Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. xetras

  W starym kinie...

  Co do skopiowania klatka po klatce, zmiany kontrastu, usunięcia drżenia obrazu i reszty obróbki cyfrowej, to w odnawianych filmach faktycznie skutkuje.
 3. Aktualne klocki i przewody mam od nowości... 🙂
 4. Mysza 13

  Polityka

  Nie rób tego . Będę tęsknił .
 5. Kris_54701: "Czy układ 74HC14N lepiej się do tego nadaje?" Do czego ? - 7414 to zwykłe bramki z wejściem Schmitta - nie ma ich na schemacie ? - co masz na myśli ?
 6. [Hidden Content] Przesłuchana. Tragedia. Nawet do tego wątku nie pasuje.... Ale trzeba było sprawdzić... To strasznie przykre dla mnie.
 7. skynyrd

  W starym kinie...

  A widziałeś odnowione cyfrowo filmy Georgesa Meliesa - First Wizard Of The Cinema 1896-1913? The Lost World Of Mitchell & Kenyon? Trzęsienie ziemi w SF w 1906? Electric Edwardians 1900-1906? Nie będę się spierał z gustami, ale wrzucę po Keatonie.
 8. Bobcat

  Polityka

  To nie było obrażanie? Również Cię serdecznie pozdrawiam. Przyjmij wyrazy szacunku.
 9. 9m2 pokój i chcesz dwa suby wstawić?
 10. Mysza 13

  Polityka

  Teraz dobrze użytkowniku Fashi ? Jak ja byłem tą kanalią , co Ci nick przerobiła , to pisz śmiało - wygrasz flaszkę - ok ? Jak ja znajdę przekręt z Twojej strony , to [?]
 11. troche od siebie musial dodac. troche blizej trzech tysiecy i sprzeda.
 12. skynyrd

  Polityka

  Nie jestem tak drażliwy jak Ty Net mi się gotuje, miałem już dwa rozłączenia.
 13. Zawsze się kończy . Prędzej czy później...
 14. jurek

  Kawa

  Zastanawia mnie tak duża obniżka. Trzy dychy za kilogram- to będzie raczej podlejszy sort albo palenie poszło nie za dobrze.
 15. Chyba czytamy inny wątek. Założyciel tematu podał konkrety czego chce. Po jaką cholerę ktoś kto tego nie jest w stanie zrobić zabiera w ogóle głos? Nie popieram wprawdzie ostatnich niekulturalnych wpisów założyciela wątku ale czasem trzeba walnąć pięścią w stół by niektórych ostudzić. Dla mnie sprawa jest oczywista. Jeśli ktoś nie potrafi się podjąć tematu to milczy i tyle. O co w ogóle ten hałas? Szanuję każdego od DIY - szanujcie się również sami bo temat nie brzmi "pomóżcie mi.." I na koniec. Ten wątek nie powiniem być w tej zakładce. Być może było by mniej scysji.
 16. Ma swoje lata, ale głośniki niebylejakie. Sprzedawca przesadził nieco z zachwytami w opisie.
 17. porlick

  Audio mity

  Nie zapominaj o "przesłuchach" dla fal o długości większej, jak odległość uszu- to ważny czynnik kreowania prawidłowej sceny, co zostało wypracowane w dlugim procesie ewolucji. Słuchawki nie są naturalnym sposobem dostarczania do uszu dźwięku, bo brakuje tu właśnie tego czynnika. Bezkierunkowy bas kończy się poniżej 200 Hz, a dźwięki z zakresu 200-1000 Hz są bardzo ważne dla słyszenia przestrzennego.
 18. Fashi

  Polityka

  Szkoda , że tylko tyle zrozumiałeś i przyswoiłeś z wpisu Egona...
 19. Wojciechu - po prostu mnie to bawi, ale jak napisałem wcześniej, bliżej mi do PIS niż PO. Bardziej mnie martwi, że nic się przez kolejne 3 lata nie wykształci i będziemy żyć kolejne parę lat w zgniliźnie POPISu. Trzy lata to dość dużo, ale jestem pełen najgorszych przeczuć.
 20. pawcio

  Kawa

  Z tej aukcji [Hidden Content] A teraz kupiłem ten zestaw [Hidden Content]
 21. Mysza 13

  Polityka

  To musiały być wybitne kanalie , jak tak nick przekręcały . SKANDAL .
 22. skynyrd

  Polityka

  Bobo - oczywiście, że mam do Ciebie szacunek, mimo, że uważam cię za Starego Komucha, a Ty mnie za Prawackiego Pisowca 🙂 Ale od lat się jakoś dogadujemy. Nie mam pojęcia i nie wnikam, dlaczego nie dostajesz bana, za obelgi względem, choćby Maju. Ja zawsze, od Jozwy dostawałem bany, często w składzie z Dżambo, Horstem, Paszeko czy Atoposem. Od tygodnia do miesiąca. Ja się uspokoiłem, Ty nie. Masz jakąś magiczną różdżkę na modów? Bo ja nie. Dostałem 3 miesięczną edycję postów "za rasizm", co praktycznie równa się z kwartalnym banem, bo jak sobie wyobrażasz odpowiedź na post sprzed tygodnia, zatwierdzoną po tygodniu? Po miesiącu, dzięki jednemu z modów, zostałem przywrócony do życia. Ale mam obostrzenia, których Ty kompletnie nie masz. Gdybym wstawił Twoje teksty, dostałbym dożywocie. "Oni nie. Uważają się za depozytariuszy jedynie słusznego (a nawet jedynie akceptowanego) punktu widzenia i całą resztę uważają za podludzi." Nie przypuszczam, całkiem dobrze dajesz sobie radę w polemikach, a nie uważam Cię za słabego intelektualnie, byś nie sprostał. Przestań obrażać, nie będziesz obrażany. Jako Stary Komuch, nadajesz forum kolorytu 🙂 Pozdrawiam serdecznie. ps. Mój nick można przekręcać w każde strony. Wręcz bawi mnie kreatywność. Byłem już skynkiem, synkiem, skurwyskynkiem, hitlerskynkiem. Ale ogonem nazwał mnie tylko Gustaw 🙂 Baw się obecnością na forum i życiem. Jutro może nas nie być.
 23. Jacchusia

  Audio mity

  Czyli uśrednione.
 24. Mysza 13

  Polityka

  Nie wiem , co to PeOwcy .. To chyba jakieś wulgarne słowo używane przez Parafian. [?] Następne głupie pytanie proszę .
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.