Skocz do zawartości

Audiostereo.pl: Audiostereo Forum - Audiostereo.pl


Problem z Jackiem i otwarzaczem


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   rosster

  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • Rejestracja: 03.03.2011

Napisano 09.04.2011 - 21:59

Witam!

Założyłem do skutera audio wszystko jest ok tylko mam problem z końcówką Jack do odtwarzacza na przykład MP3 lub Telefonu gdy włożę ja do odtwarzacza do końca to głos jest slaby i tylko w tle słychać dźwięk śpiewającego a głośniej sam podkład. Gdy wyciągnę końcówkę delikatnie ok.1mn-1,5mn wszystko słychać wyraźnie i głośniej.Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem
i bardzo proszę o pomoc.

Audio podłączyłem następująco 2x głośnik Pioneer i 2x głośnik basowy MbQuart i jeden syczek MbQuart to wszytko podłączyłem do wzmacniacza Voice Vk-240 i z wzmacniacza wychodzą 4 cinche ja podłączyłem 2x przejściówka z 2 na jednego chicha a następnie kabel z dwóch cinchy na jednego jacka z którym mam problem

Dodam jeszcze ze próbowałem podłączyć to do subwoofera od komputera przez cinche i wszyto grało dobrze i o wiele głośniej.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   powalla

  • Użytkownicy
  • 20 postów
  • Rejestracja: 20.03.2011

Napisano 10.04.2011 - 17:57

Audio w skuterze? Skrzeczy to i bez audio , a Ty chcesz jeszcze muzy słuchać? Powiesz na postoju ...zobacz jaki masz akumulator i na ile on starcza > kup sobie słuchawki i tyle , a i przechodnie będą Ci za to wdzięczni ;)




Zobacz też Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Ikona Denon avr 1611 - problem Kino domowe Kubek 
  • 12 odpowiedzi
  • 1786 wyświetleń
Ikona Załączniki gramofoin adam problem stereo :(( Analog s??onik 
  • 23 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń
Ikona Załączniki Nowie mieszkanie, nowy pokój i problem z rozmieszczeniem zestawu Akustyka master_luke 
  • 8 odpowiedzi
  • 1219 wyświetleń
Ikona Załączniki Zasilacz Teddy - problem DIY dst89 
  • 27 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń
Ikona Załączniki Problem z dzwiękiem. Mini wieża Sony Stereo lukas981 
  • 19 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń


Audiostereo Magazyn

Nadchodzące wydarzenia w kalendarzu

Brak nadchodzących wydarzeń