Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. xniwax

  EPITAFIUM

  Żegnaj Panie Jurku. [*]
 3. A mozesz mi wytlumaczyć czemu zalezy Ci na tym, by Koscioł trwał i miał wielu wiernych? W świetle Twoich wpisów mam co do Twojego stwierdzenia mieszane uczucia
 4. Wydanie niegdyś pojedynczego LP jako 2LP 180gr. przez Back To Vinyl zawdzięczamy wyłącznie geniuszom menago z biedry...oszszszywiśśśście. Biedronkowa to wyłącznie jest cena tych płyt. I to se zapamiętnijcie raz na jutro ..."koneserzy".
 5. Możliwe- przecież do niektórych nie dociera, że jedynym sukcesem pisiorów jest zakup głosów wyborczych u ciemntej masy, za ich własne pieniądze. W dodatku częściowo na kredyt, który teraz musi spłacać całe społeczeństwo.
 6. Witam, Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż komplet raspberry pi3b+, digi one 1.2 i aluminowa obudowa pod cały zestaw, fabryczny zasilacz ewentualnie za dopłatą z zasilaczem ifi ipower. Na wszystko kartony i papiery. Gwarancja do 09.2020. pozdrawiam
 7. Powitac serdecznie Od dłuższego czasu się bujam aby zamienić cxa80 na azura 851w.Aktualne kolumny to dali opticon 6.Do azura będzie wpięty audiolab mdac+ (którego już posiadam od paru chwil) Nie rozważam kupna żadnego streamera ponieważ zupełnie mi to nie potrzebne,głównym źródłem jest laptop. Cd jaki posiadam to najniższa seria Cambridge topaz cd10 i także nie planuje zmieniać ponieważ rzadko słucham płyt. Co myślicie o tym połączeniu opticon plus azur? Czy ktoś już to ma i mógłby opisać? Czy ma to w ogóle sens ?
 8. Jeżeli nie zależy Tobie na hd i hdmi , to polecam Sony 930 QS lub 940 QS . Bardzo dobre stereo
 9. Konkretnie do jakiej kwoty?
 10. Dzięki widziałem go już i wiem że pasuje bo te same lata, myślałem o czymś może lepszym, jak Yamaha T 85, albo jakiś analogowy Kenwood, wertuje ten wątek, ale ilość modeli lasuje mi się w głowie...
 11. Witam, w związku ze znacznym zmniejszeniem pokoju do odsłuchu (nie ma sensu trzymać sprzętu, którego prawie nie mam jak używać). Przesiadka na Atom/Star +słuchawki+monitory. Na zbyciu: cd5xs nap 155xs nac 152xs flatcap xs hiline Spendor A6 wszystko w niemal idealnym stanie, kupowane nowe w PL (oprócz flatcap xs - ex demo, hiline - ebay). Na razie sprzęt nigdzie nie jest wystawiony, moją uczciwość można sprawdzić na ebay i Allegro - stempelu2 (na ebay miałem ponad 1200 komentarzy, 100% pozytywnych)
 12. Dune

  AUREX TOSHIBA SB-77

  Będę go miał do piątku jak dobrze pójdzie tylko muszę podjechać po niego 40km, wtedy skrobnę coś na temat brzmienia.
 13. Bardzo ładny pokój 🙂 Okolice Łodzi? Jaki metraż ? Wrzucisz pomiary ?
 14. Zasilanie można z powodzeniem pobrać z zasilania żarzenia lamp. A ponieważ układ sterownika ma nikły pobór prądu, wpływ na brzmienie będzie zerowy.
 15. Zabawna jest ta troska Jurija o naszą zależność od USA i w ogóle. Byliśmy 45 tat zależni od Rosji i to w stopniu nieporównywalnie większym. Naród stwierdził że chce czegoś innego no to próbujemy. W sensie strategicznym w tej chwili Rosja nie ma nam poza surowcami i korupcją niczego do zaoferowania. Prosiłem kiedyś o przykład krajów które pod "opieką" Rosji kwitną i usłyszałem jedynie jakieś wykręty. No więc na jakiś czas podziękujemy. Gdy Rosja stanie się krajem demokratycznym to z radością powitałbym zacieśnienie wzajemnych stosunków, ale na razie jakoś się na to nie zanosi.
 16. RN 803-D jest bardziej cyfrowym urządzeniem w porównaniu do RS700
 17. manius59

  Magnetofon.

  Jeszcze jedno pytanie jak jest z tym napięciem deck ma ustawione 220V ale jest możliwość na 240V więc jak powinno być?
 18. Pytanie zadałem w zasadzie w tytule. Czy fronty w kinie to muszą być duże głośniki, czy mogą być to podstawkowe. Kupiłem pół roku temu cały zestaw 5.1, ale do słuchania muzyki ostatnio wylądowała obok Denona AVR-x2500h, Yamaha R-N803D dlatego fronty duże zostały podłączone do Yamahy, a Denon został bez frontów :(. Dlatego pomyślałem, że podłącze mu jako fronty małe kolumny takie jak tylne. Zestaw kolumn jakich z nimi by grał to Tannoy Mercury7.4, na froncie do Yamahy, natomiast do Denona na froncie dał bym Tannoy Mercury 7.2 tylne 7.1 i oczywiście centralny to 7C
 19. to zależy od podpięcia tymi kablami cyfrowymi. Na przykład Bluesound Node 2 jak dla mnie brzmi lepiej po cyfrze, a jak jeszcze doinwestujemy w lepsze kable, to tylko efekt większy.
 20. Yayacek uwierz że to haiku gra i to naprawdę dobrze A jakości wykonania nie można zarzucić zbyt wiele. Ilość elementów nie przekłada się na jakość dźwięku. Nie mówię że ten tańszy sprzęt nie zagra ale to co wyprawia wzmacniacz haiku ..... polecam posłuchać.
 21. Hmmm... Zastanawia mnie ten przeskok czasowy - piątek 18:39 i "Godzinę temu". Coś się stało się czy rzeczywiście była tu cisza?
 22. Domyśliłem się, ale czepić się od czasu do czasu, jest fajnie 😁 Pracowałeś jako "wymieniacz matryc" wiele lat w topowym, dobrym i biedronkowym - wiec wiesz o czym piszesz. Jaaaaasne. Brawa dla tego pana! (że też wciąż pokutuje wśród "wyczynowych"(?), przekonanie o specjalnych "biedronkowych" wydaniach 🙄) (zapytać o różnice w brzmieniu pomiędzy pierwszym egzemplarzem a drugim z tej samej matrycy, różnice zapewne zmierzone najczulszym miernikiem...czyli "na ucho")
 23. Faktycznie, na zdjęciu obydwie konstrukcje wyglądają dość podobnie. Ale pamiętajmy jednak, że wymiana kilku drobnych elementów może wprowadzić sporo zmian w dźwięku. Fajnie, że jesteś zadowolony z RN803. To przecież dobry amplituner.
 24. Nie podałeś uporczywy pajacu żadnej odpowiedzi. Tłumaczę ci to już 6 stron, a ty nic. Jakieś forum dla matołków się tu zrobiło???
 25. Dziękujemy w takim razie za informacje. Lecz z drugiej strony pamiętajmy, że producenci muszą za coś żyć, żeby dobrze spać. To chyba naturalne, że każdy chce zarabiać, a do póki konsumenci chcą kupować, to jest biznes.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.