Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/04/20 in all areas

 1. no i ? nie rozumiem pisowska prokratura postawiła jakieś zarzutu za propagowanie treści faszystowskich i komunistycznych osobom ze zdjęć ? Jesteś ZEREM
 2. Ktoś "trzepał konia" ? Tzn. jakiś narodowiec ? Faktycznie to jest ogromna różnica i wielki problem - ilość linii/kolorów tęczy. Tęcza z 7 liniami jest CACY a tęcza z 6 liniami jest BE. Ja pie$dole. Kto tu nadaje sie do leczenia - środowisko LGBT czy forumowe pisowskie zboki, ktore ciagle piszą o: trzepaniu konia, całowaniu w pompkę, odbytach, a ich guru to Piotrowicz broniący księdza pedofila. Będę zadzierał z każdym debilem i idiotą, który gardzi innymi ludźmi w imię jakichś chorych uprzedzeń, ideologii, fanatyzm, itd.
 3. To być może żyło by 200tys ludzi.
 4. Wszyscy słyszeli - PULL UP, PULL UP, TERRAIN AHEAD, TERRAIN AHEAD, ZMIEŚCISZ SIĘ ŚMIAŁO - ale Bubusia ponieważ nie rozumiesz tych komend to - tłumaczenie specjalnie dla ciebie: " złamcie wszystkie zasady bezpieczeństwa i wszystkie możliwe procedury, obniżajcie lot poniżej wszelkich minimów dla tego samolotu i lotniska, a na końcu pierdolnijcie o ziemię tym samolotem ."
 5. Po pierwsze nie ty pisowcu mi będziesz mówił przed kim chylę czoła. Po drugie - Narodowcy chylą czoła ? Dzisiaj w Polsce słowo Nardowca/Narodwy oznacza przeciwieństwo Patrioty, Chyba nie rozumiesz pisowcu ze swoimi koleżkami pisowcami i narodowcami o co wlaczyli Powstańcy Warszawscy. To ci wyoślę. Powstańcy Warszawscy walczyli o to żeby nigdy więcej ludzie ksenofobiczni, nietolerancyjni, "narodowi", nienawidzący ludzi o innych przekonaniach, innym kolorze skóry, innej orientacji seksualnej nie doszli do władzy i nie zgotowali innym ludziom tak strasznego losu. Powstańcy marzyli o wolnej od ksenofobii, antysemityzmu, tolerancyjnej Polsce, Europie i Swiecie. Takie pokolenie "kolumbów" miało ideały. Marzyli o Polsce patriotycznej a nie narodowo-ksenofobiczno-pisowskiej.
 6. Tak jestem dumny jako Polak z tego, że paru zidiociałych generałków ( którzy powinni iść pod sąd wojenny) rzuciło młodych ludzi z szabelkami na uzbrojonych po zęby Niemców. Bez żadnego przygotowania , planu , realnego wsparcia wojskowego i alianckiego. Wstyd. I my świętujemy naszą największą powstańczą, narodową klęskę w dziejach. Jedynie co - to chylę czoła przed tymi wszystkimi młodymi ludźmi, którzy mając marzenia, pragnąc wolności i życia w normalnym kraju, zginęli bohatersko w nierównej walce.
 7. Mysza 13

  Polityka

  I to 200tys. LUDZI , a nie żuli .
 8. Bupek - "pan" z balkonu ani niczym nie gardzi, ani nie jest pod wpływem żadnej ideologii. To zwykły poyebany typ, któremu się należy porządne manto na gołą dupę. I grzywna po uju. A jedyny wpływ, pod którym jest, to wpływ 'kryształków', hery, albo innego narkotykowego gnoju. Ps - dzięki, xetras. Ja też Cię lubię czytać, choć prawie nigdy nie wiem, o co ciebie Rappaport idzie😀.
 9. Gdybyś Bupku czytał forum, a nie tylko bazgrolił, wiedziałbyś, co sądzę na temat przychlasta z barierki, bo już o tym ciulu pisałem w pokrewnym wontecku. Ale ty - pizdrackim obyczajem - wolisz się przyprdolić do kilku słów. Ot - tak na wszelki wypadek. Może BeeNa zj***ą twoi kumple i będzie fajowo. Ps. Fashi - czy gdy ci jakiś prawak napisze "pocałuj mnie w dupę" - też mu postawisz lajka? Żenujący jesteś.
 10. skynyrd

