Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/08/20 in Posts

 1. Ojciec roku! 1594878040_KwQMRv.mp4
 2. Działo się to w 1947 r., kiedy ważyły się losy państwa żydowskiego. Dawid Ben Gurion wypowiedział wtedy pamiętne słowa: „Chciałbym żyć w normalnym żydowskim państwie, gdzie będą normalni żydowscy złodzieje, bandyci, prostytutki”. Potem powstało państwo Izrael, a Ben Gurion był jego premierem przez wiele lat. Gdy już przestał być premierem, udzielił wywiadu, w którym surowo skrytykował rząd izraelski za korupcję, nepotyzm, nieodpowiedzialność. Wtedy dziennikarz przypomniał mu: „Przecież sam pan premier u progu naszej państwowości mówił, że chciałby żyć w normalnym państwie, gdzie będą żydowscy złodzieje, bandyci i prostytutki”. Na to Ben Gurion odpowiedział: „Rzeczywiście, tak powiedziałem. I tak myślę. Ale przecież nie powiedziałem, że ci wszyscy złodzieje, bandyci i prostytutki mają być w rządzie”.
 3. No brawo. W TVNie nie dowiesz się jakim mlekiem i miodem płynącą krainą jest Polska. A prawda jest taka, że cały świat się od nas uczy - absolutnie wszystkiego. Jesteśmy mistrzami świata we wszystkim. A to wszystko dzięki mądrym, wybitnym mężom stanu piastującym stanowiska rządowe i poselskie z ramienia PISu. Tego w TVNie nie ma i gdyby nie telewizja publiczna pod kierownictwem wielkiego katolika/dwukrotnie ślubującego przed Bogiem Kurskiego - nie znałbym prawdy. W TVNie nie dowiesz się jak nieskazitelny i kryształowy jest Piotrowicz, Piebiak, Szumowski, Karczewski, Kaczyński, Banaś, Duda, Ziobro. W TVNie nie dostaniesz rzetelnej informacji, że np. palec posłanki Lichockiej tak naprawdę służył jej do odgarnięcia włosów, a nie do obraźliwego gestu jak bezczelnie sugeruje TVN i inne wrogie Polsce media.. Gdyby nie Telewizja PiSo-Publiczna, Gazeta Polska, Do Rzeczy czy W sieci nie wiedziałbym ,że wybitny geniusz Macierewicz wykrył zamach w Smoleńsku. W TVNie niewiele mówią na temat prawd ujawnionych przez Antosia. TVN domaga się jakichś dowodów - jak im nie wstyd. W TVPis są dowody podane jak na tacy - zgięte długopisy, pękające parówki szyby z dykty, i puszki po coca-coli. No i przede wszystkim TVPis i inne prawe, rzetelne, uczciwe media walczące o Polskę nie filtrują tendencyjnie żadnych informacji.
 4. Soundowi. On lubi takie zarośnięte. Aż po same jaja.
 5. Na całe szczęście PiS ma wspaniałą ofertę dla Polaków - haniebną propagandę w Kurwizji, rozdawanie nie swoich pieniędzy ludowi za nic, demoralizacja społeczeństwa, nietolerancja, zakłamanie, obłuda , dojenie Państwa, machlojki, przekręty, oszustwo smoleńskie, 5 mln maseczki, 70 mln karty do głosowania, rozbuchana do granic absurdu administracja, nepotyzm,synekury, pogarda dla inaczej myślących , wyglądających i mówiących, zniszczona prokuratura, sądy, TK. Kolesiostwo, układziki, rodziny i znajomi w spółkach skarbu państwa, niekompetencja, bylejakość, miernoctwo. Pis ma też w ofercie dla Polaków nowe elity: opozycjonista Piotrowicz, główny strateg od Caracali, Boeingów i Smoleńska - Berczyński, schorowany Macierewicz, geniusz Suski, rozmodlona Kempa, niezależny Ziobro, kucharka Przyłębska, sałatkowa Pawłowicz, młodzi-gniewni czyli KAKAO - KAntak, KAleta,Ozdoba, biznesmen Rydzyk, Święty Szumowski, Święty Mateuszek Skąd biorą pisulaki tych mężów stanu ? Na tym tle PO wypada bardzo słabo.... No i całe szczęście, że te elity PiSu nie jeżdżą niemieckimi limuzynami..............
 6. Alem się obśmiał. Dobry trop, Salowy: "Norwegia - około 200 tys katolików, z czego większość to imigranci z Polski". Szwajcaria - mniej więcej to samo. Szukaj dalej! Świetnie ci idzie. 😀
 7. No i gdzie jest święty wrak...??? Pis już rządzi szósty rok....
 8. Przypomniało mi się, że nikt od dawna tej brutalnej prawdy nie przypominał tutaj :)
 9. Długo nie trwało gdy poseł "swędzi mnie oko " Lichocka była odsunięta na boczny tor... "Joanna Lichocka ponownie wiceprzewodniczącą Komisji Kultury i Środków Przekazu" [Hidden Content],79cfc278 Pytanie do kolegów pisowskiego o słowo komentarza do tego wydarzenia ? Może wiecie czy dalej "Ją swędzi oko" ? Kolejny przykład robienia z obywateli tego kraju idiotów ...
 10. Tak z ciekawości zapytam . To genderowcy przez tysiące lat ludzi mordowali. czy kosciół?
 11. oraz...Piotrowicza z portretem swojego szefa Jaruzelskiego, Piebiaka z popiersiem Ziobry, Macierewicza pozującego w pokoju bez klamek, Jurgiela z herbem Stadniny Koni w Janowie, Banasia z żołnierzami AK i Przyłębskiej w fartuszku kuchennym................
 12. Jaro_747

