Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj przez konto Google      Logowanie »   
  • Rejestracja

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl - jeden z najlepszych pre-ampów gramofonowych na rynku

musical nu-vista vinyl preamp gramofonowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RAFKO_Dystrybucja

RAFKO_Dystrybucja
  • Branża
  • 1155 postów

Napisano 07.03.2018 - 10:58

Nu-Vista Vinyl to produkt stworzony na specjalnych warunkach. Musical Fidelity zawsze słynęło z pełnego, ciepłego analogowego brzmienia opartego o lampy nuwistorowe, zaś Anthony Michaelson zawsze darzył przedwzmacniacze gramofonowe wyjątkowym sentymentem. Wszak pierwszym produktem, który stworzył był przedwzmacniacz gramofonowy.

Dołączona grafika

Nu-Vista Vinyl jest prawdopodobnie jednym z najlepiej grających i wyglądających pre-ampów gramofonowych dostępnych na rynku. Jego najważniejszą cechą jest praktyczny brak limitów, jeśli chodzi o parametry elektryczne wkładek, z jakimi można go parować. Jeśli Twoja wkładka należy do skrajnie trudnych w obsłudze, Nu-Vista Vinyl jest urządzeniem, którego potrzebujesz.

Dołączona grafika

Urządzenie wyposażono w pięć, indywidualnie regulowanych wejść 2xRCA dla wkładek MM/MC. Każde wejście "zapamiętuje" ustawienia pojemności oraz impedancji, co pozwala płynnie przełączać się między różnymi wkładkami. Każde wejście może pracować w trybie zbalansowanym lub niezbalansowanym.

Dołączona grafika

MX-Vinyl to przedwzmacniacz najwyższej klasy: zapewnia skrajnie niskie zniekształcenia, perfekcyjna korekcję RIAA aż do 60.000Hz, kompletny brak słyszalnych dla ludzkiego ucha szumów, najlepszą na rynku separację kanałów oraz olbrzymi margines overload. Nuvistorowe lampy zapewniają jedwabiście miękki dźwięk bez podkolorowań.

Dołączona grafika

Zewnętrzne wykonanie przedwzmacniacza oddaje jego techniczną perfekcję wewnątrz.

Cena:
16 995zł – dostępna w wersji czarnej lub srebrnej
Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska
www.facebook.com/TrianglePolska/


Użytkownicy przeglądający to forum: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych