Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/23/19 in Posts

 1. Rok 2136. Jak co roku, brytyjski premier udaje się do Brukseli, aby prosić o dalsze przesunięcie Brexitu. Nikt nie wie, skąd ten obyczaj pochodzi, ale ceremoniał za każdym razem przyciąga tysiące turystów z wielu krajów.
 2. Witam, Kochani kiedyś obiecałem wrzucić zdjęcia już po wstawieniu sprzętu, trochę czasu minęło, ale robię to 🙂 Aktualnie posiadam to na co mnie stać i sprzętem z górnych półek niestety nie operuję , ale Canto Grandy i tak "śpiewają" nieźle 🙂 Przy okazji, jeśli ktoś miałby ochotę wpaść kiedyś w odwiedziny to zapraszam w swoje skromne progi, kwestia dogadania. Jest jeden warunek: trzeba zabrać ze sobą coś ze swojego sprzętu dla porównania. Najlepiej jakieś większe paczuszki S 16Hertz, bo mam ochotę sprawdzić podłogówki w swoim pomieszczeniu. Silver85 masz do mnie blisko 🙂 Pozdrawiam.
 3. Pomarańczowa Alternatywa ciągle żywa [emoji106] To jest darcie łacha. No ale przecież to TY głosowałeś na niego. Czołem panie aptekarzu! [emoji16]
 4. Pani ma trochę racji- gdyby jej ojciec i matka w odpowiednim czasie powstrzymali się od seksu, byłoby o jedną debilkę mniej...
 5. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Odpowiedzialni za Smoleńsk są ludzie pisu i sam Lech Kaczyński. Ludzie nie przygotowali lotniska, a LK.po aferze nad Gruzją, siłą rzeczy nakazywał lądować za wszelką cenę. Na nagraniach słuchać info pilotów, że nie można lądować i później info Kazany, że nie ma decyzji co dalej. Brak decyzji o zmianie lotniska oznaczał przymus lądowania. Dobił sprawę pisowski gen.Błasik mówiący załodze...zmieścisz się, spokojnie. To był ich przełożony, zresztą odpowiedzialny za jakość szkoleń w tym pułku lotnictwa. Kapitan tego lotu, podczas lotu do Gruzji był drugim pilotem i wiedział jakie piekło zgotowali pisowcy, gdy tamten kapitan odmówił lądowania. Poza tym.... Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska: Warszawa, 5 marca 2010 Pan Bronisław Komorowski Marszałek Sejmu RP Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości. Władysław Stasiak? I jeszcze kilka cytatów: ”Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy.” Jarosław Kaczyński I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem. Do sprawdzenia w archiwach TVP. Oto co powiedział: Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać. Lech Kaczyński
 6. Generalnie Bóg jest niezłym kombinatorem i cwaniakiem - wynagradza tych, którzy nie są tego warci, a tym którzy potrzebują, to tylko obiecuje gruszki na wierzbie. Taki Kowalski, który całe życie chodził do kościoła, modlił się i w ogóle postępował całe życie jak Kowalski, stracił wszystko - żone, stodołe, dzieci, chałupe, i cały dorobek życia w pożarze, i nie był ubezpieczony, bo wszelke oszczędności oddawał kościołowi, aby ten przekazał je panu Bogu - a pan jak to pan - wszystko przechłał i przepierdolił i się śmieje z Kowalskiego.
 7. każdy? serio? jeśli uważam że tzw. "NS" to zwykła woda z mąką do której ksiądz coś poszeptał - czy to jest już profanacja za którą chcesz mnie ścigać czy jeszcze nie? hostia tylko symbolem? bzdury. Wg katolików "podczas eucharystii dochodzi do rzeczywistej przemiany chleba i wina w ciało i krew Jezusa Chrystusa" W XXI wieku ludzie wierzą w coś takiego...............
 8. No właśnie słyszała że tam w środkach komunikacji publicznej gwałcą więc nimi jeździ ale póki co nic się nie dzieje to i mina smutna...
 9. Może się znów narażę na bana, ale moim skromnym zdaniem na chamską satyrę (bo ona JEST chamska) adekwatna odpowiedź nie jest niczym szczególnie dziwnym.
