Jump to content

Leaderboard

 1. kiza

  kiza

  Użytkownicy


  • Points

   217

  • Content Count

   7418


 2. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   181

  • Content Count

   10665


 3. asterix1

  asterix1

  Użytkownicy


  • Points

   155

  • Content Count

   1661


 4. sly30

  sly30

  Użytkownicy


  • Points

   153

  • Content Count

   22072


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/05/21 in Posts

 1. Człowiek sfałszowany TVP chce kręcić film „dokumentalny” o Jarosławie Kaczyńskim pt. „Człowiek zbuntowany”. To tak, jakby kręcić film o mnie pt. „Młodziutka baletnica”. Powstanie zapewne kolejny propagandowy gniot, jaki już znamy z dawnych czasów. Aby jednak przywrócić historię do rzeczywistości, przypominam rozdział z „Raportu Gęgaczy”, nieznacznie tylko przeze mnie uzupełniony: Kłamstwa życiorysowe To takie ludzkie i zrozumiałe, że każdy chciałby mieć piękny życiorys. Gdy się jest politykiem, to wręcz pożądane. Dość powszechnie życiorysy się troszeczkę naciąga, coś przemilcza, coś uwypuk
  12 points
 2. Ale wygrywa z kobietami , LGBT czy babcią Kasią .
  10 points
 3. To chyba tu bardziej pasuje, jak do zwykłego wątku humorystycznego.
  9 points
 4. Polskie spoleczenstwo jest, generalnie jak stado owiec, czyli idzie tam gdzie mu każą. Zbyt maly w nim odsetek ludzi orientujacych sie w tej tematyce, zatem nie moga oni miec wiekszego wplywu na zachowania pozostalych. Wplywy ma tutaj katolicki kler. Od kilku dekad wiadomo, ze zarowno Unia Europejska jak i demokracja sa sola w oku polskiego kleru. Jedno i drugie oznacza kontrole nad poczynaniami kleru i wyznaczeniem mu miejsca w szeregu. A polski kler katolicki bardzo tego nie lubi by ktos mogl mu przeszkadzac w dyktowaniu swoich warunkow, wygrywaniu bez wzgledu na sprawe, oraz by ktos mo
  8 points
 5. A masz cobyś nie szukał ... [Hidden Content],25,0,2422041.html a Nie chce mi się szukać tych dzieci byłych ubowców szpicli itp ale docierały różne informacje i na ten temat -ale tamci byli po dobrej stronie tak jak Piotrowicz to się nie liczy
  8 points
 6. Państwo PiS przegrywa z hakerami, z Czechami, z Orbanem, z Łukaszenką, z europejskimi trybunałami, a teraz dokopie im jeszcze Australia. Polska PiS jest teraz pośmiewiskiem świata i to my wszyscy za to zapłacimy! Bo przecież te miliardowe kary, PiS będzie płacił z naszych podatków, zamiast dofinansowywać służbę zdrowia czy edukacje. Może dzieciom pisiorów edukacja nie jest potrzebna i wystarczy im modlitwa u zboczeńca, ale 60% Polaków nie jest pisiorami!
  8 points
 7. Czy Ty jesteś ślepy i g....i ?Z naszych podatków człowieku obywateli tego kraju płacimy na przekaz partyjny Pis-u(napiszę bo nie zrozumiesz)gdzie szefem tego czegoś jest partyjny notabl a teraz czytaj dokładnie powoli...prywatne telewizje mogą prezentować co chcą i ode mnie zależy czy chce płacić na nie czy nie - nie to co wyżej (czytaj telewizje Kurskiego) Żeby wiedzieć co tam jest nie trzeba tego oglądać -sciek mozna zobaczyć i co tam jest w necie Ps Marionetka prezesa zwany prezydentem teraz o korupcji mówi-mam nadzieje że wspomni o Obajtku...(jednak nie wspomni )
  8 points
 8. Szanowny Kolega łyka reżimowe propagandowe gówno niczym krokieciki. Jeszcze tylko barszczu brakuje. Trochę to mi się kłóci z tymi popisami widzenia rzeczywistości na wylot ;-). Pokrzywą to powinien Kolega własną d... wysmagać, bo na jakieś zabiegi z głowa jest już za późno.
