Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ale kiedy i gdzie? Poza tym nie myl faktów, jeśli ktoś pisze łamiąc regulamin, to nie ma co później doszukiwać się teorii o "nakładaniu kagańca". BTW od kiedy CIR został wyrzucony z lidera klubu jedyne co zostało zrobione to pościąganie kilkudziesięciu banów nałożonych przez Niego w tym miejscu... P.S. Skoro taki kaganiec nakładam, to czemu w ogóle możesz tu pisać?
 3. i dlatego że taki Arie gra tylko troszeczkę lepiej, nie warto doplacać tych 3000 EUR. Pionek po modzie i z dobrymi kablami zamiata transporty do 10k. Jelenie kupuja hiend, a mądry i oszczędny audiofil potrafi z budżetówki, za 500zl, wyciągnąć to o czym nawet konstruktorom tego Pionka się nie śniło. Tak samo z NAD. I żeby nie było, słuchałem takiego po modzie... kolega jak to sprzedawał to nie mógł uwierzyć że znalazł się chętny... oczywiście bez odsłuchu. No bo jak Muda, to grać musi...to już nie zwykły NAD.
 4. Dopisuje się do klubu 🙂 udalo mi sie do drugiego lokum skompletowac system z Amplifonem wt 30 III + głośniki Opera Consonance Barque M12 mk.1 + dac Styleaudio Carat Saphire i malinka / pc z linuxem jako zrodlo - Dac mimo dopalenia liniowym zasilaczem tomanka generalnie jest najslabszym elementem systemu i docelowo do wymiany 😉 Generalnie to niespodziewalem sie iż niepozorny amplifon tak dobrze poradzi sobie z metalem którego slucham w duzych ilosciach 🙂
 5. Miałem podobnie. Teraz to nawet gazetek nie kupuje.
 6. z tego co pamietam przymierzałes sie do 32W czemu zrezygnowałes?
 7. To i ja coś wrzucę, jest i Luxman jest i Hegel.... osobiście nieco wyżej cenię 507uX niż H360....
 8. Ty nie rozumiesz głównego problemu że.majac władze wykorzystywałeś ją bezwzględnie. Jak zostałeś przyłapany kasowałeś post i zakładałeś kaganiec.
 9. Quote Elektroda: ”Witam wszystkich Nie wiecie, ile może wynosić opór własny ciała człowieka? Jaki to mniej więcej rząd wielkości?” Odp.: ”kobiety po alkoholu wcale nie maja oporow a faceci to roznie albo ida spac albo sa agresywni…” 🙃
 10. To fakt niezaprzeczalny nie bzykam sprzedających [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Cały program "Z tyłu sklepu" był przepiękny, a to jedno z clou tego specjalnego zespołowego występu:
 12. Prosze o opinię. ELAC Debut 2.0 B6.2 + Pioneer a40ae. Czy taki zestaw nadaje sie na rock/jazz? Do nagłośnienia ok 20mkw, będę grał narazie z kompa, w przyszłości rozbudowa. Z gory dzieki za wskazówki.
 13. jest również oddzielny dział ogłoszeń 😉 [Hidden Content]
 14. Sorry bo nie napisałem ze chodzi o szukanie okładek w necie przez Google. Dadam ze bing wyszukuje choć on Kulawy jest. Tytuły utworów bez problemu są Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. Ok. Dzięki. Tu też dobra cena chyba https://www.ebay.de/itm/181302642666
 16. Tak może się skończyć łażenie po dachach pociągów.
 17. Im więcej będziesz czytał tym mniej będziesz wiedział-ja tak mam... I zrobiłem do mojego brzydkiego 1200AS2(bo mam zajęte xlr w DACu przez klona accu) tak jak pokazałeś na rys 1 i jest ok,żadnych szumów itd.. Może u Ciebie być inaczej,nie wiem-spróbuj , wtedy będziesz wiedział najlepiej pozdro
 18. Wszystkie HPD miały te same terminale i były lutowane.
 19. Bleeeeeeee ...no i gdzie to Ż? 😖 idę sobie do kąta pochlipać ze wstydu...😪 Myślałem, że sobie jaja robisz i troszku zaIROnizowałeś z Kolegi pawel83ck, któremu zdarzają się błędy ortograficzne. 😁 Ostatnia Metallica też jest wg. Ciebie do poprawy? Dla mnie nie...jakość nagrania tej płyty jest lepsza niż wszystkich poprzednich. Wilson może się czuć poważnie zagrożony, ale wiesz przez kogo? Znasz takiego gościa z Polski od remasteringu - Jacek Gawłowski? To jak odświeżył stare polskie perełki jazzowe to mistrzostwo świata. Mowa o płytach: Jazz Carriers - Carry On! i Padadox - Drifting Feather, które miałem niedawno pożyczone od kumpla. Muzyka świetna, a jak się tego słucha w tak dobrej realizacji...miód na uszy.
 20. jar1

  Deprecha

  To się wysiliłeś 🙂
 21. od 2014 uzytkuje silverstar rca / spdif :) klub mi jakos umknal ale kabelka sie nie moge nachwalic :)
 22. Naturalnie że nie jest.Ale z opisu całego incydentu to nie wyglądało na zwykłą przechadzkę, typu idziemy od - do albo dookoła x. NB tak samo nie jest karalne przewrócenie się na chodniku, a jednak takie zdarzenie skutkuje przyjazdem pogotowia czy policji - w monitorowanym mieście bez wezwania. I dlatego napisałem ..."zainteresowanie służb porządkowych, choćby "czy można Pani pomóc?". ... Zdrowo myślącemu dyżurnemu zaraz by przyszło do głowy , że coś jest nie tak - dzieciak czy dzieciaki o drugiej w nocy myszkują przy kolejnych posesjach, a dobrze ubrana młoda kobieta się temu przygląda . Dlatego uważam że ślepota dyżurnego została wymuszona poleceniem, nieważne czy dotyczącym osoby (pamiętaj, jeśli chcesz tu pracować że pani mecenas jest nietykalna) czy sytuacji (o godzinie ... psuje Ci się kamera z pozycji nr X)
 23. @absinth3 wstawiłeś tylko bananowce czy RCA również ?
 24. A cóż to za grzech, że nie umiejąc odpowiedzieć się nie odpowiada...? '"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa." Inna sprawa, że nie zawsze to, że ktoś Ci nie odpowie wynika z faktu, że nie umie, może po prostu nie chce...? Co do bana, to skąd mam pamiętać każdą blokadę nałożoną przez przeszło rok, przy takiej ilości forumowiczów...? Skąd w ogóle masz pewność, że to ja nałożyłem? Jaki to był wątek? Jeśli chcesz możemy to załatwić przez "aspekt PW", żeby Silver nie musiał zdjęć swojej płytoteki wrzucać cały wieczór.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.