 10. Nawet kłamać konsekwentnie nie potrafisz, bo 4 lata temu twierdziłeś, że nie głosowałeś wcale. Powtarzanie tych propagandowych pierdoletów dla najbardziej prymitywnego pisiarskiego i brunatnego luda nie działa już nawet na ten ludek, o nas nie wspominając. Szczególnie, że powtarza je ktoś żyjący z podcierania tyłków irlandzkich (a oni to teraz same lewaki i sodomia i gomoria...) staruchów. Co więcej i "Partia Oszustów", w tej czy innej formie wróci do władzy, tylko że po rządach pisorów którzy zostawią kolosalny burdel w każdej dziedzinie której się tknęli trzeba będzie jeszcze bardziej łasić się i do Niemców i Ruskich by z tego pozostawionego przez nich szamba wyjść jakoś na prostą. Niestety podaż posad podcieraczy w Irlandii stanowczo zbyt mała dla prawie 40 mln. państwa i trzeba będzie podcierać niemieckie za najniższe możliwe stawki, bo tylko takie dają tym co niemieckiego ni be ni me...
 11. Cały Sobieski jest ich pełny, i stadion zresztą również. Audio Reveal, Haiku Audio, Lucarto, Struss, Pylon, Taga, Tonsil, ESA, Akkus itd. O wszystkich wielkich koncernach elektronicznych nie wspominając. Która wystawa samochodowa promuje się pokazaniem najnowszej Skody Fabii 1.0 ? A takie auta potem głownie kupujemy. A tu mamy raz na rok nasze święto, gdzie nie tylko pokazują nam Veyrona, ale jeszcze ... pozwalają się nim przejechać! Mnie nie stać na takie słuchawki, ale z chęcią ich posłucham.
 12. ch*j - genialne, jak znam życie historia spisana z życia :))) . Na dyskotece wiejskiej, mieszczanin podchodzi do dziewczyny: - Zatańczysz? - Nie chulom. Podchodzi do drugiej: - Zatańczysz? - Nie chulom. Zrezygnowany podchodzi do trzeciej i się pyta: - Zachulosz? - Z wieśniakami nie tańczę.
 13. Tylko dla pisowskiej ciemnoty pracującej nieświadomie na rzecz sukcesu Kremla. Ale mówił mi, żeby właśnie tego nie robić, że wiara jest czymś intymnym i prywatnym, a kościoły stworzyli ludzie, aby manipulować, otumaniać i wykorzystywać prosty lud. Przestrzegał mnie przez wszelkimi wersjami kościołów, bo żaden z nich nie pochodzi od Boga.
 14. Ty perfidny obrońco pedofili i morderców, o czym Ty piszesz. Wiesz dlaczego w Tuam zakonnice w porozumieniu z księżmi ten proceder ciągnęły... Bo koszt utrzymania tak wielkiej grupy osób był za duży. Do lat 60 nie istniało pojęcie adopcji zagranicznej. Do tego czasu umarło tysiące dzieci w opactwach w Irlandii. A jak rząd zmienił prawo, aby takie adopcje mogły mieć miejsce, bogaci w dewizy hamerykanie za kilka tysięcy USD mogło sobie wybrać dowolne dziecko. Od tego czasu śmiertelność spadła do promili. Tak KK robił hajs na dzieciach, które siłą były zabierane matkom.
 15. Serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za odwiedzenie naszego pokoju i podzielenie się wrażeniami. Bardzo nam było miło poznać. Pozdrawiamy.
 16. Jeden system już gra. Czekamy na resztę kolegów.
 17. 26-letni Paweł Gajewski, prawa ręka Jacka Kurskiego w TVP, dopiero niedawno zdał maturę. Paweł Gajewski pełni obowiązki wiceszefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zastępcy dyrektora TVP ds. korporacyjnych oraz pełnomocnika zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych. 😂😄🤣
 18. Gębę kretynów narodowcy przyprawiają sobie sami.
 19. A gdy już wróciłeś z pogrzebu tej szmaty Paetza - toś przynajmniej buty wytarł o tak zwana slomiankę? Bo w to, żeś dzieci przytulił i poklepał po główkach - nie wątpię.
 20. Chamstwa na stacyjach sporo, jak i wszędzie, choć potrafi też być miło: Lat temu wiele (byłem tuż przed czterdziestką - ważne!); wracam z kumplem z szybkiego, biznesowego wyjazdu do Mjemca. Stacja za Wrocławiem. Ja - szybkie siku, kolega - przyzostał trochę na sprawę 'poważniejszą'. Wychodzę z budyneczku z toaletami, wycieram ręce; nagle stojąca nieopodal kobita w wieku mocno balzakowskim z przemiłym, ujmującym uśmiechem pyta: - Zrobić ci chłopczyku, szybką fajeczkę? Tym "chłopczykiem" mnie poważnie podbudowała 😀.
 21. Bobcat

