Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/03/20 in Posts

 1. Deska za 1,8 kzł. Nie macie za grosz przyzwoitości.
 2. Ojciec roku! 1594878040_KwQMRv.mp4
 3. Działo się to w 1947 r., kiedy ważyły się losy państwa żydowskiego. Dawid Ben Gurion wypowiedział wtedy pamiętne słowa: „Chciałbym żyć w normalnym żydowskim państwie, gdzie będą normalni żydowscy złodzieje, bandyci, prostytutki”. Potem powstało państwo Izrael, a Ben Gurion był jego premierem przez wiele lat. Gdy już przestał być premierem, udzielił wywiadu, w którym surowo skrytykował rząd izraelski za korupcję, nepotyzm, nieodpowiedzialność. Wtedy dziennikarz przypomniał mu: „Przecież sam pan premier u progu naszej państwowości mówił, że chciałby żyć w normalnym państwie, gdzie będą żydowscy złodzieje, bandyci i prostytutki”. Na to Ben Gurion odpowiedział: „Rzeczywiście, tak powiedziałem. I tak myślę. Ale przecież nie powiedziałem, że ci wszyscy złodzieje, bandyci i prostytutki mają być w rządzie”.
 4. No brawo. W TVNie nie dowiesz się jakim mlekiem i miodem płynącą krainą jest Polska. A prawda jest taka, że cały świat się od nas uczy - absolutnie wszystkiego. Jesteśmy mistrzami świata we wszystkim. A to wszystko dzięki mądrym, wybitnym mężom stanu piastującym stanowiska rządowe i poselskie z ramienia PISu. Tego w TVNie nie ma i gdyby nie telewizja publiczna pod kierownictwem wielkiego katolika/dwukrotnie ślubującego przed Bogiem Kurskiego - nie znałbym prawdy. W TVNie nie dowiesz się jak nieskazitelny i kryształowy jest Piotrowicz, Piebiak, Szumowski, Karczewski, Kaczyński, Banaś, Duda, Ziobro. W TVNie nie dostaniesz rzetelnej informacji, że np. palec posłanki Lichockiej tak naprawdę służył jej do odgarnięcia włosów, a nie do obraźliwego gestu jak bezczelnie sugeruje TVN i inne wrogie Polsce media.. Gdyby nie Telewizja PiSo-Publiczna, Gazeta Polska, Do Rzeczy czy W sieci nie wiedziałbym ,że wybitny geniusz Macierewicz wykrył zamach w Smoleńsku. W TVNie niewiele mówią na temat prawd ujawnionych przez Antosia. TVN domaga się jakichś dowodów - jak im nie wstyd. W TVPis są dowody podane jak na tacy - zgięte długopisy, pękające parówki szyby z dykty, i puszki po coca-coli. No i przede wszystkim TVPis i inne prawe, rzetelne, uczciwe media walczące o Polskę nie filtrują tendencyjnie żadnych informacji.
 5. Soundowi. On lubi takie zarośnięte. Aż po same jaja.
 6. Na całe szczęście PiS ma wspaniałą ofertę dla Polaków - haniebną propagandę w Kurwizji, rozdawanie nie swoich pieniędzy ludowi za nic, demoralizacja społeczeństwa, nietolerancja, zakłamanie, obłuda , dojenie Państwa, machlojki, przekręty, oszustwo smoleńskie, 5 mln maseczki, 70 mln karty do głosowania, rozbuchana do granic absurdu administracja, nepotyzm,synekury, pogarda dla inaczej myślących , wyglądających i mówiących, zniszczona prokuratura, sądy, TK. Kolesiostwo, układziki, rodziny i znajomi w spółkach skarbu państwa, niekompetencja, bylejakość, miernoctwo. Pis ma też w ofercie dla Polaków nowe elity: opozycjonista Piotrowicz, główny strateg od Caracali, Boeingów i Smoleńska - Berczyński, schorowany Macierewicz, geniusz Suski, rozmodlona Kempa, niezależny Ziobro, kucharka Przyłębska, sałatkowa Pawłowicz, młodzi-gniewni czyli KAKAO - KAntak, KAleta,Ozdoba, biznesmen Rydzyk, Święty Szumowski, Święty Mateuszek Skąd biorą pisulaki tych mężów stanu ? Na tym tle PO wypada bardzo słabo.... No i całe szczęście, że te elity PiSu nie jeżdżą niemieckimi limuzynami..............
 7. shane63

  Polityka

  dostał dzis Duduś od Wrocławia! wygwizdali każde jego zdanie! mi aż gwizdek pękł! odjechał do stolicy wygwizdany niemiłosiernie!
 8. Alem się obśmiał. Dobry trop, Salowy: "Norwegia - około 200 tys katolików, z czego większość to imigranci z Polski". Szwajcaria - mniej więcej to samo. Szukaj dalej! Świetnie ci idzie. 😀
 9. No i gdzie jest święty wrak...??? Pis już rządzi szósty rok....
 10. Przypomniało mi się, że nikt od dawna tej brutalnej prawdy nie przypominał tutaj :)
 11. Ja za 35 zeta kupiłem na Alle taką deskę "rzeżnicką" ,klejonka z drzew liściastych za 35 zeta 45x45x6,5 i postawiłem na Wibrapodach leżących w szufladzie od 5 lat .Jako platforma antywibracyjna spełnia swoja rolę pod blu-rayem Oppo. A jak mnie coś najdzie to mam jeszcze fajne niewykorzystane kolce ,wiertarką wywiercę dziurki ,wbiję nakrętki M6 i wkręcę te kolce.Będzie bardziej profesjonalnie bo z regulacją .
 12. W tłumaczeniu .. Powiedziałam facetowi, żeby przykrył zupę i dał ją do lodówki 🙂
 13. Tak z ciekawości zapytam . To genderowcy przez tysiące lat ludzi mordowali. czy kosciół?
 14. oraz...Piotrowicza z portretem swojego szefa Jaruzelskiego, Piebiaka z popiersiem Ziobry, Macierewicza pozującego w pokoju bez klamek, Jurgiela z herbem Stadniny Koni w Janowie, Banasia z żołnierzami AK i Przyłębskiej w fartuszku kuchennym................
 15. Jaro_747

