Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/21/16 in Ogłoszenia sprzęt

 1. 1 point
  Dwa odcinki 2,2 m konfekcjonowane wtykami pozłacanymi typu banan. Polecam.
 2. 1 point
  Sprzedaję wspaniały wzmacniacz lampowy firmy Cayin CS-88A. Jest to mocny wzmacniacz o bardzo dobrej kontroli basu i przepięknie otwartej przestrzennej górze. Sprzedaję z oryginalnymi lampami, grały we wzmacniaczu nie dłużej niż 2 miesiące. Wzmacniacz posiada również bardzo dobry preamp gramofonowy. Wzmacniacz kupiony w listopadzie 2018r i jest wciąż na gwarancji. Sprzedaję z całym kompletem tak jak dostarczony został od dystrybucji łącznie z oryginalnym pudłem. Możliwość sprzedaży z lampami mocy Tungsol 6550 i NOS'ami Sylvania + RCA za dodatkową dopłatą.
 3. 1 point
  Witam Sprzedam zlampizowany Denon DCD 685 z pilotem na lampach 6n2p z kondami wyjściowymi ojejakami zbocznikowanymi teflonowymi FT1 (na zdjęciu ich nie ma). Poprawione zasilanie, szybkie diody itd... 2 x PCM1702 oraz tani i dostępny kss213c Zastąpiony Denonem S10 (możliwość porównania) i powiem ze wstydu nie ma a nawet... Lampizował Pan W.Brzysko z Dobrego Tonu (http://www.dobryton.pl/wzmacniacze-lampowe.html)
 4. 1 point
  Kolumny oryginalne pierwszy właściciel fornir Palisander Santos stan idealny mogę dodać stopki Soundcare SuperSpikes. Kartony wszystko co dał producent. Możliwość posłuchania w dedykowanym systemie Powód sprzedaży choroba Audio (•‿•)
 5. 1 point
  Witam , sprzedam Drnon DCD 3300 ,stan BD , czyta wszystkie plyty , nie grzebany
 6. 1 point
  Wzmaczniacz b.dobry stan, w 100% sprawny, nie naprawiany. Komplet pilot,pudło, papiery. Polecam
 7. 1 point
  Regenerator i "oczyszczacz" sygnału USB, to naprawdę działa! Ciekawe recenzje: https://www.stereophile.com/content/uptone-audio-usb-regen ; http://ayllonmedia.com/blog-and-news/the-uptone-usb-regen-a-life-hack-for-digital-audio-playback-or-snake-oil oraz https://www.audiostream.com/content/uptone-audio-usb-regen .Pełny zestaw fabryczny. Polecam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.