Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/14/19 in Posts

 1. Witam, Kochani kiedyś obiecałem wrzucić zdjęcia już po wstawieniu sprzętu, trochę czasu minęło, ale robię to 🙂 Aktualnie posiadam to na co mnie stać i sprzętem z górnych półek niestety nie operuję , ale Canto Grandy i tak "śpiewają" nieźle 🙂 Przy okazji, jeśli ktoś miałby ochotę wpaść kiedyś w odwiedziny to zapraszam w swoje skromne progi, kwestia dogadania. Jest jeden warunek: trzeba zabrać ze sobą coś ze swojego sprzętu dla porównania. Najlepiej jakieś większe paczuszki S 16Hertz, bo mam ochotę sprawdzić podłogówki w swoim pomieszczeniu. Silver85 masz do mnie blisko 🙂 Pozdrawiam.
 2. Pani ma trochę racji- gdyby jej ojciec i matka w odpowiednim czasie powstrzymali się od seksu, byłoby o jedną debilkę mniej...
 3. Akcyza ma wzrosnąć, emerytury spaść, sądy zostaną zastąpione przez PiSowskich komisarzy a Kolega nic, tylko dalej pali Żydów.
 4. Hm. Pewne rzeczy na stronie głównej forum mogą wyglądać mylnie.
 5. A czy kuratorzy lub dyrektorzy szkół żonglują nauczycielamipedofilami? Udajesz czy szczerze wierzysz? Czyżby? Rozejrzyj się trochę... Tak, tylko, że ja nikomu nie każę żyć po mojemu. Ja nie afiszuję się ze swoją drogą życiową, nie zaglądam pod kołdrę i w pantalony. Nie narzucam innym swoich wyborów. Nie skreślam innych tylko dlatego, że chcą żyć inaczej (ciągle zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i Konstytucją). Nie wzywam do marszów, różańców i innej propagandy przeciwko giaurom. Nie domagam się opłacanej przez państwo indoktrynacji w szkole np na temat Latającego Potwora Spaghetti czy innych cudów. Poniał? Bawi mnie ta wiara w zakłamanych kieckowych pod przykrywką miłosiernej ideologii. Chcecie być dobrowolnie strzyżeni w zamian za mgliste obietnice życia po śmierci? Proszę bardzo, wasz wybór. Ale odpierd...e się ode mnie i innych. Bo mam prawo żyć jak chcę. Po jakiego grzyba pchacie się ze swoimi krucyfiksami do urzędów, szpitali, szkół? To przecież też jest forma nietolerancji i pogardy dla innych wyznań. Ech... Po co ja się tu gimnastykuję? Maju zna prawdę objawioną i zaraz coś tu skrobnie.
 6. Dołączamy się do czarno piątkowego szaleństwa :-) . Więcej na http://yb-audio.pl/oferta/bf19/ . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 7. Smutne. Niech mu tam po tej drugiej stronie tęczy się wiedzie. Moja ruda przybłęda,której to już 13 wiosna idzie trzyma się dzielnie, chociaż było kiepsko i podejrzenie chłoniaka ale wszystko dobrze się skończyło o ile do tego "dobra" można zaliczyć IBD (nieswoiste zapalenie jelit (ang. inflammatory bowel disease, IBD) I nadczynność tarczycy to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Oprócz tego, że potrzebuje okresowych badań, monitorowania poziomu hormonów i aplikowania leków, dwóch posiłków w trakcie nocy to kocina jest w zasadzie bezobsługowa 😼 A kolega marsz do schroniska!
 8. Nawet kłamać konsekwentnie nie potrafisz, bo 4 lata temu twierdziłeś, że nie głosowałeś wcale. Powtarzanie tych propagandowych pierdoletów dla najbardziej prymitywnego pisiarskiego i brunatnego luda nie działa już nawet na ten ludek, o nas nie wspominając. Szczególnie, że powtarza je ktoś żyjący z podcierania tyłków irlandzkich (a oni to teraz same lewaki i sodomia i gomoria...) staruchów. Co więcej i "Partia Oszustów", w tej czy innej formie wróci do władzy, tylko że po rządach pisorów którzy zostawią kolosalny burdel w każdej dziedzinie której się tknęli trzeba będzie jeszcze bardziej łasić się i do Niemców i Ruskich by z tego pozostawionego przez nich szamba wyjść jakoś na prostą. Niestety podaż posad podcieraczy w Irlandii stanowczo zbyt mała dla prawie 40 mln. państwa i trzeba będzie podcierać niemieckie za najniższe możliwe stawki, bo tylko takie dają tym co niemieckiego ni be ni me...
 9. PiS to organizacja o parametrach sekty, dlatego ma tylu wiernych obrońców mimo gigantycznej ilości afer które inne partie zmiotłyby już dawno ze sceny.
 10. Audio wg Sulka: "Kabel sieciowy Sulek Audio zakończony listwą" Moto wg Sulka: "Hak holowniczy zakończony samochodem"
 11. jamelo

