Jump to content

Leaderboard

 1. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   46

  • Content Count

   4751


 2. wojciech iwaszczukiewicz

  wojciech iwaszczukiewicz

  Użytkownicy+


  • Points

   40

  • Content Count

   5878


 3. papageno

  papageno

  Użytkownicy


  • Points

   37

  • Content Count

   9


 4. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   26

  • Content Count

   10365


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/17/21 in all areas

 1. Jeszcze raz powtórzę bo nie dotarło .Władza robi cię w jajo na każdym kroku ( chyba wreszcie dotarło po 6 latach ) a ty jej przyklaskujesz , popierasz ją i atakujesz wyłącznie opozycję .Jak to nazwać ? do xniwaxa To nie ma znaczenia .Chodzi o sam fakt o niezgodę na to co PiS robi z Polską . Każdy kto tego nie robi lub co gorzej nadal tę władzę popiera lub zwalcza jedynie opozycję ( co na jedno wychodzi ) nie zasługuje na opinię przyzwoitego człowieka .
  9 points
 2. Od zawsze tak twierdzę. Jakim plugawym człowiekiem trzeba być i jak zaropiałą mieć duszę, by na mszy za pamięć matki - MATKI!!! - wykorzystywać ambonę do wygłaszania politycznych mów - nie jestem w stanie nijak tego pojąć... Jedyną pociechą i nadzieją jest, że skoro przy tej okazji Kaczyński połączył swoją rodzicielkę z Amber Gold, przy następnej, z okazji rocznicy śmierci ojca - wygłosi referacik "O zasadach bezpłatnego przyznawania i nagradzania żołnierzy AK willami na Żoliborzu". Jak typa nie cierpię, tak wtedy będę go słuchał z zapartym tchem. I nawet sobi
  8 points
 3. Czy można być przyzwoitym człowiekiem i wywyższać się przy każdej sposobności, obwieszczając wszem i wobec, jakie to standardy moralne się wyznaje, a jednocześnie godzić się na styl polityki pissmanów, który jest oparty na szczuciu, intryganctwie, niespotykanym dotąd donosicielstwie, niesłychanym wprost nepotyzmie, chamstwie, kłamstwie, arogancji i pospolitym oszustwie? Nie można. I to jest niezwykle istotne. Kwintesencja zła. Trzeba również być złym człowiekiem - a nawet gorszym od pissmanów - by na to się godzić.
  8 points
 4. Chiński syndrom, nie raczej północnokoreański. Pisowskie jądro ciemności rozgrzane nienawiścią i żądzą władzy przetopi się przez glob ziemski i wynurzy się w KRLD. :Prawda jest jednak - moim zdaniem - o wiele gorsza. Jest spora część społeczeństwa, która wyznaje podobne zasady. Jeszcze prosty lud nie wydobył się mentalnie z odmętów komunizmu, a już został zainfekowany oportunizmem na niespotykana skalę. Doszło do niesłychanego zeszmacenia wartości i - co jest niezwykle istotne - nadania złu atrybutów dobra, prawdy i miłości. Przejdą lata i wieki przeminą, a przyjdzie nam się zmagać
  7 points
 5. Ośmiorniczki kontra np. 70 baniek Sasina i respiratory Szumowskiego. Teraz możesz się naprawdę wk...ić.
  7 points
 6. To ty jesteś dupą bo godzisz się i jeszcze przyklaskujesz robieniu z siebie wała .My przynajmniej protestujemy i wytykamy głupotę pana K. i jego bandy .
  7 points
 7. A całe to pisowskie zepsucie moralne stoi na patologicznej nienawiści JEDNEGO człowieka.
  6 points
 8. W innym wątku zostało ustalone ponad wszelką wątpliwość, że Godek nie jest kobietą. Tak. Ci z Konfabulacji tacy właśnie są.
  6 points
 9. Dobre. Nawet rzeklbym - rewelacyjne! Masz jeszcze jakieś ekstra żarty na podorędziu?
  6 points
 10. I jak tutaj z prezesem się nie zgodzić [Hidden Content]
  5 points
 11. Na przykład terroryzmem. Młode dziewczątko lepi bałwanka w kształcie kaczki, stawia opodal Dziwadła Smoleńskiego pod tytułem Schody do Nikąd, a po chwili pisi milicjant zlepek śnieżynek zabiera i odnosi w bezpieczne miejsce, twierdząc, że śnieżna figurka stanowi "zagrożenie terrorystyczne". Na usilne pytania pt Publiczności, czy jestem naprany, jak stodoła, odpowiadam - nie. Trzeźwy absolutnie. Opisałem rzeczywistość w poprdolonym kraju pod pizdracką okupacją.
  5 points
 12. Syndrom sztokholmski.
  5 points
 13. Udało Ci się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce 🙂
  5 points
 14. Jarosław K. po raz kolejny udowadnia, że nie ma już absolutnie nic do powiedzenia. Liczymy na perełki w wykonaniu akolitów, którzy teraz będą chcieli wiernopoddańczo udowodnić, że w ww. kwestii mu nie ustępują a nawet go przewyższają.
  5 points
 15. Tu bym raczej składał na karb nadmiernej ilości gorzały...
  5 points
 16. Dzisiaj przypada rocznica śmierci Czesława Niemena, a więc wspominkowo i jakże na czasie...
  4 points
