Jump to content

Leaderboard

 1. Fashi

  Fashi

  Użytkownicy


  • Points

   47

  • Content Count

   2913


 2. Adalbert95

  Adalbert95

  Użytkownicy


  • Points

   34

  • Content Count

   226


 3. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   33

  • Content Count

   4751


 4. papageno

  papageno

  Użytkownicy


  • Points

   31

  • Content Count

   8


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/14/20 in all areas

 1. " Na skutek błędów kadrowych największe wojskowe laboratorium wykonuje jedynie 100-300 testów na dobę. W całej Polsce wykonuje się ich 20-30 tys. Zdaniem pracowników instytutu zawłaszczenie mienia jest drobnostką w porównaniu z innymi działaniami aresztowanego dyrektora. Według nich "zniszczył instytut". Odeszło kilkudziesięciu pracowników Jak donoszą pracownicy, w okresie najbardziej wytężonej walki z koronawirusem przeznaczony do tego instytut znajduje się w stanie rozkładu" [Hidden Content],79cfc278 Brawo PiS, brawo Błaszczak. Jest jeszcze coś do ro
  7 points
 2. do kupienia w Anglii za funciaka
  6 points
 3. Jest zakładka Muzyka. Duuuuuża, wielowątkowa. Można pisać i wklejać do woli. Stench postąpił bardzo słusznie. Brawo.
  6 points
 4. Jak nalegania nie pomogą to idź z tym na policję! Przecież nie może tak być, że cię tu olewają.
  6 points
 5. Dramat. Oczywiście publicznej.
  5 points
 6. Lampowe monobloki [Hidden Content]
  5 points
 7. No i wszystko jasne.....jak zwykle, napisałem "a" a ten widzi "b"......oszczerca wmawiający mi że kwestionowałem to co napisano nie potrafi tego udowodnić więc bezczelnie swoje wymysły wmawia. A może z czytaniem ze zrozumieniem ma kłopot..... 😉 A napisałem że najważniejsza prawdę w takich mediach umieszcza się zazwyczaj pod koniec artykułu by tacy zafiksowani na Kk jak on czasem jej nie doczytali.....tylko tyle. :))))
  5 points
 8. Nie na AudioStereo (gdyż jest nawet dedykowana jej zakładka) lecz w zakładce Polityka. I bardzo słusznie. Nie rżnij głupa.
  5 points
 9. Nie myślałem , że kiedykolwiek to napisze. Piotr, zawiódłem się na Tobie... (wiem masz gdzieś zdanie userów, ale co mi tam) Mam nadzieje, że to pierwszy wyjęty kamień, który ruszy posady forum. Nie wyobrażam sobie forum audio bez muzyki , nawet w wątku politycznym. Aczkolwiek Wasza sprawa (admin, mod) skoro wolicie opluwanie, inwektywy, zwykłe lewackie chamstwo, nietolerancje w tym wątku zamiast muzyki to bawcie się tak nadal. Nadszedł moment w którym muzyka umarła na Audiostereo (The day the music died).
  5 points
 10. Gówno prawda, że się tak wyrażę bez zbytniego szacunku. Dużo i długo pracuję i niedziele są to jedyne dni, kiedy mogę spokojnie, bez cwałowania po sklepie z obłędem w oczach i pośpiechem, zrobić przemyślane zakupy. Każdy duży sklep (Oszołomy, Koafiury, Lider Prajsy i inne) są otwarte w niedzielę do minimum 12:30. Tylko że we Francji nie rządzą PiSie poyeby, co to zerwali kontakt z rzeczywistością i na polityczny obstalunek debila Dudy z Kacperkiem i szaleńców w czarnych kieckach, wyzamykali sklepy. O ile ten kontakt kiedykolwiek mieli.
  5 points
 11. A przed snem jeszcze to, ależ te chłopaki grają.
  5 points
 12. Odebrało ci rozum? Co znaczy odcinają się?. To jest jeden kościół. Taki klecha powinien być wywalony na zbity ryj. Przełożony wydaje rozkaz i podwładny ma słuchać, a nie że przełożony....odcina się od podwładnego. Jaja sobie z ludzi robisz?
  5 points
 13. 15 litrów wody dziennie i modlitwa.
  5 points
 14. A 747 dodał by jeszcze - "Ja i Dan D'Agostino to .....". Przypomina mi się pewien wywiad z Elżbietą Penderecką gdzie w jednej z kwestii znajdował się taki rodzynek: "Beethoven i mój mąż (...)".
