Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/05/20 in Posts

 1. Wyjaśnienie jest proste 🙂
 2. Leśnego Ruchadełka szukał...
 3. NFZ podał, że zamierza otworzyć infolinię na temat legalnej aborcji. Tak to będzie pewnie wyglądać: Dzień dobry. Tu linia aborcyjna NFZ. Jeśli zgrzeszyłaś i teraz chcesz zabić swoje nienarodzone dzieciątko, wciśnij 1. Jeśli chcesz się wyspowiadać, wciśnij 2. Masz informacje o nielegalnych aborcjach, wciśnij 3. Połączenie z prokuratorem, wciśnij 9. Powrót do menu i wiary ojców: wciśnij 0.
 4. Podpisał ale pewno nie chciał 🙂 Ale one, te pisdraki taki mają standard. Nawet wynoszą takich na najważniejsze urzędy w kraju. W końcu same pewno lubiom sobie pociumkac tu i ówdzie .
 5. Gwiazdy PiSu ostatnich dni: Poseł Czarnek - wybitny intelektualista, ostoja etyki i tolerancji, adiunkt Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - jako katolik jestem dumny z tego wybitnego moralisty, człowieka kochającego chrześcijańską miłością swoich braci homoseksualnych. Ciekawi mnie czy uczestniczył w ostatnią niedzielę we Mszy Św i przyjął Komunie Św. dając świadectwo swojemu chrześcijaństwu i miłości do bliźnich. Prezydent Duda - pionier walki o równouprawnienie wszelkich mniejszości -wyznaniowych , seksualnych, etnicznych, narodowościowych, ludzi wykluczonych, wielki mówca - który nigdy podczas przemówień nie nakręca się jak pijaczyna na meczach piłkarskich w klasie B, przykład osoby wybitnie zrównoważonej emocjonalnie, jako Polacy możemy być dumni z jego postawy na całym świecie, silny niezależny prezydent przed którym truchleje cały świat, a najbardziej pewien mieszkaniec Żoliborza ( ten któremu ludzie drugiego sortu zajmują w sposób nikczemny chodnik przed chałupą.) Poseł Żalek - ach co za ogromny przykład etycznej, przesyconej moralnością postawy wobec wszystkich innych braci i ludzi inaczej myślących, co za szacunek i umiłowanie do drugiego człowieka, wielki katolik niesłusznie posądzany przez wrogie siły i kondominium rosyjsko-niemieckie o poważna chorobę psychiczną.
 6. hi_aro

  Polityka

  Bo w większości są ukrytymi gejami, transseksualistami i lesbijkami... A że byli wychowani w homofobicznych rodzinach, boją się coming out-u i ostracyzmu w grupie PIC normatywnej... Karceni za trzymanie rąk pod kołdrą, ukradkiem oglądający pornole, uprawiający w kiblach royal wanking i regularnie latający samolotami rządowymi do burdeli na Podkarpaciu. No i jak wyglądaliby na mszach u Rydzyka :)
 7. argus

  Polityka

  Przypadkiem powiedział prawdę ... I celowo nie wstawiam tego do topicu satyrycznego 😉
 8. shane63

  Polityka

  dostał dzis Duduś od Wrocławia! wygwizdali każde jego zdanie! mi aż gwizdek pękł! odjechał do stolicy wygwizdany niemiłosiernie!
 9. Aleś ty głupi... Rosja eksportuje ca. 200 mld m3 gazu. W 2019 Polska kupiła z Rosji 9mld czyli mniej jak 5% całości. Jak Polska przestanie kupować, kupią inni więc to dla kolapsu Rosji nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Ma za to i poważne znaczenie dla nas bo mając zamortyzowaną już infrastrukturę przesyłową, przy inteligentnej strategii negocjacyjnej (oczywiście nie przy pisorach) mamy duże szanse na jedną z najniższych cen surowca w Europie. Ba, powinniśmy wręcz zwiększać na dobrych warunkach zakupy rosyjskiego, taniego gazu, nawet kosztem ograniczania polskiego wydobycia, bo po co eksploatować własne złoża, skoro można tanio kupić cudze. I budowa gazoportu i rurociągu ze złóż norweskich to posunięcia i mądre i rozważne, bo dające w razie fumów i fochów Rosji możliwość pokazania gestu Kozakiewicza, ale cenę gazu jaką są w tej sytuacji gotowi dać Rosjanie jest raczej nie do przebicia przez nikogo. Tylko idiota mogąc kupować tanio, ze względu na jakieś swoje polityczne fobie będzie kupował drożej. Proste to jak budowa cepa, ale widać do niektórych zakutych i oczadziałych nienawiścią łbów to nie dociera...
 10. argus