  Black Friday 2019

  Czarny piątek 2019 Czarny piątek autorstwa Pieter Brueghel (1562)
 12. Jesteś największym z nich. Pomimo tego że Twoje wszystkie wypociny oraz jawne pomówienia, kłamstwa, konfabulacje wielokrotnie zostały potwierdzone, wieloma karami. Do banów włącznie. Jak śmiesz oceniać, co jest zaśmiecaniem a co nie jest? Aby móc mieć moralny mandat do tego, trzeba być "kryształowym"... Ty też bronisz ideologię pedofilskich księży, swoimi nic nie znaczącymi infantylnymi wynurzeniami....
 13. Przemmo

  Kabel sieciowy DIY

  Dla wielu bez sensu jest zapłacenie za stare auto kilku czy kilkudziesięciu milionów złotych, ale czy to znaczy, że tak ma być dla wszystkich? Nie oceniam tego jako bzdurę bo wiem, że tym ludziom sprawia to przyjemność. A mnie za to sprawia przyjemność oglądanie takiego auta od czasu do czasu na jakiejś wystawie i jestem po prostu wdzięczny ludziom, dzięki którym jest to możliwe. Piję przynajmniej kilka razy w roku wina za 200 zł i więcej, co dla większości ludzi jest totalnie bez sensu. A ja się tylko uśmiecham, bo to jedna z moich pasji, którą rozwijam 20 lat i wiem, że 20 lat temu nie byłbym w stanie tego tak docenić jak dziś. I bez stresu wypijam w kilka godzin te 200 zł, mam z tego ogromną radość i nie interesuje mnie, czy inni to rozumieją. To moja pasja. I powiem Ci tak już konkretnie w temacie - mam znajomego z branży dźwiękowej, który całe życie temu poświęcił, projektuje i realizuje duże instalacje nagłośnienia (teatry, sale koncertowe, itd.), jest też reżyserem dźwięku. Ma w studio do różnych potrzeb kilka par kolumny za ok. 60-80 tys. zł plus kable do nich za... 200 tyś. Słuchałem tego, robi wrażenie... I co, też to jest bzdura? A za przeproszeniem co Ty o tym wiesz? Ile takich zestawów i kabli przesłuchałeś? Czy jesteś aż takim ekspertem, że możesz wydawać bezwzględne oceny? Nie ma w ogóle czegoś takiego, ocena zawsze jest subiektywna i kropka. A adekwatna kwota zależy od portfela i własnych preferencji. Mnie np. śmieszą ludzie którzy kupują sobie majtki Calvina Klaina albo koszulki Lacoste, no i co z tego? Mają takie prawo, byle nosili czyste 😄 Teraz uwaga do wszystkich, którzy tylko krytykują (nie tylko tu, to samo jest w akustyce i kilku innych tematach) - zostawcie nas w spokoju, tych, którzy szukają i próbują. Szanujcie nasz czas i nasze zdanie. My nie chcemy czytać Waszych opinii, ciągle takich samych, zaśmiecacie tylko nasze wątki. To jest wątek dla nas, gdzie ludzie bardziej doświadczeni przekazują swoje obserwacje innym, którzy szukają informacji. Powiem szczerze, gdybym był adminem to bym takich ludzi w danych wątkach blokował, bo tylko bez sensu generują śmieci i budzą złe emocje. Czytam regularnie fora zagraniczne i co ciekawe tam nie ma takich problemów, jak ktoś napisze że w coś tam nie wierzy to szybko dostaje prośbę o wycofanie się i się dostosowuje. Dlaczego to nie jest możliwe u nas? Na waszym miejscu poświęciłbym ten czas na słuchanie swojej ulubionej muzyki, bo przecież o to nam wszystkim w końcu chodzi. Załóżcie sobie jakiś wątek dla siebie i piszcie tam co sobie chcecie. A my też tam będziemy czasem zaglądać, żeby sobie humor poprawić i na pewno nie będziemy z tym tam u Was polemizować 🙂
 14. Ty perfidny obrońco pedofili i morderców, o czym Ty piszesz. Wiesz dlaczego w Tuam zakonnice w porozumieniu z księżmi ten proceder ciągnęły... Bo koszt utrzymania tak wielkiej grupy osób był za duży. Do lat 60 nie istniało pojęcie adopcji zagranicznej. Do tego czasu umarło tysiące dzieci w opactwach w Irlandii. A jak rząd zmienił prawo, aby takie adopcje mogły mieć miejsce, bogaci w dewizy hamerykanie za kilka tysięcy USD mogło sobie wybrać dowolne dziecko. Od tego czasu śmiertelność spadła do promili. Tak KK robił hajs na dzieciach, które siłą były zabierane matkom.
 15. Chicago

