Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/05/19 in Posts

 1. Witam, Kochani kiedyś obiecałem wrzucić zdjęcia już po wstawieniu sprzętu, trochę czasu minęło, ale robię to 🙂 Aktualnie posiadam to na co mnie stać i sprzętem z górnych półek niestety nie operuję , ale Canto Grandy i tak "śpiewają" nieźle 🙂 Przy okazji, jeśli ktoś miałby ochotę wpaść kiedyś w odwiedziny to zapraszam w swoje skromne progi, kwestia dogadania. Jest jeden warunek: trzeba zabrać ze sobą coś ze swojego sprzętu dla porównania. Najlepiej jakieś większe paczuszki S 16Hertz, bo mam ochotę sprawdzić podłogówki w swoim pomieszczeniu. Silver85 masz do mnie blisko 🙂 Pozdrawiam.
 2. Co za brednie. Jak jest koniunktura w gospodarce światowej to się inwestuje a nie wydaje/rozdaje. Wydatki szczególnie socjalne mogą byc konieczne w okresie dekoniunktury. Nie znam żadnej inwestycji PISu. Nic - kompletnie nic nie robią. Koniunktura w ogóle nie zależy od PISu. Jest wynikiem koniunktury światowej. Jak można ludziom rozdawać pieniądze za nic. To jest żałosne i demoralizujące. Ludzie mają żyć z pracy a nie z zasiłków. Dojrzałe społeczneństwo solidarnie powinno sie skladac na tych ktorzy z uwagi na chorobe nie sa w stanie pracować. Ale zeby placic zasilek zdrowemu bykowi który leży na tapczanie i chleje piwsko to wstyd i hańba dla tych co płacą. 500+ na dziecko to jałmużna. Płacic 500+ na dzoecko ktorego rodzice zarabiaja miesiecznie 15tys zl to czysta głupota i marnotrstwo. Jeśli Państwo daje komuś 500zł to musiało mu zabrać min. 600zł. Nie ma innej możliwości. Państwo powinno stwarzać warunki do rozwoju edukacyjnego, etycznego i finansowego społeczeństwa by się samo bogaciło. Bogaci ludzie to bogate Państwo. A u nas ludzi kreatywnych, inteligentnych i przedsiebiorczych, którym się chce ciężko pracować karze się podatkami i to jeszcze progresywnymi. PIS takich ludzi w ogóle nie wspiera tylko patrzy jak im się dobrać do kieszeni. PIS to czysty socjalizm i PRL. PIS gloryfikuje i wspiera głupotę, lenistwo, biedę i ciemnotę. Im głupsze i biedniejsze społeczeństwo tym PIS mocniejszy. Jak masz co do tego wątpliwości - zobaczę mapę wyborców PISu - czym biedniejsza i mniej wydrukowana gmina, miasteczko, wieś tym PIS ma większe poparcie.
 3. przekleję tu lekko zmodyfikowany tekst który napisałem w "Humorze i satyrze......." - po wczorajszym cyrku w sejmie - pasuje jak ulał WYMIANA ELIT wg PIS W Trybunale Konstytucyjnym już w fotelu prezesa siedzi pani magister z niesamowitym dorobkiem naukowym, z absolutnie wybitnymi wynikami zawodowymi i opiniami środowiska prawnego, z genialnymi osiągnięciami w praktyce sędziowskiej. Wyłącznie wrogie siły sprawiły że pani magister nie została profesorem prawa, ani nawet nie zrobiła doktoratu. Do tego jest przemiłą osobą zananą z towarzyskich schadzek z Budowniczym Wież, Wielkim Miłośnikiem Kotów z Żoliborza. Za chwilę dołączy do niej mistrz intelektu, komunistyczny prokurator, który bohatersko wspierał księdza któremu nieznośne dzieciaki właziły na kolana, a on musiał je głaskać i całować. Super-hiper prokurator z PRL - obrońca uciśnionych przez komunę opozycjonistów, jedyny sprawiedliwy i odważny, prawdziwa twarz Dojnej Zmiany. Ciepłą posadkę sędziego obejmie też pani - pożal się Boże - "profesor' z uczelni, kochająca obżerać się sałatkami, kochające flagę Unii Europejskiej i nienawidząca mord ( zresztą zdradzieckich) innych ludzi, osoba o wyjątkowej nieskazitelności etycznej i moralnej. Do tego emanująca kulturą osobistą, kindersztubą i towarzyską ogładą. Do tej wybitnej dwójki powinien dołączyć aptekarz-minister-dyskotekowy playboy-więzień-ukochany chłopczyk Antosia - niejaki Misio. Podobno studiuje prawo - więc kompetencja ma nie od parady. Wybitny skład TK należy uzupełnić prezesem NIK - w czepku urodzonym zdobywcy kamienic, potentata krótkoterminowych usług hotelowych, mającego