Jump to content

Leaderboard

 1. Fashi

  Fashi

  Użytkownicy


  • Points

   1518

  • Content Count

   2686


 2. kiza

  kiza

  Użytkownicy


  • Points

   910

  • Content Count

   4849


 3. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   878

  • Content Count

   10288


 4. jar1

  jar1

  Użytkownicy+


  • Points

   837

  • Content Count

   14847


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/26/20 in Posts

 1. Za kłamstwo smoleńskie , za rozłożenie polskiej armii , za zabawy żołnierzykami ( WOT ) ,za likwidację wywiadu . Tyle to nawet Kloss ze Stirlitzem nie zrobili Wehrmachtowi .
  15 points
 2. "Głosu Agacie Dudzie użyczy Krystyna Czubówna"
  13 points
 3. I innych pislamskich poy.....w dotyczy takoż samo.
  12 points
 4. I żeby oni (kaczor i spółka) srali tylko do Wisły, to ekologia by sobie z tym jeszcze jakoś poradziła , ale oni swym gównem ufajdali Polaków i Polskę . Będziemy mieli sporo sprzątania po tych zasrańcach 😉
  12 points
 5. Prosto z kościoła, czyś jeszcze na kielicha wstąpił, chamie?
  11 points
 6. To wstyd mieć takie brudne szyby w rowerze 🤣🤣🤣
  11 points
 7. Mam nadzieję, że jest wystarczająco politycznie 😄
  11 points
 8. Chyba tylko w zakresie wolności od rozumu i przyzwoitości ...
  11 points
 9. Prezes w obsikanych portkach...
  11 points
 10. Z poziomu jaki reprezentują tutaj co poniektórzy widzę, że audio to dla nich nie hobby ale sposób udowadniania (sobie i innym) własnej wartości. Podobnie jak udowadniają niektórzy za kierownicą na drogach... Hobby daje radość. U Was tego nie widać. Wylewanie niekończących się żali to ma być przestroga dla innych? A gdzie samokrytyka? Jak coś mu nie wyjdzie, nie ważne czy zaufał nieodpowiedniej osobie czy sam coś zawalił, to prawdziwy facet w pierwszej kolejności stawia pytania sam sobie i chce DLA SIEBIE wyciągnąć naukę na przyszłość. Ale umie też wybaczyć! - sam dla siebie! dla włas
  11 points
 11. Znalezione: Morawiecki tłumaczy brak Kaczyńskich na fotach z początku Solidarności. - to oni te zdjęcia robili
  11 points
 12. I to właśnie podopieczni Kaczyńskiego wymyślili tę nieszczęsną rurę i podkop. Przygotowali dokumentację i projekt. UE się dorzuciła. Późniejsza ekipa kończyła inwestycję. Więc PiSowskie Burki - chociaż raz przyznajcie, że sami też maczaliście w tym gównie łapy. Wina Tuska wam już zbrzydły?
  11 points
 13. Potrącili staruszkę na pasach na Woli - j**any Trzaskowski winny . Kiedyś było ,, Wina Tuska " a teraz jest nowe hasło ,, Wina Trzaskowskiego " . Szumowski robił przekręty na maseczkach , respiratorach itd - wina Trzaskowskiego Ziobro finansował swoją konferencje z unijnych dotacji - wina Trzaskowskiego Suski przekręcił Pocztę na 70 mln PLN - wina Trzaskowskiego Afera Get Back - wina Trzaskowskiego Morawiecki wziął ziemię od kościoła za półdarmo - wina Trzaskowskiego KNF był kierowany przez łapówkarza z PIS-u - wina Trzaskowskiego Maciarewicz wyciągał mili
  11 points
 14. Popsułem i Spierdalam
  10 points
 15. @caleb66nie powinien tu pisać, to idiota.
  10 points
 16. Nie przejmuj się nami. Jakoś dajemy radę. Tyś nie z soli, ani z roli, jeno głównie z alkoholi.
  10 points
 17. Lot był częścią wizyty. Kaczyński nie życzył sobie by Tusk się do tego wtrącał. Sami przygotowali ten wyjazd i skutki były typowe dla sasina i dudy. Jacy organizatorzy, taki finał lotu. Aż dziw bierze, że po 10 latach nadal tylu kretynów wierzy w zamach.
  10 points
 18. Straszna jest twoja naiwność. Widziałem ten filmik i żadnego dobijania rannych tam nie było. Nawet Macierewicz wie doskonale że nie było żadnego zamachu. Używa tej afery żeby manipulować ciemnym ludem i jednocześnie ukryć nieudolność i ignorancję urzędników kancelarii ówczesnego prezydenta którzy doprowadzili pośrednio do tej katastrofy. Sasin, duda itd.
  10 points
 19. Fajne te tabletki a oni protestują 😂
  10 points
 20. do PISowców dwa pytania 1. Kiedy Macierewicz ogłosi raport z tej hucpy i odda kasę za tą hucpę zwaną podkomisją ? 2. Kiedy niezależny, prawy i uczciwy Ziobro rozliczy z maseczek i respiratorów Szumowskiego i Cieszyńskiego ?
  10 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.