Jump to content

Leaderboard

 1. kiza

  kiza

  Użytkownicy


  • Points

   45

  • Posts

   7431


 2. Roxi

  Roxi

  Użytkownicy


  • Points

   40

  • Posts

   3683


 3. Tadeiro

  Tadeiro

  Użytkownicy+


  • Points

   39

  • Posts

   3048


 4. mah33

  mah33

  Użytkownicy


  • Points

   37

  • Posts

   1527


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/16/21 in all areas

 1. "Gmina, w której Obajtek ma najwięcej posiadłości otrzyma wóz strażacki!"
  15 points
 2. Nie kompromisuj się, Jachuś. To tak, jakby klecha pedofil sprawdzał i osądzał, czy inny klecha jest nim również.
  13 points
 3. Daniel honorowo wystąpił o zbadanie swojego majątku do CBA czyli do .......Kamińskiego i Kaczyńksiego. Jak ten wybitny, kryształowy Obajtek mi zaimponował odwagą. Naprawdę. No Danielu Drogi ........szacun
  9 points
 4. Jak ustaliła krakowska redakcja "Gazety Wyborczej", apartament na luksusowym osiedlu Awangarda w Warszawie zakupił nie tylko prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, ale również wiceprezes tej spółki - Adam Burak. On również - podobnie jak przełożony - mógł liczyć na bardzo korzystną cenę i rozłożenie kwoty zakupu na raty.
  9 points
 5. Masz jakiś uraz do tych glazurkarzy... Zakochałeś się w jakimś bez wzajemności i wchodząc do łazienki serce ci krwawi patrząc na kafelki?
  8 points
 6. Za PO to właśnie Obajtek by był na tym śmietniku. Choćby był z PO. Ale już pewnie nie pamiętasz, co to były dymisje za jakieś machloje. Ale tak było. A co do tłumaczeń Obajtka. To strasznie naiwne te pisiory... Wystarczy daty posprawdzać, ale po co. A o bracie nic? Też ma taką pensję? Ilu znasz ludzi, którzy podarowali bratu chałupę za parę baniek?
  7 points
 7. [Hidden Content] Swoi mają kontrolować swojego, ciekawe jaki będzie efekt tej wewnątrz rodzinnej kontroli? ?
  7 points
 8. Nie naprawiajcie tego -chociaż jedna pomyślna wiadomość -ten u góry zamilkł ? Proszę I hasło człek już zna ? 1234
  6 points
 9. Na moje pytanie nie odpowiedziałeś...nie pisałem kto ma to zrobić ale jak juz wyskoczyłeś" jak filip z konopi" to już idź dalej i odpowiedz mi na zadane pytanie (mam ponownie je zadać?)
  6 points
 10. Takie małe Bizancjum... Chociaż trochę za mało złota i Swarovskich. ? Wnętrza Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, którą rządzi brat prezesa Orlenu - Bartłomiej Obajtek zaprojektowała firma Arte Dizain, której założycielką jest mgr inż arch. Agnieszka Hajdas – Obajtek. [Hidden Content],2348,17989/
  6 points
 11. ,,My" z tobą nie lubimy rozmawiać bo mało rozumiesz . Klepiesz wyświechtanymi schematami jak ksiądz z ambony . Co nie znaczy ,że nie można się pośmiać z twojej indolencji albo negować twoich pseudofilozoficznych wywodów .
  6 points
 12. Amator, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
  5 points
 13. Okazuje się, że tzw. kariera szkolono-naukowa tego tam z Pcimia też mocno szemrana: [Hidden Content],79cfc278
  5 points
 14. To jedna z willi Obajtka?
  5 points
 15. Mają rozmach skur..syny
  5 points
 16. "Jest jeden człowiek, który nie musi publikować oświadczeń majątkowych za okres, gdy pełnił funkcję publiczną - mówił na konferencji Cezary Tomczyk, szef klubu Koalicji Obywatelskiej. - To jest prezes Orlenu Daniel Obajtek, który może ministrowi rolnictwa zakazać publikacji swojego oświadczenia - wskazał. To nawiązanie do słów posła KO Marka Sowy, który przekazał, że otrzymał pismo od szefa resortu rolnictwa, z którego wynika, że oświadczenie majątkowe Obajtka za 2016 rok nie zostanie ujawnione, bo sam zainteresowany "się na to nie zgadza"." [Hidden Content],ko-daniel-obajtek-dom-basen-pkn-orlen-tasmy-obajtka.html
  5 points
 17. Ja nie kradłem, gdzie mam się zgłosić po taką nagrodę ?.
  5 points
 18. Jest fajnie
  5 points
 19. No i pogrzebałeś dobre samopoczucie i przeświadczenie o odnalezieniu prawdy najwyższej jakie miał kolega Jacchusia . Odebrałeś mu sens życia ?
