Jump to content

Leaderboard

 1. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   1153

  • Content Count

   10665


 2. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   906

  • Content Count

   4774


 3. Jaro_747

  Jaro_747

  Użytkownicy+


  • Points

   877

  • Content Count

   2665


 4. sly30

  sly30

  Użytkownicy


  • Points

   815

  • Content Count

   22072


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/13/21 in all areas

 1. 17 points
 2. To jest piękne 🙂 [Hidden Content]
  15 points
 3. Myślisz że okpieniem tematu zakryjesz fakty? Zastraszanie świadków ze strony kleru odbywa się przez przerzucanie winy na nich, oraz wmawianie im, że występując przeciw księdzu, występują przeciw Bogu. A to naraża świadków na realną przemoc ze strony współparafian, równie zdewociałych i fanatycznych, oraz masową wrogość otoczenia. W małych mieścinach i na wsiach jest to bardzo skuteczna metoda zastraszania. Swoją retoryką udowadniasz, że tylko zboki bronią zboków!
  15 points
 4. Zawsze mnie rozbawiały teksty tych, co to po obaleniu komuny dopiero zaczęli z nią walczyć bo przespali do południa.
  15 points
 5. Brak pytajnika po słowie "pisał". Brak przecinka przed "Wojtku". Strasznie lubię, gdy ustawicznie robisz z siebie idiotę. Naprawdę - bardzo.
  14 points
 6. Pizdracka? No, jest tyle codziennych przykładów od lat, że istotnie - już mi się przestało ulewać i mnie mdlić, a zaczyna powoli powszednieć, niestety... Ale, czekajże, Jachuś, bo chyba gdzieś (o promie mówię) chronologia zdarzeń się jaśnie panu chamowi Jojo pomyrdała. Stawia z wielkim hukiem i wrzawą stępkę pod statek. Gada, że już bez mała jutro będzie ci on pływał ku uciesze mas pracujących miast i wsi. Piniendze wzięte i na coś (nikt konkretnie nie wie, na co) przeznaczone i zabrane. Mijają lata. Nic się nie dzieje. I nagle typ z niebotycznym wqrwieniem na
  13 points
 7. No to humor dnia 🙂 "Polacy są głęboko przekonani, że należy im się takie życie jak na zachodzie - powiedział Jarosław Kaczyński"
  13 points
 8. Człowiek sfałszowany TVP chce kręcić film „dokumentalny” o Jarosławie Kaczyńskim pt. „Człowiek zbuntowany”. To tak, jakby kręcić film o mnie pt. „Młodziutka baletnica”. Powstanie zapewne kolejny propagandowy gniot, jaki już znamy z dawnych czasów. Aby jednak przywrócić historię do rzeczywistości, przypominam rozdział z „Raportu Gęgaczy”, nieznacznie tylko przeze mnie uzupełniony: Kłamstwa życiorysowe To takie ludzkie i zrozumiałe, że każdy chciałby mieć piękny życiorys. Gdy się jest politykiem, to wręcz pożądane. Dość powszechnie życiorysy się troszeczkę naciąga, coś przemilcza, coś uwypuk
  12 points
 9. [Hidden Content] Trolling level master [emoji1787]
  12 points
 10. Ja? Coś ci się pomyrdało. Poprosiłem o wskazanie wypowiedzi gdzie to popierani są Czesi, TSUE, etc. I co? A zupełnie nic. Wcale mnie to zresztą nie dziwi, bo raz, że takich wypowiedzi nie ma, dwa twoje/wasze metody uprawiania polemiki ( czy ściślej "polemiki") znane od zawsze. Opieranie tzw. dyskusji na bezczelnym wkładaniu w usta rzeczy których nigdy nie powiedzieli, to też wasza znana metoda. I wielo, wielokrotnie po prośbie o jakiś cytat mieliśmy erupcję marniutkich bajek z mchu i paproci, takich jak te twoje wyżej. Znowu, nie wiem po raz już który, zapominasz Ixik, że nie
  12 points
 11. Tu pasuje jak ulał do pisowskiego Janosika : [Hidden Content],wp-ujawnia-majatek-mateusza-i-iwony-morawieckich-oto-lista-nieruchomosci?fbclid=IwAR01JFkKleZhqqNKFLQt9twFmeVHzw2EHrA7opQ2Yd4Qd_jWEsbSCDKJTP8
