Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/27/20 in all areas

 1. PiS osobiście mnie i mojej rodzinie nic złego nie zrobił .Wbrew temu co piszesz moi przodkowie nie wylądowali w Berezie .Jestem przeciw PiSowi nie z przyczyn osobistych ale światopoglądowych .Wyznaję inne wartości .Jestem za pluralizmem ,tolerancją ,liberalną demokracją ,trójpodziałem władz ,państwem świeckim , wolnością w sztuce . To wszystko PiS zwalcza .Poza tymi różnicami w PiSie nie podoba mi się to ,że są w nim ludzie głupi, prymitywni i zakłamani na skalę powyżej przeciętnej wśród polityków .Po prostu PiS szkodzi Polsce bo jest emanacją tego co się określa jako Polactwo .To nie jest prawica ani konserwatyzm to prymitywny populizm podlany sosem klerykalno -nacjonalistycznym .
 2. skynyrd Zupełnie nie rozumiem skąd u Ciebie takie beznadziejnie schematyczne myślenie polegające na tym,że kto przeciwko PiS to komunista ? To kompletna bzdura i przejaw myślenia anachronicznego .Ile razy trzeba udowadniać , że się nie jest wielbłądem ?Znasz świat, jesteś człowiekiem inteligentnym ,zajmujesz się sztuką to czemu nie dostrzegasz tej fali zła którą PiS w Polsce spowodował ?Jak opierając się na kłamstwie smoleńskim napuścił ludzi na siebie .W myśl zasady dziel i rządź .Jakie wywołał nastroje antyinteligenckie odwołując się do motłochu w najgorszym gomułkowski stylu .Bo PiS to myślenie komunistyczne polegające na tym,że skoro mamy rację to nic nas nie zatrzyma.Nie liczy się prawo,demokracja ani zwykł przyzwoitość .Idziemy na skróty .W imię utrzymania władzy (bo tylko to PiS interesuje ) PiS posunie się do każdej podłości ,kłamstwa czy prowokacji.Ostatnie wydarzenia są tego przykładem .PiSowi " udało się " jeszcze coś a mianowicie zniszczyć tworzący się w Europie pozytywny obraz naszego kraju .Obraz sympatycznego kraju o dobrych perspektywach .Teraz jesteśmy widziani jako ksenofobiczne ,antyeuropejskie i wrogie wobec obcych społeczeństwo .To może tylko cieszyć Putina .PiS to partia typu wodzowskiego kierowana przez polityka opętanego rządzą odwetu ,mściwego nie rozumiejącego współczesnego świata .Zupełnie anachronicznego .natomiast doskonale znającego duszę Polaczka i potrafiącego tę wiedzę wykorzystać .Otoczonego kamarylą miernot, psychopatów i nieudaczników . No to tak w skrócie przyczyny mojej " niechęci " do dobrej zmiany .
 3. Może już czas, by zmienili logo ?
 4. Nie wiem, kim jest ten pan (komediant jakiś, czycuś), ani mnie wcale nie interesuje afera z Rusin, ale Marek Sekielski napisał tak: "Po tym materiale napiszę jedno. Ktokolwiek pracuje jeszcze w tym szambie, z tymi gnojami, niech wy***rdala z mojego życia. Nie interesują mnie tłumaczenia a bo to kredyt, rodzina, mama chora, nie. sp***dalaj. Jesteś częścią kompletnego syfu. Gdy ten koszmar się skończy, mam nadzieję, że znikniesz z rynku. Nie jestem w stanie mieć ani odrobiny szacunku dla kogokolwiek wspierającego to medialne gówno". Od serca, z emocją i w punkt. Tak samo należy traktować tych, którzy tę kiłę oglądają i z niej czerpią wiadomości.
 5. argus

  Pozytywna sila ,PiS.