  Polityka

  https://www.m.pch24.pl/szczyt-nieporozumien-w-nairobi--zobacz-zatrwazajacy-raport-ordo-iuris,72176,i.html Dziwne że rząd Kenii w ogóle wpuścił na swoje terytorium fundamentalistycznych fanatyków. Ale jest zapowiedź że na przyszłych tego typu konferencjach głosy wsteczne nie będą tolerowane. Ordo Iuris będzie sobie mogło pograć na fujarce polkę-siuśkę z przytupasem.
 22. Proszę. Tu masz odpowiedź na niemal wszystkie postulaty. Eco, bez agresywnego podświetlenia. Bez tandetnych pilotów. Łatwa aplikacja
 23. Trochę to chyba potrwa. Teraz jeszcze muszą stawić czoła innemu problemowi: Powolutku katolska korporacja sama zdechnie z powodu braku dopływu świeżej krwi.
 24. Sławuś kompulsywnie (sprawdź sobie sławuś co to znaczy) pieprzy trzy po trzy przy każdej okazji. To taki słowotok, nie ma powodu doszukiwać się w nim sensu.
 25. Z Radia Maryja, Gościa Niedzielnego, TV Trwam, Republika i TVP, w polityce i w czym tam jeszcze . Skoro tam nic nie było, to nie ma 100 a na 120% nie było. Przecież nie poważyły by się nawet takie fakty zataić, bo oni to same najczystsze krynice prawdy i tylko prawdy. Nieprawdaż?
 26. To teraz trzeba jeszcze zrobić porównanie tego samego pliku, tyle że w jednym w meta wpisać 48, a w drugim 96 - ciekawy który zagra lepiej 😄 Pewnie ten z 96 bo będzie "gęstszy"... 😄
 27. Bo Heco robi chyba najlepsze kolumny jeżeli chodzi o cena-jakość. Dla mnie uczciwa cena do jakości.
 28. Posłuszeństwo i pokora dla władzy jest podstawą zniewolenia człowieka. Są wykorzystywane do zabicia jego świadomości wolnego wyboru.
 29. No, rządy królów zakończył Stanisław August Poniatowski przystępując do Targowicy doprowadzając do rozbioru Polski 🙂 Tak to zakończył się w Polsce etap królowania z "nadania bożego" 🙂 I my mamy znowu tak?
 30. "Takie obrazki można zobaczyć w #SzkołaPodstawowaNr84, ul. Radzymińska 227. Nie, to nie jest prywatna szkoła katolicka. Ze statutu szkoły wynika, że jest to państwowa szkoła świecka. Szanowna Dyrekcjo Szkoły! Nie wystarczają Wam krzyże w każdej sali? Czy konieczne było jeszcze obwieszenie korytarzy symbolami jednej religii? Dlaczego akurat tej religii? Dzrektorem szkoły jest Zofia Rostek. Przypominamy Pani Dyrektor, że Polska jest państwem świeckim i szkoły też muszą być świeckie. Panie Burmistrzu Targówka, Sławomir W. Antonik, prosimy o interwencję. Rafał Trzaskowski, Pan również powinien coś z tym zrobić. I na koniec - dlaczego na stronie szkoły nie można znaleźć informacji, kto jest dyrektorem? To tajemnica?"
 31. rd168

  Smoleńsk

  I skłócone społeczeństwo ,które łatwiej ,,szczuć i oszukiwać".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.