Skocz do zawartości
IGNORED

Rock Polo - czyli fenomen Sławomira.


marian.ch

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu zaznaczę, że nie jestem fanem Sławomira, ale od czasu do czasu ( przeciętnie raz w miesiącu) zapuszczę sobie dla jaj jakiś jego kawałek ;)

Skąd się wziął fenomen - najlepiej obecnie zarabiającego, najpopularniejszego, robiącego błyskotliwą i błyskawiczną karierę w Polsce zespołu aktora Sławomira Zapały ?

Znakomicie przemyślana od samego początku samopromocja !!!, znakomici muzycy, "chwytliwe" kawałki na lekko rokową nutę , teksty ocierające o kicz ( ale nie tandetne jak disopolo), doskonały kontakt z publicznością.

Sławomir znalazł pomysł na życie i widać, że ma duży dystans do swej twórczości...wygląda jakby robił to dla jaj i naród to kupił.

Czy jest aż tak źle z kulturą muzyczną większości młodych Polaków ? Czy to już koniec starych - dobrych czasów rockandrolla ?

p.s. fajne numery ;) muzycznie bez zarzutu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się silne parcie na sławę, popularność i zarabianie kasy + talent, predyspozycje i głowę na karku, to można wszystko.

Podejrzewam, że Pan Sławomir do takich właśnie osób należy.

Robi niekoniecznie to co lubi, ale to co jest bardzo dochodowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem jeszcze, ale - ten z cyckami to Sławomir?

 

Już lubię!

Można powiedzieć, że te cycki należą do Sławomira - biznes rodzinny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje są bardzo sympatyczni, poza tym Sławomir i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz to aktorzy.

Zespół też bardzo dobry, np. Marcin Słomiński Suoma perkusja (kiedyś grał w Aptece), czy gitarzysta Piotr Aleksandrowicz współpracujący m.in. z Gabą Kulką, czy Lorą Szfran. Odbieram ich pozytywnie, bo to profesjonaliści i widać, że fajnie się przy tym bawią :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawód bez napinania. Gra się to łatwo z palcem w nosie nie mówiąc o śpiewaniu na widowni. Muzyka to nie tylko ambicje, u nas utożsamia się granie ze sztuką a to niekoniecznie jest potrzebne, tak jak z dico-polo. To bywa bardziej potrzeba fizjologiczna, na wesela etc.

U naszych zachodnich sąsiadów jest np. taka działka w muzyce

I żyją. Fakt, ze wyglądają jak ofiary programu Lebensborn ale cóż poradzić. To jakaś część świata. Można mówić że jej nie ma ale przecież tak daleko od małp się nie różnimy (raptem 3% genomu). Każdy ma jakieś potrzeby, jeżeli płaci to ok. Ktoś dostarcza - przynajmniej ma pracę o co w naszym światku muzycznym nie jest łatwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, w przypadku Sławomira jedna mała uwaga - z tego co wiem, to chyba zawsze, nawet w klubach tanecznych, jego zespół gra na żywo. Podobnie było (na żywo) na zabawie sylwestrowej w Zakopanem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają na żywo bo to nie młoty i potrafią grać wszystko co trzeba. Tym się różni zawodowstwo od amatorów. Swoją drogą rola aktorska Sławomira...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat w Polsce bardzo popularne było i jest disco polo - przynajmniej w zastosowaniu stricte imprezowym.

Mi w tym zawsze brakowało gitary solówek urozmaicenia i już wtedy myślałem dlaczego nie pomieszać disco polo z rockiem?

Wreszcie ktoś wpadł na ten pomysł i myślę że to jest przyszłość polskiej muzyki rozrywkowej.

Disco Polo jest schematyczne i nudne - domieszka rocka w mniejszej czy większej proporcji sprawi, że nawet bardziej wymagajacy muzykomaniacy posłuchają tego z przyjemnością na poprawe humoru a i imprezy będą wesołe.

Ktoś kto był na krakowskim rynku w Nowy Rok i słyszał te smęty że ludzie szybko ten rynek opuszczali zrozumie o czym mówię.

 

Jestem za i liczę na to że ten gatunek się rozwinie i inne zespoły dołączą i że disco polo zniknie ze sceny.

