Jump to content

Leaderboard

 1. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   2167

  • Content Count

   4753


 2. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   1978

  • Content Count

   10566


 3. jacekm22

  jacekm22

  Użytkownicy


  • Points

   1291

  • Content Count

   300


 4. Jaro_747

  Jaro_747

  Użytkownicy+


  • Points

   1237

  • Content Count

   2644


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/14/21 in all areas

 1. Każdy wątek tematyczny będzie chroniony przed antyaudiofilskimi krucjatami. Przykładowo jeżeli ktoś w dowolnej zakładce będzie pytał jaki interkonekt wybrać, to ględzenie tam że kable nie mogą mieć wpływu na dźwięk będzie traktowane jako trolling. Natomiast jak ktoś zechce sobie założyć i prowadzić osobny wątek przykładowo o tym że kable (rzekomo) wpływu na dźwięk nie mają, to proszę bardzo (o ile takowy nie został już wcześniej założony), byle poza zakładką hi-end. Chcecie wyrażać swoje zdanie, dobrze, nikt wam nie będzie zabraniał. Ale róbcie to we właściwych miejscach i nie wpychajcie
  21 points
 2. Uporczywe zaśmiecanie wątków offtopami jest szkodliwe. Wszczynanie w każdym wątku jaki się nawinie antyaudiofilskich krucjat jest szkodliwe. Dotąd moderatorom nie chciało się z tym walczyć, były wdrażane tylko jakieś chybione rozwiązania zastępcze. Mnie się chce, i przyzwyczajcie się do tego. Nawet jeżeli czasem trochę przesadzę, to trudno. Niech i wojująca frakcja antyaudiofilska poczuje jak to jest. Obiecuję nie krzywdzić za bardzo ? Tak czy inaczej, zakaz obrażania rozmówców obowiązuje. Po obu stronach barykady.
  16 points
 3. To jest z założenia forum audiofilskie. To że dotąd panowało rozpasanie, hulajdusza, i nikt nie hamował antyaudiofilskich zapędów nie oznacza że to była sytuacja prawidłowa. Teraz nastąpi powrót do normalności, i biadolenie że to jest stronnicze nic nie pomoże. Koniec z rozwalaniem wątków, koniec z nagonkami na audiofili, koniec z odstraszaniem nowych użytkowników którzy przychodzą z pytaniami. Przyjmijcie to do wiadomości.
  16 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.