Jump to content

Leaderboard

 1. Jacchusia

  Jacchusia

  Użytkownicy


  • Points

   40

  • Posts

   14314


 2. slawek.xm

  slawek.xm

  Użytkownicy+


  • Points

   37

  • Posts

   12724


 3. wojciech iwaszczukiewicz

  • Points

   35

  • Posts

   23932


 4. papageno

  papageno

  Użytkownicy


  • Points

   35

  • Posts

   5366


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/25/21 in all areas

 1. To oczywista bzdura nie wymagająca komentarza .Ale nawet idąc śladem tego rozumowania ( !) to przecież nie ma żadnego znaczenia . Przecież w demokracji i pluralizmie każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów .Nawet błędnych .Media prywatne funkcjonują na innych prawach niż publiczne .Bo nie są utrzymywane ze środków publicznych .Ich oceniają odbiorcy .Jak nie odpowiada to nie oglądają . W przypadku mediów publicznych jest zupełnie inna sytuacja .TVP z publicznych środków uprawia partyjną ( czytaj pisowską propagandę ) co jest niedopuszczalne .To fundamentalna różnica .A jeśli chodzi o poziom merytoryczny TVP i TVN to niby o gustach się nie dyskutuje ale to przepaść . A wracając do pytania końcowego .Skąd ciemni , niewykształceni i antyeuropejscy wiedzą jakie mają poglądy ? Tylko z TVP i ambony bo oni z definicji nie czytają prasy , książek, nie jeżdżą po świecie i dla zasady nie chcą zmian .To stereotyp w odpowiedzi na tamten stereotyp.
  8 points
 2. Oczywiście ,że politycy kłamią ,mijają się z prawdą czy naginają .To cecha tej profesji . Oczywiście były pojedyncze wyjątki .Ale byli to naiwni idealiści . Czemu naiwni ? Bo to okazało się kompletnie nieskuteczne .Ludzie na nich nie głosowali bo oni niekoniecznie mówili to co gawiedź chciała usłyszeć . Czyli w pewnym sensie to również elektorat ponosi winę za to ,że politycy kłamią bo to tych kłamiących premiował . Tak więc i obie strony obecnego sporu kłamały ale z chwilą przejęcia władzy przez PiS w 2015 r. wszystko się zmieniło .Zostały zmienione reguły gry ( choć pierwsze rządy PiS już na to wskazywały ) . PiS z kłamstwa, intrygi , hipokryzji , odwołania do najniższych instynktów czy oszustwa uczynił metodę uprawiania polityki .Tu nie ma precedensu czy symetryzmu . Takiej skali tego zjawiska do tej pory w Polsce nie było .Obecnie część fanów dobrej zmiany zaczyna przeglądać na oczy ale oczywiście nikt nie lubi bić się we własne piersi .Stąd pomysły typu przecież tamci robili to samo .Też kradli , oszukiwali czy kierowali się prywatą. To nieprawda .Nie ta skala , nie ta pazerność , chamstwo , zachłanność.Jeżeli w tej chwili nie uda się tej fali zatrzymać to PiS wprowadzi do legislatury nieodwracalne zmiany zmieniające Polskę w drugą Białoruś czy republikę bananową . do Amatora
  7 points
 3. Ja prdl...skąd Ty się wziąłeś chłopie z takimi poglądami? Nie do wiary...
  6 points
 4. Autentycznie chcesz by bąbowiec cokolwiek streszczał i syntetyzował?
  6 points
 5. Cudownie ! Kościół ,, odtajnił" swoje akta o zbrodniach inkwizycji i wynikło z nich że zbrodni nie było . I oczywiście my to łykamy jak indyki 😆
  5 points
 6. Brawo Ty, najlepiej swoich przestępców broni PiS, nawet starając się tak ustawiać prawo żeby im się nic nie stało po ewentualnej zmianie władzy i ułaskawiając ich czasem nawet przed wyrokiem sądu. Iście mafijna postawa, obrona za wszelką cenę.
  5 points
 7. Ten kawałek od niego wpadł mi jeszcze w ucho🙂
  5 points
