Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/02/20 in all areas

 1. tomaszf

  Wasze ustroje.

  witajcie! ja ,chyba ( bo na pewno, to nie można powiedzieć😜) zakończyłem dopracowywanie dwóch posiadanych systemów. Systemu głównego w salonie oraz systemu w sypialni. System główny w miarę możliwości ma także dopracowaną akustykę. Najwięcej zachodu zajęło mi ustawienie kolumn w głównym systemie tak aby , na ile to możliwe reprodukowały najlepszy dźwięk. I tak wylądowały 135 cm od scian bocznych i 170 cm od sciany tylnej , z wooferami skierowanymi do srodka. takie ustawienie daje najlepsze efekty w moim salonie. pozdrawiam wszystkich
 2. Z powodu koronawirusa seanse filmu "Zenek" odbywają się bez widowni.
 3. Poprzednie rządy nie były najlepsze, ale co by nie mówić rząd PO zostawił dużą nadwyżkę Kasy. Obecny, najgorszy i najgłupszy w historii rząd złodziejskiej partii PiS roztrwonił nadwyżki na rozdawnictwo, kościół, Rydzyka, pseudo fundacje propisowskie, na nadmiar urzędników, na etaty dla swoich itd. Do tego wprowadził najwiecej nowych danin i podatków historii kraju!! I teraz w dobie realnego kryzysu nie ma kasy na pomoc gospodarce, bo przedstawiony program pomocy to są kpiny i pośmiewisko. Firmy nie wytrzymają i pozwalniają ludzi. Podatków na rozdawnictwo też płacić nie będą, bo nie będzie z czego, więc PiS nie będzie miał za co kupować głosów wyborców. Skończy się eldorado dla żyjących z zasiłków, socjali i dla pisowskich darmozjadów. Wódz tego lepszego sortu schowany pod kołdrą jak w 81r czeka na cud, ale cudu nie będzie. Ekonomia jest bezwzględna i nie pomoże kropidło, relikwie i krzyżyki czy święte obrazki w oknach.
 4. Może zamiast "uszczęśliwiać "nasz swoimi idiotyzmami Przeczytaj nazwę tego tematu i wznieś sie na wyżyny i daj coś od siebie...dasz radę?
 5. Nie musisz. Więcej, nie pisze jako moderator - o czym wiesz doskanale. Napisałeś, że ktoś sobie wymyślił tanią wojnę - to Twoje zdanie. pytam więc, gdzie masz tą tanią wojnę? I po której stronie sa ci zwycięzcy? Każda wojna w zamyśle jej twórców ma mieć ofiary, poległych, pokonanych i zwyciezców. Pokaż mi palcem kto po obecnym kryzysie jest kim. Skoro ferujesz tutaj takie opinie - muszą one być oparte o twarde dowody. Kto więc ma być tym wygranym? Chiny obecnie każdego tygodnia traciły masę kasy. Ich gospodarka była jak pociąg ekspresowy, mieli wchodzić w kolejny okres bumu gospodarczego opartego o potężne inwestycje w Afryce. W obecnej sytuacji muszą powstrzymać się z ekspansją na ten rynek o co najmniej 6-12 miesięcy. Straty? Niewyobrażalne! Dlatego ich chęć pomocy w walce z COVID19, bo ustabilizowanie rynku oznacza szybki powrót do interesów, które dla gospodarki Państwa Środka są fundamentem do dalszej ekspansji i rozwoju własnych technologii i możliwości. Nie rozumiesz lub nie chcesz dostrzegać Chin takimi, jakimi są. To nie Polska z marnym wpływem na świat. Chiny nie potrzebują COVID19 by wywołać panikę na rynkach światowych. Wystarczy usztywnienie swojej waluty, podniesienie jej wartości (mogą spokojnie przenosić fabryki do krajów Afrykańskich, sami czerpiąc korzyści finansowe z pośrednictwa - a nawet własnych technologii). Proponuję po całej pandemii wybrać się do Chin. Warszawa przy średniej wielkości mieście w Chinach to wieś. Ich możliwości wpływania na świat sa na tyle potężne, że wypuszczanie świadome wirusa na własnym terenie i czekanie na efekt by "zniszczyć świat" jest totalną głupotą. Tak - masz prawo ie zgadzać się ze mną - a nawet dobrze, że tego nie robisz. ale zanim WSZYSCY zaczniemy tworzyć bzdurne teorie spiskowe proponuję przeanalizować sytuacje na rynku przed, po pandemii, koszty po każdej ze stron oraz skutek tego co będzie po tym okresem panującej obecnie pandemii. Chiny obecnie tracą znacznie więcej niż w przypadku braku pandemii. Jak widzisz moje "zdanie" wykładam Ci wprost bez pisania o "taniej wojnie" bez pokrycia tych bzdur. Oczywiście jutro możesz ogłosić swoje rewelacje światu i uznać je za prawdziwe. Pytanie tylko w jakim stopniu oparte są o rzeczywiste fakty i siłę argumentów wynikających z tego co się dzieje na świecie., spokojnego wszystkim wieczoru
 6. EPwasyl