  EPITAFIUM

  Adam Słodowy - zmarł wczoraj i przeżył 96 lat. Wiem, że to nie jest muzyk i z muzyką był lużno powiązany, niemniej jednak potrafił z mydelniczki zrobić radioodbiornik. Oglądałem z nim programy jako dzieciak i będę pamiętał Adama Słodowego forever.
 16. To gwiazda już nie drugiego, ale ostatniego planu :)
 17. To nie ja wpadłem. To katolstwo wpadło i napadło na mnie. I na całą przyzwoitą i normalną część Polaków.
 18. Ta pozytywna siła zaczęła właśnie ustami Krzywoustego Matołuszka wmawiać Polakom, że nadchodzi ogólno-europejskie spowolnienie gospodarcze. Pisałem jakiś czas temu, że efekt 500+ będzie widoczny w podwyżkach wszystkiego i inflacji, a później hiperinflacji, ale nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi. Czekają nas trudne czasy, ale bynajmniej nie z powodu europejskiego spowolnienia, tylko rozdawnictwa PiS i dodrukowywania pieniądza. To musi się wymknąć spod kontroli. Oni o tym wiedzą, ale przecież też wiadomo, że chodzi im jedynie o to, by koryto wyczyścić maksymalnie jak to możliwe. Później niech martwią się następcy...przecież u nas politycy są bezkarni, nawet tacy zbrodniarze, którzy doprowadzają nasz kraj do ruiny.
 19. "Justyna Kopińska odniosła się do sprawy wizyty Romana Polańskiego w łódzkiej filmówce i oświadczenia, które wydał rektor szkoły Mariusz Grzegorzek. "Zadziwia hipokryzja niektórych ludzi, którzy mówią, że ksiądz zgwałcił a reżyser »przespał się«" - komentuje Kopińska." [Hidden Content],ddf42670 Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta wypowiedź tu też pasuje.
 20. Pse pani, ale to on zaczął. 😜
 21. "Takie obrazki można zobaczyć w #SzkołaPodstawowaNr84, ul. Radzymińska 227. Nie, to nie jest prywatna szkoła katolicka. Ze statutu szkoły wynika, że jest to państwowa szkoła świecka. Szanowna Dyrekcjo Szkoły! Nie wystarczają Wam krzyże w każdej sali? Czy konieczne było jeszcze obwieszenie korytarzy symbolami jednej religii? Dlaczego akurat tej religii? Dzrektorem szkoły jest Zofia Rostek. Przypominamy Pani Dyrektor, że Polska jest państwem świeckim i szkoły też muszą być świeckie. Panie Burmistrzu Targówka, Sławomir W. Antonik, prosimy o interwencję. Rafał Trzaskowski, Pan również powinien coś z tym zrobić. I na koniec - dlaczego na stronie szkoły nie można znaleźć informacji, kto jest dyrektorem? To tajemnica?"
 22. Już kompletnie odleciałeś na inną planetę. Dowody są nie podważalne. Nawet nikt o zdrowym rozumie nie śmie ich podważać. Zachodzi pytanie, co masz pomiędzy uszami?
 23. A gdy już wróciłeś z pogrzebu tej szmaty Paetza - toś przynajmniej buty wytarł o tak zwana slomiankę? Bo w to, żeś dzieci przytulił i poklepał po główkach - nie wątpię.
 24. Chamstwa na stacyjach sporo, jak i wszędzie, choć potrafi też być miło: Lat temu wiele (byłem tuż przed czterdziestką - ważne!); wracam z kumplem z szybkiego, biznesowego wyjazdu do Mjemca. Stacja za Wrocławiem. Ja - szybkie siku, kolega - przyzostał trochę na sprawę 'poważniejszą'. Wychodzę z budyneczku z toaletami, wycieram ręce; nagle stojąca nieopodal kobita w wieku mocno balzakowskim z przemiłym, ujmującym uśmiechem pyta: - Zrobić ci chłopczyku, szybką fajeczkę? Tym "chłopczykiem" mnie poważnie podbudowała 😀.
 25. Bobcat

