Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj przez konto Google      Logowanie »   
  • Rejestracja

Musical Fidelity LX2-LPS i LX2-HPA - nowa seria LX2 zastępuje uznaną linię V90

musical lx2-lps lx2-hpa słuchawkowym gramofonowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RAFKO_Dystrybucja

RAFKO_Dystrybucja
  • Branża
  • 1155 postów

Napisano 05.03.2018 - 09:41

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nową linię produktową LX2, przeznaczoną dla początkujących audiofilów. LX2 to ulepszony następca serii V90 - niezwykle udanej, która zyskała wiele wyróżnień prasowych, a przede wszystkim uznanie setek tysięcy klientów z całego świata.

Dołączona grafika

Musical Fidelity LX2-HPA
Musical Fidelity posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu wzmacniaczy słuchawkowych, z którego inżynierowie czerpali podczas projektowania LX2-HPA, tworząc produkt łączący zaawansowaną technologię z klasycznym designem.

Dołączona grafika

Wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy cechuje się kilkoma ważnymi elementami: doskonałą tolerancją obciążenia, wysoką stabilności pracy, niskim poziomem zniekształceń, szerokim użytecznym pasmem przenoszenia, niskim poziomem szumów i dobrą separacją kanałów stereo. LX2-HPA łączy w sobie wszystkie te cechy. Zapewnia dzięki temu wysokiej jakości dźwięk bez sztucznych ulepszeń, ale z szerokim zakresem dynamiki i bogatą w przestrzeń sceną, na której starannie rozlokowano wykonawców oraz instrumenty.

Dołączona grafika

Najważniejsze cechy:
    • LX2-HPA z łatwością napędzi każde dostępne na rynku słuchawki
    • poziom zniekształceń niższy niż 0.0035% (nawet przy 40.000Hz poziom zniekształceń zachowany jest poniżej 0.05%)
    • doskonała separacja kanałów
    • stosunek sygnał szum większy niż 112dB
    • przełącznik wzmocnienia gain: +6dB / 0 db / -6dB
    • realne pasmo przenoszenia sięgające do 80.000Hz


Musical Fidelity LX2-LPS
LX2-LPS to najtańszy przedwzmacniacz gramofonowy w rodzinie analogowych urządzeń Musical Fidelity.Obsługuje zarówno wkładki MM, jak i MC z możliwością regulacji poziomu impedancji za pomocą dedykowanych gniazd przeznaczonych do wtyków z obciążeniem MM lub MC. Urządzenie zamknięte jest w stylowej, ale klasycznej obudowie.

Dołączona grafika

Przedwzmacniacz został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu go w tanich ale wysokiej klasy systemach audio. Dlatego myślą przyświecającą jego projektantom i inżynierom było "ani za dużo, ani za mało" - tak aby LX2-LPS wiernie odzwierciedlał wszelkie nagrania. Stąd LX-LPS2 oferuje dźwięk otwarty, dobrze wypełniony i dynamiczny, a przy tym o ocieplonym charakterze i głębokim, miękkim basie wspierającym bogatą średnicę o gęstej konsystencji. LX2-LPS
Dołączona grafika

Najważniejsze cechy:
    • wyjątkowo precyzyjna korekcja RIAA, osiągająca 45kHz - to prawie połowę lepszy wynik niż w przypadku poprzedniego modelu! niezwykle czyste wysokie tony bez zniekształceń
    • stosunek sygnał/szum w przypadku wkładki MM (>82dB) i MC (>72dB) jest praktycznie niezależny od poziomu głośności
    • zniekształcenia na bardzo niskim poziomie, o 0.007% niższe niż w przypadku produktów innych marek w porównywalnej cenie

Cena:
Musical Fidelity LX2-LPS – 1195zł (czarny lub srebrny)
Musical Fidelity LX2-HPA – 1195zł (czarny lub srebrny)

Brzmienie Musical Fidelity:
Dźwięk Musical Fidelity charakteryzuje się niezwykłym zróżnicowanie barw z firmową nutką ciepła, a do tego super wysoką rozdzielczością, klarownością i dynamiką dźwięku. Wzmacniacze i odtwarzacze MF potrafią wygenerować niemal holograficzną scenę dźwiękową co zapewnia niezapomniane przeżycia podczas odtwarzania pełnoskalowych koncertów orkiestrowych.

O marce Musical Fidelity:
Brytyjski producent elektroniki klasy middle i hi-end założony w 1982 roku przez Antony'ego Michaelsona, klarnecisty i konstruktora wzmacniaczy, który do dziś pozostaje prezesem firmy. Musical Fidelity zasłynął jako jeden z pierwszych producentów, który projektował wygląd swoich produktów w stylu industrialnym, gdzie rządzi prostota, neutralność i minimalizm w detalu. Łącząc to z najwyższej klasy wykonaniem, a przede wszystkim niepowtarzalnie ciepłym brzmieniem Musical Fidelity zyskał bardzo wyraźny firmowy charakter.

Jakość marki Musical Fidelity:
Każdy produkt Musical Fidelity przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości w londyńskim biurze w dzielnicy Wembley, gdzie znajduje się także biuro projektowe, oraz serwis sprzętu. Kontrola jakości obejmuje zarówno sprawdzenie precyzji wykonania obudów oraz ich montaż, jak i szczegółowe pomiary każdego wyprodukowanego urządzenia pod kątem zgodności z deklarowanymi specyfikacjami. Efekt drobiazgowej kontroli produkcji oraz doboru podzespołów do urządzenia, które fabrycznie potrafią dysponować mocą nawet o 20% większą od deklarowanej na papierze!

Idea ciągłego doskonalenia urządzeń sprawia, że Musical Fidelity jako jeden z nielicznych na świecie producentów oferuje fabryczne poprawianie osiągów swoich urządzeń pod kątem indywidualnych potrzeb swoich klientów.
http://www.rafko.com
http://musicalfidelity.rafko.pl
Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska
www.facebook.com/TrianglePolska/


Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych