Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jakiego mózgu? Tam już go nie ma, tam jest papka propagandowa...
 3. Today
 4. Tak mnie Jurij osłabił tym pierdoleniem jak to nie jestem w stanie zrozumieć innego punktu widzenia że postanowiłem odtruć umysł słuchając muzyki. Dla nieopornych na inne kręgi kulturowe wrzucam linki: I ostatnie, najmocniejsze: Ten ostatni kawałek jest naprawdę mocny.
 5. I to jest właśnie to czego chętnie bym doświadczył. Właśnie tej analogowości. Fajnie byłoby mieć możliwość zmiany na bardziej "staromodne" granie. I mieć tę "odskocznie" Zastanawiałem się nad zmianą kolumn na takie z bardziej dopaloną średnicą i miękką górą pasma, a może właśnie lepiej dokupić 907Dr... Jak już wspomniałem z wyglądu bardzo mi się podoba...
 6. Z naciskiem na "debilna". To jedno z najgłupszych posunięć PiSowskiego reżimu i pisałem o tym od samego początku. Ale to nie tyle rezultat rusofobii co immanentnej głupoty tej władzy.
 7. Na mój nadzwyczaj grzeczny i pojednawczy wpis z klapkami na oczach odpowiadasz standardową agresją. No to kto kogo nie czyta i obraża??? Dla ułatwienia zamieszczam. Gdzie tu jakieś obrażanie i inwektywy???
 8. Skąd wiesz że błędnie? To wyłącznie twoje myślenie życzeniowe. Wiesz Jurij, ostatnio jestem dla Ciebie litościwy bo widzę, że Twoja linia propagandowa padła na całej długości. Więc może zamiast podskakiwać usiądź sobie i przemyśl sytuację. Widzisz chyba co tu ludzie piszą? I to tacy, którzy do tej pory w ogóle nie zabierali głosu, albo nawet uważali że masz rację (albo przynajmniej po części).
 9. Nie chcę. Dla pewności wyłączyłem piecyk całkiem. Zastanawiam się, czy pusty piecyk grzać się będzie.
 10. JuG

  Polityka

  Cytując moje wpisy nawet nie czytasz na co odpowiadam ale i tak obrażasz - cały ty, inwektywy i nic po za tym.
 11. Nie przypominam sobie żebym pisał o jakiejkolwiek nienawiści Rosjan do Polaków. Wręcz przeciwnie - zawsze starałem się rozróżnić poczynania kremlowskiego reżimu od uczuć zwykłych ludzi. Powiem więcej - uważam że największą ofiarą chorych imperialnych ambicji kremlowskiej szajki i jej kleptomańskich obyczajów jest własny naród. Dopóki tego nie zrozumiecie i nie przegonicie tej bandy tkwić będziecie w czarnej dupie waszego orła.
 12. Chcesz grzać pustą wężownicę do ciepłej wody?!
 13. Ty z pewnością należysz do tej grupy, którą w innym wątku błędnie określiłeś jako "wszyscy".
 14. Mam i najgorsze, że nie wiem jak się go pozbyć 🙂
 15. Bredzisz niczym najgorszy menel. Wychodzi na to, że wiara w PiS robi większe spustoszenie w mózgu od gorzały.
 16. JuG