najwyższych lotów współpracowników w minsterstwie i złoto-sygnetowych kumpli w Krakowie o nieposzlakowanej opinii . Brakuje jeszcze tego mistrza biznesu bankowego za złotówkę z KNFu - nie wiem czy nadal na wakacjach sanatoryjnych - ale od czego Długopis - Ułaskawiacz. A ostatnim sędzią TK powinien zostać wyjątkowo uczciwy człowiek, znany z wybitnej pracy antykorupcyjnej, który został w haniebny sposób skazany przez sąd ( na szczęście nieprawomocnie) za naruszenie prawa karnego, ustawy o CBA i konstytucji. Na szczęście z odsieczą przybył Adrian - i oczyścił z karygodnego wyroku( i wszystkich wyssanych z palca oskarżeń) tego nieskazitelnego moralnie etycznie miłośnika procentów. Creme de la creme elity PISu. To co wczoraj PIS zrobił w sejmie - można określić wyłącznie jednym słowem: HAŃBA
 4. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Poza tym.... Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska: Warszawa, 5 marca 2010 Pan Bronisław Komorowski Marszałek Sejmu RP Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości. Władysław Stasiak? I jeszcze kilka cytatów: ”Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy.” Jarosław Kaczyński I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem. Do sprawdzenia w archiwach TVP. Oto co powiedział: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński
 5. Ty koleś to następny poszkodowany na umyśle przez reżimową propagandę? Kryteria są proste i jasne, przeczytaj sobie opinię jaką dostała Wolfgangowa Przyłębska gdy chciała wrócić do pracy. Nawet na sędziego rejonówki się nie nadawała.
 6. A Banaś jak gdyby nic jutro przychodzi sobie do pracy. Za tydzień kolejna wypłata na koncie. No i co? Nic. Okazuje się, że Mateuszek ma raport na temat Banasia na biurku, ale taki zarobiony biedaczek, że jeszcze go nie przeczytał. To znaczy przeczytał, ale po łebkach. Teraz przeczyta go dokładnie. I może - powtarzam - może zadzwoni do Banasia. Dżentelmen w łańcuchach dzwonił do Banasia bez takich oporów, może po prostu lepiej się znali? Mateuszek jakiś taki lękowy w tej sprawie, może Pancerny Marian coś ma na niego w swojej czarnej teczuszce?
 7. "Już po wybuchu afery Banasia Janusz Szewczak twierdził, że Banaś "jest najuczciwszy wśród skromnych oraz najskromniejszy wśród uczciwych". Andrzej Dera zapewniał "Banaś to bardzo uczciwy i porządny człowiek". Marszałek Senatu Stanisław Karczewski 22 września mówił, że zna świetnie Mariana Banasia - "Jest człowiekiem kryształowym, niezwykle uczciwym". Potem narracja się zmieniła. Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zupełnie poważnie twierdził, że to nie PiS wybrał Mariana Banasia na szefa NIK. Zrobił to Sejm RP. Banaś? Nie znam człowieka. W PiS uznano, że taka retoryka ma głeboki sens i należy ją kontynuować przy kolejnych kryzysach wizerunkowych. Długo czekać nie musieliśmy. Zastępca rzecznika prasowego PiS Radosław Fogiel powiedział właśnie, że to nie PiS powoła Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Zrobi to Sejm RP. Co będzie dalej? To nie PiS rządzi. Rządzi rząd. TVP kłamie? Nie mamy wpływu na niezależne media publiczne. Trybunał Konstytucyjny rozpatruje rekordowo mało spraw? Sędziowie są niezależni, nic nie możemy z tym zrobić. Kryzys w systemie ochrony zdrowia? To problem lekarzy. Armia się sypie? Zawalili niepartyjni wojskowi. Edukacja? Proszę pytać nauczycieli. PiS nie ma nawet 200 posłów w Sejmie, samodzielnie nic nie może, biedny miś. Tłamszony jest przez słynącego z żelaznego kręgosłupa Gowina, musi walczyć z odległym od siebie programowo Ziobrą. Nie zapominajmy też o kolejnej potędze ograniczającej ruchy PiS, czyli Partii Republikańskiej, która też ma swoich przedstawicieli w Sejmie. Do tego rzucający kłody pod nogi niepartyjny prezydent. Biedny ten PiS, trzeba im współczuć. Tyle dobrego chcieliby zrobić, ale źli ludzie w Sejmie przeszkadzają."
