Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/06/19 in all areas

 1. Witam, Kochani kiedyś obiecałem wrzucić zdjęcia już po wstawieniu sprzętu, trochę czasu minęło, ale robię to 🙂 Aktualnie posiadam to na co mnie stać i sprzętem z górnych półek niestety nie operuję , ale Canto Grandy i tak "śpiewają" nieźle 🙂 Przy okazji, jeśli ktoś miałby ochotę wpaść kiedyś w odwiedziny to zapraszam w swoje skromne progi, kwestia dogadania. Jest jeden warunek: trzeba zabrać ze sobą coś ze swojego sprzętu dla porównania. Najlepiej jakieś większe paczuszki S 16Hertz, bo mam ochotę sprawdzić podłogówki w swoim pomieszczeniu. Silver85 masz do mnie blisko 🙂 Pozdrawiam.
 2. Co za brednie. Jak jest koniunktura w gospodarce światowej to się inwestuje a nie wydaje/rozdaje. Wydatki szczególnie socjalne mogą byc konieczne w okresie dekoniunktury. Nie znam żadnej inwestycji PISu. Nic - kompletnie nic nie robią. Koniunktura w ogóle nie zależy od PISu. Jest wynikiem koniunktury światowej. Jak można ludziom rozdawać pieniądze za nic. To jest żałosne i demoralizujące. Ludzie mają żyć z pracy a nie z zasiłków. Dojrzałe społeczneństwo solidarnie powinno sie skladac na tych ktorzy z uwagi na chorobe nie sa w stanie pracować. Ale zeby placic zasilek zdrowemu bykowi który leży na tapczanie i chleje piwsko to wstyd i hańba dla tych co płacą. 500+ na dziecko to jałmużna. Płacic 500+ na dzoecko ktorego rodzice zarabiaja miesiecznie 15tys zl to czysta głupota i marnotrstwo. Jeśli Państwo daje komuś 500zł to musiało mu zabrać min. 600zł. Nie ma innej możliwości. Państwo powinno stwarzać warunki do rozwoju edukacyjnego, etycznego i finansowego społeczeństwa by się samo bogaciło. Bogaci ludzie to bogate Państwo. A u nas ludzi kreatywnych, inteligentnych i przedsiebiorczych, którym się chce ciężko pracować karze się podatkami i to jeszcze progresywnymi. PIS takich ludzi w ogóle nie wspiera tylko patrzy jak im się dobrać do kieszeni. PIS to czysty socjalizm i PRL. PIS gloryfikuje i wspiera głupotę, lenistwo, biedę i ciemnotę. Im głupsze i biedniejsze społeczeństwo tym PIS mocniejszy. Jak masz co do tego wątpliwości - zobaczę mapę wyborców PISu - czym biedniejsza i mniej wydrukowana gmina, miasteczko, wieś tym PIS ma większe poparcie.
