Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. 1Ender

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Dźwięk żyleta, dosłownie. Perkusja nareszcie brzmi naturalnie. W niektórych nagraniach brakuje dociążenia i wypełnienia, ale myślę, że: po 1 źródło nie najlepsze YT Music, jakość niektórych nagrań jest naprawdę podła. Gra dac Nostromo i TV lub YouTube Music. Po 2 brak preampu. I tu mam do Was prośbę o wskazanie (propozycje) preampów, które jeszcze podniosą poprzeczkę. Myślę o lampie, może być DIY. Jakiś sprawdzony projekt? Trochę chciałbym ocieplić brzmienie i nadać wypełnienia, i masy.
 3. mam doświadczenia inne koledzy , którzy nie odmówili mi nigdy konsultacji w dziedzinie konstrukcji kolumn i wielu z nich jest na tym forum twonk , misiomor zapaudio Yoshi, Akkus , audiosynergia, A. Kisiel zawsze dostawałem poradę jesli o nią poprosiłem nikt nie wie wszystkiego i warto pytać lub poddawać ocenie własne pomysły
 4. rochu

  MQA to oszustwo ?

  Dobrze wiedzieć coś o sprzęcie, który się używa na co dzień. A któż jest w tym lepszy jak nie ktoś kto ten sprzęt stworzył? Zwłaszcza, że sprawia wrażenie mądrego i skromnego gościa. To lepsze niż żyć życiem pokątnych handlarzyn i starych dziadów zaparzonych w swoją młodość sprzed półwiecza i wzdychać do starych rumpli zwanych przez nich eufemistycznie vintage, licząc, że słuchając starego Thorens albo Damy Pik stanie się cud, że znów będzie się gwiazdą na gminnej dyskotece jak za dawnych dni.
 5. Roman_66094

  Sprzedam/kupię

  TELEFUNKEN E88CC lampy oryginalne w doskonałym stanie. Takie same nr. seryjne 1000zł para, rozważę też inne rozsądne propozycje.
 6. czaisz jakby zaczęły tak szybko rosnąć i miały 2x większe liście 😄?
 7. odezwał się koleś , co słowa założyciela regi jak mantrę cytuje nie w rochach 🤣
 8. Jeszcze jedna uwaga Głoskiki , ktore tu przedstawiłem sa tweeterami , ktore mozna wykorzystac jako supertweetery odpowienio je filtrując głosniki , które w nazwie maja już Supertweeter sa juz czesto filtrowane kondensatorem ograniczającym pasmo i takie mozna montować bez filtracji bo dzialają najczęściej od 10khz ale tu też podłączenie głosnika do zacisków kolumny może być + do plusa - do minusa lub odwrotnie w ten sposób albo osłabimy najwyższa oktawę lub wzmocnimy i znów..... pomiar jest potrzebny
 9. Mam swój rozum i swoje gusta , a paplanina co lubię a co nie , to chyba nie temat wątku.
 10. No to zupełnie coś innego będzie potrzebne, odtwarzacz jakiś. To nie wiem. Kali może być. Praktycznie każdy monitor jest bez maskownicy, nie pamiętam, żebym coś widział z. Cla-10 [Hidden Content] Bez posłuchania nie polecam, po posłuchaniu sam będziesz wiedział 😉
 11. rochu

  MQA to oszustwo ?

  To bardzo współczesne. Tak działa dobrze wytresowany przez reklamę konsument.
 12. powiedz to autorom muzyki , bo to oni świadomie wybrali ten format i w nim nagrali.
 13. wygląda na to, że kolega @bolo_senor lubi być robiony bolona i nawet podoba mu się to ☺
 14. Idź z tym na policję. Zachowujesz się jak dziecko
 15. Master to właśnie pliki "sztuczne"
 16. Jak również mniej oglądać TVP Konradzie...
 17. rochu

  MQA to oszustwo ?

  Masz rację. Oszustwo nie jest kontrowersyjne. Draństwo zawsze jest draństwem. Nawet gdy komuś takiemu jak ty się podoba i wydaje się być przyjemnym.
 18. a tak wygląda przykładowe zaapliowanie ST podział na ok 12 khz widać , że mimo cięcia na 12khz głośnik udziela się aż do prawie 4khz jest to jeden z powodów dla których zawsze polecam pomiar lub aplikację przez kogoś kto ma doświadczenie , by nie zepsuć a poprawić 🙂
 19. podoba się albo nie , co w tym kontrowersyjnego ?
 20. rochu

  MQA to oszustwo ?

  No popatrz a dla mnie Tidal to był zawsze dziwny dźwięk, nawet gdy nazywał się Wimp. Praktycznie zawsze miałem wątpliwości czy nie podają upsamplowanych mp3, zwłaszcza w przypadku rzadszych, mniej popularnych płyt. Kilka razy reanimowałem subskrypcje i nigdy nie dotrwałem do końca miesiąca.
 21. Ja do sygnalizacji pracy maliny użyłem piny 6 i 8 oraz odpowiedni wpis do bootconfig.txt :)
 22. Szukaj opinie nt Teac AI-2000 , Shanlinga A 3.1 oraz YBA A100 - to wszystko klony.
 23. jak będzie mi lepiej grało , to na pewno będę o tym wiedział. 🤣 też bym sobie , życzył by wszystkie pliki były master , ale jak nie mają to wolę taką wersje , niż sztucznie upsamplowaną .
 24. wersje master to inny temat, też kontrwersyjny ale wrzucanie po cichu materiału do abonamentu hifi, który świadomie wybierają użytkownicy wersji formatu bezstratnego, to nie oszukiwanie ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.