  Polityka

  Musze przyznać że nie udajesz głupka - naprawdę nim jesteś. Tłumaczyłem, ale ludziom inteligentnym więc nie zrozumiałeś. No to jeszcze raz - mateuszek i Orban blokowali porozumienie. Ale bardzo go potrzebowali, bo jak nie będzie porozumienia to nie będzie kasy, przecież to my bierzemy, a nie dajemy - ci co kasę dają mogli sobie czekać. No więc stworzono możliwość podpisania porozumienia i jednocześnie wyjścia z tego z twarzą. Jak widać udało sie, bo zapisy o praworządności są, ale propaganda wmówiła swojemu elektoratowi że ich nie ma. Teraz jasne czy jeszcze coś tłumaczyć? P.S.Poczytałbyś coś, pokopał grządki, znowu poczytał. Musisz popracować nad sobą bo słabo jest.
 13. Gópi ten Kurski... Mógł wrzeszczeć wniebogłosy, że matrimonium non consomatum, dzieci podrzucił mu bezdomny, a baba jest bałaganiara i garów w zlewie zgromadziła tyle, że się rano nie ma gdzie odlać. Każdy sąd by mu uwierzył.
 14. papageno

  Polityka

  Mój problem z PiS-em polega na tym, że mnie naprawdę chodzi o Polskę, a im tylko o władzę. Cały ten dęty pseudopatriotyzm służy im tylko do umocnienia się. Nie wolno było tak strasznie podzielić Polaków. To niewybaczalny błąd, który będzie się jeszcze długo mścił. Błędem jest też odwoływanie się do tych cech polskości, które w przeszłości sprowadziły na naszą Ojczyznę same klęski. Próba marginalizacji ludzi wykształconych, przedsiębiorczych, kreatywnych jest grzechem śmiertelnym. Gdyby odwołano się do tych cech Polaków, które umożliwiły przetrwanie Narodu mimo strasznych opresji dziejowych, bylibyśmy zjednoczeni i o wiele silniejsi. Ale jeśli mam wybierać między zatęchłą, klerykalną, powierzchownie katolicką, zawistną polskością, to - mimo zastrzeżeń - wolę UE.
 15. sly30

  Pozytywna sila ,PiS.

  Putin znów wygrał, Polska przegrała, demokracja umarła. Powoli opuszczamy Europę. Miliony ofiar I i II Wojny oraz komuny zginęły na daremno. Wystarczyło cześć Polaków kupić za ich własne pieniądze i wykorzystać kościół oraz propagandę w TVpis. Smutny to czas. Polska za 3 lata będzie w znacznie gorszej sytuacji niż jest dziś. Ale historia jest okrutna. Są narody wygrane i narody przegrane. Nie mogą wszyscy wygrywać. Ktoś musi przegrać, by ktoś mógł wygrać. Dlatego pewne narody idą do przodu, a inne przegrywają. Ostatnie 300 lat pokazało, że Polacy, to naród przegrany. Trzy zabory, dwie wojny, komuna, a teraz powolne wyjście z UE.
 16. Można i tak...zdjęcie z 2015( siano w mózgownicy zostało do tej pory) hitlersyny
 17. Bocznica Bocznicą Ale kiedy ten schizofrenik Tosiu odda te miliony złotych polskich podatników na żenującą zabawę w tą hucpę zwaną podkomisją smoleńską. Ten beznadziejny, obłudny, zakłamany szkodnik bawi się , śmieje i szasta publicznymi pieniędzmi, a tymczasem dla rodzin, które straciły bliskich w tej katastrofie to cały czas wielki ból i cierpienie. Co za chamstwo etyczne i moralne.
 18. d-t-x

  Pozytywna sila ,PiS.

