Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/18/12 in Ogłoszenia

 1. 1 point
  Mam do sprzedania wzmacniacz SANSUI AU-ALPHA 907 DR Wzmacniacz w stanie wręcz sklepowym. Zachęcam do kupna bo mało jest tych modeli w takim stanie.
 2. 1 point
  Sprzedam Yamaha A-S1100. Wzmacniacz kupiony w czerwcu 2019r. Jestem pierwszym wlascicielem. Wzmacniacz jak nowy, bez zadnych rys, przebarwien itp. Kolor srebrny z boczkami piano black. Pilot, instrukcja i orginalne opakowanie. Wzmacniacz znajduje sie w Irlandii bo tutaj mieszkam, ale na potrzeby transakcji zamieszcze ogloszenie na eBay w celu zapewnienia bezpiecznego zakupu osobie zainteresowanej. Cena do malej negocjacji, moge rozwazyc zamiane na inny sprzet audio w podobnej cenie. Pozdrawiam Piotr
 3. 1 point
  Wzmacniacz Yamaha A-S501. Kupiony pół roku temu nowy w polskim salonie. Komplet z opakowaniem, kartą gwarancyjną, dokumentami zakupu. W 100% sprawny. Sprzedaje z powodu wymiany na inny. Wysyłka kurierem 20pln.
 4. 1 point
  Klasyczne Tannoye na 12`` głośniku Dual Concentric HPD 315 , z magnestem AlNiCo i tweeterem kompresyjnym Pepperpot. Stan obudów, maskownic i głośników , w tym zawieszeń , bardzo dobry . Drobne ślady używania .Jedyne modyfikacje to wymienione zaciski kablowe oraz zwory na przełącznikach ( na pozycjach neutralnych ) - na życzenie kupującego mogę je usunąć,przełączniki w pełni sprawne. Grają wyśmienicie . Jeżeli jesteś audiofilem i nigdy nie miałeś klasycznych Tannoi to masz rzadką okazję to zmienić, choć ostrzegam że dla wielu to była podróż w jedną stronę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.