  Wasze ustroje.

  Witam wszystkich ponownie 🙂 W tym ciężkim dla wszystkich czasie, a tym niezbyt ciężkim dla nas - audiofilów i melomanów 😉 - wreszcie mogłem obfocić swój nowy pokój i tymczasowo (na okres kwarantanny) przenieść swoje graty z poddasza. W międzyczasie wymieniłem swoje STX'y, z których de facto - jak dobrze niektórzy pamiętają - byłem bardzo zadowolony w ów pomieszczeniu, w szczególności, że bardzo mocno kultywuję pojęcie, iż to jednak akustyka spełnia 70% naszych doznań percepcyjnych :). W chwili obecnej stoją już docelowo kolumny Dali i jak się okazało, zniesienie ich do większego i wyższego pomieszczenia sprawiło, że te klocki niesamowicie się otworzyły, niemal tak, jak przestrzeń przed nimi :). Miał być to swojego rodzaju eksperyment na okres przesiadywania w domu, ale dźwiękowo tak mi się spodobały, że chyba zostaną już tutaj na stałe, a na poddasze kupi się coś lżejszej wagi 🙂 PS. TV oczywiście jest tak postawiony tylko tymczasowo, dopóki nie uda się nabyć większego, który będzie figurował za linią kolumn. Pozdrawiam!
 7. Aż się rozszlochałem i śpik z tego płaczu mi wisi u nosa, gdy widzę tak przeraźliwą, szarpiącą serce biedę i poniewierkę tego sqrwysyna... Istna nędza. Ludzka też.
 8. Za Pana i tej pani, i tamtego pana... podatki. Jak wskazują wszystkie dane statystyczne - coraz większe, coraz bardziej ukryte: podatek bankowy, opłata emisyjna, danina solidarnościowa, podatek handlowy, opodatkowanie farm wiatrowych, opodatkowanie wkładów pieniężnych wnoszonych do firm, opłata przejściowa, opłata wodna, opłata denna od przystani, opłata mocowa za prąd, opłatę recyklingowa (reklamówki)... a to mały wycinek nowych danin PiSu. Na marginesie - jeszcze nie tak dawno Morawiecki z innymi głosili ogromne zasoby gotówki oraz potężne wpływy do budżetu w wyniku "odebrania mafii pieniędzy" (czyt. kolesiom Tuska z PO). Dziś wiemy już, że kasy jest na samym dnie niewiele - na jakieś 5-7 tygodni funkcjonowania państwa z dykty. Morawiecki wprost powiedział w Senacie na ile wystarczy nam tej "naszej" kasy, by nie ogłosić jako państwo bankructwa. potem zaczynamy pożyczać na wolnym rynku walutę! Kiedy był czas na inwestowanie w realne przedsięwzięcia serwowano głupim bajki o lotniskach na miliony pasażerów, serwowano opowieści o milionie aut elektrycznych, o przekopach na Wiśle, realizowano rozdawnictwo w postaci wyborczej kiełbasy. Silne państwo to silna gospodarka, nie rozdawnictwo i sztuczne napędzanie koniunktury poprzez wewnętrze pobudzanie konsumpcjonizmu za rozdawaną kasę. Teraz czeka nas zastój, nikt niczego nie kupi w rozumieniu towarów "drugiej, wyższych potrzeb kategorii" o produktach luksusowych można zapomnieć przez wiele miesięcy. Zamiast wspierać biznes średni i mały dając im szansę rozwoju i odkładania kapitału (wyższy próg podatkowy) z przedsiębiorców golono każdą złotówkę, by zapełniać kieszenie ciemnemu ludowi PiSowskiemu. Dziś ten wierny lud poczuje gdzie jest siła państwa - nie w bajkach Morawicekiego - aferzysty okradającego własne państwo z ziemi, a w sile przedsiębiorców, ktorzy mają największy wpływ na rozwój każdego państwa. Zbliża się chwila prawdy wraz z tysiącami wypowiedzeń o pracę. Gdzie jest Kaczyński, który zawsze ma tyle "mądrych" rzeczy do powiedzenia?! Znowu zaspał?
 9. awietek

  Wasze ustroje.