  Powiadają, że poczucie humoru jest oznaką inteligencji...
 19. Mateuszek co tam dzisiaj powie na rekord podanych zakażeń koronawirusem? Przecież grzmiał premierzyk, że się skończył koronawirus w Polsce. Biorąc pod uwagę rzetelność danych jakie podają Pisiulaki - to robi się nieciekawie. A tzw. specjaliści twierdzili, że latem będzie spadek żakażeń. Tymczasem mamy wzrosty. Koronawirus nie będzie miał żadnej drugiej czy trzeciej fali zakażeń. Populacja będzie stale chorować. Taki stan potrwa min. 3-4 lata do momentu zaszczepienia znaczącej części populacji i po przejściu tego wirusa przez 40-50% ludności. W Polsce koronowirusa miało juz tak ze 150tys osób ( większość nawet nie wie), a to ok. 0,4% Polaków. Czyli 99,6% Polaków nie miało. To daje wyobrazenie jak daleko do końca pandemii.
 20. No co ty. Jaka afera ? Szumowski to święty - tak powiedział ksiądz - to ni chybi -musi być prawda. Szumowski to prawy i sprawiedliwy Polak i Katolik, w dodatku bardzo biedny - dobrze że zona bogata bo przymierał by głodem.
 21. Mojżesz Morawiecki nie dał rady Europejskiemu Babilonowi 😉
 22. papageno

  Polityka

  Wolność słowa wg. PiS: "Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska zakazała pracownikom Polskiego Radia wypowiedzi dla innych mediów. Mamy komentarz z radiowej Trójki: - Nie będziemy milczeć, bo istotą zawodu dziennikarza jest rozpowszechnianie informacji - powiedział stanowczo Ernest Zozuń" [Hidden Content] Tak będą wyglądały media po "repolonizacji" A pisdnięte mają czelność wymyślać komuś od komuchów.
 23. Skąd się biorą takie idioty? I to każdy taki sam, jak kropla w krople. To musi jakaś eksperymentalna hodowla klonów na wiejskiej farmie.
 24. papageno

  Polityka

  Gdy po ogłoszeniu wyników wyborów uświadomiłem sobie, że statystycznie co trzeci mijany na ulicy to pisowski idiota, owładnęła mnie przemożna atawistyczna żądza. Nie chcąc jej ulec medytowałem, praktykowałem Tai Chi, przyciąłem swoje bonsai i jakoś mi przeszło. I co widzę? Pisiaki nie cieszą się ze zwycięstwa swego pupilka, rechocą obleśnie z powodu przegranej pana Trzaskowskiego i rzekomej rozpaczy jego zwolenników. I bardzo dobrze. Zaczęło się już wycofywanie z przedwyborczych obietnic, a to dopiero trzeci dzień. I bardzo dobrze. Dalej wiaro, kontynuuj radosne dzieło niszczenia Ojczyzny. Polska B jak zawsze pozostała wierna pisowskim miazmatom. Ale od tego nie stanie się Polską A. Przenigdy.
 25. misiomor

  Polityka

  Tylko że ta unijna kasa tak naprawdę to w 80% wraca do Niemiec, bo żeby ją dostać, trzeba wybierać niemieckie firmy jako dostawców / wykonawców. "Chłopski grosz przez chłopskie gardło wraca do pańskiej kieszeni" - jak to ubolewali moraliści na zwyczaj płacenia chłopom znakami płatniczymi za pracę dla dworu. Owa zdawkowa moneta była honorowana wyłącznie w karczmie, należącej do pana. Poza tym nikt nie liczy ile kosztuje naszą gospodarkę konieczność przestrzegania europejskich regulacji, dziwnym trafem wzorowanych na niemieckim bizantynizmie. A jak polskie firmy zaczynają sobie za dobrze radzić, to odcina się im dostęp do rynku, jak pokazała ostatnia dyrektywa transportowa.
 26. Ja bym tego nie robił, jak to zrobisz to już nigdy nic nie będzie takie jak wcześniej... A tak na poważnie: może to jakaś nowa technika sprzedaży? Dajesz klientowi kabel i mówisz, że od razu usłyszy różnicę. Klient podłącza i nie słyszy różnicy w porównaniu z kablem, który ma u siebie. Ale wstydzi się do tego przyznać, bo sprzedawca pomyśli, że jest głuchy. I dla świętego spokoju kupuje.
 27. To się potocznie nazywa "ETYKA KALEGO". Jak Kali ukraść krowa, jest dobrze, jak Kalemu- dzieje się krzywda. I jeszcze taka piąta kolumna próbuje wciskać swój kit inteligentnym ludziom. Maju, daj spokój- tu zwykle zaglądają ludzie myślący. Swoje idiotyczne obrazki pokazuj na kółku różańcowym, tam znajdziesz poklask. Jak nisko upadło polskie społeczeństwo, że pozwoliło dojść do wladzy takim pasożytom... 🙁 Jak dlugo potrwa, zanim to zrozumie i ich pogoni? Ale najgorsze, że z tej ruiny trzeba będzie się wygrzebać, a to robota na dziesięciolecia...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.