  Polityka

  Żadne jaja. Każdy z nich w pełni na poważnie pisze takie idiotyzmy. Sprawa jest ewidentna: każdy, któremu katolska indoktrynacja zryła mózg za młodu, będzie potem bezrefleksyjnie powtarzał każdą bzdurę, która tejże katolskiej korporacji ułatwi utrzymanie uprzywilejowansgo status quo.
 11. papageno

  Polityka

  Dziś publicznie okazałem swoje preferencje wyborcze. Na płocie zawisł olbrzymi baner Pana Trzaskowskiego. Z racji pozycji społecznej i osiąganych dochodów zaliczam się do klasy wyższej średniej. Nie mogę więc głosować na gołodupców, populistów, faszystów i innych takich. Nadto Pan Trzaskowski nie rani mojego poczucia estetyki. Plus bardzo duży. Alleluja i do przodu>
 12. chyba coś An-Jay podpadł, tudzież nie zasłużył.
 13. papageno

  Szury

  To se tu wrzuć większość swoich wypowiedzi. Będzie z kilkadziesiąt stron 🙂
 14. Ostatnio furorę robi hasło: TRZASK! I PO DŁUGOPISIE...
 15. W tłumaczeniu .. Powiedziałam facetowi, żeby przykrył zupę i dał ją do lodówki 🙂
 16. asterix1

  Polityka

  Cały świat naukowy wstrzymał oddech - pis-owa pacynka zaprotestowała premier z tabletu
 17. Bobcat

  Polityka

  Taki przekaz z Nowogrodzkiej dostałeś PiS-owski inwalido umysłowy? Przed laty był pomysł aby zbudować odrębną oczyszczalnię ścieków dla lewobrzeżnej Warszawy. Ówczesne władze miasta stwierdziły że jedna oczyszczalnia wystarczy, pomysł budowy drugiej uwaliły i zdecydowały że ścieki z lewego brzegu będą przekazywane położonym pod dnem Wisły kolektorem do położonej na prawym brzegu Czajki. Tak też się stało. Wiesz kto był wtedy władzą Warszawy? Kto o tym zadecydował? Ówczesny prezydent miasta Lech Kaczyński.
 18. No, no zawody w szambonurkowaniu nabierają tempa. Doganiasz glaziora i miłego [emoji106]
 19. asterix1

  Polityka

  Przed chwila wróciłem z pod sadu gdzie był zatrzymany kolega pod zarzutem "obrazy głowy państwa" na samochodzie było... został wypuszczony -samochód zostanie zwrócony w poniedziałek [Hidden Content]
 20. U pizdraków wszystko jest jakieś poyebane. Biała róża - symbol nienawiści, dżem - symbol braku patriotyzmu; Kaczyński, który by zaginął bezpowrotnie w pierwszym lepszym Kajfurze - symbolem światowca, araby w Janowie, przemienione w zagłodzone chabety - symbolem sukcesu galaktycznego, etc...
 21. hi_aro

  Polityka

  Zgłaszaj miernoto.... Dzieciaku, przeżyłem wszystkich moderatorów, przeżyłem oprócz Ciebie najbardziej chamskiego Szymona, Ciebie też przeżyłem, bo miałeś bana latami. A za takie teksty to Cię zgrilluję jak zwyczajną....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.