  U mnie zmiany... kwiat z boku rośnie na potęgę Pozdrawiam 😉
 10. Terlikowski dał dziś u Olejnik nieźle do wiwatu. Streszczając jego myśli najważniejsze jest życie wieczne a reszta to ch... W związku z tym nie ma się co przejmować kononowirusem tylko trzeba lecieć do kościoła. Chłop był oburzony, że na mszy było 10 osób a w sklepie znacznie więcej. Taka moja podpowiedź - może trzeba towar zmienić na świeży?
 11. Pomoc danego kraju w postaci % udziału PKB jako środków mających na celu pomóc swoim obywatelom, a także firmom z powodu COVID19. Hiszpania – 200 mld euro, 15 proc. PKB, Włochy – 340 mld euro, 18 proc. PKB, Francja – 547 mld euro, 21 proc. PKB, Niemcy – 550 mld euro, 15 proc, PKB Pomysły polskiego rządu to ok. 8 proc. PKB. W złotówkach! I należy pamiętać, że nie są to kwoty, które wejdą na rynek. Znaczna część to np. gwarancje bankowe dla tych, co będą się zadłużać po uszy by ratować swoje firmy i będą utrzymywać firmy oraz miejsca pracy z pożyczek bankowych. Dla propagandowego efektu wow polski rząd dolicza to do całej kwoty pseudo pomocy! A teraz zamiast słowa "następny" proponuje skupić się na argumentach lub zamilczeć. Lanie PiSowskiej wody jest strawne tylko dla ciemnego ludu w TVPiS. Reszta ludzi ma wszystkie klepki. Duński rząd zapowiada, że opłaci 75 proc. pensji pracowników, pracodawca – pozostałe 25 proc. W zamian pracownicy zrzekną się 5 dni płatnego urlopu. Pomoc jest zagwarantowana na 3 miesiące i obejmie pensje do 23 tys. koron, czyli ok. 13,7 tys. zł. Propozycje Morawieckiego, certyfikowanego przez sąd kłamcy? Żenujące, do tego oderwane od rzeczywistości nas otaczającej. Ale jak to leciało? "Wstaliśmy z kolan i cała Unia nam tego zazdrości". Bolszewizm w czystej postaci, propaganda sukcesu oparta o idiotyzmy i lanie wody.
 12. Ale Pan Profesor Piotrowski jest tylko członkiem Komitetu Nauk Prawnych PAN-u, więc gówno wie. A taka na przykład (przepraszam za wyrażenie) Beata Mazurek skończyła liceum Sióstr Zmartwychwstanek i socjologię na KUL -u, a poza tym zna osobiście Prezesa Wszechczasów. Więc wie lepiej i sprdalaj, top.
 13. Już od dawna wiadomo że PiS-owcy to buce i chamy, choć mogą wśród nich być też wyjątki. Te wyjątki to najczęściej wyjątkowe buce i wyjątkowe chamy ;-).
 14. To proste. Moja mama od kiedy zaczęła słuchać Radia Maryja, kompletnie sie zmieniła. Z osoby o w miarę szerokich horyzontach stala się konserwatywna, zaczęła mówić tekstami radiomaryjnymi. Gdy sie z nią obecnie spotykam, muszę omijać wszelkie tematy związane z polityką, gospodarką, społecznościach. A to naprawdę ogromny obszar. Zatem wymieniamy jakies ogólne informacje. Szef kościoła - Papież, mowi co innego o emigrantach, rozglosnia a za nią moja mama sieją jadem na tych ludzi. Nie. To nie jest katolicyzm. To sekciarstwo. I rozłam kościoła, ktorego biskupi boją sie dotknąć, bo się w palcach rozpadnie. Żydowstwo! Ok, ale gdy pada banalne pytanie o pochodzenie Jezusa, to... Oj, jak ty niczego nie rozumiesz. To tylko moja mama, ale jest jeszcze szersza rodzina, która poszla dokładnie tą samą drogą. Rozmodleni i pozamykani na bliźniego. Co ja pier*dolę? Kilka razy włączałem to radio, by na wlasne uszy usłyszeć czy to naprawdę się dzieje, czy to tylko źli ludzie coś wymyślają. Jestem po dziennikarstwie, pracowałem w mediach, mam zatem jakieś kompetencje. I to co usłyszałem, przeraziło mnie. Absolutnie typowe dla sekt pranie mózgu. Znamy się, szanuję Cię, ale zło będę nazywał złem. Koncepcja radia maryjnego jest wspaniała. Ale robienie ze słuchaczy talibów jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa. To nie jest radio katolickie. To sekta. Spelnia wszystkie (!) warunki tego, by to radio tak określać.
 15. O Rydzyku można różne rzeczy mówić, łatki mu przylepiać, psy na nim wieszać - i słusznie, bo z niego chuizna jest niebywała, nawet jak na polskokościelne -tfu!!! - obyczaje. Z jednym wszakże "ale": Łeb do interesów ma chłop wprost nieziemski, gdzie aktualnie leżą konfitury - wie doskonale, umiejętności naprzemiennego wywijania kijem i marchewką w stosunku do kolejnych rządów - posiadł genialnie, wie, jak gadać do starszych (przeważnie), zatroskanych i zmęczonych życiem ludzi, etc. I co za tym idzie - wie, że grono słuchaczy mu się kurczy w zastraszającym tempie, zwłaszcza teraz, gdy zaraza zębiska szczerzy i niestety, niestety - grupę ryzyka zabiera z tego świata w pierwszej kolejności. To dla Rydzyka ostatnie dzwonienie, by coś jeszcze od tych biedaków wyszarpać. Czyli robi to, co umie najlepiej - wyłudza na potęgę.
 16. sly30