 3. Jak to u pisorów... Nie ważne czy sołtysowa spotykała się z gangsterami (świadomie czy nieświadomie - o tym potem), ale że ktoś to ujawnił. A teraz o spotykaniu się; że miałem onegdaj okazję spotkać się z tzw. VIP który kiedyś zjechał do mnie na wieś, to opowiem jak to wyglądało. W przeddzień owego przyjazdu - formalnie otwartego spotkania z wysokim funkcjonariuszem partii politycznej (pełniącym wysoką funkcję państwową) z członkami i sympatykami partii, zjawił się BOR. Sprawdzili salę, ale też co ważniejsze z osobami owo spotkanie u mnie na miejscu organizującymi sporządzono nie tylko listę tych z którymi VIP ma się witać osobiście, ale też listę osób których obecność na tym spotkaniu byłaby niepożądana (eufemistycznie to nazywając). Przed samym spotkaniem tych którzy mieli "dostąpić zaszczytu" uściśnięcia ręki, przedstawienia czy wymiany paru zdań BOR de facto jeszcze zrewidował, cała reszta publiczności przeszła przez wykrywacz metali, a osoby z listy tych niepożądanych, wskazywane przez jednego z lokalnych organizatorów były dyskretnie, acz stanowczo przez BOR wypraszane. Poproszono też, czy wręcz zażądano, by wyłączyć i odłożyć na specjalny stolik komórki. A teraz do sołtysowej; możliwości są następujące: - Sołtysowa wiedziała z kim się spotyka, bo premier rządu nie wita się na takich wydarzeniach z przypadkowymi i nie sprawdzonymi osobami. - Organizatorzy nie wiedzieli, że to bandyci, BOR i służby premiera też i nie zadali sobie trudu weryfikacji, lub byli idiotami. - Że nie było absolutnie żadnej informacji, że sołtysową spotkała jakaś przykrość podczas tego spotkania (a reakcja "lokalsów" na poczynania rządu po tym wydarzeniu była bardzo mocno daleka od entuzjazmu) można mieć niemal pewność, że BOR "nieprzychylnych", tak jak to miało miejsce u mnie, po prostu nie wpuścił. Bandytów jednak wpuścił, co więcej nawet zezwolił na powitania. Tak czy owak sołtysowa się z bandytami witała, a czy świadomie czy nie, pozostaje kwestią drugorzędną, bo albo zawiniła ona, albo podległe jej służby, za działanie których nie Kopciuszek, a ona odpowiadała. Oczywiście nie winna ona czy jej służby, winien tylko i wyłącznie ten przebrzydły TVN, bo gdyby nie on Banaś byłby dalej kryształowy, a sołtysowa nigdy w życiu nie podałaby ręki bandycie. Zawsze gdy wypływa na wierzch jakiś pisarski ekskrement, obojętnie jakiego kalibru, mniejsza lub większa afera, winne nie są pucinioki, a tyko ci którzy to na światło dzienne wywlekli. Mam dla was pisiątka radę: znacjonalizujcie biurowiec Liberty Corner i zainstalujcie tam na powrót, powołany ekspresową, nocną ustawą nowy Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk. Może, choć bardzo wątpię (nie te czasy) mniej waszych niecnych sprawek ujrzy światło dzienne...
 4. Ty koleś to następny poszkodowany na umyśle przez reżimową propagandę? Kryteria są proste i jasne, przeczytaj sobie opinię jaką dostała Wolfgangowa Przyłębska gdy chciała wrócić do pracy. Nawet na sędziego rejonówki się nie nadawała.
 5. Tzw hierarchia kościelna znana jest z pomieszkiwania w skromnych pokoikach, malutkich chałupkach, jazdy zdezolowanymi pojazdami, brakiem ciągoty do złotych błyskotek. Biskupi, kardynałowie czy skromny zakonnik z Torunia brzydzą się życiem ponad stan, brzydzą się bogactwem i przepychem. Pieniądze ? - przecież to marności świata. Dla tych tych skromnych, miłujących bliźnich, życzliwych i tolerancyjnych duchownych - sensem życia jest niesienie posługi kapłańskiej, życie w ascezie, czystości i cnocie wszelakiej.
 6. 70-80% ludzi to debile, ignoranci i niewolnicy. Niewolnicy którzy chcą dostawać kasę za darmo, za nic nie robienie, by ktoś za nich podejmował decyzję, myślał i najlepiej za nich pracował. Tego potrzebuje suweren. Byle było na piwo i durny serial w TV. Resztę mają gdzieś. Mamy demokrację czyli rządzi LICZBA a nie INTELEKT i WIEDZA. Gdyby prawo do głosu wyborczego mieli ludzie którzy musieliby poddaćsię najprostszemu testowi elementarnej wiedzy z zakresu polityki, programów partii, mechanizmów społecznych i gospodarczych by mieć prawo wyborcze to frekwencja wyborcza byłaby 20-25% max. Gdyby o kandydowaniu na posłów decydowały kompetencje a nie agitacja z ambony, a posłowie za złe ustawy i decyzje odpowiadali karnie i finansowo to też jakość stanowionego prawa i polityków byłaby inna. Ale wtedy kaczyzm nie miałby racji bytu. Masz odpowiedź dlaczego "społeczeństwo" "wybrało" kaczyzm. Polityka - to jest generalnie syf. Więc mam negatywny stosunek do wszystkich polityków. Ale to co PIS wyczynia to przechodzi jakiekolwiek granice przyzwoitości, zasad, obłudy, itd.
