Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/18/19 in Artykuł Comments

 1. 3 points
  Te "garaże" niepotrzebne bo jak widać po klubie założonym przez rafal735r kolumny tzw. "Pana Mietka" się sprzedają i ich posiadacze są zadowoleni a o to przecież chodzi, by słuchanie dawało przyjemność. No i tak naprawdę takie złośliwe wtrącenie do recki "Pana Mietka" nie mówi kompletnie nic o recenzowanych kolumnach a bardziej o samym recenzencie. Gdyby jeszcze napisał to zwykły user to możnaby przymknąć na to oko ale audiorecki powinien chyba dawać inny przykład? Super byłoby zrobić test zbiorowy średniej wielkości kolumn podłogowych (krajowych i zagranicznych producentów) i tak samo przy np. niedużych monitorach, przyjmując jakieś widełki cenowe. Wtedy taka zbiorowa recka miałaby większą wartość. Pozdrawiam.
 2. 3 points
  Bardzo dziękuję za wygraną, jestem tym bardziej szczęśliwy, że to moja pierwsza wygrana w życiu 🙂 Raz jeszcze dziękuję!!!
 3. 2 points
  Rozumie że ten model wychodzi z oferty. Parametry przyjmowanych formatów są dosyć leciwe ( w tekście ani słowa....)
 4. 2 points
 5. 2 points
  Obie płyty świetne, jednak fajnie byłoby otrzymać czarny krążek "Ride The Lightning" 🙂
 6. 2 points
  Zdecydowanie zgadzam się z w/w recenzją, miałem jedynie wzmacniacz zxt 70 na odsłuchu i grało to pięknie z moimi Phoebe 3, wart przynajmniej posłuchania :-).
 7. 2 points
  Wzajemnie dla wszystkich Wesołych Świąt
 8. 2 points
  Mam chyba wszystkie jego płyty, byłem w Atlas Arenie na koncercie. Dla mnie najważniejszym albumem jest Interstellar. Dlaczego? Powstał w czasie, kiedy zdecydowana większość twierdziła, że już nic wielkiego nie wymyśli, że już wszystko było. Ten film bez jego muzyki nie byłby kiepski. Bez jego muzyki byłby niczym. Muzyka to 90% całości. Dla mnie Zimmer to geniusz. Ma swój odmienny, nie do pomylenia z nikim innym styl. Jego muzyka się nie nudzi choćby słuchać jej codziennie.
 9. 2 points
  Dziekuje za miłe uznanie ,Pozdowionka dla Słuchaczy z forum jak i Administracji....
 10. 2 points
  I po "konkursie" 🙂 Wyborem Administracji podprartym redakcyjnym głosem dokonaliśmy naprawdę trudnego wyboru - najlepszego postu. Płyta Sophie Zelmani trafia do... Kolegi @Krzysztof_54067 Mamy też niespodziankę! Dla jak widać wielkiego fana Sophie - nowy album trafia także do Kolegi @hudykot Dziękujemy za udział i zwycięzcom GRATULUJEMY! Szczegóły wysyłki i odbioru - proszę o kontakt poprzez PW lub w odpowiedzi na wysłany mail! Pozdrawiam AudioRecki, Magazyn Kulturalny.
 11. 2 points
  Nie znałem wcześniej twórczości tej artystki. Pomyślałem sobie, że jeśli ktoś lub słuchać Katie Melua to polubi też Sophie. Bardzo podobny styl a nawet wokal. Mojej żonie bardzo się ta płyta podoba. Ja choć lubię zupełnie inne klimaty wysłuchałem tę płytę podczas wykonywania innych domowych czynności co sprawiło, że stały się one mniej uciążliwe. A bardziej poważnie myślę, że obowiązkowa pozycja dla zakochanej pary jako tło do wspaniałej kolacji przy świecach.
 12. 2 points
  Piękny, intymny głos, świetne - klimatyczne kompozycje. Sophie zauroczyła mnie już lata temu. Koncerty w jej wykonaniu to podobno prawdziwa uczta dla melomana. Wybieram się w kwietniu do Tarnowa.