  Koronawirus z Chin

  Nie słyszałeś że Polska dostanie 7400 000 000 euro? Wiesz ile to jest? Potrafisz pomnożyć x 4.3 czy to dla tępego pisowca jednak za trudne? Masz poważnie zryty beret. Ten tekst, że Poznań importuje zarazę to skandal. Tak mógł napisać tylko ćwok albo kościelny pedofil. Tusk nie jest już szefem rady UE. Nie wiesz tego? Nie masz innych stacji w TV niż pisowska szczujnia? Ale gdzie jest wasz Kaczyński, Ziobro, Macierewicz, Kępa i cała reszta? Pochowali się pod kołdry jak Kaczyński w stanie wojennym?
 17. On ma swój program, a ja to mam nawet kilka jego książek... Ba - nawet dwu/- trzykrotnie przeczytanych. Bo nieźle napisane. I gdyby poprzestał na opisywaniu egzotyki, zaskakiwaniu nieznanymi faktami i obyczajami, na wspaniałych opisach i zdjęciach - byłby to mój ulubiony pisarz i podróżnik. Jednak nie jest. Przez swoje załganie, faryzeuszostwo, nienawiść do ludzi, pogardę dla niewyznających jego chorych poglądów, pomiatanie rozmówcami w programach tv i radiowych, ustawiczne wycieranie sobie ryja Panem Bogiem i za całe jego katolskie, życiowe zakłamane sqrwysyństwo - uważam typa za beznadziejnego szubrawca i szuję absolutną. A jego książki nie stoją przy autorach na literkę "c" (mam alfabetycznie na półkach ułożone). Nie. One stoją sobie pod "b", - "Bosy Xhuj".
 18. Jakoś ci nie wierzę, że skończyłeś jakąkolwiek szkołę średnią. No, chyba żeś z języka polskiego był zwolniony. Pomijając merytoryczną wartość tego, co napisałeś (absolutne dno, nienawistne impresje i czarna rozpacz), naliczyłem na szybko cztery podstawowe błędy gramatyczne, nie licząc literówek i braku znaków przestankowych, bo to się może zdarzyć każdemu. Ty po prostu nie umiesz mówić, a o pisaniu - szkoda gadać. Jeśli śmiesz porównywać Annę Gacek do Misiewicza znaczy, że pojęcia nie masz absolutnie o realiach i coś ci na głowie siadło i mocno uciska. I ja nawet wiem co, lub raczej - kto. Zresztą - gdy jakiś przymuł epatuje w co drugim zdaniu "lewacką ideologią", z góry wiem, że niespecjalnie jest o czym z typem gadać. Wymienimy się myślami i zostanę z pustym łbem. Wtedy - bieda. Z tobą - eot. ...... Ps - uprzejmie Ci dziękuję, mój sympatyczny Przyjacielu Less. Petycję oczywiście podpisałem.
 19. velone

  Wasze ustroje.