 8. Tzw hierarchia kościelna znana jest z pomieszkiwania w skromnych pokoikach, malutkich chałupkach, jazdy zdezolowanymi pojazdami, brakiem ciągoty do złotych błyskotek. Biskupi, kardynałowie czy skromny zakonnik z Torunia brzydzą się życiem ponad stan, brzydzą się bogactwem i przepychem. Pieniądze ? - przecież to marności świata. Dla tych tych skromnych, miłujących bliźnich, życzliwych i tolerancyjnych duchownych - sensem życia jest niesienie posługi kapłańskiej, życie w ascezie, czystości i cnocie wszelakiej.
 9. 70-80% ludzi to debile, ignoranci i niewolnicy. Niewolnicy którzy chcą dostawać kasę za darmo, za nic nie robienie, by ktoś za nich podejmował decyzję, myślał i najlepiej za nich pracował. Tego potrzebuje suweren. Byle było na piwo i durny serial w TV. Resztę mają gdzieś. Mamy demokrację czyli rządzi LICZBA a nie INTELEKT i WIEDZA. Gdyby prawo do głosu wyborczego mieli ludzie którzy musieliby poddaćsię najprostszemu testowi elementarnej wiedzy z zakresu polityki, programów partii, mechanizmów społecznych i gospodarczych by mieć prawo wyborcze to frekwencja wyborcza byłaby 20-25% max. Gdyby o kandydowaniu na posłów decydowały kompetencje a nie agitacja z ambony, a posłowie za złe ustawy i decyzje odpowiadali karnie i finansowo to też jakość stanowionego prawa i polityków byłaby inna. Ale wtedy kaczyzm nie miałby racji bytu. Masz odpowiedź dlaczego "społeczeństwo" "wybrało" kaczyzm. Polityka - to jest generalnie syf. Więc mam negatywny stosunek do wszystkich polityków. Ale to co PIS wyczynia to przechodzi jakiekolwiek granice przyzwoitości, zasad, obłudy, itd.
 10. "Dowcip jesieni 2019, proszę Państwa. Zdecydował ..." [Hidden Content]
 11. Dołączamy się do czarno piątkowego szaleństwa :-) . Więcej na http://yb-audio.pl/oferta/bf19/ . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 12. Na Podkarpaciu rządzi PiS a ty się najbardziej jarasz Grzesiem, Platformą i Warszawką. Napisz co tam w rzeszowskich burdelach, dalej PiSowcy chadzają czy przenieśli się gdzieś dalej?
 13. "Łuk triumfalny. To jest partia reprezentująca typ społeczeństw, których już nie ma. Cała energia, zamiast w przyszłość, idzie w sentymenty, wspomnienia urojonej potęgi i symbole władzy. Nie będzie samochodów elektrycznych, ale będzie ten łuk, pomniki Lecha i Jezus ze Świebodzina". [Hidden Content] OKO.press dotarło do dokumentów z policyjnej akcji zabezpieczenia ubiegłorocznych protestów przeciwko pisowskim ustawom o sądach. Do akcji rzucono tysiące policjantów, w tym setki tajniaków, ścigających najgroźniejszych przestępców. Raportowali o każdym kroku manifestujących. Zwłaszcza opozycji pozaparlamentarnej i parlamentarnej oraz młodzieży [Hidden Content] "Za pisanie o SKOK-ach Biance Mikołajewskiej wytoczono kilkanaście procesów. Ostatni zakończył się w październiku 2019 roku wyrokiem uniewinniającym. Po wybuchu afery KNF w listopadzie 2018 opublikowaliśmy tekst, w którym Mikołajewska opisuje jak sen. Bierecki i inni politycy - głównie z PiS - przez lata blokowali wprowadzenie państwowego nadzoru na SKOK-ami" [Hidden Content]
 14. Bartłomiej Sochański jest współwłaścicielem firmy obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla. Jak to się ma do PiS-owskich deklaracji, że węgiel ze Wschodu to samo zło? Trzeba przypomnienieć słowa Błaszczaka (dziś szefa MON w rządzie) z czasów, gdy był w opozycji. „Pierwsza rzecz to embargo na dostawy rosyjskiego węgla. Ten węgiel jest dużo tańszy, ale jest złej jakości. Ten węgiel jest dotowany przez Putina. Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje. Żeby odtwarzać imperium rosyjskie. Imperium postsowieckie. Tymczasem polski węgiel leży na hałdach”. Co na to ksywanks, lokalny patrdiota Szczecina.
