Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. To ten z laserowym pomiarem odległości? 🙂 Były czasy! 🙂
 3. Volumio na Usbridge - od kilku dni taki problem na Tidalu, że przy odtwarzaniu przeskakuje co drugi utwór. Ktoś zaobserwował coś takiego?
 4. [Hidden Content] Camera Mount: Canon EF-Mount* (ZE) | Nikon F-Mount* (ZF.2)
 5. Posłuchał już ktoś krytycznie SN3 i XS3? Na zagranicznych forach tylko recenzje z pozycji kolan,co dziwi o tyle,że sam Naim twierdzi,że to ewolucyjne zmiany a nie rewolucyjne. Forum Naima pomijam,bo tam wszystko jest na kolanach(co zrozumiałe)
 6. Huberto1984

  Sugden a21se

  Jaka jest roznica miedzy takim wypozyczeniem a kupnem?
 7. Przeciez Sony ma Zeissowskie objektywy juz od dawna. Moja stara Sony R1 15 lat temu, miala super Zeissa, ale byla extralnie powolna
 8. Spójrz na ofertę SVS, wyłącznie konstrukcje zamknięte. Dobrą opcją będzie SVS SB-1000 lub jeszcze znacznie lepiej najnowszy model SB-2000 Pro. Ewentualnie jeśli akceptujesz kolor biały obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie SB-2000. Zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny. Jest także możliwość wypożyczenia suba na odsłuchy w Twoim domu.
 9. Najlepsze że możesz oddać jak niesprawny . Fachowiec klasy światowej a niesie co sprzedaje.
 10. Fajny tekst, dzięki. Trochę literówek jest w części dotyczącej kolumn Focala, więc jeśli można, to prośba o korektę - będzie się czytać jeszcze lepiej 😊
 11. .... jeżeli do tego ''suchotnika'' FBI damy lampowe zródło - wtedy można uzyskać zadowalający efekt brzmienia .... tak więc zmierzamy do kolejnego wyświechtanego określenia....gra cały system....Accordo Essence po ostatnim AS zebrały dużo pozytywnych opinii, tylko trza pamiętać że grały z lampą.....jakby lampa wszystko psuła jak twierdzi baba to Accordo tak fajnie by nie zgrały....to proste....
 12. Zeiss Otus jest chyba tylko pod nikona f i canona ef, ale to można sprawdzi bo zeiss musi już chyba pomyśleć o sony i fuji bo to duży rynek.
 13. Ale w jazze el34 dobrze się spełniają. Ja swojego yaqina ms30l lubię i za swoją cenę gra przyjemnie, fakt do rocka i metalu to nie jest wzmacniacz ale przyjemne granie jest. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 14. Today
 15. Zgadzam się, lampy EL to żadne cudo 😉 zaproponowałem wzmacniacz UR, bo to jest podobna estetyka brzmienia i ten sam typ lamp jak w przypadku Lebena, a moim zdaniem gra to ogólnie lepiej. Aby zaś nie było, że EL to tylko ciepłe kluchy, polecę jeszcze wzmak Manley Stingray na lampkach EL84 - tutaj już dwie klasy lepiej od Lebena 😁 (uwaga, dużo tych lamp!)
 16. A ja właśnie ćwiczę, pożyczony od kolegi z forum, pre Aikido ze swoją końcówką Arcam Alpha 9p i powiem szczerze, że jest fajnie, podoba mi się kierunek "lampa" :) Oczywiście z 450-kami.
 17. mztv