 

A do słuchania cóż do słuchania każdy z nas ma swoje ulubione gatunki iwykonawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego discopolo ma zostać zastąpione przez rockpolo? Rock to też wiocha. Niech nastąpi jazzpolo! Wyrafinowana rozrywka dla mas.

 

"Summertime in Zakopane..."

Nawet sylaby się zgadzają, można śpiewać z marszu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepowtarzalny artysta! Z Natalią Sikorą stworzyłby wyjątkowy duet. Słuchałbym.

Nie wiem po co tutaj wyskoczyłeś z Natalią Sikorą, ale jak już to - nie sądzę żeby taka współpraca była możliwa. Rozbieżność interesów, zupełnie inne podejście do pasjii muzycznej, przeciwny kierunek poruszania się w nurcie...a z ciekawostek to Natalia i Sławomim wystąpili na jednej scenie 2 lata temu na WOŚP. Sławomir z zespołem jako gwiazda wieczoru, a Natalia z zespołem jako support. Publiczność trochę bujała się przy coverach-klasykach Deep Purple, Janis Joplin, Cz.Niemena, Breakout, G.Harrisona, J.Hendrixa - natomiast " Mydełko Fa" , "Fasolki" , o "Megierze" nie wsponę w wykonaniu Sławomira doprowadziły zgromadzonych do euforii i szaleństwa.

Z ciekawostek dodam jeszcze, że na jednym z koncertów " Buried Alive in The Blues" Natalii Sikory w zastępstwie głównego gitarzysty Pawła Stankiewicza zagrał...Piotr Aleksandrowicz - etatowy muzyk Sławomira, a jego solówka w "Ball and Chain" była genialna. Posłuchajcie sami :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Metallica mogła z orkiestrą, to dlaczego nie Sikora ze Sławomirem? Nie jestem pewien, dla kogo byłby to mezalians, skoro na tym samym koncercie publika bujała się przy kowerach Sikory ale przy "Megierze" wpadła w Euforię.

 

No dobra, jaja sobię robię ze Sławomira, bo niby dlaczego poważnie mam traktować muzykę zrobioną dla jaj (i pieniędzy, choć to akurat mi nie przeszkadza).

 

Zarzuciłem przed chwilą "Megierę" no i niestety, tekst jest żenujący. Zdaję sobie sprawę z tego, że istnieje w muzyce nurt comedy-, ale jeśli mam już go słuchać, to wolałbym coś nieżenującego.

 

W sumie dlatego tak szczekam na Sławomira, bo puściłem sobie też "Och, Ziuta" Dudka i przypomniałem sobie, że można parodiować na zupełnie innym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Metallica mogła z orkiestrą, to dlaczego nie Sikora ze Sławomirem? Nie jestem pewien, dla kogo byłby to mezalians, skoro na tym samym koncercie publika bujała się przy kowerach Sikory ale przy "Megierze" wpadła w Euforię.

 

No dobra, jaja sobię robię ze Sławomira, bo niby dlaczego poważnie mam traktować muzykę zrobioną dla jaj (i pieniędzy, choć to akurat mi nie przeszkadza).

 

Zarzuciłem przed chwilą "Megierę" no i niestety, tekst jest żenujący. Zdaję sobie sprawę z tego, że istnieje w muzyce nurt comedy-, ale jeśli mam już go słuchać, to wolałbym coś nieżenującego.

 

W sumie dlatego tak szczekam na Sławomira, bo puściłem sobie też "Och, Ziuta" Dudka i przypomniałem sobie, że można parodiować na zupełnie innym poziomie.

 

Napisałem, że publiczność, w 90 % bardzo młoda, bujała się lekko nie przy coverach Sikory, ale przy klasykach rockowych w wykonaniu Sikory - taki drobiazg...a wracając do tematu wątku - " Aneta" w/g mnie jest równie dobrą parodią jak " Ziuta" ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "w/g mnie", a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuję ;-) Ja zostanę z "Ziutą" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "w/g mnie", a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuję ;-) Ja zostanę z "Ziutą" ;-)

Ja wybieram Anetę, bo nie wiem jak Ziuta wygląda i wolałbym nie ryzykować ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian ale miałeś rozkminę o 4 rano ( : śmie twierdzić iż musiałeś korzystać ze wspomagacza jakiegoś procentowego he he

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Aneta"

 

Coś okropnego...jeszcze tę celebrytkę Sochę w to Sławomir wciągnął.