  Polityka

  Nie wszyscy. 🙂 Co mam napisać komuś piszącemu o jakiejś nienawiści u Rosjan do Polaków? Czy o jakimś niewolnictwie? Żeby nie obrażać napisałem ogólnikowo. Mógłbym też do Gruzinów z tym odesłać. Albo i dalej. 🙂 A dwa popularne błędy myślowe cały czas się pojawiają: czarno-białość (dychotomia) i uogólnienia ("my", "wy", "wszyscy", ...). Złożonej rzeczywistości takie myślenie nie odzwierciedla.
 17. No i co z tego twojego pracowicie (nie wątpię) napisanego wpisu wynika? A może byście się po prostu odpier**lili w swej łaskawości od Ukrainy? W pale się nie mieści taka opcja?
 18. Wiem ,ale to zawsze półśrodek,żaden producent nie projektuje kolumn do słuchania z zatyczkami.Nie mniej jednak bardzo dziękuję.
 19. 😀 Przypominają mi się taki wierszyk antysemicki: Если в кране нет воды - воду выпили жиды (Jeżeli w kranie nie ma wody - znaczy Żydzi ją wypili). Wystarczy posłuchać te rozmowy (autentyczność których nikt nie podważał) żeby zrozumieć, że premier i inne uczestniki narady to z jednej strony durnie kompletnie nie rozumiejące co mają robić z gospodarką Ukrainy (premier sam siebie nazywa "profanem"), a z drugiej naradzające się jak wcisnąć kit prezydentowi ("który ma prymitywne pojęcie o gospodarce") nt. nienormalnego, niepokojąco wysokiego kursu hrywny. Tak niekompetencja jak i nielojalność czy brak szacunki są wystarczającymi powodami do dymisji premiera i rządu. Ale widać "dzieci Sorosa" (inaczej zwane zjadaczami grantów - których pełno jest w rządzie i w partii Zielenskiego) mają bardzo mocną pozycję w ukraińskiej układance politycznej, mocniejszą od prezydenta. A interesy spekulantów międzynarodowych (w czymś zbieżne z amerykańskimi/zachodnimi - np. nieograniczony dostęp do taniej ukraińskiej ziemi) są rozbieżne z interesami Ukrainy (jak i każdego innego państwa). Abstrahując od wycieku - nowy rząd kontynuuje prawie w całości starą politykę (językową, kulturową, edukacyjną, historyczną, sądową, monetarną, socjalną, ...), co jest niezgodne z przedwyborczymi obietnicami prezydenta i jego partii. Antyrating Gonczaruka pociągnie w dół dosyć wysoki jak na razie rating Zielenskiego. Co ciekawe tego rządu broni aktywnie Poroszenko i jego machina propagandowa (jego kanały TV i przekupione "eksperci") - polityczny wróg Zielenskiego. Całkiem możliwe w nadziei, że w razie nieuniknionego burdelu, spowodowanego niekompetentnym i nieudolnym rządem na Zachodzie (który ma bardzo wiele do powiedzenia na Ukrainie) wyrośnie zapotrzebowanie na sprawdzonego i doświadczonego polityka (za którego się uważa).
 20. Yesterday
 21. @Niepokorny, w opisie aukcji napisałeś, że Cronus Magnum grał jako końcówka mocy. W jaki sposób podłączyłeś (które wejście) zewnętrzny przedwzmacniacz?
 22. Też mnie ciekawi to porównanie i chętnie bym odsłuchal gdyby była taka możliwość. Tutaj trochę niestety takie kółko wzajemnej adoracji także raczej w kręgu sansui się obracają lub czegoś z podobnych klimatów więc ciężko będzie. Ale może ktoś się trafi ja też chętnie poczytam. Sorry ale chyba nie rośnie w czasie? Elektronika się zużywa części zamienne niedostępne bo firmy już nie istnieją w większości a jak istnieją to produkują aktualną elektronikę parametry się zmieniają w czasie jakość idzie w dół. Ja wyznaję zasadę że żeby wygrać (przętu audio też się to tyczy) trzeba szukać nie tylko zalet ale i wad. Trzeba na chłodno czasami przyjść pewne rzeczy to żaden atak na firmę sam słuchałem trochę na sansui 711 jeszcze w szafie leży.
 23. Teoretycznie może mieć bo jest gęściejszy sampling (4x), praktycznie to zupełnie inna kwestia. Zwłaszcza w zakresie najwyższych częstotliwości może to mieć wpływ. Chyba że na wyjściu analogowym będzie zastosowany stopień lampowy to wtedy on decyduje o zniekształceniach ;-).
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.