Jump to content

Leaderboard

 1. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   1615

  • Content Count

   4741


 2. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   1430

  • Content Count

   10313


 3. Jaro_747

  Jaro_747

  Użytkownicy+


  • Points

   1167

  • Content Count

   2568


 4. papageno

  papageno

  Użytkownicy


  • Points

   1166

  • Content Count

   8


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/24/20 in all areas

 1. Tak, To kasa którą Polacy dali na cel na jaki Owsiak zbierał. Wtedy zbierał na łóżka dla psychiatrii dziecięcej i jej mają służyć. Wystarczyło nie "kupować" nieistniejących respiratorów od handlarza bronią, albo sprowadzać największym transportowcem świata bezużytecznych maseczek - starczyłoby nie na kilka, a na 2000 łóżek.
  17 points
 2. Nie, Jacuś. Rozwaga. Przez lata pluliście zaciekłym i zgniłym jadem i charkali flegmą (czarną pluli czarni w sukienkach) na WOŚP, Owsiaka i na wszystkich ofiarodawców. Kurwizja to aż do porzygania, gdy ktoś przyzwoity nieopatrznie tam zajrzał. A teraz nagle - "małostkowość"???!!! Nakupiliście sobie pierdół, zabawek, grzechotek, mamicie durną gawiedź duperelami, ławkami, jachtami, lotniskiem- gigantem i innymi niepotrzebnymi, zbędnymi rupieciami. Przewaliliście niebotyczną górę szmalu - NA NIC. Pół roku Twoi (qrwa ich mać) wybrańcy żarli się o stołki, posady, stanowiska i pr
  15 points
 3. No to masz: To sieciowka znakomita Ucho każdy niuans chwyta: Tło jest czarne, plankton tryska Wzmacniacz cztery klasy zyska. I nieważne, że to blaga Klient bajek się domaga Działa? Działa! Prąd przewodzi (Tylko kasa mnie obchodzi.)
  15 points
 4. ten pajac z prawej przed chwila znów coś bredził i na koniec
  15 points
 5. A za co mam szanować kogoś kto żyję na mój koszt? Za co mam szanować kogoś kto wybiera sobie reprezentantów, którzy dalej będą podnosić podatki, zadłużać moje dzieci, tylko po to by dalej opłacało się na socjalu żyć, niż uczciwie pracować? Za co mam szanować tych co uważają się za lepszy sort, tylko dlatego, mają bardzo prymitywne wyobrażenie tego czym jest patriotyzm? Za co mam szanować tych, którzy gdyby tylko nadarzyła się okazja wysłali by mnie i całą moją rodzinę do gazu tylko dlatego że nie pasuje im do wzorca "prawdziwego Polaka"? Szacunkiem szymonie się nie szasta na prawo
  15 points
 6. To nie pytanie, bo znam już odpowiedzi, bo jestem bardzo doświadczonym Audiofilem ( w skrócie BAR). Zdradzę wam tą tajemnicę abyście nie tracili niepotrzebnie pieniędzy na tak zwany hi-end. Kolejność od najważniejszych elementów toru po te, które nie mają wpływu: 1) Pomieszczenie odsłuchowe 30% 2) jakość nagrania płyty 30% 3) Kolumny i ich ROZMIESZCZENIE 25% 3) punkt odsłuchu 10% 3) wzmacniacz+ źródło 5% 4) Kable, akcesoria i inne voodoo - 0% Zapraszam do hejtu, dziękuję i pozdrawiam. Z audiofilskim uściskiem - wujek Kwiryniusz
  14 points
 7. "Bo wód głębiny nie są Francją - elegancją i statku dno z przeróżną styka się substancją. Każda uczciwa ryba na widok ten blednie, Substancja jest paskudna i przylepna wrednie. Nią to się dno oblepia - państwo wiecie, czym - Gdybym dodał, że 'równo' - zrobiłby się rym. (...) Chwalebny w czas odnowy wykazując zapał, Uważaj, kto wodował, a kto się załapał, I niech ci wszystko jedno nie będzie - psiakrew, Gdy śpiewasz "Hej, płyniemy!" - z kim ten dzielisz śpiew". Diatryba - Wojciech Młynarski.
  14 points
 8. Mnie nauczyli, że nie miałbym szacunku do siebie, gdybym brał pod uwagę to, co chce mi przekazać Sasin, Suski, Czarnek, Ziobro, Morawiecki i paru innych z prezesem na czele.
  14 points
 9. Jest zapis, jest inwigilacja, jest zaszczuwanie, jest nietolerancja, jest schlebianie najpodlejszym gustom, jest zabijanie kultury, demolowanie szkolnictwa, zastępowanie rzetelnej wiedzy ideologicznym bełkotem, jest dzielenie społeczeństwa, wykluczanie, podsycanie nienawiści, nieustanne szukanie wroga wewnetrznego i zewnętrznego. Jest coraz bardziej panoszący się kler, upolitycznianie sądów i prokuratury, niespotykany dotąd nepotyzm, jest dogmat o nieomylności wodza, bezkarność dla kasty aparatczyķów, aprobata dla złodziejstwa, ustawiczna walka o wpływy, o schedę po wodzu. Jest powszechna nieu