 15. Zbig

  Pozytywna sila ,PiS.

  Oczywiście że nie był. Skoncentrowana głupota w warunkach recydywy to nie jest wypadek.
 16. Penthak właśnie występuje w TVN24 jako ekspert od PO, Schetyny i Tuska. To zupełnie jak jezz na naszym forum :-))).
 17. Gówniana prowokacja. I robi ją forumowy sztandarowy katolik. Po co? Ano dlatego, że napuszczanie jednych na drugich to strategia PiSowskiego reżimu.
 18. Przypomniało mi się, bo akurat stoję w korku w tunelu. Lat temu kilka, w tym samym miejscu (za La Defence, przed Nanterre). Gnam, bo trzeba, przekraczam dość mocno dopuszczalną prędkość, gadam przez telechon, a "ten telechon to ajchon, jak mawia mój kochany bratanek 😀) z klientem, że już już... Świsnęło, błysnęło, oślepiło... Po kilometrze zatrzymuje mnie (i innego, co mu się spieszyło) flik (gliniarz) i mandat wypisuje. Długo czekałem, bo tamten był pierwszy do golenia... Stówa. Przyjąłem bez szemrania i krzty protestu. Moja wina i w pierś się biję. - A tamten ile dostał? - pytam, gdy policjant odpalał swój motór i hełmek wkładał na głowę. Rozejrzał się na boki, sprawdzil, czy kamerę przy mundurze ma skierowaną w kierunku jezdni i po cichu rzekł: - Trzy razy tyle, bo to ksiądz. I dostał wezwanie na przegląd techniczny. Auto ma tak samo niesprawne, jak i twoje. A teraz sprdalaj!😀 Mandat na pobliskiej poczcie zapłaciłem nazajutrz!😘
 19. Ks.Kaczkowski - głosił słowo Boże, ale przede wszystkim pokazywał wszystkim Czyn Boży. Mimo że sam wymagał opieki i pomocy - to on pomagał innym i prowadził hospicjum. Był jednym z najbogatszych księży jakich znam. Był bardzo bogaty - ale nie miał, złotych komnat, helikoptera i Merca. Bo bogactwo mierzył autentyczną miłością do bliźniego i do Boga - nie dobrami materialnymi. Głódź, Jędraszewski, Rydzyk, kardynałowie w Watykanie są tak bardzo biedni że jedyne co mają to pieniądze.
 20. Zmiana status quo w momencie kiedy nadchodzi co najmniej spowolnienie gospodarcze to woda na młyn PiS. Nawet sobie zastrzegli posiedzenie sejmu już po wyborach na wypadek jakby utracili władzę. Pewnie na tym ostatnim posiedzeniu rozdaliby rekordową ilość zrzutów i uchwalili rekordowe nagrody dla siebie pozostawiając totalne pogorzelisko. Niech teraz/później następcy się wykażą. PiS to totalnie nieprzyjazny Polsce element, ale umiejący grać na prymitywizmie polskim. "W Smoleńsku był zamach" i prymitywny lud ryczy z oburzenia zamiast przez chwilę pomyśleć i poszukać w internecie. I tak działa cały PiS wykorzystując tych słabo myślących, prymitywnych ludzi oferując im zamiast myślenia wiarę, np. w zamach smoleński.