 7. Akcyza ma wzrosnąć, emerytury spaść, sądy zostaną zastąpione przez PiSowskich komisarzy a Kolega nic, tylko dalej pali Żydów.
 8. każdy? serio? jeśli uważam że tzw. "NS" to zwykła woda z mąką do której ksiądz coś poszeptał - czy to jest już profanacja za którą chcesz mnie ścigać czy jeszcze nie? hostia tylko symbolem? bzdury. Wg katolików "podczas eucharystii dochodzi do rzeczywistej przemiany chleba i wina w ciało i krew Jezusa Chrystusa" W XXI wieku ludzie wierzą w coś takiego...............
 9. A czy kuratorzy lub dyrektorzy szkół żonglują nauczycielamipedofilami? Udajesz czy szczerze wierzysz? Czyżby? Rozejrzyj się trochę... Tak, tylko, że ja nikomu nie każę żyć po mojemu. Ja nie afiszuję się ze swoją drogą życiową, nie zaglądam pod kołdrę i w pantalony. Nie narzucam innym swoich wyborów. Nie skreślam innych tylko dlatego, że chcą żyć inaczej (ciągle zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i Konstytucją). Nie wzywam do marszów, różańców i innej propagandy przeciwko giaurom. Nie domagam się opłacanej przez państwo indoktrynacji w szkole np na temat Latającego Potwora Spaghetti czy innych cudów. Poniał? Bawi mnie ta wiara w zakłamanych kieckowych pod przykrywką miłosiernej ideologii. Chcecie być dobrowolnie strzyżeni w zamian za mgliste obietnice życia po śmierci? Proszę bardzo, wasz wybór. Ale odpierd...e się ode mnie i innych. Bo mam prawo żyć jak chcę. Po jakiego grzyba pchacie się ze swoimi krucyfiksami do urzędów, szpitali, szkół? To przecież też jest forma nietolerancji i pogardy dla innych wyznań. Ech... Po co ja się tu gimnastykuję? Maju zna prawdę objawioną i zaraz coś tu skrobnie.
 10. "Dowcip jesieni 2019, proszę Państwa. Zdecydował ..." [Hidden Content]
 11. Dołączamy się do czarno piątkowego szaleństwa :-) . Więcej na http://yb-audio.pl/oferta/bf19/ . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 12. "Łuk triumfalny. To jest partia reprezentująca typ społeczeństw, których już nie ma. Cała energia, zamiast w przyszłość, idzie w sentymenty, wspomnienia urojonej potęgi i symbole władzy. Nie będzie samochodów elektrycznych, ale będzie ten łuk, pomniki Lecha i Jezus ze Świebodzina". [Hidden Content] OKO.press dotarło do dokumentów z policyjnej akcji zabezpieczenia ubiegłorocznych protestów przeciwko pisowskim ustawom o sądach. Do akcji rzucono tysiące policjantów, w tym setki tajniaków, ścigających najgroźniejszych przestępców. Raportowali o każdym kroku manifestujących. Zwłaszcza opozycji pozaparlamentarnej i parlamentarnej oraz młodzieży [Hidden Content] "Za pisanie o SKOK-ach Biance Mikołajewskiej wytoczono kilkanaście procesów. Ostatni zakończył się w październiku 2019 roku wyrokiem uniewinniającym. Po wybuchu afery KNF w listopadzie 2018 opublikowaliśmy tekst, w którym Mikołajewska opisuje jak sen. Bierecki i inni politycy - głównie z PiS - przez lata blokowali wprowadzenie państwowego nadzoru na SKOK-ami" [Hidden Content]
 13. Nawet kłamać konsekwentnie nie potrafisz, bo 4 lata temu twierdziłeś, że nie głosowałeś wcale. Powtarzanie tych propagandowych pierdoletów dla najbardziej prymitywnego pisiarskiego i brunatnego luda nie działa już nawet na ten ludek, o nas nie wspominając. Szczególnie, że powtarza je ktoś żyjący z podcierania tyłków irlandzkich (a oni to teraz same lewaki i sodomia i gomoria...) staruchów. Co więcej i "Partia Oszustów", w tej czy innej formie wróci do władzy, tylko że po rządach pisorów którzy zostawią kolosalny burdel w każdej dziedzinie której się tknęli trzeba będzie jeszcze bardziej łasić się i do Niemców i Ruskich by z tego pozostawionego przez nich szamba wyjść jakoś na prostą. Niestety podaż posad podcieraczy w Irlandii stanowczo zbyt mała dla prawie 40 mln. państwa i trzeba będzie podcierać niemieckie za najniższe możliwe stawki, bo tylko takie dają tym co niemieckiego ni be ni me...