  4 points
 15. Czyli jak chcę u siebie mieć bas, to muszę kabel wymienić u sąsiada?
  4 points
 16. Ale właściciel który ma na tyle duży sklep, że musi mieć pracowników mimo, że ma ochotę to musi zamknąć w niedzielę, ma zakaz otwierania. Pewnie. Najlepiej to jak w czasach PSSów i GS otwierać tylko jak coś było na półkach, bo klienci i tak karnie w kolejkach na zewnątrz stali czekając aż coś rzucą. Potem w godzinę wykupywali co tam rzucili i można było już zamknąć i iść do domu... Naturalnie. Za komuny ekspedientka w sklepie to była persona (nawet nazywało się to Pani sklepowa), o pozycji społecznej niemal dorównującej lekarzom, wyższym urzędnikom i plebanowi. Aż tu nagle pyk
  4 points
 17. Przy braku mózgu klapy nic nie wnoszą. 🙂
  4 points
 18. Ciężko się nie zgodzić. Suplementacja to nic innego jak sztuczne witaminy (w większości przypadków), których wchłanialność jest zwykle na poziomie kilku %. Jeżeli przykładowo ktoś ma niedobór witaminy C, wystarczy natka pietruszki, która zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na tę witaminę w 100% etc. Warto zwrócić też uwagę, na fakt, że wiekszość suplementów jest reklamowana przez aktualne gwiazdy, które 'w miare dobrze się prezentują', a nie osoby przypadkowe.. A jak wiadomo, reklama dzwignią handlu. Konsument 'jje oczami'. Napatrzy sie taka przykładowa 'Grażynka' na Panią Lipińską czy Siwiec i
  4 points
 19. wiec nie pisz mi o stresie jak guzik wiesz jak zyje i nie pouczaj tonem mentorskim
  4 points
 20. Ble, ble, ble. Napiszcie jakie to sukcesy waszego reżimu są planowane na dziś. Dostaliście wytyczne? To do roboty. Nie odwracajcie uwagi od tego, co dla Polski najważniejsze. O sukcesach słuchać chcemy.
  4 points
 21. Wyrażanie emocji politycznych przy pomocy muzyki koniecznie w wątku Polityka. Muzykoterapeuta się znalazł. Ohyda. A jak się wyda to co? Będziemy dzwonić na MO.
  4 points
 22. Tadeiro wyśmiał, bo nie rozumie, że są ludzie, którzy w czym innym odnajdują szczęście i sens życia . No cóż .., bywa.
  4 points
 23. Zdyniaj, trollu.
  4 points
 24. Tymczasem cała Szwecja żyje bez maseczek a w ateistycznych Czechach kolejny dzień z ponad 8000 przypadków.....że przypomnę te FAKTY raz jeszcze piszącym brednie o wpływie Kk na epidemię. A co mnie oszolomy obchodza. Oszolomerka jest wszedzie. Jeden oszolom uzurpuje sobie prawo do boskiej interwencji, a drugi oszolom gardzi wszystkim co jego rozum nie ogarnia. Nakreca sie tylko i ciagle utwierdza w swojej racji. Ten sam level. Dokładnie tak. Wśród księży zdarzają się oszołomy jak wszędzie a wśród ich ideologów prawie wszystkim po równo odbiło.....przeci
  4 points
 25. Uwielbiam patrzeć jak pisiory się wiją (bo pod tyłkiem gorąco) i powołują się na takie czy inne traktaty i ustawy. Jak chcieli mieć swój TK, a potem KRS to im ani konstytucja, ani żadne ustawy nie przeszkadzały. Jak Unia zabierze pieniądze, a mimo waszych bezsilnych wrzasków i skowytu, jeśli kaczka się nie wycofa ze sporej części "dobrych zmian", zabierze, sami rolnicy przysypią obornikiem i utopią w gnojowicy. Czego zresztą już przedsmak mamy. Polexit nie wchodzi więc w grę bo kaczka & co skończą z widłami w tyłkach i kłonicami na grzbiecie. Trzeba będzie finalnie "reformę wymiaru sprawie
  4 points
 26. Mój kot też lubi lampowe granie... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4 points
 27. Zgadza się. I dlatego porywanie się z motyką na słońce (CPL) to cecha idiotów. Że CPL ostatecznie padł? Jak kończą się chore fantasmagorie kilku idiotów - fantasmagorie za które musielibyśmy zapłacić my, nie oni, to oczywiście, że się cieszę. A cieszyłbym się jeszcze bardziej gdyby ci którzy na ta bzdurę pozwolili i z naszych podatków już całkiem gruba kasę zdążyli wydać, poszli do pierdla za skrajnie nieodpowiedzialne marnowanie grosza publicznego.