  8 points
 9. Jak nie rozumiesz sensu, to się nie przejmuj, nie każdy musi być inteligentny 🙂
  8 points
 10. Śmieszny jesteś z tym swoim spiskowym bełkotem. Jedno pytanie pomocnicze - prokuratura w ogóle przedstawiła jakiś akt oskarżenia Nowaczykowi? Nie? No to co p...sz o jakichś dowodach?
  7 points
 11. Nikogo nie obrażam. Uważam, że są to studia dla kretynów. Trzeba być skończonym idiotą by tracić czas na takie nauki i chcieć uzyskać dyplom z takich kierunków, na takiej pseudo uczelni. Ale nie znam nikogo kto chciałby iść na takie studia, więc nikogo nie obrażam. Zresztą ktoś chcący tracić czas na takie kierunki, sam się obraża i ośmiesza.
  7 points
 12. Matko Boska Mc ! Subiektywnym osądem nie można zwalczać czyichś poglądów choćby nie wiem jak wyrażanych, a nie naruszających norm prawnych i ewentualnie moralnych. Prawda ?
  7 points
 13. Nieprawda. Nieprawda. Nieprawda. Skoro swoim zachowaniem doprowadziłeś do sytuacji, w której teraz już samym swoim pojawieniem się w dowolnym wątku prowokujesz pyskówki, to nie wiń za to innych. Teraz też robisz to samo - nigdy nie wiesz kiedy przestać.
  7 points
 14. Tak się zastanawiam ile w tym komentarzu pod tekstem może być prawdy? [Hidden Content] "Rrry... kiedy kaczki miały kły57 min. temu Stare kotlety to przypadkiem nie ci? Krystyna Pawłowicz córka Leona współpracownika UB i NKWD (ps. Demokrata i Warta), aktywisty PPR i PZPR, skazanego za defraudacje. Nie wiadomo czy ich nazwisko jest prawdziwe, bo jeden z dokumentów do współpracy z UB podpisał jako Aleksander Ulfik. Julia Przyłębska żona współpracownika SB ze względu na brak kompetencji nie nadawała się do pracy w zwykłym sądzie ze względu na elementarne błędy popeł
  7 points
 15. To kolejny pisdracyzm (pisdradox). Im przeszkadza tylko dyktatura, która ich jakoś dotyka. Każda inna, w tym własna, nie przeszkadza.
  7 points
 16. Podaj mi jakiś przykład w historii podobnego zachowania . Dawno nie czytałem takiej bzdury .
  7 points
 17. Ba już nawet kilka tygodni temu sprawa z Turowem była" załatwiona " no ale cóż od kłamcy innego można usłyszeć?
  7 points
 18. Nie, to tylko jeden pisior zrobił drugiego pisiora z mikrofonu.
  7 points
 19. Mam ci przypomnieć wyzwiska pisowskich ? plucie w czasie demonstracji rzucanie różnymi nieczystościami czy chamską hołotę (wejdź poszukaj sobie słownictwo Kaczyńskiego w necie) a mógłbym jeszcze wspomnieć o czynach fizycznych względem przeciwników politycznych... Daj odpocząć na chwilę swojemu zmęczonemu umysłowi ...
  7 points
 20. Ciągle vlado, nie rozumiem czemu umniejsza sie zaslugi arkadowskiego. To tyle z mojej strony.
  7 points
 21. Soboń dzisiaj zrobił z siebie takiego debila że ręce same składały się do oklasków.
  7 points
 22. Tak jak każdy dotychczas zmarły na zawał, udar etc. mający przy okazji covid, a był wiciągany do statystyk zgonów. Masa przypadków, gdzie covid nie miał żadnego wpływu na zgon. Pytam także o to czy szczepionka nie niweluje naturalnie nabytych przeciwciał ? Kto wie, a nie powtórzy spekulacji ? Kto tu jest mądrzejszy od natury ? Pytam zatem od kiedy niezaszczepieni będą zmuszani do noszenia odpowiednich emblematów na ubraniach, jako wstępny etap do.... Właśnie do czego ? Czy będzie to dążenie do segregacji, upodlenia, pozbawienie ludzi skrupułów wobec innych ludzi. Podsumowuj
  7 points