 13. 1 point
  Miałem tego plusa a także poprzednika, skok jakościowy był wyraźnie odczuwalny. Do ciekawszych funkcji zaliczyłbym regulowaną redukcję jitera, dzięki niej można usłyszeć na czym polegają te zakłócenia. Polecałbym do niego jakąś kartę lub transport z dobrym zegarem i z wyjściem optycznym + dobry kabel toslink, max 192/24 jest naprawdę w zupełności wystarczające, resztę zrobi ww funkcja redukcji jittera. Ja miałem kartę Asusa i kabel QED Bardzo solidne brzmienia delta-sigma z rozdzielczością już na naprawdę wysokim poziomie
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  W M-Dac podoba mi się duża ilość wejść i wyjść. Trudno znaleźć coś podobnego u innych producentów.
 17. 1 point
  Wszystkie kawałki - nie licząc przerywników i wstępniaka Fear Inoculum - są zajebiste, natomiast 7empest jest mistrzostwem i genialnym kawałkiem, który rozwala wszystko na wspomnianej płycie Lateralus, może oprócz samego, tytułowego kawałka z tego albumu. Oba te utwory są dla mnie na 1 miejscu w całej historii Toola, na równi.
 18. 1 point
  O tym napisałem w swoim poście, chodzi o zadowolenie. Moim skromnym zdaniem i jak sądzę także wielu innych - kolumny dostarczane przez znanych, dużych producentów, mające za sobą odpowiednie pomiary, przemyślaną budowę (nie na ucho) i do tego gwarantowaną powtarzalność produktu - cieszą się większą popularnością, niż DIY konkretnego wykonawcy, czy nawet całej grupy wykonawców takich kolumn. Temat poruszony w recenzji nie jest bez powodu, firma Fyne Audio nie jest produktem skopiowanym od innej, znacznie starszej i cenionej marki. Takie nawiązania w tym przypadku nie miałyby żadnych podstaw. Przyjemność jest rzeczą względna, kto jak kto, ale doświadczony audiofil jak Ty o tym doskonale wie. I słuszna jest Twoja opinia -liczy się w głównej mierze zadowolenie, widziałem jednak już w swoim życiu "firmy" dające zadowolenie do czasu, kiedy "panu Mietkowi" nie urodził się w głowie pomysł na nową działalność, a klienci zostawali bez wsparcia czy serwisu. Pal licho jak "twórca" korzysta z komponentów ogólnie dostępnych, gorzej w innym przypadku. Z drugiej strony absolutnie nie piętnuję wyboru produktów rynku DIY! Jestem za tym, że każdy musi przynajmniej raz w życiu dać szanse takim produktom. Twierdzenie, że DIY jest "złe" to nieuprawnione i krzywdzące zdanie. Mówi bardzo wiele, że nie jest to produkt "kopia" Tannoy'a. Że nie ma mowy o kopiowaniu w szerszej skali jakiegoś produktu, a kolumny Fyne Audio można przyrównać do konstrukcji DIY, czyli budowania kolumn na podstawie i wzorowaniu się innej marki. Zbieżność pewnych rozwiązań jest oczywiste, jednak nie jest to kopia w kopię, a Fyne Audio korzysta w 100% z własnych rozwiązań i patentów. Patentów czyli czegoś, co nie ma miejsca w przypadku produktów DIY. Ważny głos i cenny. Pomysł w pełni do poparcia, można by w pewnym stopniu (zaznaczam w pewnym) przybliżyć różnicę pomiędzy danymi konstrukcjami. Nie oznacza to jednak, że kiedykolwiek napisałbym "to jest najlepsze". Uważam, że słowo "najlepsze" jest zarezerowane dla każdego z osobna produktu i klienta/odbiorcy. Każdy produkt ma swojego klienta, który ceni subiektywnie daną rzecz za to, czego ktoś inny nie dostrzega lub często nawet odrzuca. Twój pomysł jest bardzo dobry, na jesieni jest szansa na jego realizację. Adam z przyjemnością poznam Twoje propozycje (PW) i będziemy działać w tym kierunku. Jest ku temu spora szansa. Pozdrawiam.