  Piękne duże pokoje... zazdroszczę. Ja dla odmiany wrzucę swojego "malucha" (mały ale wariat 😉)
 20. Tak jak było ze zbiórką psów do MO. Babcia przyniosła jamnika i powiedziała, że może chociaż do ORMO...
 21. Można postawić sobie portret Prezesa klęknąć przed nim i walić czołem w podłogę.
 22. Nie chcę się wbijać w Wasze spory z niektórymi uczestnikami forum, ale tym wpisem przegiąłeś ewidentnie. Wymagasz kultury od innych - staraj się utrzymywać ją sam.
 23. sly30

  Koronawirus z Chin

  To jest normalna rzecz i wszyscy powinni o tym wiedzieć, że koty są bardzo pożyteczne. Tam gdzie żyją koty, tam jest znacznie mniej robactwa, szczurów i chorych ptaków. I wcale nie jest tak, że koty polując wybijają np całą populację szczurów. Wystarczy sama obecność kotów i szczury same opuszczają taki teren i trzymają się w bezpiecznej odległości. Szczury są bardzo inteligentne i wiedzą, że na danym terenie pojawiły się koty i same już za wczasu zwijają manatki z tego terenu. Dlatego w każdej kamienicy i na każdym osiedlu powinno dbać się o koty wolnożyjące. Powinny mieć swoje domki zimowe W bezpiecznym miejscu, lub miejsce do spania np w piwnicy, powinno się je dokarmiać i zapewnić opiekę weterynaryjną. To można spokojnie ogarnąć jeśli się chce. Dbanie o koty w okolicy, to dla ludzi zmniejszenie zachorowań na różnej maści choroby bakteryjne, wirusowe, stany zapalne oraz nowotwory, które mają ścisły związek z wirusami i bakteriami. Niestety nie wszyscy i tym wiedzą i w wielu miejscach tępi się koty co przekłada się na większą zachorowalność okolicznych mieszkańców. Głupich ludzi wszędzie pełno.
 24. sly30