A dzwonek każdy pobrał, żeby dodać skrzydeł Sławomirowi? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby robił to dla jaj i naród to kupił.

To raczej niezbyt dobrze świadczy o narodzie...

 

A do słuchania cóż do słuchania każdy z nas ma swoje ulubione gatunki iwykonawców.

 

Ja jestem ciekaw, ile jest osób słucha np. Sławomira, czy disco - polo, czy Pitbuli i innych Rijann i Swiftów bo im się ta ,,muzyka'' podoba, a ile tylko dlatego, że się dobrze sprzedają, są popularne i modne, i słuchający musi być ,,na czasie''. Bez obrazy, ale ci drudzy to dla mnie idioci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w przypadku Sławomira więcej dystansu. A tu bardzo ciekawe wykonanie, polecam zwrócić uwagę na perkusistę i jego niecodzienne instrumenty :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ile można w kółko słuchać tego samego.

Po drugie, z braku laku i kit dobry.

Po trzecie, nikt disco-polo nie słucha a na imprezach każdy zna :-)

 

Pozdrawiam

Tom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobra muza to podstawa, dobry sprzęt potem - Ifi Audio iDac Micro + AKG K-92 ciekawe zestawienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ile można w kółko słuchać tego samego.

Po drugie, z braku laku i kit dobry.

Po trzecie, nikt disco-polo nie słucha a na imprezach każdy zna :-)

 

Po pierwsze, jeśli jest dobre, i mi się podoba, to bardzo często.

Po drugie, nie lubię takiej twórczości, parcia na szkło, i tworzenia muzyki dla jaj.

Po trzecie, debilny tekst o disco - polo, ,,nikt nie słucha, a każdy zna''. Nie trzeba słuchać, wystarczy słyszeć. Słuchasz disco - polo, lubisz ?, nikt ci nie zabrania, ale po co pisać głupoty, nie mam pojęcia. A tak w ogóle, na dobrej zabawie, imprezie wcale nie musi być disco - polo. Tak się po prostu u nas przyjęło, i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jeśli jest dobre, i mi się podoba, to bardzo często.

Po drugie, nie lubię takiej twórczości, parcia na szkło, i tworzenia muzyki dla jaj.

Po trzecie, debilny tekst o disco - polo, ,,nikt nie słucha, a każdy zna''. Nie trzeba słuchać, wystarczy słyszeć. Słuchasz disco - polo, lubisz ?, nikt ci nie zabrania, ale po co pisać głupoty, nie mam pojęcia. A tak w ogóle, na dobrej zabawie, imprezie wcale nie musi być disco - polo. Tak się po prostu u nas przyjęło, i tyle.

 

Ad1. Ale nie w kółko bo można kota dostać :-)

Ad2. Ale tego nie zatrzymasz, oczywiście że nikt cię nie zmusza żeby coś lubić :-)

Ad3. Zapewniam Cię, że po jednym przesłuchaniu nie zapamiętasz całego refrenu a moje doświadczenia pokazują coś innego.

 

Dopowiedzieć muszę, że nie lubię discopolo ale na nim zarabiam. Dobra impreza dla większości to niestety discopolo, rzadko się zdarzy, że ktoś poprosi o zagranie ciekawszego kawałka. Nie jestem jakimś tam muzykiem bliżej mi do dobrze wyszkolonego wyrobnika ale tak to wygląda w rzeczywistości.

Gitarkę w avatarze posiadam nie bez przyczyny :-)

 

Poza tym luz to tylko moje spostrzeżenia. Niestety dobrej muzyki powstaje coraz mniej a dobrze nagranej jeszcze mniej, resztę można sobie dopowiedzieć. Poza tym młodzi ludzie są atakowani takimi czy innymi Hitami w dużej części przez rozgłośnie radiowe czy inne media, mało kto ma czas poszukać tego co mu odpowiada godząc się na to co słyszy dookoła.

