Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Nikt tu specjalnie nie podpowiada bo po pierwsze na schemacie nie widać pkt pomiarowych, po drugie to jest nieco nietypowa końcówka. Dlatego trzeba stosować się ściśle do wskazań producenta.
 3. Marcin_75

  Ifi Zen Stream

  Dzięki A jak ze stabilnością?
 4. sorry myślałem ,że znasz Biblię 🙂 już się poprawiam J 19, 25-27 Łk 1, 46-49
 5. Nie neguję tylko obalam. Oczywiście że nie rozumiem wiary katolickiej.
 6. Nie jestem pewny bo każdy to inaczej odbiera... 🙄 Dla mnie CA gra po prostu dobrze, czy po analogowo czy po optyku do daca (tu lepiej) Żeby wpiąć CA po analogu potrzebujesz kabelek minijack na RCA. Ważne żeby ustawić pełny zakres dynamiczny w Google Home (ta apka ustawia CA).
 7. Grzegorz7

  Siatkówka

  A wiec Włosi po raz chyba 6.
 8. udowodniłeś tylko , że nie potrafisz zanegować moich argumentów oraz , że nie rozumiesz wiary katolickiej
 9. 747

  Polityka

  Czasami można pożartować.. a w każdym żarcie jest trochę prawdy..
 10. Dawaj adresy Biblijne, pierwszy cytat dotyczy Jana Apostoła.
 11. Tu są skutki uboczne zażywania aspiryny: uszkodzenie błony śluzowej żołądka, bóle brzucha, zawroty głowy, krwawienie lub krwotok, niestrawność, przyspieszenie czynności serca, astmę aspirynową, śródmiąższowe zapalenie nerek,
 12. Kana Galileska Testament Krzyża "Matko oto syn twój" Magnifikat "oto odtąd sławić mnie będą wszystkie pokolenia" J 10 , 30 "Ja i Ojciec jedno jesteśmy"
 13. Myślę, że to co Sławek napisał jest dla mnie całkiem zrozumiałe i patrząc na resztę konstrukcji ma to sens.
 14. Chwile tylko spojrzalem do ostatnich wpisow w tym watku i natychmiast widac jak na dloni jak u Ciebie jest z wiedza biblijna, jesli wg. Ciebie - i nie tylko, bo i zreszta K. Katolickiego - Jezus jest Bogiem, a nie Synem Bozym ? Ciekawe rozumowanie, bo wynika z niego, ze jesli tak by bylo, to znaczy, ze Jezus sam do siebie sie modlil i sam siebie wskrzesil bedac martwym - no to dopiero dobre :-)
 15. Ach twoją wykładnie, ok. Skoro tak, to tak. Już wszystko jasne. Ach próbuję. Nie próbuję tylko udowodniłem.
 16. tak napisze to dzisiejszym jezykiem co by wszyscy zrozumieli o co chodziło Maryja mówi Jezusowi ,ze skończyło się wino aJezus,ktory na weselu dobrze się bawił wkurzył się ,że matka Mu przeszkadza i mówi przecież to nie moja sprawa czemu mi dupę zawracasz to ani moja ani twoja sprawa niewiasto ale Maryja wiedziała ,że jej Syn niczego Jej nie odmówi była tego pewna dlatego powiedziała sługom zróbcie wszystko co wam powie przecież gdyby nie była pewna,że Jezus Jej nie odmówi nic by nie powiedziała tylko sie zamkneła i sprawa by się zakończyła a jednak Jezus mimo ,że nie bardzo chciał posłuchał Matki i dokonał cudu widać z tego jasno,że rola Maryi w całym zajściu była decydująca
 17. "tak ,prosi Boga za człowiekiem modli się za niego" Nie, już tłumaczyłem czemu. Brak dowodów Biblijnych. Jest za to dowód na co innego: "Mając więc wielkiego arcykapłana, który przeszedł przez niebiosa, Jezusa, Syna Bożego, trzymajmy się mocno wyznania. Nie mamy bowiem arcykapłana, który by nie mógł współczuć ze słabościami naszymi, lecz doświadczonego we wszystkim, podobnie jak my, z wyjątkiem grzechu. Przystąpmy tedy z ufną odwagą do tronu łaski, abyśmy dostąpili miłosierdzia i znaleźli łaskę ku pomocy w stosownej porze." Hbr 4, 14 Zmartwychwstanie i zbawienie to 2 inne pojęcia. Zmartwychwstaną wszyscy ludzie niezależnie kim byli. Ale mniejsza z tym. Chciałem Ci wskazać rzeczowe argumenty bo znasz już Biblię przecież, jednak pomału mam dość.
 18. Umieszczane na siłę i gdzie się da w przestrzeni publicznej symbole religijne służą wyłącznie pokazywanie kto tu rządzi.
 19. Jakby się przyłożyć, to najpierw na okręgu małej średnicy frezem na te "uszy", a później dużym frezem o średnicy tweetera. Problem się zaczyna przy tej płaskiej wypustce 🙂
 20. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz 🙂
 21. Każdy może. Czy odpisze - wątpię. Na pewno się wzruszy. Do łez. Zwłaszcza gdy porówna to z ilością płyt (CD, DVD, BD) sprzedanych w Polsce. Oraz oglądalnością w serwisach streamingowych. Wszytko równe zero. Właśnie to robisz. Z poświęceniem godnym lepszej sprawy. Tak, ale nie dzieje się to dzięki tej pani. Oprócz tego że 6 lat mieszkałem i pracowałem w Tokio oraz 2 lata w Pekinie to jeszcze byłem tam do chwili obecnej dziesiątki razy, w Korei Południowej również. Gdyby nie twoja tutaj dziecinada którą uprawiasz w ogóle bym nie miał pojęcia że ta pani istnieje. Taka jest "popularna" w tamtym regionie świata. Ona o tym już wie? Erotoman - gawędziarz.
 22. absolutnie, przedstawiasz swoje interpretacje nie zważając na moją wykładnię ,która jest bardzo prosta próbujesz za wszelką cenę udowodnić własne teorie bez potrzebnej wiedzy o wierze katolickiej 🙂
 23. W Gdańsku wiadomo, bo Focal to francuskie wyroby.
 24. A co Syn na to ? " Gdy zabrakło wina, matka Jezusa powiedziała do niego: „Nie mają wina”. Ale Jezus rzekł jej: „Co tobie do mnie, niewiasto? " Jana 2 : 3-4
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.