  Artysta plastyk Szymon Szymankiewicz znów trafił w punkt:
 6. Gdyby Kaczyński "wpadł w moje łapy" absolutnie niczego bym mu nie podrzynał, ani nawet go w dupę nie kopał zbyt zawzięcie. Ot - zakręcił bym typem trzy razy dookoła i wysłał do miasta. Samego. Rok by trwało, zanim by go Suski odnalazł. A, nie. Suski to dwa lata.
 7. "DUDA uleczył mojego dziadka! Przez lata siedział sparaliżowany w wózku. Dziś wstał, i wyłączył TVP."
 8. Czasem marzenia się spełniają... A to już z innej beczki:
 9. "Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu PiS autostrady (na zielono), a na Bałtyku wszystkie nowe promy (kolor szary)"
 10. Moje nowsze kino. System 5.2.4 Fronty Heco Music Style 900 Centralny Heco Celan Revolution Center 4 Surroundy Heco Music Style 200f Atmos Stx E-200N 4szt Subwoofer Klipsch R-112SW Horizon UPC Dysk Seagate 5TB 2szt Blu-ray Cambridge Audio Cxuhd Amplituner Denon x4400h Tv oled LG B7 65" Projektor JVC X7900 Ucwyt sufitowy Peerless PRG-UNV Ekran 105" Kauber Clear Vision Na jednym zdjęciu widać zaciemnienie w ciągu dnia. W czasie seansu przednie kolumny są zakrywane ciemnym materiałem aby zminimalizować odbicia. W tej chwili czekam na profesjonalną kalibrację dźwięku i obrazu. Na razie temat kina uznaję za zamknięty.
 11. I cóż my się z tego wysublimowanego, pełnego językowego pietyzmu, niebywałej wprost elokwencji i literackiej maestrii wpisu - dowiadujemy, proszę Wysokiej Izby? Ano - dowiadujemy się, że podczas pieprzenia jest miło, że wyborca pizdowatych kocha tworzenie prymitywnych neologizmów i że jest pełen obaw, że ktoś czyha na tytuł Idioty Roku, któren przecież (i nie bądźmy tu fałszywie skromni) należy się - rzecz to bezdyskusyjna - autorowi owego fenomenalnie odkrywczego posta. (tu huraganowa burza braw na sali, latające kapelusze i sztuczne szczęki i siedmiominutowy aplauz i skandowanie xy - na - wax!!!) "Szkoda, że Państwo tego nie widzą", jak to kiedyś gadali w radyjach.
 12. Stabilizacji doczekasz się 2 m pod ziemią, a za rządów Pisu już widać wzmożenie walki z kontrrewolucją i przeciwnikami jedynie słusznej drogi wyznaczonej przez idoli kurdupla, który na razie tylko pomarzyć może o takim zeszycie na 70 rocznicę urodzin [Hidden Content] Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego
 13. zaczyna się od piątki Kaczyńskiego, kończy na fucku Lichockiej
 14. Wszyscy myślą, że on z Wuhan przyszedł i grasuje po świecie, a tymczasem...
 15. Morawiecki do Glapińskiego - Podobno masz nową asystentkę ... Glapiński- Wiesz , jako fachowiec to dupa ale jako dupa to fachowiec .
 16. argus

  Pozytywna sila ,PiS.

  taaaa... chyba nowego gangu olsena 🙂 P.S. dudy się już nie da obrazić. Swym postępowaniem sam się zredukował do pajaca wszechczasów.
 17. Prezydent Hollande, gdy urywał się z Pałacu Elizejskiego do dupeńki, aby ją uskutecznić, spieprzał ochronie używając do tego celu skutera (czasem gorylom udawało się go capnąć). A tu? - Duda nie umie jeździć na skuterze, - Ochrona Dudy nie umie prowadzić samochodu, - Duda nie jest prezydentem. Zatem to musi być fejk.
 18. Jedenastu lekarzy-posłów, którzy nie wsparli przekazania 1,95 mld PLN na onkologię: Głosowali przeciw: 1. Józefa Szczurek-Żelazko 2. przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia Tomasz Latos 3. neurochirurg, twórca olsztyńskiego „Budzika” Wojciech Maksymowicz 4. były prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Sośnierz 5. endokrynolog Czesław Hoc, 6. były wiceminister zdrowia Bolesław Piecha, 7. specjalizująca się w dziedzinieq chorób wewnętrznych Katarzyna Sójka 8. internistka, alergolog i pulmonolog Anna Dąbrowska-Banaszek 9. lekarka rodzinna Elżbieta Płonka i farmaceuta Paweł Rychlik. 10. Minister zdrowia Łukasz Szumowski bezpiecznie nie uczestniczył w głosowaniu
 19. Z takim rozumem to powinieneś gnój widłami przewalać. Terlecki ci nie przeszkadza?
 20. Już dawno temu pisałem, że na moje oko Mateuszek to chorobliwy mitoman w sensie jak najbardziej dosłownym, jednostki chorobowej (jak to się mówi w medycynie). W tej chwili premierem jest facet chory na mitomanię, ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym jest socjopatyczny pieniacz sądowy, służbami specjalnymi zarządza grupa alkoholików o rozchwianych upodobaniach erotycznych. Co co to k... za państwo?
 21. Bobcat