  Polityka

  Ja pieprzę! Dobrze jednak, że Bóg zabrał z tego świata moją Mamę, bo ona nic, by z tego, co dzisiaj się dzieje, nie zrozumiała. A tak, umarła otoczona szacunkiem i miłością. Szeregowiec Dzidka od Ponurego. Mokotów 1926-2020.
 11. Nie kompromituj się -POLSCY PILOCI ZŁAMALI WSZYSTKIE PROCEDURY JAKIE ICH OBOWIĄZYWAŁY. I nawet fakt, że nawaleni ruscy kontrolerzy nie wiedzieli co robią tego nie zmieni. Gdyby piloci zastosowali się do przepisów lotnictwa i procedur żyło by 96 osób. Costa brava pisowski ćwoku - nie odzywaj się nie pytany
 12. Less

  Polityka

  Nawet jeśli prezes jest pedałem, to nie obnosi się z tym publicznie, nie gorszy maluczkich i nie domaga się przywilejów przynależnych normalnym rodzinom. Tacy zasługują na tolerancję.
 13. Ja to wszystko znam - zero faktów zero dowodów zero fachowców zero ekspertów. Za to furmanka $$$$$$$$$$$$$$ oraz pękające parówki, puszki po coca-coli, sztuczna mgła, hel, dobijanie żywych, zamach, bomba termobaryczna, steropian, tektura i blefowanie. Macierewicz niech natychmiast oddaje pieniądze za ta hucpę - co do złotówki.
 14. skynyrd

  Polityka

  Jeżeli ktoś trzepie knota, gdy dołem idą ludzie, to jest dość paskudne. Szczególnie w taki dzień. "W Starym Testamencie tęcza jest symbolem przymierza między Bogiem i człowiekiem. W czym więc problem? " Żadnego, tylko chrześcijańska tęcza ma 7 linii, a ta zboków 6. Baba - chyba jeszcze nie zadarliśmy i niech tak zostanie.
 15. bubusia

  Polityka

  hehe, a nie mowilem, to byl pisowiec. Tak, tak, ten z balkonu co z taka odwaga(wg GW) wywiesil flage teczowa:) Ja pierd.... Bob, ty jestes po prostu idiota.
 16. xniwax

  Polityka

  Ależ ty bezmyślny. Powinieneś się cieszyć, że aktywista LGBT na balkonie jest jednak wyżej usytuowany w hierarchii gatunku z powodu...przede wszystkim bycia na balkonie, a nie z przekonania do tego co zrobił .
 17. Jakie masz niejasności ? Puszka po coca-coli nie taka? Czy nie wiadomo czym ruscy rozpylili mgłę nad Smoleńskiem ? Czy też wątpliwość twoją budzi bomba termobaryczna ? Czy może niejasne jest czy Sasin z Macierewiczem razem uciekali ze Smoleńska do Polski czy też może osobno ? Czy może niejasne jest dla Ciebie kto i kiedy podłożył bombę w chorym umyśle Macierewicza ? PiSowcy decydują.
 18. Less

  Polityka

  To też hitlerowskie pozdrowienie?
 19. Cabasse to w Polsce nadal dość mocno niedoceniana i pomijana marka. Podobnie jak Davis. A szkoda, bo jakieś 2 lata temu miałem okazję słuchać pewnych zestawów vintage tego producenta, już nie pamiętam dokładnej nazwy modelu ale były na 25 lub 30 cm wooferze i brzmiało to pięknie.
 20. Ja skomentuje - Macierewicz - oddawaj pieniądze za tą haniebna szopkę
 21. Mysza 13

