Skocz do zawartości
IGNORED

DALI ZENSOR 7 + DENON A1SE


Krzysztof Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE,

W SKRÓCIE PRZEDSTAWIĘ SYTUACJĘ:

MAM OD WCZORAJ ZESTAW JAK W TEMACIE DENON(UŻYWANY OCZYWIŚCIE), KOLUMNY DALI (NOWE), PODŁĄCZYŁEM GO, ROZPOCZYNAM ODSŁUCH I BARDZO MOCNO BRAKUJE BASU, JEST PŁYTKI, KARTONOWY. PRZY USTAWIENIU GŁOŚNOŚCI WYŻEJ ALE NA TAKI POZIOM,ŻE DA SIĘ ROZMAWIAĆ GŁOŚNIKI BASOWE, NIE RWĄ SIĘ ZA BARDZO DO PRACY TYLKO LENIWIE PODRYGUJA(DKOK 1-2mm) SPRAWDZAŁEM Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ - CD(KABEL ANALOG), DEKODER TV(OPTYCZNY), KOMPUTER(ANALOG) WSZEDZIE TO SAMO:/, NIE CHCE TU NIC SUGEROWAĆ DLATEGO ZADAM PYTANIE OTWARTE: CZY MA KTOŚ POMYSŁ JAKA MOŻE BYC PRZYCZYNA TEJ SYTUACJI?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuzasadnione użycie wersalików we wpisie, świadczy o braku kultury piszącego i jest wykroczeniem przeciw Netykiecie Forum AS.

Ponieważ to pierwszy wpis, ograniczę się jedynie do pouczenia i przestrogi na przyszłość!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.