 14. Bartłomiej Sochański jest współwłaścicielem firmy obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla. Jak to się ma do PiS-owskich deklaracji, że węgiel ze Wschodu to samo zło? Trzeba przypomnienieć słowa Błaszczaka (dziś szefa MON w rządzie) z czasów, gdy był w opozycji. „Pierwsza rzecz to embargo na dostawy rosyjskiego węgla. Ten węgiel jest dużo tańszy, ale jest złej jakości. Ten węgiel jest dotowany przez Putina. Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje. Żeby odtwarzać imperium rosyjskie. Imperium postsowieckie. Tymczasem polski węgiel leży na hałdach”. Co na to ksywanks, lokalny patrdiota Szczecina.
 15. Zbig

  Pozytywna sila ,PiS.

  Oczywiście że nie był. Skoncentrowana głupota w warunkach recydywy to nie jest wypadek.
 16. jamelo

  Black Friday 2019

  Czarny piątek 2019 Czarny piątek autorstwa Pieter Brueghel (1562)
 17. Jesteś największym z nich. Pomimo tego że Twoje wszystkie wypociny oraz jawne pomówienia, kłamstwa, konfabulacje wielokrotnie zostały potwierdzone, wieloma karami. Do banów włącznie. Jak śmiesz oceniać, co jest zaśmiecaniem a co nie jest? Aby móc mieć moralny mandat do tego, trzeba być "kryształowym"... Ty też bronisz ideologię pedofilskich księży, swoimi nic nie znaczącymi infantylnymi wynurzeniami....
 18. Przemmo

  Kabel sieciowy DIY

  Dla wielu bez sensu jest zapłacenie za stare auto kilku czy kilkudziesięciu milionów złotych, ale czy to znaczy, że tak ma być dla wszystkich? Nie oceniam tego jako bzdurę bo wiem, że tym ludziom sprawia to przyjemność. A mnie za to sprawia przyjemność oglądanie takiego auta od czasu do czasu na jakiejś wystawie i jestem po prostu wdzięczny ludziom, dzięki którym jest to możliwe. Piję przynajmniej kilka razy w roku wina za 200 zł i więcej, co dla większości ludzi jest totalnie bez sensu. A ja się tylko uśmiecham, bo to jedna z moich pasji, którą rozwijam 20 lat i wiem, że 20 lat temu nie byłbym w stanie tego tak docenić jak dziś. I bez stresu wypijam w kilka godzin te 200 zł, mam z tego ogromną radość i nie interesuje mnie, czy inni to rozumieją. To moja pasja. I powiem Ci tak już konkretnie w temacie - mam znajomego z branży dźwiękowej, który całe życie temu poświęcił, projektuje i realizuje duże instalacje nagłośnienia (teatry, sale koncertowe, itd.), jest też reżyserem dźwięku. Ma w studio do różnych potrzeb kilka par kolumny za ok. 60-80 tys. zł plus kable do nich za... 200 tyś. Słuchałem tego, robi wrażenie... I co, też to jest bzdura? A za przeproszeniem co Ty o tym wiesz? Ile takich zestawów i kabli przesłuchałeś? Czy jesteś aż takim ekspertem, że możesz wydawać bezwzględne oceny? Nie ma w ogóle czegoś