  Polityka

  Musze przyznać że nie udajesz głupka - naprawdę nim jesteś. Tłumaczyłem, ale ludziom inteligentnym więc nie zrozumiałeś. No to jeszcze raz - mateuszek i Orban blokowali porozumienie. Ale bardzo go potrzebowali, bo jak nie będzie porozumienia to nie będzie kasy, przecież to my bierzemy, a nie dajemy - ci co kasę dają mogli sobie czekać. No więc stworzono możliwość podpisania porozumienia i jednocześnie wyjścia z tego z twarzą. Jak widać udało sie, bo zapisy o praworządności są, ale propaganda wmówiła swojemu elektoratowi że ich nie ma. Teraz jasne czy jeszcze coś tłumaczyć? P.S.Poczytałbyś coś, pokopał grządki, znowu poczytał. Musisz popracować nad sobą bo słabo jest.
 16. Gópi ten Kurski... Mógł wrzeszczeć wniebogłosy, że matrimonium non consomatum, dzieci podrzucił mu bezdomny, a baba jest bałaganiara i garów w zlewie zgromadziła tyle, że się rano nie ma gdzie odlać. Każdy sąd by mu uwierzył.
 17. papageno

  Polityka

  Mój problem z PiS-em polega na tym, że mnie naprawdę chodzi o Polskę, a im tylko o władzę. Cały ten dęty pseudopatriotyzm służy im tylko do umocnienia się. Nie wolno było tak strasznie podzielić Polaków. To niewybaczalny błąd, który będzie się jeszcze długo mścił. Błędem jest też odwoływanie się do tych cech polskości, które w przeszłości sprowadziły na naszą Ojczyznę same klęski. Próba marginalizacji ludzi wykształconych, przedsiębiorczych, kreatywnych jest grzechem śmiertelnym. Gdyby odwołano się do tych cech Polaków, które umożliwiły przetrwanie Narodu mimo strasznych opresji dziejowych, bylibyśmy zjednoczeni i o wiele silniejsi. Ale jeśli mam wybierać między zatęchłą, klerykalną, powierzchownie katolicką, zawistną polskością, to - mimo zastrzeżeń - wolę UE.
 18. sly30

  Pozytywna sila ,PiS.

  Putin znów wygrał, Polska przegrała, demokracja umarła. Powoli opuszczamy Europę. Miliony ofiar I i II Wojny oraz komuny zginęły na daremno. Wystarczyło cześć Polaków kupić za ich własne pieniądze i wykorzystać kościół oraz propagandę w TVpis. Smutny to czas. Polska za 3 lata będzie w znacznie gorszej sytuacji niż jest dziś. Ale historia jest okrutna. Są narody wygrane i narody przegrane. Nie mogą wszyscy wygrywać. Ktoś musi przegrać, by ktoś mógł wygrać. Dlatego pewne narody idą do przodu, a inne przegrywają. Ostatnie 300 lat pokazało, że Polacy, to naród przegrany. Trzy zabory, dwie wojny, komuna, a teraz powolne wyjście z UE.
 19. Nie nazywaj tego ścierwa (trojga, czworga???) przezwisk - Klapaucjuszem. Klapaucjusz był/jest arcysympatycznym bohaterem literackim, a to coś... - w zasadzie brak słów. Ps - moderacja, administracja, właściciele powyciągali z banicji i amnestię dali takim przeróżnym sqrwysynom, typu wszelakie doktorki, patrykowskie i inne gnoje, które to mendy traktując Forum jako miejsce do wylewania swych chorych idei i totalnej frustracji - otóż ci wszyscy "z wierchuszki" nie zdają sobie sprawy, że Forum jest bacznie czytywane przez dość spore Redakcje. I coś w końcu yebnie. Skąd wiem? Ano - wiem.
 20. Nikt? Pisałem kilka dni temu, że wstyd, żenada i obciach. Ale skoro moderator ma w dupie zamieszczane nienawistne brednie takich różnych doktorków, czy innych Patrykowskich (w wielu odsłonach)...
 21. Skąd się biorą takie idioty? I to każdy taki sam, jak kropla w krople. To musi jakaś eksperymentalna hodowla klonów na wiejskiej farmie.
 22. Pragne uspokoic przesmiewcow ,ze owego kabla nie kupie poniewaz jeszcze nie zwariowalem i nie dam 1,5kpln za kabel mimo ze bardzo dobrze wykonany . Wole kupic plyty z muzyka .
 23. Ja bym tego nie robił, jak to zrobisz to już nigdy nic nie będzie takie jak wcześniej... A tak na poważnie: może to jakaś nowa technika sprzedaży? Dajesz klientowi kabel i mówisz, że od razu usłyszy różnicę. Klient podłącza i nie słyszy różnicy w porównaniu z kablem, który ma u siebie. Ale wstydzi się do tego przyznać, bo sprzedawca pomyśli, że jest głuchy. I dla świętego spokoju kupuje.
 24. Przypadkowa mieszkanka Końskich, która jako nieliczna dostała się do studia TVP i zadała pytanie Andrzejowi Dudzie. 😂
 25. Święte słowa. Aż mi przed oczyma staje hucpa, którą twoi idole zrobili z tragedii smoleńskiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.