 8. Większość ludzi, populacji jest debilna. Takich Jacchusiów na świecie są miliardy - niestety. Ludzie w większości chcą dostawać pieniądze za nic bo im sie należy, swoją kiepską sytuacje społeczną, ekonomiczną, intelektualną upatrują w talencie i pracowitości innych. Ludziska chcą by tzw. Państwo czyli Ktoś się nimi opiekował, za nich myślał i podejmował decyzję, a najlepiej by zabrać bogatym i dać te pieniądze biednym. Potem jest podatek "solidarnościowy" - jakiś po prostu marksistowsko-leninowski dtamat. Marks wiecznie żywy - ten socjalizm w Niemczech , Szwecji czy w Polsce wyłazi z każdego zakamarka. To że tak jest wcale nie znaczy że tak jest dobrze sprawiedliwie i mam się z tym postawieniem świata na głowie zgadzać. A tak w ogóle niech żyje PiS i nepotyzm w PiSie.
  5 points
 9. Nie potrafimy. Opuścił matkę gdy miałem 5 lat, więc nie mamy żadnych relacji. Gdy mialem 10 lat próbował mnie namówić do ukrytych działań przeciwko własnej matce z którą mieszkałem. Chodziło o proces sądowy o podział majątku i dostęp do dokumentów, którymi chciał i mógł zniszczyć matkę. I choć nie miałem z matką dobrych relacji, to nie mogłem tak postąpić i wyprosiłem z domu, tak rzadko widywanego ojca. Było to dla mnie bardzo przykre. Trzeba być qrwą, by 10 letnie dziecko stawiać przed takimi wyborami! Nigdy nie był ojcem. Próbowałem odnowić kontakt, bo to w końcu ojciec i człowiek schorowany. Ale po ostatniej awanturze nie rozmawiamy. Próbował mnie przekonać do pisu, bo…oni dają dzieciom! On, który olał własne dziecko, na stare lata przekonuje mnie do pisu, bo….dbają o dzieci! Znalazł się qrwa czuły rodzic! Skończyło się awanturą, bo nienawidzę hipokryzji i fałszu i już nie dzwoni. Taka jest właśnie moralność wyborców pisu! Największe qrwy, dziwkarze i ochleje, ale w kościele w 1 ławce i pouczają innych o moralności i rodzinie. Własnego syna całe życie miał w dupie ale teraz popiera tych….dbających o dzieci! No qrwa jego mać! Co za qrestwo!
  5 points
 10. Mój był prześladowany przez komunę, nawet siedział. Ma papiery na bycie ofiarą komuny. Przypłacił to niestety zdrowiem. Nienawidzi kościoła i uważa, że należy odsunąć kler od władzy, bo to przestępcza organizacja ale….popiera PiS! Absurd. Nie widzi sprzeczności. Niestety to schorowany człowiek i zniszczony przez komunę. Nie rozumie gospodarki, ekonomii i polityki. Przykro to mówić ale pisowska propaganda zniszczyła mu myślenie. Jak większość emerytów myśli, że bycie przeciw komunie, oznacza bycie za PiS. Nie rozumie, że PiS to PRL bis w wydaniu kościelnym, czyli coś jeszcze gorszego i ohydnego.
  5 points
 11. Już nie długo będziemy krajem emerytów z głodowymi emeryturami , grzebiącymi po śmietnikach... Nikt nie zadaje podstawowego pytania : KTO będzie pracował na emerytury przyszłych emerytów , przy ujemnym przyroście naturalnym i tradycyjną niechęcią Polaków do imigrantów ... Upadek ZUS ( piramidy finansowej ) jest tylko kwestią czasu...
  4 points
 12. Syndrom pelikana z PiS-u (Syndroma pelecani pisiensis) "– Niedawno widziałem pelikany z wejherowskiego parku. Pelikany jak pelikany, niczym nie różnią się od wolnych, dzikich pelikanów. Ale urodziły się w niewoli, wychowały się na programie Rybka Plus, przyzwyczaiły się do tego, że ktoś się nimi zawsze opiekuje. – Mimo, że mają skrzydła, nie mają łańcuchów, nikt im nie przywiązuje ciężarków do nóg, to nie próbują wyrwać się na wolność, odlecieć. Wydaje się, że ich ambicje nie sięgają dalej niż zastanawianie się, którędy wjedzie następna rybka" – Gdyby potrafiły mówić, pewnie powiedziałyby, że wizja wyrwania się na wolność, zaczęcia życia na własny rachunek, wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, jest dla nich przerażająca". Dobromir Sośnierz.
  4 points
 13. Jak zawsze, jak wszędzie….wstyd dla Polski… [Hidden Content]