takiego, ocena zawsze jest subiektywna i kropka. A adekwatna kwota zależy od portfela i własnych preferencji. Mnie np. śmieszą ludzie którzy kupują sobie majtki Calvina Klaina albo koszulki Lacoste, no i co z tego? Mają takie prawo, byle nosili czyste 😄 Teraz uwaga do wszystkich, którzy tylko krytykują (nie tylko tu, to samo jest w akustyce i kilku innych tematach) - zostawcie nas w spokoju, tych, którzy szukają i próbują. Szanujcie nasz czas i nasze zdanie. My nie chcemy czytać Waszych opinii, ciągle takich samych, zaśmiecacie tylko nasze wątki. To jest wątek dla nas, gdzie ludzie bardziej doświadczeni przekazują swoje obserwacje innym, którzy szukają informacji. Powiem szczerze, gdybym był adminem to bym takich ludzi w danych wątkach blokował, bo tylko bez sensu generują śmieci i budzą złe emocje. Czytam regularnie fora zagraniczne i co ciekawe tam nie ma takich problemów, jak ktoś napisze że w coś tam nie wierzy to szybko dostaje prośbę o wycofanie się i się dostosowuje. Dlaczego to nie jest możliwe u nas? Na waszym miejscu poświęciłbym ten czas na słuchanie swojej ulubionej muzyki, bo przecież o to nam wszystkim w końcu chodzi. Załóżcie sobie jakiś wątek dla siebie i piszcie tam co sobie chcecie. A my też tam będziemy czasem zaglądać, żeby sobie humor poprawić i na pewno nie będziemy z tym tam u Was polemizować 🙂
 19. Smutne. Niech mu tam po tej drugiej stronie tęczy się wiedzie. Moja ruda przybłęda,której to już 13 wiosna idzie trzyma się dzielnie, chociaż było kiepsko i podejrzenie chłoniaka ale wszystko dobrze się skończyło o ile do tego "dobra" można zaliczyć IBD (nieswoiste zapalenie jelit (ang. inflammatory bowel disease, IBD) I nadczynność tarczycy to mogę powiedzieć, że jest dobrze. Oprócz tego, że potrzebuje okresowych badań, monitorowania poziomu hormonów i aplikowania leków, dwóch posiłków w trakcie nocy to kocina jest w zasadzie bezobsługowa 😼 A kolega marsz do schroniska!
 20. Ty perfidny obrońco pedofili i morderców, o czym Ty piszesz. Wiesz dlaczego w Tuam zakonnice w porozumieniu z księżmi ten proceder ciągnęły... Bo koszt utrzymania tak wielkiej grupy osób był za duży. Do lat 60 nie istniało pojęcie adopcji zagranicznej. Do tego czasu umarło tysiące dzieci w opactwach w Irlandii. A jak rząd zmienił prawo, aby takie adopcje mogły mieć miejsce, bogaci w dewizy hamerykanie za kilka tysięcy USD mogło sobie wybrać dowolne dziecko. Od tego czasu śmiertelność spadła do promili. Tak KK robił hajs na dzieciach, które siłą były zabierane matkom.
 21. Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za odwiedzenie naszego pokoju i podzielenie się wrażeniami. Bardzo nam było miło poznać. Pozdrawiamy.
