Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/19/19 in Posts

  1. 1 point
    Kolega poprosił tylko o opinie o danym kabelku a tu się znowu bajzel robi. Rada dla kolegi jest taka aby wypożyczył sobie ten kabelek i sprawdził czy jest w stanie usłyszeć różnicę bo jak widzisz temat kabli na tym forum jest bardzo drażliwy. Ja słyszę różnicę w brzmieniu kabli głośnikowych i nie do końca jest tak że to droższe jest lepsze bo miałem u siebie w domu kabel za 1000pln i w moim systemie sprawdził się on gorzej niż obecny bandridge prodigold bass flex.
  2. 1 point
    ..,jeśli chodzi o kable,to z 5 % maja wpływ na dźwięk,zresztą kiedyś był testy formatów mp3 -320kbits i plyty audio 16-bit z próbkowaniem z częstotliwością 44 100 Hz.I co się okazało? Ze dużo ludzi się pomyliło do tego który format lepszy ,bylo prawie 50%\50%, a co dopiero kable.Kup któryś dobry kabel i nie zawracaj sobie tym tematem głowy. Może w tym co napisałem jest trochę przesady ,ale chyba nie wiele się pomyliłem...Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.