  Koronawirus z Chin

  Jak się czyta te twoje wypociny, to słowo w słowo Rydzyk, Macierewicz i stare baby z miesięcznic. Aż dziw bierze, że młody człowiek reprezentuje intelekt i percepcję na poziomie pisowskiej 80 latki z zapyziałej dziury. Tyle tylko, że zarówno Macierewicz jak i Rydzyk wiedzą, że to są bzdury i głoszą je tylko dla swoich Korzyści i ku radości pisowskiej ciemnoty. W Unii jak wszędzie też są durnie i też niestety tworzą czasem absurdy ustawowe. Ale to jest nic przy głupocie i ignorancji komunistów z katopisu w Polsce. Tu poziom skretynienia sięga zenitu.
 25. Ta pani właśnie zmarła, jej córka jest zarażona, mąż też. Wiocha sra w portki. I wisienka - pani nieboszczka kilka dni temu wróciła z ...autokarowej pielgrzymki. Tadaaaammm!!! ...... Maju - nie udzieliłeś mi ŻADNEJ odpowiedzi (był, jak zwykle z twojej strony - bełkot i krętactwo), ale ponieważ brak odpowiedzi jest nią także, więc ci uprzejmie dziękuję. Utwierdziłem się w opinii i przekonaniu o tobie, twojej szczerości i samodzielności myślenia. Dzięki raz jeszcze!
 26. Nie neguję obniżenia emerytur ludzi zaangażowanych bezpośrednio w "umacnianie władzy ludowej". Tyle tylko, że po pierwsze była weryfikacja w czasie której tych "zasłużonych" wywalono ze służb, pozbawiając też przywilejów emerytalnych. Po drugie; jeśli jednak weryfikacje przeszli czy byli tymi księgowymi, sprzątaczkami, czy pracowali w SB (czy ściślej formalnie w Milicji) na stanowiskach w których nie "umacniali" odpowiedzialność zbiorowa nie powinna ich dotyczyć. W samej MO, "zasłużonych" też nie brakowało, ale o dziwo jeśli nie byli formalnie w SB restrykcje ich nie dotyczą. Piszesz by nie porównywać SB do CBA. A to czemu? Jedyna w końcu różnica to ta, że SB służyło nie obcemu mocarstwu a PZPR (że ta minimum ściśle współpracowała z ZSSR to inna sprawa), a CBA służy PiS. Obie nie służą Państwu, a konkretnej partii. Że PiS mimo retoryki realizuje de facto cele Kremla (świadomie czy nieświadomie) to też chyba dla każdego mającego w głowie olej nie sieczkę chyba jasne... Na dobrą sprawę to czemu nie obniżyć emerytur wszystkim którzy pracowali w PRL? Przecież oni też w jakiś sposób "kolaborowali". Wojskowi służyli w zbrojnym ramieniu partii, bo tak LWP określano, nauczyciele uczyli dzieci tego co im kazano, urzędnicy stosowali komunistyczne prawo, robotnicy nie sabotowali pracy w państwowych, a zatem ściśle kontrolowanych przez władzę fabrykach, budowlańcy stawiali komitety i domy dla nomenklatury, zamiast budować je tak by się ich lokatorom zawaliły na głowy, itd, itp. Czemu tylko SB? Jak "sprawiedliwość", to "sprawiedliwość", dla wszystkich i bez żadnych wyjątków. Nieprawdaż?
 27. Chamidło i menda jesteś nawet jak na pisiego syna - zupełnie wyjątkowa. I wszyscy na Forum o tym doskonale wiedzą i już się przestali kryć i krygować, żeś buc. I zwyczajnie "leją ci na ten pusty łeb". A we Francji, pisi wypierdku, jestem od 22 lat, a może i dłużej. Policz sobie, kretynie, kto wtedy zarządzał tym polskim (już wtedy) burdelem. Gdy po studiach zorientowałem się (wraz z moją żoną) jak nasze życie jako nauczycieli będzie wyglądać, powiedziałem sobie - "ni uja" i zacząłem już wtedy wyjeżdżać za granicę. A Pizdractwo - niestety, niestety, nie wyprzesz się błota - to twoi zasrani idole i wybrańcy. A teraz leć do moderacji z pyskiem, durny gnoju.
 28. Radia, poza nielicznymi wyjątkami, to już w zasadzie nie ma. Są reklamy produktów medycznych przetykame playlistami od których rzygać się chce.
 29. Żyjemy w takich czasach, jakie sami sobie stworzyliśmy. Głosując w tzw. demokratycznych wyborach. Ostatnio poszedłem do EMPiK-u. Dział z książkami - reportaże. Kiedyś królował (w pełni zasłużenie) Kapuściński. Teraz Cejrowski. Takie czasy. A Trójka już dawno straciła własny charakter i niezależność. Miała jej więcej w czasach PRL-u niż za PIS-u
 30. Kolce na panelach pcv ...gratuluję zacięcia audiofilskiego...szukaj teraz podkładek - grubszych, cieńszych, z filcem, bez filcu, z takiego metalu, z innego... Za każdą "zmianą" stracone całe godziny, dni na wsłuchiwanie się, a zawsze cholera, tak czy inaczej źle. (a wystarczyłoby nie słuchać, czytać bajek "o kolcach" na innym podłożu niż wykładzina/dywan)
 31. Kolejna zaradna PiSowska rodzina na swoim. "W ciągu trzech lat Zbigniew Ziobro dostał prawie 200 tys. zł dodatku prokuratorskiego, mimo że polska konstytucja zabrania, aby poseł był również prokuratorem. Jako parlamentarzysta Ziobro otrzymuje dietę w wysokości 29,8 tys. zł rocznie. Dodatek prokuratorski 64 tys. złotych rocznie przysługuje jedynie czynnym prokuratorom, a obecny minister sprawiedliwości nigdy nim nie był. Rozmówcy "Wyborczej" twierdzą również, że polityk łamie konstytucję i ustawę o prokuraturze. Do tego ma pensję ministra (169 tysięcy złotych rocznie) i blisko 10 tysięcy złotych rocznie za zasiadanie w Krajowej Radzie Sądownictwa". Z tych kwot opodatkowana jest tylko pensja ministra." A barany wierzą, że politycy PiS tak się szmacą dla wyższych celów. No chyba, że za cel wyższy uznamy wyższą pensję. P.S. Wypadałoby zapytać gdzie te oświadczenia majątkowe które obiecywał Morawiecki. Coś się zacięło?
 32. Z wizytą kontrolerów z Narodowej Poczty Polskiej:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.