  5 points
 20. Normalnie kopalnia "diamentów": [Hidden Content]
  5 points
 21. ?. Nie ośmieszaj się już . Masz rację . Czego można oczekiwać po tak błyskotliwym umyśle .
  5 points
 22. Głupi jest tylko ten kto tego nie zauważa a nieuczciwy tylko ten kto udaje , że tego nie ma .
  5 points
 23. A ja się tak skromnie spytam : Gdzie są świadectwa udziałowe zebrane przez hochsztaplera Rydzyka na ratowanie stoczni Gdańskiej ? Czy wzorem kłamcy Morawieckiego tego też nie ruszajmy bo było tak dawno ?
  5 points
 24. Bawmy się dalej w pandemię a potem zatańczmy wesołego oberka...na niczym.
  4 points
 25. Zamknąć kraj . Uniemoźliwić jeszcze bardziej dostęp do lekarzy a statystyka będzie jeszcze lepsza.
  4 points
 26. Mam termin i miejsce szczepienia potwierdzone SMS-em oraz mailem. Piątek godz, 10.oo. ASTRA ZENEKA jest the best !!! Rano na stronie e-pacjent przyjmowano zapisy.. A miało być od 18 bm. Piję za szczęścia do upadłego ... Nie pisałem wam o tym aby nikt mnie nie ubiegł. Teraz to możecie mnie nakukać ...
  4 points
 27. Sypiasz od ściany, czy w nogach?
  4 points
 28. Tak, jestem winylowym idiotą - kupiłem specjalnie abyś się poczuł przez chwilę odrobinę lepiej w internecie.
  4 points
 29. Nie. To po prostu obrazuje realia panujące w Polsce. Sąd nie chciał ruszać śmierdzącego jaja.
  4 points
 30. Jak zwykle kłamiesz. To potrafisz doskonale. Lata treningu czynią mistrza. Sąd się w ogóle sprawą nie zajął, zwlekał tak długo aż się przedawniła. I do dziś pozostaje niewyjaśniona. A tajemnicza śmierć osoby która próbowała zagadkę rozwikłać (Bolesław Hutyra) daje podstawy do przypuszczeń jaka była prawda.
  4 points
 31. ? Używam odtwarzacza wyprodukowanego na długo przed końcem ubiegłego stulecia. Dobrze ponad trzydzieści lat temu. Działa bez zarzutu i jeszcze długo będzie działał. Fizyczny nośnik to zaleta. Będę go miał zawsze. nikt mi go nigdy nie wyłączy tak jak to można zrobić ze streamingiem. Owszem, i ja się z tego cieszę. Coraz więcej płyt CD osiąga status kolekcjonerskich i osiąga zawrotne ceny. Sam w swojej kolekcji posiadam kilkadziesiąt egzemplarzy CD wartych dziś po kilkaset złotych za sztukę. Jednocześnie gawiedź która zachłysnęła się streamingiem wyprzedaje swoje kolekcje płyt CD za psie pieniądze. Nic tylko korzystać. A opłaca się w ogóle 500 sztuk tłoczyć? Wątpię. Płyty winylowe popularnych i mniej popularnych wykonawców już od wielu, wielu lat regularnie można kupić nawet w sklepach spożywczych jak biedronka czy lidl. Biedronka ma ponad 3000 sklepów, Lidl ma ich ponad 750 w Polsce. Skoro sklepy spożywcze biorą się za ich sprzedawanie to popyt na płyty winylowe musiał być porównywalny z popytem na kiełbasę ? Tylko że ja MAM te kilka tysięcy płyt. Mam je na własność. Stoją na półeczkach w każdej chwili dostępne. A ów ktoś kto nie wstaje z fotela nie ma nic. Jak przestanie płacić "czynsz" to niczego już nie posłucha. Więc to on ma czego zazdrościć mnie. Ja jemu nie mam czego zazdrościć. Równia pochyła aby jak najszybciej zdziadzieć. Moją kolekcję odziedziczą moje dzieci. Tak się zwykle dzieje z kolekcjami. Dzieci osobnika któremu nie chce się rzyci odrywać od fotela nie odziedziczą żadnej kolekcji.
  4 points
 32. Chojnego brata ?
  4 points
 33. Czyżby ? Obawiam się że kolega nie zauważył , iż ,,wierni" z ,, kościołem " ( katolickim ) nie chcą się utożsamiać . Z afery na aferę coraz bardziej nie chcą . To nie jest jeden kościół - jak chciałbyś nam tu wcisnąć .
  4 points
 34. @rafal735r Audiostereo to dobre miejsce do zadawania tego typu pytań, o czym świadczy szereg powyższych odpowiedzi na temat. Ale oczywiście, zamiast cokolwiek do tego tematu wnieść, lepiej próbować robić gównoburze jak ty, zgrywać mędrca i biadolić, że ktoś zadaje pytania na publicznym forum, które do zadawania pytań służy, no nie? Poza tym - jakbym takiego maila od OLX dostał/odczytał, tematu by nie było.
  4 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.