  12 points
 12. A jakie to ma znaczenie w związku z powyższym? Ważne jest, że napisał jedną z najwspanialszych antywojennych, pacyfistycznych książek świata, w dodatku uroczo zabawną. I napisał ją będąc w stanie permanentnego naprania, pijąc po dwie butelki koniaku dziennie. Gdyby pijał absynt, pisałby najpewniej dokładnie takie same głupoty, jak nie przymierzając nasze bystre forumowe prawactwo.
  12 points
 13. Nowy Ład - socjalizm, PRL, durnota, głupota, kolejny etap zidiocenia "ciemnego ludu" Najważniejsza jest Polska, bronienie ojczyzny, katolicyzmu i krzyża - oczywiście zaraz po wydojeniu kasy publicznej i zbiórce $ na tace od "ciemnego ludu". Ziobro zapowiedział walkę z pedofilią ( po raz setny) - bójcie się faceci w sukienkach "niosący posługę". Wrogowie Polski i Katolików na każdym kroku się czają - Ale zwyciężymy !!!
  12 points
 14. Gratulacje! Próba przebicia się od spodu do zbiornika z szambem zakończona pełnym sukcesem ! Można ogłosić urbi et orbi, że zadanie zostało wykonane. Wyrazy uznania i podziwu za upór i determinację. Tylko pytanie, czy główka bardzo boli ? To nic, do wesela się zagoi.
  11 points
 15. Będąc kościelnym zbokiem....nie będziesz, bo biskup ukryje dowody, parafia zastraszy świadków i często ofiary, lub przekupi, sprawa zostanie uwalona na początku ewentualnego postępowania, by do tegoż postępowania karnego nie dopuścić. Ksiądz zboczeniec zostanie przeniesiony do innej parafii lub ukryty, a pisowska prokuratura, nawet wiedząc o sprawie, celowo nie podejmie żadnych działań, by nie narazić się kościelnej sekcie. To ty nie wiesz, że tak jest? Te nieliczne sprawy, które miały finał w sądzie, to wierzchołek góry lodowej spraw, które powinny trafić do sądów. To te afery, których nie da
  11 points
 16. Żeby tylko nie zaatakował warszawskiej Pragi. Znając jego inteligencję, można się tego spodziewać...
  11 points
 17. Irlandzki łącznik rozzuchwalił się ponownie. Trochę spokoju było, ale jak widać naziolskiej natury nie da się powstrzymać. Tzn. da się, ale nie napiszę o sposobie, bo to by było niepoprawne. Ale w 100% skuteczne. Też tak uważam od dawna. Tylko dlaczego pozwala społeczeństwo na to?
  11 points
 18. Zmieniasz temat chłopczyku bo wyszedłeś na głupka? "przed wydaniem decyzji z 16 kwietnia premier dysponował ekspertyzami prawnymi, sporządzonymi przez Departament Prawny KPRM oraz Prokuratorię Generalną RP w sprawie przygotowań do wyborów korespondencyjnych. Obie były negatywne i stwierdzały, iż Prezes Rady Minister nie ma podstaw prawnych, by wydać decyzje PWPW i PP w kwestii przygotowań do wyborów prezydenta RP. "Mało tego - w opinii Departamentu Prawnego nawet wskazane jest jakie konsekwencje Prezes Rady Ministrów może ponieść w przypadku podpisania takich decyzji"
  11 points
 19. Wzorem "Collective" pozwolę sobie podsumować obecne czasy. Proszę traktować oczywiście to wyłącznie jako moją subiektywną opinie (dotyczy nie tylko Polski, ale ogólnie całego świata). Prywatne stanowisko. Jeżeli gdzieś się mylę, z chęcią wysłucham przeciwnych argumentów: 1. to co mamy obecnie nie jest pandemią. Przed koronką dziennie umierało (i pewnie umiera) na nowotwory lub choroby układu krążenia po 500 osób. A nikt nie nazywał i nie nazywa tych chorób pandemią. Definicja pandemii została zmieniona w czasach pierwszej "ptasiej grypy". 2. mimo, że przed pandemią jak pisałem umiera
  11 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.