 17. Tak, szczególnie Zandberga masz z czego rozliczać, bo był u władzy długie lata LOL Przecież wszystkie bez wyjątku programy PiSu to albo porażka albo totalna porażka, dlatego będą walić łbem w szklany sufit aż sobie go w końcu rozwalą. Raczej wcześniej niż później bo wódz wyraźnie słabnie a następcy mie ma i nie będzie.
  4 points
 18. ...jest na sali lekarz? Jak ktoś będzie takim desperatem to chyba sam sobie przeliczy.Nie musisz tu wykładu z matematyki nam dawać.
  4 points
 19. A gdzie i jak bo chyba nikt nie zauważył? Prawdziwie operetkową opozycją to był PiS który w zasadzie poza Smoleńskiem nic na oczy nie widział przez większość kadencji PO PSL ewentualnie coś tam bredził o ośmiorniczkach i to by było na tyle.
  4 points
 20. Tylko że to nie o to chodzi że jaśnie pan ma za długie tylko że Ty masz za krótkie. No ale akurat Tobie ta wiedza jest do niczego niepotrzebna 😀
  4 points
 21. Dostosowany do waszego stanu uzębienia i wyobraźni.
  4 points
 22. [Hidden Content],79cfc278
  4 points
 23. Kłamstwo miesiąca. Zejdź na ziemię. Idiotów którzy ci w to uwierzą poszukaj sobie gdzie indziej. Tutaj ich nie znajdziesz.
  4 points
 24. Strzeżcie się. "Zło atakuje nasz kraj, nasz naród" Niby wuuuc wspominał swoją matkę, ale niezwykle trudno mu było uciec od sortowania, co jest niezwykle istotne. Tak samo jak "odrzucenie zła jest czymś niezwykle istotnym" A cała przemowa jest zaiste niezwykle istotna. Jak zwykle. [Hidden Content]
  4 points
 25. Sobota wieczór. Separatyści umysłowi przystępują do działania.
  4 points
 26. Za to umożliwia (jeszcze) posłance Emilewicz hodowanie nowej rasy panów. "- Jeździliśmy na nartach, a wy, najgorszy sorcie i frajerzyny - nie" - powie nowa master race - Ignaś i Benio - do swoich kolegów.
  4 points
 27. Myślę, że taki był zamiar. Ta płyta źle nie brzmi. Ona brzmi tak jak cała, przytłaczająca muzyka Tool. Ja rozumiem, że niektórym może się takie brzmienie podobać, ale ja wolę dźwięk bardziej selektywny, z "nieprzyciętą" górą. Podobnie "gęsto" są nagrane ostatnie płyty Watersa i Bowiego i uważam, że to też efekt zamierzony.
  3 points
 28. 500+ nie pomogło zmienić przyzwyczajeń żywieniowych polskich patriotów?
  3 points
 29. Zwariowałeś?internet Ci wczoraj podpięli? Wydawałoby się,że stanowimy jakąś społeczność...mnie osobiście porusza jak taki gnojek próbuje przewalić mojego Kolegę w hobby,chociaż go nie znam i nawet nie jestem zarejestrowany na Winylach. Chciał tylko kupić gramofon i trafił na KANALIĘ Naprawdę nie wiem dlaczego to ścierwo do tej pory nie ma bana. P.S. Nie przepraszam za ścierwo i można nakładać na mnie bana
  3 points
 30. Już pisałem a za powtarzanie na forum wybrańcy dostają kary. W skrócie, wystarczy przestrzegać procedur albo zrobić porównanie różnicowe. Sprzęt u kogoś często wzbudza emocje u osób komentujących z zewnątrz. Te osoby od razu wiedzą że to sprzęt z niemieckiej wystawki o nieodpowiedniej klasie do słuchania (np. zbyt tani), tracący wiele szczegółów, zwłaszcza tych których nauka nie rozpoznała 😉.
  3 points
 31. Zgadza się, zło zaatakowało nasz kraj w 2015. Teraz się rozkręca.
  3 points
 32. Muszą się zaszczepić. Przecież będą rozpędzali demonstracje i w trybie doraźnym przesłuchiwali, oskarżali i skazywali. Nie wolno narażać zbrojnego ramienia przewodniej siły na niebezpieczeństwo zainfekowania.
  3 points
 33. Te dwa miliardy poszły na takie programy jak np. "Kasta", w których ta szczujnia pokazuje jacy to sędziowie są złodzieje, oszuści i kto wie co jeszcze.
  3 points
 34. Ale jaja - [Hidden Content] Oczywiście media od razu "spięły pośladki" i próbowały zdementować tą, jakże niegodziwą i kłamliwą informację. Przeprowadzono rozmowy ("wychowawcze dla społeczeństwa") już nie z jednym, a dwoma utytułowanymi ludźmi. [Hidden Content]
  3 points
 35. No tak pisowcy żyją ze swojej pracy nie na cudzy koszt .Taki np. prezes !
  3 points
 36. A o jakich " katoli prawaków " chodzi i na czym polegała ich odwaga ( Konfederacji również ) ?
  3 points
 37. [emoji85][emoji85][emoji85] Wytłumaczyłeś wszystko. Można spać spokojnie. 🥱[emoji42]
  3 points
 38. Ja szukając dac skończyłem na lampowym i już chyba nieprodukowanymi kośćmi, kościami? A przerobiłem kilka sprzętów . Jak ktoś napisał. Nie podniecaj się cyferkami. Teraz co pol roku wychodzi w Chinach dac co się nim podniecają, że idealny jiz prawie. Posłuchaj czegoś co gra muzykę. Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
  3 points
 39. W niektórych restauracjach, w ramach akcji #otwieraMY, zamówienia od klientów przyjmują policjanci. Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie.
  3 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.