 19. 1 point
  Mogę się tylko zgodzić . Wiele sprzętu Lectora u mnie zagościło na odsłuchy . Mogę tylko podziękować za zaufanie .
 20. 1 point
  Mam zupełnie odmienne doświadczenia niż Jarek-W. Na nic nie musiałem czekać, a co do przedpłaty hm.. polecam kontakt z przedstawicielem. Z pewnością znajdzie się kompromis 😉 Wybrałem chwilowo inny produkt (lampa), ale Lector ZXT70 jest bardzo dobrym urządzeniem.
 21. 1 point
  No to jako pierwszy się pochwale, ze miałem przyjemność odsłuchu w nowym pokoju 🙂 Wrażenia opisałem w wątku lector audio (niestety nie wiem dlaczego post tam nie jest widoczny?). Słuchaliśmy na: Chario Sovran i Pearl Evolution Mini Balerina Lector ZXT 70 Lector CDP 603. Wrażenia bardzo pozytywne. Pokój mały, ale wygłuszenie robi robotę. Szczególnie na Michel Godart Monteverdi przekaz był bardzo przyjemny. Słychać idealnie lokalizacje instrumentów i wybrzmienia. Mj się podobało 🙂 Gratujacle i polecam odsłuch zainteresowanym. Pozdrawiam Krzysiek
 22. 1 point
  Zgadza się, dziękuję za wyłapanie błędu. Zostało poprawione na prawidłową nazwę. Miłego dnia.
 23. 1 point
  Album nazywa się "Outstrider". "tr" brakuje kilka razy w tekście.
 24. 1 point
  Kto pamięta koncert Stinga, jak jedna z sieci GSM miała rebranding? :)
 25. 1 point
  Dostaliśmy informację od organizatora, że event odbędzie się 23 maja (w czwartek) o godzinie 19:00 Dziękujemy za wyłapanie błędu. Kwestię wejściówek ustalimy via PW. Pozdrawiam.
 26. 1 point
  Już tylko jedno podwójne zaproszenie zostało dla chętnej pary!
 27. 1 point
  Jeden podwójnyzestaw już poszedł, zostały dwa podwójne zaproszenia.
 28. 1 point
  Witam. Jestem zainteresowany i chętny na 2 podwójne wejściówki. YEAH. [email protected]'n'R 😍
 29. 1 point
  Brawo Ty! Nic więcej nie trzeba dodawać, świetnie uchwycony przekaz!
 30. 1 point
  Na RIDE...wyczuwalne jest to że Metallica jest jeszcze taka spontaniczna...nie spięta...choć już dojrzała! (KILL...to młodzieńcza dzikość...a to też godne uwielbienia). MASTER...tutaj już zaczyna być wyczuwalne wyrafinowanie zespołu....świetny materiał. Wszystkie te płyty wyniosły thrash z podziemia na światło dzienne, a przy tym ugruntowały markę Metallica na świecie. W mojej (choć chyba nie tylko) ocenie później było już tylko gorzej no może powiedzmy że....bywało różnie 😉 Mając na półce wszystkie ich albumy (za wyjątkiem LULU) na pierwszym stopniu podium stawiam własnie....RIDE THE LIGHTNING!!! Kawałki z tej płyty jak wbiły się w mój umysł w 84 roku!!!! tak tkwią w nim do dnia dzisiejszego. Każdemu z Was życzę miłego słuchania tego co mu w serduchu najlepiej gra bo tylko wtedy doświadczamy uczucia uwielbienia muzyki! G.A.D.
 31. 1 point
  Jak Internety niosą dyskografia dowolnej kapeli skończyła się na Kill’em All, więc wybór wydaje się oczywisty 🙂
 32. 1 point
  Metallica skończyła się na "Kill 'Em All" 😂
 33. 1 point
  Remaster Ride The Lightning nie brzmi tak samo, brzmi lepiej i warto jej posłuchać w recenzji chodzi głównie o to, że nie spaprali sprawy z tym remasterem jak to bywa z innymi płytami, choćby podany prze zemnie w poście wyżej Master Of Puppets. Mam obydwie płyty.
