Skocz do zawartości

Audiostereo.pl: Audiostereo Forum - Audiostereo.pl


Utwór jaki włączylibyście chcąc zaprezentować walory swojego sprzętu


97 odpowiedzi w tym temacie

#91 Użytkownik nie jest zalogowany   romekjagoda

  • Użytkownicy
  • 3442 postów
  • Rejestracja: 07.11.2006

Napisano 15.03.2012 - 14:15

Wyświetl postUżytkownik Staszek_s dnia 14.03.2012 - 18:16 napisał

Romku, ja kupiłem w Albatrossie w Gdańsku (Roadhouses i Automobiles) za 78zł, na drugi dzień sprzedałem komuś z ulgą za 50. Zanudziła mnie ale to kwestia gustu...

Tak czy siak, podobno mają w ofercie cały katalog wytwórni Stockfish, napisz do nich, chociaż cena dość zaporowa wg mnie.
pzdr

Dzięki za podpowiedź. W sumie znam tylko ten jeden utwór, który jest powiedzmy niezły. Ale Twój wpis ostudził mój zapał. Płyt z jednym dobrym utworem nie warto kupować.
Na sprzedaż: Castle Harlech s1 (linia transmisyjna) www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/castle-harlech-s1-linia-trans-os89744.html

#92 Użytkownik nie jest zalogowany   bob budowniczy

  • Użytkownicy
  • 87 postów
  • Rejestracja: 26.03.2006

Napisano 15.03.2012 - 16:38

Dla miłośników jazzu, symfoniki, muzyki dawnej czy folku puszczam stosowne perełki, ale dla wszystkich fanów i profanów mam utwór M.Arnolda z samplera "Tutti"(am.orkiestra dęta) - metry sześcienne, tony potężnych (infra)dźwięków tub, bębna i wrzask blach, spadający na słuchacza. To wszystko okraszają serie z werbli i girlandy swistów piccolo. Chałupa stęka, szkło pęka - tani, ale skuteczny szpan.

#93 Użytkownik nie jest zalogowany   adrenaline

  • Użytkownicy
  • 46 postów
  • Rejestracja: 17.01.2010

Napisano 17.03.2012 - 09:02



#94 Użytkownik nie jest zalogowany   kaibmoz

  • Użytkownicy
  • 16 postów
  • Rejestracja: 26.01.2012

Napisano 18.03.2012 - 20:26

Wyświetl postUżytkownik fabularasa dnia 15.03.2012 - 10:23 napisał

Tak. U mnie wygląda to identycznie więc to chyba kolejna ofiara http://pl.wikipedia.org/wiki/Loudness_war

A jak to wygląda w sprawie nowych remasterów Floydów, zarówno z USA jak i Experience?

#95 Użytkownik nie jest zalogowany   romekjagoda

  • Użytkownicy
  • 3442 postów
  • Rejestracja: 07.11.2006

Napisano 08.04.2012 - 21:24

Cytat

<br />
<br />
Jeśli mogę zapytać, to co ma ten utwór prezentować pod względem możliwości sprzętu? Pytam niezłośliwie.<br />
<br />
-----------------<br />
<br />
Ja zapomniałem wpisać nie utwór, ale płytę, do której wracam niezniennie i która mnie nei zawiodła jeszcze: Anna Maria Jopek &#39;Farat&#39;. Nawet jeśli ktoś nie lubi AMJ to warto zainteresować sie tą płytą, bo jest imho b. dobrze zrealizowana i daje przekrój przez wiele instrumentów:<br />
1) sa tam instrumenty akustyczne, elektryczne, dęte, perkusja, elektronika, fortepian<br />
2) głosy męskie i damskie<br />
3) przeszkadzajki i różne bongosy
Na sprzedaż: Castle Harlech s1 (linia transmisyjna) www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/castle-harlech-s1-linia-trans-os89744.html

#96 Użytkownik nie jest zalogowany   HQ150

  • Użytkownicy
  • 1097 postów
  • Rejestracja: 21.03.2010

Napisano 19.04.2012 - 19:38

Już dawno żadna płyta nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak mój ostatni zakup:
Wojtek Mazolewski: Smells like tape spirit.
Za realizację. Niesamowite, że płyta CD może tak brzmieć. Z czystym sumieniem polecam. Nawet osobom które nie przepadają za Jaaz-em. Niespotykana obecnie dynamika. Jak ktoś ma typy na podobnie wydane płyty to byłbym wdzięczny za podpowiedzi. Jest na tej płycie sporo szumów ale instrumenty będziecie mieć u siebie w pokoju. Urzekająca naturalność przekazu. Swoboda plynących dżwięków ten saksofon, kontrabas. Moim zdaniem dla miłośników dobrego brzmienia pozycja obowiązkowa.

#97 Użytkownik nie jest zalogowany   noquarter

  • Użytkownicy
  • 96 postów
  • Rejestracja: 06.07.2011

Napisano 19.04.2012 - 20:17

płyty Kings of Leon brzmią naprawdę tragicznie

#98 Użytkownik nie jest zalogowany   jeremy

  • Użytkownicy
  • 285 postów
  • Rejestracja: 23.10.2008

Napisano 21.04.2012 - 22:15

Wyświetl postUżytkownik romekjagoda dnia 31.01.2012 - 10:31 napisał

Jeden z moich typów, na razie tylko jeden:

Wspaniale, Tez polecam, na zywo z trio jeszcze lepszy, mialem okazje posluchac live, znakomita plyta znakomite wydanie (naim records)




Zobacz też Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post
Gdzie szukać dobrego używanego sprzętu ??? Stereo foxymf 
  • 8 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń
  • Ikona --
  • przez JT do Foxym 
Ikona Problem w kwestii wyboru sprzętu
NAD czy Roksan
Stereo mate_ous 
  • 12 odpowiedzi
  • 9085 wyświetleń
Ikona [Wawa Ursynów] Odsłuch i wysterowanie sprzętu
...kto pomoże?...
DIY pawel-5 
  • 0 odpowiedzi
  • 357 wyświetleń
Ikona Jak usunąć rysy z srebrno/złotego sprzętu? DIY STREET 
  • 24 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń
Ikona Załączniki Antymiarodajne sposoby testowania sprzętu audio. Stereo climax99 
  • 304 odpowiedzi
  • 0 wyświetleń


Audiostereo Magazyn

Nadchodzące wydarzenia w kalendarzu

Brak nadchodzących wydarzeń