 22. Jeden system już gra. Czekamy na resztę kolegów.
 23. Moja malina wygląda obecnie jak na zdjęciu. Żeby odpalić funkcjonalność przycisku on/off muszę zrobić ten update. Może dziś mi się uda to napisze czy wszystko w porządku. Może się komuś przyda: [Hidden Content] [Hidden Content] W planach mam dodanie wyświetlacza OLED 2,7 cala [Hidden Content]
 24. Pisiorki? Do tablicy i tłumaczyc gorszemu sortowi. [Hidden Content]
 25. Audio wg Sulka: "Kabel sieciowy Sulek Audio zakończony listwą" Moto wg Sulka: "Hak holowniczy zakończony samochodem"
 26. To ile tego dobra musiał okazać taki ojciec dyrektor,że zasłużył na Meybacha ?Aż strach pomyśleć !Albo taki Głódź ,że pałacu doczekał. No tak ale to pewnie chodziło o nagrodę już po ? Pozostaje im tylko w to wierzyć.
 27. Ta pozytywna siła zaczęła właśnie ustami Krzywoustego Matołuszka wmawiać Polakom, że nadchodzi ogólno-europejskie spowolnienie gospodarcze. Pisałem jakiś czas temu, że efekt 500+ będzie widoczny w podwyżkach wszystkiego i inflacji, a później hiperinflacji, ale nie sądziłem, że tak szybko to nastąpi. Czekają nas trudne czasy, ale bynajmniej nie z powodu europejskiego spowolnienia, tylko rozdawnictwa PiS i dodrukowywania pieniądza. To musi się wymknąć spod kontroli. Oni o tym wiedzą, ale przecież też wiadomo, że chodzi im jedynie o to, by koryto wyczyścić maksymalnie jak to możliwe. Później niech martwią się następcy...przecież u nas politycy są bezkarni, nawet tacy zbrodniarze, którzy doprowadzają nasz kraj do ruiny.
 28. "Justyna Kopińska odniosła się do sprawy wizyty Romana Polańskiego w łódzkiej filmówce i oświadczenia, które wydał rektor szkoły Mariusz Grzegorzek. "Zadziwia hipokryzja niektórych ludzi, którzy mówią, że ksiądz zgwałcił a reżyser »przespał się«" - komentuje Kopińska." [Hidden Content],ddf42670 Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta wypowiedź tu też pasuje.
 29. Może nie chcą stresować suwerena? W ogóle coraz więcej jest u tej władzy dziedzin utajnionych/poufnych. Zupełnie jak za nieboszczki "komuny" ;-).
 30. "Ministerstwo Infrastruktury nie publikuje raportu dotyczącego kosztów wypadków i kolizji drogowych w Polsce w minionym roku, choć posiada ten dokument już od sierpnia." Ciekawe dlaczego?
 31. Niezaplanowane i przypadkowe. Aha. Ale ci panowie chyba je jednak coś zaplanowali skoro tam byli. Był też BOR (czy jak to się teraz nazywa). Był i panów widział no chyba, że teraz biorą tam niewidomych. Widział i nic, a przecież wystarczyło pociągnąć Becię za rękaw w drugą stronę. Macierewicza mogliby nie powstrzymać bo rzucił się do dziwnych panów z nieskrywaną radością.
 32. Pse pani, ale to on zaczął. 😜
 33. "Takie obrazki można zobaczyć w #SzkołaPodstawowaNr84, ul. Radzymińska 227. Nie, to nie jest prywatna szkoła katolicka. Ze statutu szkoły wynika, że jest to państwowa szkoła świecka. Szanowna Dyrekcjo Szkoły! Nie wystarczają Wam krzyże w każdej sali? Czy konieczne było jeszcze obwieszenie korytarzy symbolami jednej religii? Dlaczego akurat tej religii? Dzrektorem szkoły jest Zofia Rostek. Przypominamy Pani Dyrektor, że Polska jest państwem świeckim i szkoły też muszą być świeckie. Panie Burmistrzu Targówka, Sławomir W. Antonik, prosimy o interwencję. Rafał Trzaskowski, Pan również powinien coś z tym zrobić. I na koniec - dlaczego na stronie szkoły nie można znaleźć informacji, kto jest dyrektorem? To tajemnica?"
