Skocz do zawartości
IGNORED

Sklep z muzyką FAN


kawo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tam coś kupował? Niedawno odkryłem ten sklep w necie i jestem w szoku jaki mają asortyment np. płyt CD. Pytanie jest takie jak wywiązują się z realizacji zamówień, bo na niektóre pozycje trzeba czekać do 45 dni i zadatkować je. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie doświadczenia, że przed zadatkowaniem warto potwierdzić, że sprowadzą towar.

Ogólnie to nie ma powodów do niepokoju, nie są oszustami. Jeśli masz pieniądze i cierpliwość, zamawiaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto , ceny dobre i wybór doskonały. Czasami jak czegoś nie ma na miejscu to trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zdecydowanie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niektóre pozycje trzeba czekać do 45 dni

Tak samo sprawa wygląda w RockSerwis, Gigant. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, reszta bezproblemowa.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem kilka razy i uważam , że są ok. Na mało popularne płyty trzeba poczekać. Raz mi się zdarzyło, że mi anulowali zamówienie po kilku dniach z powodu braku dostępności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tym sklepie. Nigdy się nie naciąłem choć raz musiałem czekać około miesiąca (zgodnie z zapowiedzią)

Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem wielokrotnie - nigdy nie było problemów.

 

Raz przechodziłem przez procedurę reklamacyjną - również bezproblemowo, choć długo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 3 zakupy - teraz oczekuje na 4

 

 

przy płatności przelewem bodajże można zapłacić dopiero jak skompletują zamówienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i rady:)

 

Jestem ich klientem , sklep solidny i bezproblemowy.POLECAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, kupiłem kilka płyt niedostępnych już w innych sklepach. Czasami trzeba cierpliwie poczekać ale potrafią często sprowadzić niesprowadzalne :) i to za rozsądne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Few are those who can see with their own eyes and hear with their own hearts." A.Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat zamawiam tam CD. Ceny naprawdę konkurencyjne i często są okazje cenowe. Nie biorą kasy zanim nie skompletują zamówienia. Owszem czasami się czeka, ale to i lepiej, bo można ciągle coś dobrać i przy ustalonej sumie zamówienia mieć darmową wysyłkę. Pakowanie płyt najlepsze z jakim się potkałem, przewyższają nawet Japonię. Nigdy nie miałem pomyłki, a kiedyś mi wyjaśniono, że musiano powtórnie dla mnie zamówić pozycję, bo zauważyli usterki w opakowaniu. Niesamowite!

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że biją na łeb na szyję wszystkie obecne na rynku sklepy:

- potężna ilość towaru w ofercie

- dotrzymują czasami dość długich, ale ustalonych terminów, czego brakuje Music Corner i Rock Serwis

- jakość płyt 100%

- kultura, czego brakuje panom z Abraxas i Megadisc

- nie sprzedają piratów i tzw. pirato-bootów, unoficial, itp, made in chino-japan.

- najniższe ceny, prawie wszystko folia fabryczna

- otwarci na reklamacje i zwroty za pocztę, czego chyba nie uświadczysz już w żadnym polskim sklepie z CD

 

Od razu mówię, to nie mój sklep, nie mam udziałów, zamawiam przez internet, dostaję pocztą.

Namawiam serdecznie do kupowania tam, bo chciałbym, aby taki poziom się rozwijał i był nagradzany obrotami.

Niestety to jest chyba ostatni dobry sklep na mapie nie tylko Polski, ale i świata.

Gdy go polecimy i rozgłosimy jego plusy, to jest nadzieja, że będzie o nas dbał jeszcze wiele lat.

Starzy cwaniacy i wyjadacze niech już idą na emeryturę. Tyle lat nas oszukiwali, że pora spoczynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojalnie uprzedzają o dłuższych terminach.

Często warto czekać.

Obecnie mam w realizacji u nich 15 pozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo płyt kupiłem w tym sklepie - polecam

w sumie to tylko w dwóch sklepach zamawiam płyty....FAN i Club CD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w FAN podoba mi się, że są czasami krótkie recenzje i możliwość odsłuchania całej płyty w kawałkach.

Także podawanie innych wydań danego tytułu, spisu utworów, bonusy, oraz co ważne numery i daty wydań.

To jedyny prawdziwy sklep dla kolekcjonerów i nie tylko.

Rozwijajmy go, a będzie służył nam lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tak na chybił trafił trafiłem do tego sklepu i widzę, że chyba wszyscy zadowoleni. Wobec tego już poszło do nich zamówienie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce chyba najlepszy. Jakby mieli szybsze wyszukiwanie, byłoby niemal perfekcyjnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję nich już ze 3 lata. Zamawiam średnio po 15 płyt. Zdarzało się że na niektóre płyty musiałem czekać nawet po 3 miesiące ale co tam. Wkurza mnie u nich to, że zawsze kilka płyt przyjdzie jakby używanych. Porysowane pudełka. Okładka czasami uszkodzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sklep, dawno tam nie kupowałem, ale myślę, że nadal trzymają poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy były tak oznaczone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Baaaaardzo solidną firma. Pierwsze zamówienie złożyłem u nich we wrześniu 2010 roku i tak już jesteśmy razem :). Bonusy są np. kalendarz - mam już dwa, zapisuje w nich "dziennik muzyczny". Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.