  4 points
 14. Wręcz przeciwnie, tam było użyte zgodnie ze swoim faktycznym znaczeniem. Bo słowo "sybilant" określa zgłoskę syczącą występującą w wymowie, bez wartościowania czy jest "dobra" czy "zła". Zatem pozbycie się sybilantów prowadzi do mocnego zniekształcenia dźwięku. One muszą być, bo to naturalny element mowy i śpiewu. Ale takie zgłoski są kłopotliwe dla właściwej rejestracji, a potem dla prawidłowego odtworzenia, z czego wynika wprost że nader często bywają zniekształcane. Pożądaną sytuacją nie jest więc brak sybilantów w dźwięku, lecz obecność niezniekształconych, "ładnych" sybilantów. Wyrażenie "ładne sybilanty" nie jest może szczególnie precyzyjne, ale jest jak najbardziej poprawne językowo.
  4 points
 15. 4 points
 16. Znakomite wykonanie;) Następna perełka.
  4 points
 17. A jak nazwiesz informacje o Banasiu kiedy go namaszczano na szefa NIK - pisowcy dobrze wiedzieli co to za indywiduum opozycja wtedy zgłaszała na jego temat liczne zastrzeżenia ...był "kryształowy" wtedy ...?
  4 points
 18. A może w tym, że na najwyższych stołkach siedzą debile, którzy pieprzą o braterstwie Polski i Japonii w II w.ś., albo o zbrodni katyńskiej czytali w przedwojennych książkach, czy nie znając geografii, chcą jechać Abramsami na Białoruś? To tylko przykłady z ostatniego czasu, wcześniej były ich setki. Pytam więc ponownie- jak inteligentny człowiek może popierać pisiorów??? Jeszcze raz pytam- o kogo chodzi? Kto to jest- "oni"? Jeśli chodzi o pisiorów, zła wola jest zbyteczna. Nawet odrobina.
  4 points
 19. Ostatecznym argumentem jest "lista przebojów" z pisiorskimi aferami- często tu publikowana i na bieżąco aktualizowana. Doprawdy nie rozumiem, jak można ich popierać, widząc, co się dzieje w naszym kraju. Za żadnej opcji politycznej po komunię nie było AŻ TYLU afer i złodziejstwa. Rozumiem trochę półgłówków nie znających choćby podstaw ekonomii i polityki, ale ktoś inteligentny, kto ich popiera MUSI po prostu być sprzedawczykiem.
  4 points
 20. Czyli wiesz o tym, że wiedział? Bo przed chwilą napisałeś:
  4 points
 21. I ja mam problem co wybrać: lampę czy tranzystor ? Chętnie zatem dopiszę się do tego świetnego wątku. System: kolumny Franco Serblin Accordo Essence, CD – MBL 1531, kable - tanie. Bardzo małe pomieszczenie. Muzyka – wyłącznie płyty CD (głos ludzki, małe składy, fortepian, orkiestra: klasyka, jazz, piosenka aktorska, pop, rock). Oczywiście wszystko poniższe moim subiektywnym zdaniem, bez upiększania. Nie jestem związany z żadnym dystrybutorem. Czym zatem to napędzić aby była czysta magia ? Jadis DA88S i Jadis i50 (różne zestawy lamp KT150 / KT120 / 6550, sterujące m.in. Philips) Przepiękne wzmacniacze. Dźwięk - dużo magii, bardzo, bardzo dużo. Średnica genialna, głosy ludzkie wybitne, najlepsze jakie słyszałem. Basu mało i nieuporządkowany. Przy większych składach czy orkiestrze dźwięk troszkę się gubi w porównaniu do tranzystora. Przy małych składach, szczególnie wokalu – zestaw Accordo Essence + Jadis jest nie do pokonania. Nie wiem jak zrobić aby Jadis grały całą orkiestrę tak jak tranzystora A klasy. Będę nad tym pracował, ale raczej się nie uda. Ciekawe, że i50 na czterech lampach KT 150 lepiej gra orkiestrę niż DA88S na ośmiu lampach KT120. Lampy bardzo się grzeją, latem trzeba mieć włączoną klimatyzację. Accuphase A48 Urządzenie świetnie wykonane, bardzo ciężkie, piękne. Bardzo ładny dźwięk, przyjemny, poukładany, wszystko OK, magia – jest, szczegóły również. Troszkę mam odczucie zwolnienia dźwięku w stosunku do klasy AB, nie przeszkadza mi to. Ogólnie dużo lepiej niż klasa AB (MBL, Gryphon). Gdybym