Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/20/19 in Artykuł Comments

 1. 2 points
  Rozumie że ten model wychodzi z oferty. Parametry przyjmowanych formatów są dosyć leciwe ( w tekście ani słowa....)
 2. 1 point
  Miałem tego plusa a także poprzednika, skok jakościowy był wyraźnie odczuwalny. Do ciekawszych funkcji zaliczyłbym regulowaną redukcję jitera, dzięki niej można usłyszeć na czym polegają te zakłócenia. Polecałbym do niego jakąś kartę lub transport z dobrym zegarem i z wyjściem optycznym + dobry kabel toslink, max 192/24 jest naprawdę w zupełności wystarczające, resztę zrobi ww funkcja redukcji jittera. Ja miałem kartę Asusa i kabel QED Bardzo solidne brzmienia delta-sigma z rozdzielczością już na naprawdę wysokim poziomie
 3. 1 point
  Troche szkoda ze odeszli od korekcji stosowanej w modelach altus 140,110.Pamietam ze korzystalem z tej mozliwosci.Piekne czasy.
 4. 1 point
  Te "garaże" niepotrzebne bo jak widać po klubie założonym przez rafal735r kolumny tzw. "Pana Mietka" się sprzedają i ich posiadacze są zadowoleni a o to przecież chodzi, by słuchanie dawało przyjemność. No i tak naprawdę takie złośliwe wtrącenie do recki "Pana Mietka" nie mówi kompletnie nic o recenzowanych kolumnach a bardziej o samym recenzencie. Gdyby jeszcze napisał to zwykły user to możnaby przymknąć na to oko ale audiorecki powinien chyba dawać inny przykład? Super byłoby zrobić test zbiorowy średniej wielkości kolumn podłogowych (krajowych i zagranicznych producentów) i tak samo przy np. niedużych monitorach, przyjmując jakieś widełki cenowe. Wtedy taka zbiorowa recka miałaby większą wartość. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.