA oraz do wzmacniacza glosniki frontowe (nie mam osobnego DCD, tylko do amplitunera podpiety odtwarzacza blu ray -zastanawiam sie czy taki setup z frontami muza grana przez blu ray ma sens -> dodam ze ten setup to 90% pod kino domowe)

3) czy lepiej zamiast frontow atmosowe wpiac przez pre out jako front height2 a fronty zostawic w amplitunerze

 

Dzieki za porady

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.

 

Dobrze rozumuje z podłączeniem?

 

w amplitunerze pre out z wyjscia front do amp direct wzmacniacza kablem 2RCA 2RCA,

do wzmacniacz natomiast 2 sztuki frontow ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge podpiac pod wzmacniacz w trybie amp direct fronty, tak zeby graly w kinie

IMHO nie, jak chcesz mieć 7.1.4, to fronty napędza amplituner a dodatkowy wzmacniacz obsługuje głośniki sufitowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.