Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Bo tak wszyscy paplają w klubie, to tak już musi być.
 3. glazior

  Polityka

  Nie tylko , także gdzie indziej np hymnie hitlerjugend. Doszło do tylnej ściany głowy ?
 4. paluch.

  HECO CELAN GT 302

  Wzmacniacz już zamówiony NAIM NAIT XS Posłucham sprawdzę . W testach ten zestaw grał dobrze, zobaczymy . Pozdrawiam .
 5. Fashi

  Pozytywna sila ,PiS.

  Jesteś rogarnięty jak kupka śmieci. Potrafisz tylko pierd*/@# i być na nie . Kończę z Tobą rozmowe bo i tak nie ma sensu . Powinni Ci zabrać paszport , pozbawić obywatelstwa polskiego i wydalić z kraju jako potencjalne zagrożenie .
 6. Tak czy siak obecne przepisy wymuszają robienie "owocowych" napitków niskoprocentowych ze słodem zbożowym jako głównym źródłem cukrów dla fermentacji, żeby mogły być klasyfikowane akcyzowo jako piwo. I takie też dominują na rynku. Niby owoce dostarczają drożdżom "witamin" oraz porządnych cukrów prostych, przez co fermentacja jest zdrowsza i czystsza niż w zwykłym piwie, ale to nadal słód. Zwłaszcza że wiele takich wynalazków powstaje przez zmieszanie uwarzonego już piwa (tyle że bez chmielu albo z małą jego ilością) z sokami owocowymi do smaku - wtedy w ogóle nie ma zysków ze zdrowszej fermentacji. Pewnie nie doczekamy porządnego cydru dostępnego w sklepach od ręki.
 7. Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami. Arystoteles
 8. Marynarka wojenna powinna mieć bazę jak najdalej od potencjalnego wroga. Elbląg jako taka baza sugerowałby że naszym wrogiem są obecnie Niemcy. To bardzo ciekawa koncepcja strategiczna 😉.
 9. Fajny, bo pełnowymiarowy, ale zasilanie to tam biedne. Chyba poszukałbym taniej Teac np UD-503.
 10. Że jeszcze nie było tego na A, dziwne, tyrady nie będzie 🤔😂
 11. Dobra końcówka za grosze .... [Hidden Content]
 12. Panowie Majstrzy zakupiłem do sypialnianego zestawu słuchawkowego ( Aune X1 S plus AKG 7XX) transport usb sparky bridge.Jak mam to skonfigurować?Szukam i nie znalazłem wątku. Chodzi mi o konfiguracje samego komputerka plus Volumio. Czy Sparky działa po wifi?Pozdrawiam
 13. Elektoratowi to nie przeszkadza. Tego nie mogę pojąć. Gdyby miłośnicy PiSu mogli, to też by tak robili? Czy ten pytajnik na końcu jest potrzebny?
 14. rafal735r

  HECO CELAN GT 302

  Lepiej sprzedać ze stratą, niż się męczyć.
 15. Wiesz chłopie, ty masz takie o tym pojecie jak nie przymierzając świnie o gwiazdach. Jaka tam marynarka wojenna? To nie jest akwen dla marynarki oprócz jakichś łodzi desantowych czy motorówek. Tam w najszerszym miejscu jest może 10km, wszystko da się z brzegu załatwić. Via Carpatia ma sens ekonomiczny, przekop Mierzei to działanie w większości propagandowe. A tak jak pisałem - na tych dwóch miliardach się nie skończy.
 16. Oooo i tu trafiłeś. Właśnie to jedna z jego cech odklejenie basu od średnicy. Nie napisze miernej bo według mnie jest dobra. Gra bardzo efektownie żywo i przestrzennie i w zasadzie wszystko jest, ale to takie wrażenie na godzine dwie, a potem nie wiadomo dlaczego ma sie tej dobroci po prostu serdecznie dosyć. Może lampizacja to lekarstwo zeby nieco go utemperować i dodać to coś. Mi najbardziej zawsze brakowało pewnej gładkości nazbyt drapieżny jak dla mnie Ale rzecz w tym i od jakiegoś czasu do tego doszedłem. Zrobić tak system zeby nawet najgorsze gówno jakoś brzmiało (nagranie). Nie sztuka słuchac samplerów i tylko tym się podniecać. PCM jeszcze bardziej różnicuje jakość nagrań mi przestało na tym zależeć. Bo polowe plyt czy plików musiałbym wyrzucić
 17. Ja nie krzyczę, niech budują skoro wyszło im że warto, ale pamiętaj że w Janowie też im wyszło że trzeba zmienić władzę na taką z namaszczenia PiS, czyli dobrą zmianę. Była dobra? W przypadku przekopu może być podobnie, dorzucił bym jeszcze do tego CPK, ale to już inny problem. P.S. PiS traktuje wszystkie takie budowle jak trofea pozwalające zarabiać krocie ich nadzorcom wyznaczonym przez PiS, jak to będzie później funkcjonować już ich mniej interesuje.
 18. "Oświadczyny po irlandzku" - z Amy Adams i M. Goode - pozytywnie, choć już lekko starszawy - plus dodatni pandemii to oglądanie staroci.
 19. Ja Akurat czerpie info z zagranicznych stron. Z As nigdy w zyciu, za duzo tu bieda guru polecajacych przereklamowany zlom z cenami z d...
 20. Wtyki sieciowe [Hidden Content]
 21. Sam tego nie słuchałem to się nie wypowiem, ale ponoć grają dużo lepiej od orginałów. Inna sprawa, że koszt modyfikacji i części w zwrotnicy jest większy niż koszt samych kolumn. Ale recenzję (zakładam) że pisał w oparciu o orginały.
 22. Rzeczywiście hektolitr to 100 litrów. Czyli butelka 0,33 mogłaby być tańsza o złotówkę. Bez sensu utrzymywanie akcyzy na cydr na poziomie wyższym niż piwo jeśli cydr traktujemy jako produkt ostateczny, a nie źródło spirytusu.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.