nie miał do posłuchania lampy to kupiłbym tego Accu lub inną, jeszcze lepszą klasę A. Nie grzeje się wcale. Gryphon Diablo 120 Bardzo dobry dźwięk jak na tranzystor, kontrola, barwa, średnica, góra wszystko bardzo dobre. Magii dużo mniej niż w Jadis i50. Ogólnie – rewelacja jak na tranzystor ! Świetnie pasuje do Sonus Faber Electa Amator III, do Accordo już nie. Nie mogę się doczekać aby posłuchać klasy A z Gryphona, niestety cena powala. Accuphase P-4500 Nie pasuje do Accordo Essence, za mało barwy / magii. Przezroczysty wzmacniacz z właściwą proporcją wszystkich pasm. Nic nie dodaje, nic nie zabiera, moim zdaniem. Nuda. Nie kupuję. Może za jasny do Acccordo ? Z Sonus Faber Electa Amator III – lepiej, dodaje im wysokich tonów. Magii mało. Lepszy jest Gryphon. Nie moja bajka. Circle Audio A200 Wygląd – absolutna rewelacja, bardzo, bardzo wysoka jakość wykonania. Pasuje jakością i kolorem do moich klocków MBL. W zasadzie Circle jest ładniejszy bo nowy, bez rysek. Grafika na froncie to bardzo dobry pomysł estetyczny. Dźwięk – coś pomiędzy lampą, a tranzystorem klasy A (nie AB z tych które miałem). Duża kultura grania, nie za ciężkie, nie za ciemne, zwiewne, delikatniejsze niż Vitus, ale ciągle gęstsze granie niż tranzystory AB klasy (MBL, Gryphon, Accuphase). Na niektórych płytach np. George Michael Older jest odrobinę za dużo wysokich tonów. Jednak na Vitusie jest podobnie. Średnica jest świetna, z dużą dozą magii, ale nie podkręcona tak jak w Jadis. Do moich jasnych kolumn wzmacniacz ma odrobinkę zbyt lekki dźwięk. Przyjemność ze słuchania jest ogromna. Wzmacniacz gra dobrze każdy rodzaj muzyki. Nie chciało mi się wyłączać płyty, podobnie jak w Jadis, Vitusie i A klasowym Accuphase. W przeciwieństwie do klasy AB z MBL, Accu czy Gryphona. Jednym słowem – spójność, barwa, jakość wykonania. Minusy: Słychać zmianę głośności, jak trzymamy wciśnięty przycisk zmiany głośności w pilocie to dźwięk na sekundkę znika, to dziwne uczucie. Ta regulacja głośności pracuje głośniej niż w Vitusie. Opisywane dźwięki w obu wzmacniaczach mi przeszkadzają. Drugie zastrzeżenie to konieczność założenia rękawiczek do podniesienia wzmacniacza – radiatory od dołu są bardzo ostre (oczywiście moim zdaniem). Powyższe uwagi nie przesłaniają oczywistych zalet wzmacniacza i są mam nadzieję, konstruktywnymi wskazówkami kolegi z forum, który chciałby aby firmie Circle Audio się powiodło i następne wzmacniacze były idealne w 200%. Vitus SIA-025 Wygląd – bardzo brzydki, twórca chyba chciał bezwzględnie aby jego urządzenia nie kupowano dla urody tylko dla dźwięku. Niewielki, ale niesamowicie ciężki wzmacniacz (40kg). Bardzo wysoka jakość wykonania, pilot duży, nieporęczny, z wyświetlaczem. Zmianę głośności słychać, co mi przeszkadza. Nieco ciszej niż w Circle Audio i bez przerw w dźwięku, ale jednak. Wzmacniacz odrobinkę się grzeje przy dłuższym graniu. Dźwięk: Totalna rewelacja. Pełna kontrola nad wszystkimi pasmami. Czegoś takiego jeszcze nie słyszałem, bez względu na rodzaj muzyki, jakość nagrania słychać wszystkie dźwięki z właściwym natężeniem, nic się nie gubi (w przeciwieństwie do lampy). Ilość magii jest w sam raz, nie za dużo, nie za mało. Gdybym nie miał Jadis u siebie to wzmacniacz by został, do tej pory nie miałem zaszczytu obcować z takim urządzeniem tranzystorowym. Cały repertuar gra wspaniale. Szczegółnie lepiej niż Jadis sprawuje się w rocku, popie i dużych składach. Jednak czysta magia lamp przeważa w muzyce, której słucham na co dzień – głosach ludzkich, instrumentach solo w tym fortepianie. Fezz Audio Lybra 2 x 16 Watt, 300B Dużo magii, mao