  Polityka

  [Hidden Content],72176,i.html Dziwne że rząd Kenii w ogóle wpuścił na swoje terytorium fundamentalistycznych fanatyków. Ale jest zapowiedź że na przyszłych tego typu konferencjach głosy wsteczne nie będą tolerowane. Ordo Iuris będzie sobie mogło pograć na fujarce polkę-siuśkę z przytupasem.
 26. Teraz wiadomo dlaczego polska demografia nie może ruszyć w górę pomimo 500+. Z takimi widokami to i prokreacji się odechciewa ;-).
 27. Oj tam, oj tam. W sąsiadującej z moją parafią był pleban który pijaniusieński w dwie pupy nie tylko wielokrotnie eucharystię sprawował, na ambonę wleźć, ani zejść nie mógł , nikt i nigdy nie wiedział go trzeźwego po kolędzie, ale też nie raz, a dwa razy wpadł był do mogiły podczas odprawiania egzekwii. Raz na cmentarzu przykościelnym, po raz drugi na parafialno-komunalnym. Za drugim razem miał połamaną rękę, żebra i rozwalony łeb, bo był składał nieboszczyka i siebie przy okazji, do betonowego grobowca. Ludzie się skarżyli, pisali petycje do Kurii, bo pijanica był niemożebny, a co jeszcze gorsze jak się nachlał (a to niemal co dzień) to sobie wycieczki po wsi robił i siał zgorszenie. Trwało to ze 20 lat. I nic, Kuria ślepa i głucha, dożył swoich dni jako proboszcz na parafii, a ducha wyzionął zapiwszy się na śmierć w zakrystii. A Ty nam tu o jakimś płochym młokosie co to mu się zdarzyło raz (tego jestem pewien) nieco nadużyć. Wstydź się, wstydź!
 28. [Hidden Content] Autor raportu, w którym pracownicy Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej ostrzegali premiera przed nieprawidłowościami wokół Mariana Banasia i jego współpracowników, stracił pracę
 29. Nie - katolska. Jak już prawie wszystkie instytucje.
 30. Aha - i gorąco pozdrawiam niejakiego Pana Dybę, który testował ten kablo- rozgałęziacz i inne wynalazki Sulka na High-Fidelity. Naprawdę życzę dużo zdrowia. Panu Ryce z Hi- Fi Philosophy też - dużo zdrowia - szczególnie w kontekście testu sulkowego, zasilającego cuda za 25tys zł.
 31. Wielokrotnie wspomnialem, znam juz bardzo duzo osob z klubu Sansui i wiem ze kazdy kto pozbywa sie jakiegos Sansui to tylko dlatego ze przechodzi na wyzszy/inny model, na forach udziela sie tylko garstka osob, a ile jest osob majacych Sansui i nie piszacych na forach to nawet malkontenci nie maja pojecia, nie pisza wlasnie przez takie osoby jak audiofilek, po prostu szkoda klawiatury na przepychanki
 32. jarekb

  Black Friday 2019

  nie bądźmy tacy surowi pewnie większość ''menagerów'' w Polsce słabo kuma angielski i po przetłumaczeniu wyszło ''black frajer ''
 33. Ten pozytywny wpływ chrześcijaństwa to już przeszłość.Tak było do późnego średniowiecza.Od kilkuset lat to tylko balast a KK jest hamulcowym.Występuje przeciwko wszystkiemu co nowe,nowoczesne ( najlepszy przykład to hamowanie rozwoju nauki i techniki ).A przecież można przyjąć,że skoro Bóg wszystko stworzył i wszystko przewidział to i postęp naukowy również.KK zainteresowany jest tylko sobą,swoimi interesami i trwaniem na zastanych pozycjach.I w tym celu chce władzy nad ludzkimi umysłami i ich świadomością.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.