  3 points
 28. Dzisiaj słuchania ciąg dalszy, mniej ale zawsze coś. Nadal byłe pod wrażeniem zmian jakie zaszły, żona jednak mówi, czy napewno ten DAC tyle zmienił, czy jednak akustyka? No i się zaczęło... ślepy test, zmiany lewo prawo, między Matrix audio a maliną. Fakt że tylko po BT z tidala. No i zonk, nie byłem w stanie rozpoznać co leci. Tak jak pisałem w pierwszy dzień jak skończyłem ukłądac panele, prawie nic nie słuchałe, ale bo z dziećmi, hałas itd. Kolejny dzień kiedy słuchałem dużo, było już to z nowym DAC i byłem pewien ze on też sporo wniósł. No ale jeśli nie jestem w stanie wyłapać z cze
  3 points
 29. Może przestań już tak jęczeć nad tym relentlessem i po prostu kup sobie go. Czasami trzeba spełnić swoje marzenia.
  3 points
 30. Buraki chyba nie są kontrolowani 🙂 Taki kawał mi się przypomniał. Jak najszybciej zrobić ćwikłę? Wrzucić granat do BMW.
  3 points
 31. Wstyd mi za Was. O 1 klasę lepiej: spadł koc z kolumn. O 2 klasy lepiej: nawet żona z kuchni usłyszała. O 3 klasy lepiej: żona usłyszała z kuchni myjąc gary.
  3 points
 32. Rozumiem że gdy podam fakty podparte oficjalnymi danymi GUS - z braku kontrargumentów nazywasz to "warczeniem"? I Ty coś mówiłeś o kulturze rozmowy?
  3 points
 33. Problem w tym że już im się ciągle miesza co było rzeczywiście, a co wmówili..... :)))
  3 points
 34. Od 1954 (?). Z tym, to jak z zadymami na Wzgórzach Golan - za mojego życia były zawsze!😀
  3 points
 35. Ultradźwiękami kamienie nerkowe się rozbija. Roztrzepana jest m.in. jajecznica. A co niektórzy zamiast mózgu mają budyń. Masz rację popieram, w końcu ja to napisałem, ze tak się robi. Gdyby to tak działało byłbyś kandydatem na niego, pierwszym i najbardziej gorliwym 🙂 Ja tam słyszałem o jednym, a wiesz ilu w Polsce jest księży? To takie charakterystyczne dla was, wina/głupota jednego obdarować wszystkich. Prymitywne rozumowanie prymitywnych ludzi. To doczytałeś? Czy jak zawsze literki ci zginęły? No właśnie. Sly nie czyta on wkleja i ejakuluj
  3 points
 36. Tyle, że - jak się przyjrzeć uważnie i obiektywnie - tylko ludzie, którzy nie radzą sobie z normalnym życiem w normalnym świecie, uciekają w takie iracjonalne rzeczy, jak: - fanatyzm religijny, - seminaria, klasztory i inne formy społecznej alienacji, - teorie spiskowe i inne chore teorie społeczne i polityczne.
  3 points
 37. Olej z wątroby dorsza 1 kabzułka dziennie, cynk 25mg dziennie, i albo Centrum raz dziennie albo siakaś inna multivitamina. Zależy co mam w domu. Oczywiście prawoskrętna. 😄
  3 points
 38. Nieudolna próba ratowania resztek twarzy. @Adalbert95już ci odpowiedział na ten temat. Wystarczająco.
  3 points
 39. Miałem nadzieję na bardziej wyrafinowane i miłe przesłanie dowcipasa [emoji19]
  3 points
 40. Bardziej nawet dla podtrzymania tradycji niż dla wprawy. Nie może się kaczka narażać na nawet najmniejszą krytykę kleru. Nie może. Zwierzątka już krwi napsuły, całkowity zakaz aborcji jak leżał w zamrażarce tak leży, za poparcie kleru w wyborze budynia jeszcze trzeba zapłacić, więc pokazanie wała nie wchodzi w grę. No, nie może... Taa, ale tylko zatrudnionym w sklepach. Właścicielom stojącym za ladą już nie. Że o knajpach, hotelach, rozrywce, służbach, zakładach w ruchu ciągłym, itd, nawet nie wspominam. Wasza troska o kasjerki w marketach napawa mnie największą dumą...
  3 points
 41. 3 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.