basu i wysokich, za lampowo, wolny dźwięk, za mało mocy Fezz Audio Silver Luna Za mało mocy Ostatecznie: i tak nie ma nowego Jadis i50 do kupienia, trzeba zamawiać, więc zaczekam na dostawę i70, porównam oba i kupię lepszy. Chyba, że coś się wydarzy w międzyczasie. Ew do przemyślenia wypożyczenie Gryphona w klasie A z przedwzmacniaczem. Wersja szalona - wzorem Mirka autora wątku - kupić lampę i tranzystor 🙂 Podziękowania: Pan Michał Sommerfeld z firmy Nautilus Warszawa za wypożyczenie 2 x Accuphase oraz 1x Circle Audio. Niezmiernie mili ludzie pracują teraz w tym sklepie. Pan Sebastian Kienitz, Grobel Audio – za wypożyczenie 2 x Jadis na czas nieokreślony J Pan Jarosław Orszański, Audiofast – Gryphon. Dziękuję za przeczytanie, Włodek
  4 points
 22. Żeby całkiem nie tracić czasu tak sobie w międzyczasie czytam i nie wiem czy jeszcze mam się dziwić, czy już nie. "- Skuto mnie kajdankami i w konwoju czterech aut z karetką przewieziono na "dołek" do Białegostoku, gdzie spędziłem noc. W drodze pilnowało mnie 13 uzbrojonych funkcjonariuszy, jakbym był groźnym bandytą. A finalnie prokuratura, stawiając mi zarzuty, nawet nie przedstawiła wniosku o areszt. To była pokazówka, żeby uderzyć w mojego ojca - stwierdził w rozmowie z Onet.pl Jakub Banaś. Jakub Banaś i jego żona Agnieszka usłyszeli po siedem prokuratorskich zarzutów. Dotyczą one m.in. wyłudzenia z Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa 120 000 złotych na renowację kamienicy oraz wyłudzenia podatku VAT w wysokości prawie 80 000 złotych." Czyli sytuacja wygląda tak - prowadzone jest śledztwo o którym facet wie i zgłasza chęć współpracy z prokuraturą. Co więcej - dostarcza wszelkie dokumenty których żądał. Chyba jakoś strasznie się tym nie przejmuje skoro wybiera się z rodziną na urlop. Wraca i na lotnisku widowiskowo zostaje zatrzymany. Po czym jest wieziony na drugi koniec Polski w eskorcie 4 samochodów i 13 uzbrojonych funkcjonariuszy po to, żeby na noc wylądować w areszcie. Po czym na drugi dzień po przedstawieniu zarzutów zostaje zwolniony. Ja rozumiem, że jakimś półgłówkom może to zaimponować, ale zadam proste pytanie - czy to są normalne metody prowadzenia śledztwa w normalnym kraju?
  4 points
 23. Sądząc, ze oczekuje odpowiedzi dowodzisz tylko, że jesteś jesteś książkowym przedstawicielem pisiarskiego ciemnego luda. Najciemniejszego...
  3 points
 24. Jeszcze o tym w tvp info mówią? Widzę że już na pamięć tego sie wyuczyłeś -brawo Wazelina litrami sie leje ....nie chciałbyś pojechać na wycieczkę do Korei Północnej ? podszkoliłbyś sie ździebko
  3 points
 25. W szpitalu w Nowej Południowej Walii w Australii przebywa 141 osób z Covid. 140 jest podwójnie zaszczepionych 1 otrzymał pojedynczą dawkę BRAK W SZPITALU NIESZCZEPIONYCH !!! [Hidden Content]
  3 points
 26. slawek , Jacchusia Gumofilce to nie rekwizyt lekarski , raczej kojarzą się z wiejskim proboszczem . Tak jak i poziom waszym wpisów . A licytowanie się kto więcej spalił ludzi na stosach , protestanci czy katolicy jest żałosne .Ważne ,że robili to chrześcijanie .
  3 points
 27. babatular twoje wpisy też są nudne, monotonne i niczemu nie służą.
  3 points
 28. to jeszcze dwie wersje jazzowe Możdżera wg mnie lepsza i Stańki z Soyką
  3 points
 29. Nie chcą już pana Banasia. Łaska wooodza na janowskim koniu jeździ. Nie wówczas było lepszego kandydata. A co wygadywały pisdraki na opozycję, która była przeciw! Bóg, Bezwstyd i Pisojczyzna.
  3 points