 

Pozdrawiam

Tom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobra muza to podstawa, dobry sprzęt potem - Ifi Audio iDac Micro + AKG K-92 ciekawe zestawienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. W kółko oczywiście nie ;)

 

Dobra impreza dla większości to niestety discopolo

Masz rację, a jest przecież mnóstwo muzyki, która świetnie nadawałaby się na imprezy, zabawy, czy wesela.

 

Poza tym luz to tylko moje spostrzeżenia.

 

Przepraszam, trochę mnie poniosło. Po prostu denerwuje mnie, jak ktoś mówi ten tekst o disco - polo, nikt nie słucha, a każdy zna.

Poza tym młodzi ludzie są atakowani takimi czy innymi Hitami w dużej części przez rozgłośnie radiowe czy inne media, mało kto ma czas poszukać tego co mu odpowiada godząc się na to co słyszy dookoła.

 

Najlepsze, a raczej najgorsze jest to, że niektórzy myślą, że gdy jakiś zespół, wokalista, wokalistka są popularni, ich utwory są często puszczane w popularnych stacjach radiowych, mają bardzo dużo wyświetleń na Youtubie = tworzą dobrą, wartościową muzykę. Trzeba ,,szukać swojej'' muzyki, a przede wszystkim po prostu myśleć samodzielnie, to nie boli :)

 

Pozdrawiam

Adi 777

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ,,szukać swojej'' muzyki, a przede wszystkim po prostu myśleć samodzielnie, to nie boli :)

 

I pod tym podpisuję się wszystkimi swoimi kończynami :-)

 

Tomek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobra muza to podstawa, dobry sprzęt potem - Ifi Audio iDac Micro + AKG K-92 ciekawe zestawienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest aż tak źle z kulturą muzyczną większości młodych Polaków ?

 

Tak, jest bardzo źle. Ten Sławomir to szmira promowana przez TVPis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest źle bo prawie wszyscy nie grają i nie śpiewają. Nie wiem skąd się to u nas bierze ale tak po prostu jest że ludzie znają muzykę biernie w żaden sposób nie poznawszy jej aktywnie. Mało osób próbuje grać, bardzo mało, tak samo śpiewać. Muzyka to temat tła i poboczny więc bierze się to co najłatwiej, użytkowo. Sławomir pasuje do imprezy bo jest prosty i trafia w lokalny koloryt. Tylko i aż tyle.

Można by pomyśleć czy edukacja muzyczna temu nie sprzyja - gromadzenie ludzi "do gry" w osobnym trybie tj szkołach muzycznych powoduje że z jednej strony - poza szkołami muzycznymi panuje muzyczny analfabetzm a z drugiej - wiele osób w szkołach muzycznych jest w nich z niekoniecznie dobrych powodów (zawód rodzinny, choćby minimalny talent). W ten sposób separujemy ludzi z przejawami techniki muzycznej od innych a z drugiej - część edukowanych ma dobre powody żeby po drodze znienawidzić samą grę.

Technicznie nasz system kształci lepiej ale nie wyławia dobrze talentów a do tego sprzyja separacji grup społecznych. Może by jednak odejść od podstawowych i średnich a kasę władować w muzykę we wszystkich? Efekty "technicznie" będą gorsze ale uczestnictwo w grze, zrozumienie zapisu muzycznego i pracy z instrumentem oraz innymi w zespole lepiej przełoży się na całość. A talenty się wyłowi i jeżeli są dobrzy to potem to nadgonią, podobnie jak na zachodzie.

A tak mamy kiepsko opłacanych i sfrustrowanych zawodowców oraz resztę która kompletnie nie klei co oni właściwie robią, bo muzyczny analfabetyzm jest faktem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, a raczej najgorsze jest to, że niektórzy myślą, że gdy jakiś zespół, wokalista, wokalistka są popularni, ich utwory są często puszczane w popularnych stacjach radiowych, mają bardzo dużo wyświetleń na Youtubie = tworzą dobrą, wartościową muzykę.

Niestety, tak uważa zdecydowana większość, ale czy można to nazwać myśleniem ???

 

 

Tak, jest bardzo źle. Ten Sławomir to szmira promowana przez TVPis.

...dlatego nie płacę abonamentu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.