  Sci-Fiction

  kwestia gustu :)
 18. 747 Gramofon ma rażąco niższą dynamikę od CD. Co do Burmestera to ten konstruktor już nie żyje ale firma trzyma się mocno. Robią wspaniałą elektronikę. MBL to także świetny brand aczkolwiek muszę przyznać że ostatnio zaczynają rozmieniac się na drobne tą klasą D i chińskim wzornictwem. Ale w MBLu Meletzkego już też dawno nie ma.
 19. Pracuję w dużym browarze od wielu lat. Jak myślisz, ile tej żółci trzeba fabryce, która produkuje 5 milionów opakowań piwa na dobę? Dużo można powiedzieć o skracaniu procesu i stosowaniu koncentratów wszelkiej maści, ale są pewne granice. Tak, jak koledzy pisali, ekstrakt chmielu (żaden moloch nie bawi się już w granulat, wszyscy jadą z ekstraktu) ma żółty kolor. A reszta to miejskie legendy.
 20. budżet na wkładkę jaki ?
 21. Nie wszystko w audio potrzeba znać, jest wiele technologii, wiele wykonań, przytłaczająca większość reprezentantów prezentuje podobny poziom, bardziej niższy niż wyższy. Znać trzeba techniki wybitne, najlepsze produkty wyznaczające referencje w swoich działach. Można nieźle zakręcić się w kółko, szukając przez większość dorosłego życia dźwięku z swej wyobraźni. Każda, dosłownie każda dyskusja na forum to potwierdza. Dźwięk jaki jest do osiągnięcia, jest tylko taki jaki jest, słyszymy to na wystawie, innego nie ma, a osoby zagubione, uważają że jak to oni sami wezmą się za konfigurowanie systemu to.......... No właśnie, wówczas następuje dramat i 30 lat poszukiwań, dobrze jeśli czymś sensownym zakończonych. W tzw międzyczasie jednak życie zmienia się na tyle, że działaniom nie towarzyszy już ta twórcza energia młodego wieku. Dźwięk w systemie audio zależy od jakości energii źródła zasilania.
 22. Dynamiczne duże granie / otwarte, szybkie, miłe i ciepłe oraz zupełny brak mulenia / może być pozbawione poczucia rzeczywistości czyli wiarygodności. Wiem, bo nasłuchałem się w różnych momentach życia, na przestrzeni kilku dekad wielu rzeczy, w sumie niemal wszystkiego, a czego nie słyszałem sam, to słyszeli moi przyjaciele. Wszystko co gra kosztuje, kiedy jestem na wystawie i coś brzmi interesująco, - pytam tylko o cenę, praktycznie nic bez 30 - 40 k nie gra. W walucie międzynarodowej. Dlatego Twoja opinia, że osobiście zapłaciłbyś producentowi krajowemu za IC ok 5 000pln jest....sam wiesz jaka. Interconect aby zagrał w pełnej skali, niestety też musi swoje kosztować, nikt nie chce tyle płacić, ale żeby muzyka grała danej osobie w pomieszczeniu - tak, tego każdy chce. Przykro mi, nie zagra, niezbędne jest właściwe okablowanie ,- koszmarnie drogie. Jeżeli konstruktorzy Krella, zadali sobie trud zaprojektowania najlepszej integry świata to nie możemy być zdziwieni tego efektami. Są z branży, żyją nią, oddychają, są jej częściami składowymi, znają prawa i realia jakie mają miejsce, muszą potrafić sprostać takiemu wyzwaniu. Kondo, Audio Note, też potrafią osiągać założone cele. Większość potrafi, a jednostki wybitne czynią to z łatwością. Japonia była potęgą gospodarczą, USA musiało ich siłą powstrzymać, dziś jest krajem z powybijanymi zębami. Cele są po prostu osiągane, gdyż taka jest natura. Jeśli grono osób zechce skonstruować wzmacniacz zintegrowany, prezentujący wyższy standard jakości niż Krell FBI - uczyni to. To oczywiste . Typowy suchotnik.
 23. Zapoznaj się zełze jehowito co się świeci w kościele katolickim.
 24. Święci martwe embriony , a i szambom nie przepuści , co w moim odczuciu urąga chrzescijanskiej idei i majestatowi święceń , ale czego to kk nie zrobi dla tych paru marnych srebrników . I żeby nie być goloslownym :
 25. Gdyż nie przyjęło się wystarczająco powszechnie konstruowanie wzmacniaczy w tego typu w tej konfiguracji. Tak wygląda, na oszczędną konstrukcję.
 26. V685 to jest najtańszy, przyzwoity amplituner Yamahy. Niższe modele to generalnie cięcie kosztów - bazowy system korekty akustyki, uproszczone schematy końcówek, słabsze DAC-i, ograniczona liczba wejść/wyjść itd.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.