Skocz do zawartości
IGNORED

AMP do Hifiman HE-400 do ~400 zł


Łukasz_59588

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Od dawna cieszę się z posiadania HE-400. Normalnie podłączone były do Xonara DX + Rodela RA820BX4 od moich głośników i mocy im nie brakowało. Od kiedy wyjechałem na studia napędza je sam Xonar i definitywnie nie daje rady. Szukam czegoś do 400 zł. Najlepiej jakby szło przez Xonara żebym nie musiał zmieniać źródła dźwięku w komputerze tylko ręcznie musiał zmienić wtyczkę. Kiedyś ktoś polecił mi SMSL sAp-II Pro. Myślicie, że to dobry wybór, czy powinienem szukać czegoś innego? AMP typowo stacjonarny do położenia na biurku najlepiej z własnym potencjometrem zawsze pod ręką. Dzięki z góry za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE-400 mają znacznie większy potencjał do okazania niż wynikałoby to z przedstawionych sprzętów czy planowanej kwoty.

IMO warto trochę dołożyć i cieszyć się znacznym progresem.

DXa wymieniłbym na używaną ST/STX lub SC808, a wzmak to można poszukać jakiegoś klona BCL lub chociażby Matrixa M-Stage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając całkowicie jakość źródła oraz wzmacniacza słuchawki lubią prąd tak samo jak he500. Niestety z powodów złego napędzenia często można napotkać na opinię, że są słabe.Sam jestem posiadaczem he500 i hd800 i wiem,że momentami he500 są po prostu lepsze od hd800, a cena na allegro he500 jest 3 razy niższa niż hd800. Za 400zł nie znajdziesz wzmaka słuchawkowego do napędzenia he400.

Ale myślę,że CAMBRIDGE AUDIO A4 będzie w sam raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.