 34. 1 point
 35. 1 point
  Kiego wała robili remaster, skoro brzmi...tak samo ?
 36. 1 point
  Która z tych płyt jest lepsza?? Hm... lepsza technicznie i bardziej dojrzalsza na pewno jest Master, natomiast jeśli chodzi o słuchanie kawałków to każdy z tych albumów jest dobry. Jednak ja częściej sięgam po Master of Puppets. Jeśli chodzi o remaster tej płyty (Ride The Lightning)to słuchałem jej i powiem, że jest to dobry remaster w przeciwieństwie do Master of Puppets, której jak dla mnie słuchać się nie da. Chodzi oczywiście o vinyl Blackened.
 37. 1 point
  Witam wszystkich Fanów kapeli Metallica. Nigdy bym nie odważył sie wskazać najlepszego albumu w dorobku naszej ulubionej grupy. Słucham zawsze tej płyty, na którą mam natchnienie i wtedy to właśnie Ta jest tą najlepszą. Pozdrawiam największą na świecie rodzinę The Matallica Family. Pozdrawiam
 38. 1 point
  Najlepszy album thrashowy wszech czasów.
 39. 1 point
  najlepsza jest następna... And Justice... ale wszystkie są świetne.... do czasu;-)
 40. 1 point
  Swojego czasu zastanawiałem się czy bardziej podoba mi się "KILL EM ALL" czy Ride the Lightning a może Master of Puppets i faktycznie ta trzecia jest najbardziej dopracowana szczególnie utwór "ORION" ale mimo wszystko te dwie pierwsze mają w sobie coś wyjątkowego
 41. 1 point
  Przyciągnęła mnie tutaj okładka 🙂 Nie pojmuję tego dążenia do "ustalenia" która płyta jest lepsza. Jak już to "ustalimy" to okaze się że na tej płycie nie ma "hit te lights" albo "seek&destroy" czy "anesthesia" ... A co z "Sanitarium"? Albo "harvester of sorrow" ??? Jak już to zróbcie konkurs/ankietę na "ikoniczne" utwory tego zespołu 🙂
 42. 1 point
 43. 1 point
  Nie rozpędzałbym się specjalnie z tym włoskim żarciem i stawianiem obok niego wzmacniacza. Najpaskudniejsze spaghetti w moim życiu jadłem w Wenecji. A, przy okazji - najdroższe 😀.
 44. 1 point
  Oczywiście było nader sporo. Artysta przez ostatnie lata na scenie muzycznej współpracował z wieloma artystami. Konkurs łatwy, ale jak widać nie wymagał z naszej strony ogromnych zabiegów celem wyłonienia zwycięzcy. 🙂 Gratulujemy i płytę wysyłamy pod wskazany adres!
 45. 1 point
  Xxanaxx, współpraca z kompozytorem muzyki filmowej Danielem Bloomem, MIN t, The Cookies, z Martą Maksimiuk, The Mugshots... No trochę tego było 😉
 46. 1 point
  Wszystko fajnie, ale człowiek się nazywa Trey Gunn, a instrument Chapman stick :). Mimo wszystko miło się czytało! Pozdrawiam
 47. 1 point
  Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Zwycięzca został już powiadomiony via PW o wygranej. Płyta w najbliższych dniach dotrze pod wskazany adres. Gratulujemy! Pozostałe osoby zapraszamy do konkursów, które obecnie trwają lub w najbliższym czasie pojawią się w Magazynie Kulturalnym! AudioRecki
 48. 1 point
  I zapowiadane są kolejne wydania http://www.cdjapan.co.jp/searches?term.media_format=&f=major&q=king+crimson&f=major&q=&f=major&q=&order=noticedesc&opt.exclude_eoa=1&range.rel=&range.sale_price=&term.caption=&term.audio_language= Ja jednak najczęściej wracam do jednej
 49. 1 point
  Album ,,Czarna Madonna" został wydany po raz pierwszy w listopadzie a nie w lipcu 2016
 50. 1 point
  Tak szczerze, to chciałbym żeby to była prawda i te typki tu nie przyjeżdżały. Niech jadą do Wenezueli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.