 34. Już kompletnie odleciałeś na inną planetę. Dowody są nie podważalne. Nawet nikt o zdrowym rozumie nie śmie ich podważać. Zachodzi pytanie, co masz pomiędzy uszami?
 35. A gdy już wróciłeś z pogrzebu tej szmaty Paetza - toś przynajmniej buty wytarł o tak zwana slomiankę? Bo w to, żeś dzieci przytulił i poklepał po główkach - nie wątpię.
 36. o tym wszystkim już było. Tutaj zebrane do kupy i tworzy to dosyć mocny obraz. Warto może jeszcze wspomnieć, że Przyłębska jest także w konflikcie z Muszyńskim. Kiedyś wielcy przyjaciele 🙂 [Hidden Content] a miało być tak pięknie. Prawda Pis-owcy? Uczciwie, w końcu zgodnie z zasadami prawidłowego orzekania, apolitycznie, patriotycznie i wcale nie chodziło o ułatwienie rządów PiS - owi. Jesteście do bólu naiwni 🙂
 37. Na tylko tyle was stać i tylko tyle potraficie? Prawić takie inwektywy potrafi każdy tłuk, a wy tu usiłujecie pozować na pisorów z tej wyższej, wręcz intelektualnej półki. No cóż, usiłujecie jak sami to udowadniacie całkowicie nieskutecznie. Wiem, że wyjście poza ten wasz schemat i poziom trudne, ale się choć starajcie... Jak już używasz takich pojęć to najpierw sprawdź co znaczą. Bardzo lubię innych ludzi (o sobie nawet nie wspominając), jedynie organicznie nie cierpię chamów i idiotów. Tak, Ciebie choćby nie lubię, z powodów już wyłuszczonych...
 38. Bobcat

  Polityka

  [Hidden Content],72176,i.html Dziwne że rząd Kenii w ogóle wpuścił na swoje terytorium fundamentalistycznych fanatyków. Ale jest zapowiedź że na przyszłych tego typu konferencjach głosy wsteczne nie będą tolerowane. Ordo Iuris będzie sobie mogło pograć na fujarce polkę-siuśkę z przytupasem.
 39. Żałosne są pierdy twojego małego rozumku. Naprawdę.
 40. Proszę. Tu masz odpowiedź na niemal wszystkie postulaty. Eco, bez agresywnego podświetlenia. Bez tandetnych pilotów. Łatwa aplikacja
 41. ...albo inni "kryształowi": I prezio, mały tyranik, który wygrywa wybory dzięki rozdawnictwu, kościołowi, moherom, itp półinteligentom... A rządzi, za nic nie odpowiadając!
 42. Trochę to chyba potrwa. Teraz jeszcze muszą stawić czoła innemu problemowi: Powolutku katolska korporacja sama zdechnie z powodu braku dopływu świeżej krwi.
 43. Brakuje mi w tym wszystkim Tuska i Ukraińców a byłby komplet twoich fobii. A co do czołgania to wyłącznie twoja komusza fantazja Zyzol.
 44. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Poza tym.... Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska: Warszawa, 5 marca 2010 Pan Bronisław Komorowski Marszałek Sejmu RP Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości. Władysław Stasiak? I jeszcze kilka cytatów: ”Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy.” Jarosław Kaczyński I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem. Do sprawdzenia w archiwach TVP. Oto co powiedział: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński
 45. Nie - katolska. Jak już prawie wszystkie instytucje.
 46. >Miroslav1 Też się skłaniam ku temu brzmieniu. 😉 A tu coś specjalnie dla Ciebie - od Harbethów do Accordo. 😀
 47. Pomiędzy słuchawką a błoną bębenkową ile mamy cm? Jak wysoka częstotliwość jest tam "ograniczana"? Przecież to ewidentna bzdura- może i jest różnica pomiędzy basem "akustycznym", a "ciśnieniowym", ale jeden i drugi jest słyszalny w małym pomieszczeniu. Nie takie głupoty można znaleźć na ulotkach, czy artykułach sponsorowanych i reklamowych producentów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.