  Polityka

  Jacy wrażliwi zrobili się raptem zwolennicy PIS! Gdy ich bojówki zachowały się naprawdę agresywnie podczas spotkań przedwyborczych Bronisława Komorowskiego czy w jego obecności na Cmentarzu Powązkowskim przy Pomniku Katyńskim - było wszystko w porządeczku. A tutaj wyrażany protest raptem zaczął ich razić. I jeszcze ci którzy wprowadzili do debaty publicznej język nienawiści oczekują teraz obłudnie języka miłości w stosunku do siebie. Macie na co zasługujecie. Zbieracie żniwo tego co sami przez lata pracowicie sialiście załgani hipokryci o podwójnych standardach.
 22. "Senat odrzucił ustawę o 2 mld zł rekompensaty dla mediów publicznych Proponowane przepisy zakładały wprowadzenie rekompensaty dla TVP i Polskiego Radia w związku z utraconymi wpływami. Za ich odrzuceniem głosowało 51 senatorów, przeciw było 45, a jeden wstrzymujący". Brawo Senat ! Do czego ro podobne, żeby za straty w TVP obciążać społeczeństwo i nie wypieprzać zarządu, który ich narobił? A rekompensaty za wzrost kosztów energii najbiedniejsi może dostaną za rok.... To mafijna kasta rządzi Polską.
 23. wioskowy głuptasek i jego teorie spiskowe 😄
 24. Coś prosto z życia. Zamówiłem w sklepie na " M" gramofon i wczoraj poszedłem odebrać .Obsługiwała mnie dwójka bardzo miłych młodych ludzi , a rozmowa brzmiała tak: -Płaci pan kartą? Tak -Proszę pana ten odtwarzacz to taki na te duże czarne płyty??Tak?? -Tak -To ma pan takie płyty -Oczywiście mam dużo -Bo wie pan to takie stare raczej dla starych ludzi, a pan nie jest jeszcze taki stary -Hm dziękuje rzadko to już słyszę, ale ten gramofon to akurat prezent dla mojego syna. -???? to ma pan syna starszego od siebie???
 25. Wczoraj mieliśmy inaugurację nowych klubowych kolumn. Oczywiście, wszelkie podobieństwo do znanych marek jest niezamierzone i zupełnie przypadkowe.😀 Ale, w sumie, kto DIY-owcowi zabroni? 😉 Powody zapożyczenia designu były dwa. Po pierwsze, taki kształt jest optymalny, kiedy trzeba pogodzić kompaktowe wymiary (przy sporej objętości komory woofera), wyrównanie czasowe (przez pochylenie frontu dla średniaka i tweetera) oraz minimalizację dyfrakcji (przez zwężenie tegoż frontu). Można to wprawdzie zrobić tak jak w poprzednich "Alienach", ale - i to po drugie - poprzednie kolumny sprawdziły się w klubowym pomieszczeniu, więc skoro pojawiła się na horyzoncie nowa stolarnia, chcieliśmy (ja i Misiomor) ją wypróbować, zlecając coś o podobnej koncepcji. Tyle że żaden stolarz z CNC nie chce się bawić w skrzynki, gdzie prawie nie ma kątów prostych. A tutaj bez problemu - osobno dolna skrzynia, osobno "głowa", skleić razem i voila. 😉 Za to kratownicy w komorze woofera nie powstydziłby się B&W z jego "matrixem" - każda z licznych przegród jest osadzona w wyfrezowaniach w ścianach. Monolit. W środku wyglądają nawet lepiej niż na zewnątrz, zwłaszcza, że wytłumienia wewnątrz były montowane jeszcze przed ostatecznym sklejeniem całości. No i całkowita objętość jest nieco mniejsza niż "Alienów" , przez co wymiary są bardziej "kompaktowe" (35x50x115). Projekt jest rozwojowy. Otwór na tweeter ma najpopularniejszą średnicę 104 mm, dzięki czemu będzie można wypróbować np. nowego Morela Supreme (z tytanowym karkasem) albo berylowego BlieSMa. Na razie stoją na kółkach, zamiast na kolcach, usunąłem też spod nich granity, więc wczoraj mogliśmy się pobawić w jeżdżenie przód-tył i doginanie. Przy wadze ok. 70 kg na kolumnę to spore ułatwienie na początek. A żeby jeszcze bardziej nawiązać do Wilsonów, chyba nazwę je "Nikita". 😉 Chciałbym dodać na froncie (na dole) taki napis jakby z "rozlanego" metalu. Jeśli ktoś wie jak to zrobić akceptowalnym kosztem, to bardzo proszę o poradę. Grają od trzech dni i jest całkiem obiecująco. Coś więcej da się powiedzieć za jakiś miesiąc.
 26. Reakcje pewnych su***synów łatwo można było przewidzieć. Bosak - "Turski atakuje rząd". Pereira - "Turski pracował w komunistycznej 'Polityce' ". No i paczta, jak czas szybko leci - jeszcze wczoraj gnidy, dziś wszy pełną gębą. Dorodne, można rzec.
 27. Chcesz i masz [emoji3531] Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.