 30. Twój styl wypowiedzi jest typowy dla ludzi oszołomionych cudami , duchami, tajemnymi obrzędami itp. Możecie się nienawidzić i udawać ,że nie ma problemu . Poniżać się i zabijać w imię tego samego boga . Normalnym to na rękę . Odłamy chrześcijaństwa czy muzułmanie ... co za różnica ? Macie jednego boga więc wyrzynajcie się między sobą . Wasz problem . Normalnych w to nie mieszajcie . Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z oszołomami z innych sekt .
  3 points
 31. Obiecałem porównanie mojego Cyrusa 8.2 DAC +zasilacz psx r2 z Naim-em SN3. Oto jest. Na początku najogólniej, tak zdecydowanie! wybrałbym Naima z tej dwójki ponieważ jest wzmacniaczem, który zapewnia bliższy kontakt z muzyką, pozwala ją bardziej poczuć!, muzyka z Naimem bardziej wzrusza, zachwyca bez względu na gatunek jaki lubimy słuchać. Naim jest wzmacniaczem muzykalniejszym, kiedy trzeba muzyka spokojnie płynie, sączy się delikatnie z głośników a kiedy trzeba jest fenomenalnie dynamiczna (nie czepiajcie się sformułowania "muzykalny" , dobrze wiecie o co chodzi 🙂 ) Nie ma w tym graniu grama nerwowości czy kompresji. Każde wybrzmienie jest pełne, soczyste, naturalne! . Wokaliści są w naszym pokoju wraz z instrumentami, barwy odane są lepiej jak w Cyrusie. Jest to brzmienie intymne, bliskie ale NIGDY nie męczące krzykliwością!, ostrością, kompresją, nadmiernym wypchnięciem górnej średnicy, jest blisko a tak bardzo przyjemnie. Oczywiście taki maruder jak ja musi wspomnieć, że na samej górze Cyrus daje więcej powietrza ale różnica jest mniejsza niż myślicie. Przestrzeń, tu daje remis. Z jednej strony ktoś powie, że są to małe różnice a różnica w cenie ogromna ale te wszystkie drobne różnice całościowo dają taki efekt, że do tej chwili nie potrafię zdecydować czy ponieść bardzo dużą stratę na sprzedaży moich Cyrusów i potem zakupie słono wycenionego SN3 czy postarać się zapomnieć o Naimie, jakby to był tylko sen chorego audiofila... Trzeźwo myślący facet pewnie zaraz napisze, Adam! przecież za 20 kzł możesz kupić fantastyczne monitory do swoich Cyrusów a to głośniki mają najwięcej do powiedzenia. Tak, mają ale... jeżeli serce naszego systemu czyli wzmacniasz ma ograniczenia to i najwspanialsze głośniki ich nie zatuszują a często jeszcze bardziej uwydatnią... Bardzo namawiałem Kolegę Ipomis (obdarzony świetnym słuchem i ciętym językiem ;)) , żeby kolejny raz zabrał swoje klejnoty 🙂 (Dali Menuet) i posłuchał ich z Naimem SN3 ponieważ uważam, że byłoby to fantastyczne zestawienie ale on był niewzruszony... Wydaje mi się, że szuka facet wśród wzmacniaczy, które zamiast uwydatnić to co w Dali Menuet najlepsze (bogata średnica) tylko ją z tego piękna ogołocą. A może jednak się mylę i On zwyczajnie nie chciał przechodzić przez to co ja obecnie przechodzę... "Nie słuchałem SN3, nie słuchałem SN3, to tylko sen chorego audiofila, to tylko sen chorego audiofila..." Trzymajcie się Koledzy.
  3 points
 32. Twój świat już dawno się rozsypał stąd te rozpaczliwe gesty .
  3 points
 33. Nie liczyłem na to że zaprzestaniesz insynuować.....nie tylko Ty lubisz tkwić w wymyślonym przez siebie (innych) świecie równoległym....bez takich "faktów" Wasz świat rozsypuje się jak domek z kart..... :))
  3 points
 34. [Hidden Content] Świetne midwoofery, kopułka też bardzo dobra ale ten wygląd i proporcje skrzynek...no za nic mi nie podchodzi 😕
  3 points
 35. Wiem co to jest zasada Godwina. To samo, co tu uprawiasz, mówiąc o brukarstwie (sic). Definiuj, nie matacz po pisdracku (reductio ad pisdracum)
  3 points
 36. Bez sekretu - ja też świetnie się bawię. A w sekrecie - najlepsze dopiero nadchodzi - frustracja PiSowców będzie narastać, będzie coraz weselej.
  3 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.