Jump to content

Leaderboard

 1. Fashi

  Fashi

  Użytkownicy


  • Points

   1454

  • Content Count

   2689


 2. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   915

  • Content Count

   10289


 3. kiza

  kiza

  Użytkownicy


  • Points

   896

  • Content Count

   4878


 4. jar1

  jar1

  Użytkownicy+


  • Points

   848

  • Content Count

   14888


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/29/20 in all areas

 1. Za kłamstwo smoleńskie , za rozłożenie polskiej armii , za zabawy żołnierzykami ( WOT ) ,za likwidację wywiadu . Tyle to nawet Kloss ze Stirlitzem nie zrobili Wehrmachtowi .
  15 points
 2. "Głosu Agacie Dudzie użyczy Krystyna Czubówna"
  13 points
 3. To wstyd mieć takie brudne szyby w rowerze 🤣🤣🤣
  12 points
 4. I innych pislamskich poy.....w dotyczy takoż samo.
  12 points
 5. Pilot Jerzy Grzędzielski ur. 4 maj1933r. zm. 27 lutego 2017r. mówił całą prawdę o katastrofie smoleńskiej! "Doczekałem się pięknej, wolnej POLSKI. Nie chcę jej stracić, o Katastrofie smoleńskiej mam prawo mówić. Poświęciłem lotnictwu niemal 50 lat. z czego jako kapitan w liniach lotniczych ponad 30. Przewiozłem bezpiecznie miliony pasażerów od Alaski po Australię, od Tokio i wyspę Guam na środku Pacyfiku po Amerykę Północną i Południową. W cywilizowanym świecie do kokpitu samolotu wiozącego VIP-ów nikt nie ma wstępu. Dam przykład: w 2013 roku pani kanclerz Merkel leciała ze swą
  12 points
 6. I żeby oni (kaczor i spółka) srali tylko do Wisły, to ekologia by sobie z tym jeszcze jakoś poradziła , ale oni swym gównem ufajdali Polaków i Polskę . Będziemy mieli sporo sprzątania po tych zasrańcach 😉
  12 points
 7. Cóż , jaki ........ 😁🤣😂😉
  11 points
 8. Mam nadzieję, że jest wystarczająco politycznie 😄
  11 points
 9. Chyba tylko w zakresie wolności od rozumu i przyzwoitości ...
  11 points
 10. Prezes w obsikanych portkach...
  11 points
 11. Z poziomu jaki reprezentują tutaj co poniektórzy widzę, że audio to dla nich nie hobby ale sposób udowadniania (sobie i innym) własnej wartości. Podobnie jak udowadniają niektórzy za kierownicą na drogach... Hobby daje radość. U Was tego nie widać. Wylewanie niekończących się żali to ma być przestroga dla innych? A gdzie samokrytyka? Jak coś mu nie wyjdzie, nie ważne czy zaufał nieodpowiedniej osobie czy sam coś zawalił, to prawdziwy facet w pierwszej kolejności stawia pytania sam sobie i chce DLA SIEBIE wyciągnąć naukę na przyszłość. Ale umie też wybaczyć! - sam dla siebie! dla włas
  11 points
 12. Znalezione: Morawiecki tłumaczy brak Kaczyńskich na fotach z początku Solidarności. - to oni te zdjęcia robili
  11 points
 13. I to właśnie podopieczni Kaczyńskiego wymyślili tę nieszczęsną rurę i podkop. Przygotowali dokumentację i projekt. UE się dorzuciła. Późniejsza ekipa kończyła inwestycję. Więc PiSowskie Burki - chociaż raz przyznajcie, że sami też maczaliście w tym gównie łapy. Wina Tuska wam już zbrzydły?
  11 points
 14. Potrącili staruszkę na pasach na Woli - j**any Trzaskowski winny . Kiedyś było ,, Wina Tuska " a teraz jest nowe hasło ,, Wina Trzaskowskiego " . Szumowski robił przekręty na maseczkach , respiratorach itd - wina Trzaskowskiego Ziobro finansował swoją konferencje z unijnych dotacji - wina Trzaskowskiego Suski przekręcił Pocztę na 70 mln PLN - wina Trzaskowskiego Afera Get Back - wina Trzaskowskiego Morawiecki wziął ziemię od kościoła za półdarmo - wina Trzaskowskiego KNF był kierowany przez łapówkarza z PIS-u - wina Trzaskowskiego Maciarewicz wyciągał mili
  11 points
 15. Katolstwo instytucjonalne i inne bezczelnie i agresywnie włączyło się w politykę (wbrew woli 65% Polaków), zatem w pełni zasłużyło na wyśmianie w tym topicu "ściśle politycznym". Przypominając to: dodać trzeba, że polskie katolstwo walczyło z innymi jeszcze dobrami cywilizacji: Wydano za zaborów, lecz polskie klechy popierały to w pełni. Jak wiadomo - ciemne społeczeństwo łatwiej trzymać za twarz.
  10 points
 16. A tyle jeszcze zostało do spierdolenia.
  10 points
 17. Doktorek to bez żadnych wątpliwości nieuk i kompletny kretyn. Szkoda tylko, że swoimi idiotyzmami męczy nas a nie Irlandczyków.
  10 points
 18. 10 points
 19. Lot był częścią wizyty. Kaczyński nie życzył sobie by Tusk się do tego wtrącał. Sami przygotowali ten wyjazd i skutki były typowe dla sasina i dudy. Jacy organizatorzy, taki finał lotu. Aż dziw bierze, że po 10 latach nadal tylu kretynów wierzy w zamach.
  10 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.