  Polityka

  Bardziej nawiązuję do LUDZI , a to ,,żuli" podkreśla oczywisty fakt , że żule w tej walce udziału nie brali [szmalcownicy też] . Jeszcze dokładniej , czy wystarczy ? p.s. Babatular co nieco napisał .. Jeśli jakiś zdezelowany polityk , lub generał myślał , że pryszczaty Gruzin [stalin] zasalutuje zwycięzkim powstańcom , to musiał mieć rozum w wyrostku robaczkowym . 200 tysięcy Prawdziwych Polaków i masakra całej Warszawy - sukces .
 22. A ty potrafisz tylko wydalać z siebie debilne komentarze do wszystkiego. Te deklaracje i regulaminy na Jasnej Górze powstały dopiero teraz, pod naciskiem oburzonej opinii publicznej po całej trwającej od lat serii politycznych parteitagów jakie za przyzwoleniem Paulinów tam się odbywały. Kolejny wygłup na obstalunek. To co się działo w Watykanie w czasach Borgiów jest udokumentowanym faktem historycznym. Dla ciebie również nie pierwszyzna negowanie każdego niewygodnego faktu.
 23. Osobiście uważam że jest to bardzo głupi pomysł . Nie mniej jak tak bardzo chcesz wydać swoje pieniądze to proponuję kupno jednego zestawu z wyższej półki.
 24. W Wuhan nie wiadomo co się działo. A WHO z tym afrykańskim gangsterem na czele - proszę, litości... I to: "...Jesteśmy głęboko zaniepokojeni zarówno alarmującym poziomem rozprzestrzeniania się, intensywnością, jak i alarmującym poziomem braku działań..." - skąd te dane o intensywności? Może mi powiecie gdzie wtedy odbywała się ta "intensywność"? Bo chyba nie we Włoszech - tam zwieźli do szpitali ludzi którzy powinni przeleżeć tydzień pod pierzyną na herbatce z miodkiem, a potem trąbili o przepełnionych szpitalach: - To , co się rzuca w oczy, to - paradoksalnie - pusty szpital. Przyjęto obecnie taką zasadę, że wszyscy pacjenci, którzy nie wymagają wspomagania oddechu, przebywają w domach, czyli są leczeni przez specjalne zespoły ambulatoryjne, które jeżdżą do tych chorych, oczywiście odpowiednio zabezpieczone - relacjonował Madeyski. [Hidden Content] A tak się robi propagandę: ...Świadomość, że w domach są zamknięci ludzie, z których część umrze... - Jaka część? Ile, skąd to wie? [Hidden Content] Później się okazało że zgonów we Włoszech było MNIEJ niż rok wcześniej o tej porze roku. W tysiącach artykułów jak te pandemia jest dogmatem. Nigdzie nie ma dowodu że ona się gdzieś odbywa, są tylko przytaczane kryzysy, głównie sztuczne, spreparowane albo fejkowe, jak np ten o fali zgonów w domach starców (są co roku o tej porze - przykry temat, normalnie się go pomija w TVP/TVN).
 25. Właśnie takie (nic nie wnoszące) wpisy, dla spokoju wątku, powinny być usuwane. Mój zresztą też.
 26. remak123

  Polityka

  Prawie. Nie ma co prawda inż. Mamonia ale kolega[mention=25336]atmeg[/mention] w pełni to rekompensuje. No i nie widać drogi na Ostrołękę [emoji19] tylko Malakka i Malakka. Fuj! Na szczęście zaraz będą Skierniewice [emoji41]
 27. Jedno jest pewne. Kim Bóg by nie był , to albo zupełnie stracił zainteresowanie ziemianami, albo zrobił sobie długą przerwę i nie zagląda tu od dawna, żeby się nie irytować milionami idiotów, którzy notorycznie go ośmieszają, obrażają i robią z niego kretyna. Cześć z nich, to przestępcy, zboczeńcy i hipokryci, którzy głoszą, że są jego reprezentantami na ziemi i wszystko co robią, to robią w jego imieniu i z jego woli. To musi być dla Boga przygnębiające. To za dużo zła i głupoty, nawet jak na Boga. I najgorsza w tym wszystkim jest głupota ludzka. To chyba ona zniechęciła Boga do ludzi, bo głupota jest gorsza niż zło. Złemu można jeszcze coś wytłumaczyć albo go przekonać, ale z idiotą nic nie można zrobić, bo i tak nic nie zrozumie. Może właśnie dlatego Boga już od dawna tu nie ma. Patrząc na ilość zła na świecie i na to co robi kościół, to pewnikiem jest, że Boga akurat tu nie ma. Żaden Bóg nie zdzierżyłby tego, co ludzie tu wyprawiaja. Wypaliłby to plemię ogniem. A może....a może jednak jest tu jeszcze i już wypala ludzkość pandemiami, głodem, kataklizmami, bo wojny to już jednak ludzki wymysł.
 28. skynyrd

  Polityka

  Cześć, Przyjacielu. To, że nie piszę w wątku, nie znaczy, że mnie tam nie ma. Zawsze masz moje wsparcie.
 29. bubusia