 23. Też tak uważam. Normalnemu człowiekowi nie spędza snu z oczu rozważnie, kto komu i w co wkłada, czym się podciera, gdzie trzyma nos. A im tak. Mimo że w ich szeregach jest mnóstwo gejów, mimo że popierają gejowsko-pedofilski kler, to z udawanym zgorszeniem, ba, ze zgrozą w oczach polują na wszelkie tego typu odmienności. Tkwi to tak głęboko w ich głowach, że nie są w stanie się powstrzymać. Pławią się w tym. Co widać i tu.
  7 points
 24. Widać że padła komenda i reżimowa szczujnia rzuciła do boju swoich najgłupszych pachołków.
  7 points
 25. Akademia , studia . Temat pracy magisterskiej " Ile diabłów mieści się w główce od szpilki" . "Napletek Jezusa , czy odrodził się razem z nim, czy przepadł na zawsze" . Klecha czy inny teolog ma wiedzę ujemną , nawet nie puka w dno od dołu, bo nie wie że jest pod nim . Średniowiecze , ciemnota , lepiej powiedzieć że siedziało się 15 lat w mamrze niż że skończyło się takie coś -mniejszy wstyd.
  6 points
 26. . Miałem już więcej nie pisać, ale jakoś się jeszcze zmuszę, bo dostarczyliście mi wczoraj sporo niespodziewanej rozrywki (?) i okazję do pewnych wniosków. Zatem po kolei: Po kilku latach "nieistnienia buca", względnego spokoju i bez nadmiernej szarpaniny na forum, bez obecności pewnego irlandzkiego psychopaty - wyciągacie sobie nagle tego śmierdzącego trupa z szafy - i zaczyna się kolejna afera. Przyzwoici ludzie mówią Wam - Moderatorom i tłumaczą, jak dzieciom, że tolerowanie typa wraz z jego afirmacjami faszystowskiego postrzegania świata i wychwalania morder
  6 points
 27. Orleone przegrał w sądzie, znowu będzie pieprzenie o kastach. A przecież Orleone nie chciał się chwalić majątkiem, bo to skromny człowiek jest. "Sąd Okręgowy w Warszawie w całości oddalił żądania Daniela Obajtka, który chciał zakazu pisania przez "Wyborczą" o jego majątku - informuje gazeta". [Hidden Content],79cfc278
  6 points
 28. To smutne masz wspomnienia ale to wiele tłumaczy. Komuna ukształtowała Ciebie i już taki zostałeś, tylko doszło kościelne zdewocenie.
  6 points
 29. Co tam w tej Ameryce się działo? Programu nie oglądałem, ale z tego co czytam to zdaje się mamy kolejną afera. Jak Szanowni koledzy typują reakcje forumowych obrońców kościelnych pedofilów? Standardowa procedura, czyli odwracanie kota ogonem, próby lekceważenia i stwierdzenia że niczego przecież nie udowodniono?
  6 points
 30. Tak, pies się nawalczył. Tak się nawalczył, że mimo jakoby uczestnictwa w tej walce z komuną w 76 kończy studia, a w 80 robi doktorat. Najpewniej taka kariera niedostępna dla prawdziwych działaczy opozycji to zasługa psiego tatusia, wiernie przez 30 lat służącego partii jako kapuś w krakowskim środowisku literackim. Ale pisiarskie resortowe dzieci to nie resortowe dzieci. Resortowe dzieci to gdzie indziej...
  6 points
 31. Czy wspomniał również co z tamtych czasach porabiał niejaki Stanisław Piotrowicz? Albo obsikał milicyjną budę. Gdy milicjantów nie było. Coś przybywa nam kombatantów walki z komuną. O których nikt w tamtych czasach nie słyszał. Z każdym innym kraju szef rządu by się od tego odciął.
  6 points
 32. "Jem obiad" "piję kawusię". Sądziłem, że chcesz zagaic, bo w realu nie masz do kogo, a tutaj jak zwykle prymityw z ciebie wyszedł.
  6 points
 33. Cena chyba adekwatna do stanu, ale jak można pisać takie głupoty, że kolumna gra normalnie bez jednej membrany ? [Hidden Content]
  6 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.