 21. jamelo

  Black Friday 2019

  Czarny piątek 2019 Czarny piątek autorstwa Pieter Brueghel (1562)
 22. "rezydent Andrzej Duda pomimo przysługujących mu uprawnień nie zrealizował ciążącego na nim obowiązku „czuwania nad przestrzeganiem Konstytucji”, a wręcz wspierał działania partii rządzącej, mające na celu naruszanie konstytucyjnych zasad ustroju - pisze o grzechach prezydenta dr hab. Ryszard Balicki, konstytucjonalista z Uniwersytetu Wrocławskiego" [Hidden Content]
 23. "Bianka Mikołajewska: „Gdybym miała wskazać tekst, który pokazuje, że warto trzymać rękę na pulsie w sprawach, o których pisało się już wielokrotnie i warto je drążyć – wskazałabym właśnie ten. OKO.press od swojego powstania wielokrotnie pisało o działalności ministra Jana Szyszki i o biznesach o. Tadeusza Rydzyka. Dzięki temu trafiło do nas pismo rektora uczelni o. Rydzyka, który zwracał się do ministra o dofinansowanie szkoły; pismo parafowane przez Jana Szyszkę (napisał na nim „akceptacja”). Gdy sprawdziliśmy z Konradem Szczygłem, na co dokładnie poszły pieniądze, okazało się, że chodziło o kierunek, na którym zajęcia prowadzili Jan Szyszko i jego córka Katarzyna, a zajęcia terenowe odbywały się w ich sławnej »stodole«." [Hidden Content]
 24. Smutne. Niech mu tam po tej drugiej stronie tęczy się wiedzie. Moja ruda przybłęda,której to już 13 wiosna idzie trzyma się dzielnie, chociaż było kiepsko i podejrzenie chłoniaka ale wszystko dobrze się skończyło o ile do tego "dobra" można zaliczyć IBD (nieswoiste zapalenie jelit (ang. inflammatory bowel disease, IBD) I nadczynność tarczycy to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Oprócz tego, że potrzebuje okresowych badań, monitorowania poziomu hormonów i aplikowania leków, dwóch posiłków w trakcie nocy to kocina jest w zasadzie bezobsługowa 😼 A kolega marsz do schroniska!
 25. Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za odwiedzenie naszego pokoju i podzielenie się wrażeniami. Bardzo nam było miło poznać. Pozdrawiamy.
 26. Miałbyś rację, gdyby jechał tuż za żołnierzami - to byłoby chuligaństwo i spora grzywna. Ale jedzie daleko za nimi - skorzystał z okazji, żeby pokazać w ten karykaturalny sposób, do czego Polską Armię doprowadził PiS. Jakoś na co dzień mało do kogo dociera, że w zniszczonym czołgu przeważnie cała załoga ginie; szanse na przeżycie w skutecznie trafionym, kiepsko opancerzonym i starym czołgu na współczesnym polu walki są bardzo małe. Zamówiona przez PiS modernizacja starych T72 na pewno tych szans nie zwiększy 954 żołnierzy stanowiących załogi unowocześnionych T72 w przypadku wojny praktycznie będzie mięsem armatnim. To coś, o czym powinno się głośno krzyczeć i moim zdaniem człowiek jadący w tym śmiesznym czołgu chciał właśnie na to zwrócić uwagę.
 27. Więcej takich wpisów nawiedzonych fanatyków poproszę. Im więcej tym lepiej. Prze czym obok pochwalasz Pinocheta, co w swej wyjątkowej głupocie toleruje @moderacja. Pozdrowienia Panowie!
 28. Jeden system już gra. Czekamy na resztę kolegów.
 29. Audio wg Sulka: "Kabel sieciowy Sulek Audio zakończony listwą" Moto wg Sulka: "Hak holowniczy zakończony samochodem"
 30. To ile tego dobra musiał okazać taki ojciec dyrektor,że zasłużył na Meybacha ?Aż strach pomyśleć !Albo taki Głódź ,że pałacu doczekał. No tak ale to pewnie chodziło o nagrodę już po ? Pozostaje im tylko w to wierzyć.
 31. Ja to już dawno zauważyłem i pisałem o tym, że oni wszyscy, pisowcy, nie mają zielonego pojęcia co to znaczy prawo i czym jest państwo prawa. Sędzia Juszczyszyn zawieszony: [Hidden Content],3/sedzia-pawel-juszczyszyn-zawieszony-przez-macieja-nawackiego-prezesa-sadu-rejonowego-w-olsztynie,989304.html Czyli oprócz zawieszenia ma również zarzuty dyscyplinarne. Nie mają pojęcia o prawie nic a nic.
 32. To fakt. Ale trzeba kupić sobie chipsy, zasiąść wygodnie i obserwować wygibasy PiSowskich palantów. Już się cieszę na kabaret który spodziewam się zobaczyć dziś i w najbliższym czasie. Jak tylko sprawa Banasia wypłynęła liczyłem na moc atrakcji i jak na razie jest dobrze :-))). Ciekawe co przydupas Horała powie dzisiaj, bo co mówił wczoraj jeszcze pamiętam. On, Obatel i ta cała szajka.
