Skocz do zawartości
IGNORED

Słaba jakość nagrań audio technica 3350


dexen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nagrywam mikrofonem audio technica 3350 - mikrofon krawatowy pojemnościowy i jakość nagrań jest bardzo słaba. Zupełnie jak bym używał jakiegoś micro ze słuchawek czy coś w podobie. Wybierając sprzęt sugerowałem się recenzjami na youtube, słuchając tam efektów nagrań byłem pod wrażeniem wiernie odwzorowanego realistycznego głosu, w moim przypadek słychać jak bym mówił przez poduszkę.

Recenzje których słuchałem nie były nagrywane w żadnym studio i wyglądały dość amatorsko.

 

Nie wiem czy to problem z ustawieniami laptopa czy z samym mikrofonem, zastanawiam się nad odesłaniem go jako niesprawnego ale muszę mieć co do tego pewność.

 

Używam laptopa Asus K751L. Podpiąłem micro bezpośrednio bez przejściówki jak do telefonu, takiej przejściówki nie mam by sprawdzić jak nagrywa tel. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.