  Polityka

  Albo bocznica, watek polityka i nie tylko.
 30. skynyrd

  Polityka

  Dobrze, że tam nie mieszkam, bo już bym siedział.
 31. Zyzol

  Polityka

  I "k**wa mać...!" Macierewicz to człowiek, który niczego nie dokończył, a wszystko zepsuł. Zero wiarygodności. Zero odpowiedzialności za swoje czyny. Powinien siedzieć w kryminale, a nie w polityce. Winę za to ponosi POPiS.
 32. Co ty ! Normalni ludzie wierzą w dowody, fakty i rzetelność Macierewicza. Tylko on jest w stanie rozwikłać ten zamach. Rozumiem, że w podsumowaniu raport podkomisji smoleńskiej Macierewicza o przyczynach zamachu będzie wyglądał tak: - * bomba termobaryczna w salonce - * bomba plazmowa w skrzydle - * rozpylony hel w powietrzu - * sztuczna mgła - * zestrzelenie przez pocisk ziemia-powietrze - * zindukowane pole magnetyczne wokół lotniska - * nadpiłowane skrzydło * - niepotrzebne skreślić
 33. Elektrostaty Quad [Hidden Content]
 34. Bobcat

  Polityka

  Wystarczy że Ty myślisz samodzielnie nadajniku przekaźnikowy gotowców, wytycznych i przekazów dnia z Nowogrodzkiej.
 35. bubusia

  Polityka

  Są w sieci przypuszczenia że to prowokacja i starannie przygotowana ustawka. Wynajęci przez PiS bojówkarze powtykali tęczowe flagi różnym pomnikom i rozrzucali wydrukowane w PiS manifesty. Wszystko po to, aby skanalizować gniew ludu na temacie zastępczym i odwrócić uwagę.. autor Bob. Czyli ten pan z balkonu, to pisowiec, hehe Ps w cytacie pisal o poprzednich aferach, zeby nie bylo, ale o analogie nie jest trudno. 🙂
 36. Zawsze interesowała mnie ta firma . Chętnie posłuchał bym też modelu Farella , myślę że w moim pomieszczeniu powinna się sprawdzić .
 37. Polska Konstytucja i kodeks karny wyraźnie mówią o zakazie propagowania nazizmu, faszyzmu i komunizmu. W Polsce swastyka może być przez sąd uznana jako propagowanie faszyzmu - ale flaga w kolorach tęczy chyba NIE - nawet w PiSolandii. Myślę, że w Azji wywieszenie swastyki w jakimś lokalu LGBT nikt nie odebrał by jako obraza. Flaga w kolorach tęczy - ogarniasz matołku czy zbyt trudne ?
 38. Od dłuższego czasu rozglądam się za Leemą Tucaną 2. I zauwazylem ciekawy fakt - pojawia sie regularnie w jednym regionie w Niemczech - na granicy z Francja i Szwajcaria, w okręgu o promieniu 100km. Na tej samej stronie: [Hidden Content] Na kontach zalozonych specjalnie do tej oferty. Ceny podobne bo 1100-1300euro. Szkoda ze tak daleko bo bym sie w koncu przejechal 😄 Leema 2 w cenie 5500 z kartonami etc to wyglada niezle.
 39. aliengbl

  Projekt Vintage :)

  Muzeum chcesz otworzyc? 😄
 40. Fashi

  Polityka

  Dokładnie tak, ohydna prowokacja i nic więcej. Lgbt sami sobie robią krzywdę i wystawiają się na strzał. Jako ideologia jest nie do zaakceptowania, każdy rozumny i nie zaślepiony "poprawnością polityczną" to wie , widzi i rozumie o co chodzi. New World Order!... Dobrze przemyślana taktyka i podszywanie się pod symbol chrześcijański , aby później mówić "ale o co chodzi skoro w Biblii..." Skynyrd, uważaj na potężne IQ usera babatular...
 41. My wygraliśmy i opływamy w luksusach, cały świat nam zazdrości bogactwa i potęgi a przed naszym preziem i prezydentkiem klękają najwięksi władcy. Tak - ja to wszystko wiem z telewizji PIS. Tak tam mówią - a to prawi katolicy, uczciwi i kryształowi i- więc ja Kurwizji wierzę bezgranicznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.