 33. Ta pozytywna siła zaczęła właśnie ustami Krzywoustego Matołuszka wmawiać Polakom, że nadchodzi ogólno-europejskie spowolnienie gospodarcze. Pisałem jakiś czas temu, że efekt 500+ będzie widoczny w podwyżkach wszystkiego i inflacji, a później hiperinflacji, ale nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi. Czekają nas trudne czasy, ale bynajmniej nie z powodu europejskiego spowolnienia, tylko rozdawnictwa PiS i dodrukowywania pieniądza. To musi się wymknąć spod kontroli. Oni o tym wiedzą, ale przecież też wiadomo, że chodzi im jedynie o to, by koryto wyczyścić maksymalnie jak to możliwe. Później niech martwią się następcy...przecież u nas politycy są bezkarni, nawet tacy zbrodniarze, którzy doprowadzają nasz kraj do ruiny.
 34. Może nie chcą stresować suwerena? W ogóle coraz więcej jest u tej władzy dziedzin utajnionych/poufnych. Zupełnie jak za nieboszczki "komuny" ;-).
 35. "Ministerstwo Infrastruktury nie publikuje raportu dotyczącego kosztów wypadków i kolizji drogowych w Polsce w minionym roku, choć posiada ten dokument już od sierpnia." Ciekawe dlaczego?
 36. Duda jest od wielu lat zależny od Prezesa i nie przerwała tego jego prezydentura. Budyń wie jak trwać przy korycie.
 37. Przecież smród wokół tego barana unosi się od kilku już lat...
 38. Pse pani, ale to on zaczął. 😜
 39. o tym wszystkim już było. Tutaj zebrane do kupy i tworzy to dosyć mocny obraz. Warto może jeszcze wspomnieć, że Przyłębska jest także w konflikcie z Muszyńskim. Kiedyś wielcy przyjaciele 🙂 [Hidden Content] a miało być tak pięknie. Prawda Pis-owcy? Uczciwie, w końcu zgodnie z zasadami prawidłowego orzekania, apolitycznie, patriotycznie i wcale nie chodziło o ułatwienie rządów PiS - owi. Jesteście do bólu naiwni 🙂
 40. Na tylko tyle was stać i tylko tyle potraficie? Prawić takie inwektywy potrafi każdy tłuk, a wy tu usiłujecie pozować na pisorów z tej wyższej, wręcz intelektualnej półki. No cóż, usiłujecie jak sami to udowadniacie całkowicie nieskutecznie. Wiem, że wyjście poza ten wasz schemat i poziom trudne, ale się choć starajcie... Jak już używasz takich pojęć to najpierw sprawdź co znaczą. Bardzo lubię innych ludzi (o sobie nawet nie wspominając), jedynie organicznie nie cierpię chamów i idiotów. Tak, Ciebie choćby nie lubię, z powodów już wyłuszczonych...
 41. Ponawiam propozycję abyś skonsultował swój przypadek z kolegą lekarzem o specjalności psychiatria.
 42. Tacy którzy sobie najgłośniej wycierają gębę patriotycznymi frazesami - gdy przyjdzie potrzeba coś naprawdę zrobić dla Ojczyzny pierwsi biorą d..ę w troki i sp.....lają.
 43. Co by mnie miało irytować ?Mnie po prostu śmieszy Twoja naiwność.Nie ma Piotrowicza i już jest radość.Po pierwsze przez pierwsze cztery lata jakoś on nie przeszkadzał ?Po drugie on nadal w PiSie jest i będzie tylko na innym odcinku.Ale dla maluczkich go nie ma.Tylko,że to nie PiS go wyautował ale wyborcy.Ciesz się dalej i buduj swój PRL bis.
 44. Żałosne są pierdy twojego małego rozumku. Naprawdę.
 45. ...albo inni "kryształowi": I prezio, mały tyranik, który wygrywa wybory dzięki rozdawnictwu, kościołowi, moherom, itp półinteligentom... A rządzi, za nic nie odpowiadając!
 46. Brakuje mi w tym wszystkim Tuska i Ukraińców a byłby komplet twoich fobii. A co do czołgania to wyłącznie twoja komusza fantazja Zyzol.
 47. Cały Sobieski jest ich pełny, i stadion zresztą również. Audio Reveal, Haiku Audio, Lucarto, Struss, Pylon, Taga, Tonsil, ESA, Akkus itd. O wszystkich wielkich koncernach elektronicznych nie wspominając. Która wystawa samochodowa promuje się pokazaniem najnowszej Skody Fabii 1.0 ? A takie auta potem głownie kupujemy. A tu mamy raz na rok nasze święto, gdzie nie tylko pokazują nam Veyrona, ale jeszcze ... pozwalają się nim przejechać! Mnie nie stać na takie słuchawki, ale z chęcią ich posłucham.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.