  14 points
 10. Karol Modzelewski mówił wiele lat temu, ze będę wsadzać. I wsadzają. Na razie bogatych wiec suteren rechocze : he he, na biednego nie trafiło, da se rade, uczciwi nie majom się czego bać.... Tak ględziło wielu dla pokrzepienia serc i dowartościowania siebie w III Rzeszy i ZSRR dopóki do nich nie zadzwonili o 3rano panowie w czarnych skórzanych płaszczach.....
  13 points
 11. Wy tu gadu gadu, a obłąkani, z odparowanym mózgiem ludzie z Kraśnika nie dają o sobie zapomnieć. Wysłali petycję do rady miasta, wnoszącą o zmianę nazwy klubu sportowego, tfu! - "Tęcza". "Tęcza to symbol dewiacji, zepsucia, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli" - piszą autorzy wniosku o delegalizację działalności (!!!!!!!), lub zmianę nazwy klubu. "Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc waszą heroiczną działalność, sprzeciw
  13 points
 12. Po takiej odpowiedzi to trudno aby nie usunął [emoji23]
  13 points
 13. Z tym Braunem to trzeba strasznie uważać... Kupiłem trymer do brody (okropnie się zapuściłem na moim awatarze), podłączyłem ładowarkę, a toto po chwili zagadało: "- Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus". Wymieniłem na Philipsa.
  13 points
 14. Nie na siebie tylko na aktualny (pożal się Boże) rząd. Narracja że kto krytykuje władze ten pluje na własny kraj i naród jest właściwa wszystkim reżimom totalitarnym.
  13 points
 15. Pis-iaczki wczorajsza miesięcznica
  13 points
 16. Temat——wzmacniacz na całe życie, w odpowiedzi prezentacja sprzętu aktualnie wystawionego na OLX, ręce opadają.
  13 points
 17. Tak, tak, Jachuś. To się nazywa roztropność i przezorność. Wykopta se teraz te zasrane Ławki Niepodległości i opchnijta na allegro. Na poduszkę i szpitalną kaczkę powinno wystarczyć. Bo na frytki już nie.
  12 points
 18. No nie udało się cichcem, nad ranem, bez czytania, bez konsultacji przepchnąć. Przez 5 lat przyzwyczaili się do takiego stylu procedowania, ale to się powoli kończy. Więc wyją, kwiczą i - co oczywiste - kłamią. Ale 2 mld na ŚciekTV zamiast na zdrowie, to było git. Co za obłudne, zakłamane barachło. Chłopi za mało gnoju im wrzucili? Dorzucą.
  12 points
 19. I tyle fajnej muzyki poszło się rypać bo koledzy pomylili wątki. Szkoda. Kto będzie tu wklejał teledyski dostanie blokadę w wątku i przegra pyskówkę walkowerem .
  12 points
 20. To już jest panopticum. Pan Duda nadal swawoli na Twitterze. Jak na piastującego tak wysoki urząd w dumnej, wstającej z kolan, przekonanej o swojej wielkości i wyjątkowości Polsce, jest pięknie. "Przepraszam wszystkich "oburzonych" hejterów i totalną oposycję [pisownia oryginalna - red.], podobno to jednak nie jest #opos tylko dydlef wirginijski. Wybaczcie. Mea culpa..." - pisze Andrzej Duda na Twitterze. Tym razem prezydent błędnie zapisał nazwę "dydelf". Zwierzę, które widać na zdjęciu opublikowanym przez użytkowniczkę Twittera to nie dydlef, jak napisał prezydent, a dydelf"
  12 points
 21. received_646685012661351.mp4
  12 points
 22. Nikomu zorientowanemu w temacie nie trzeba udowadniać, że system gra tak, jak jego najsłabsze ogniwo, a problemy w osiągnięciu upragnionej nirwany sprawią nawet tak pozornie pomijalne drobiazgi jak wilgotność powietrza, czy też jakość dostarczanej energii. Serio, serio, bowiem o ile jeszcze wcale nie tak dawno sekcje zasilania opierano na konwencjonalnych trafach, o tyle obecnie pseudo ekologowie lansują „siejące” gdzie tylko się da zasilacze impulsowe, którym wtórują nie mniej „hałaśliwe” D-klasowe stopnie wyjściowe. Mamy zatem, w telegraficznym skrócie, w gniazdku podobny ściek, jakim do nie
  12 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.