Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/09/20 in all areas

 1. Na całe szczęście PiS ma wspaniałą ofertę dla Polaków - haniebną propagandę w Kurwizji, rozdawanie nie swoich pieniędzy ludowi za nic, demoralizacja społeczeństwa, nietolerancja, zakłamanie, obłuda , dojenie Państwa, machlojki, przekręty, oszustwo smoleńskie, 5 mln maseczki, 70 mln karty do głosowania, rozbuchana do granic absurdu administracja, nepotyzm,synekury, pogarda dla inaczej myślących , wyglądających i mówiących, zniszczona prokuratura, sądy, TK. Kolesiostwo, układziki, rodziny i znajomi w spółkach skarbu państwa, niekompetencja, bylejakość, miernoctwo. Pis ma też w ofercie dla Polaków nowe elity: opozycjonista Piotrowicz, główny strateg od Caracali, Boeingów i Smoleńska - Berczyński, schorowany Macierewicz, geniusz Suski, rozmodlona Kempa, niezależny Ziobro, kucharka Przyłębska, sałatkowa Pawłowicz, młodzi-gniewni czyli KAKAO - KAntak, KAleta,Ozdoba, biznesmen Rydzyk, Święty Szumowski, Święty Mateuszek Skąd biorą pisulaki tych mężów stanu ? Na tym tle PO wypada bardzo słabo.... No i całe szczęście, że te elity PiSu nie jeżdżą niemieckimi limuzynami..............
 2. Działo się to w 1947 r., kiedy ważyły się losy państwa żydowskiego. Dawid Ben Gurion wypowiedział wtedy pamiętne słowa: „Chciałbym żyć w normalnym żydowskim państwie, gdzie będą normalni żydowscy złodzieje, bandyci, prostytutki”. Potem powstało państwo Izrael, a Ben Gurion był jego premierem przez wiele lat. Gdy już przestał być premierem, udzielił wywiadu, w którym surowo skrytykował rząd izraelski za korupcję, nepotyzm, nieodpowiedzialność. Wtedy dziennikarz przypomniał mu: „Przecież sam pan premier u progu naszej państwowości mówił, że chciałby żyć w normalnym państwie, gdzie będą żydowscy złodzieje, bandyci i prostytutki”. Na to Ben Gurion odpowiedział: „Rzeczywiście, tak powiedziałem. I tak myślę. Ale przecież nie powiedziałem, że ci wszyscy złodzieje, bandyci i prostytutki mają być w rządzie”.
 3. sly30

  Pozytywna sila ,PiS.

  Putin znów wygrał, Polska przegrała, demokracja umarła. Powoli opuszczamy Europę. Miliony ofiar I i II Wojny oraz komuny zginęły na daremno. Wystarczyło cześć Polaków kupić za ich własne pieniądze i wykorzystać kościół oraz propagandę w TVpis. Smutny to czas. Polska za 3 lata będzie w znacznie gorszej sytuacji niż jest dziś. Ale historia jest okrutna. Są narody wygrane i narody przegrane. Nie mogą wszyscy wygrywać. Ktoś musi przegrać, by ktoś mógł wygrać. Dlatego pewne narody idą do przodu, a inne przegrywają. Ostatnie 300 lat pokazało, że Polacy, to naród przegrany. Trzy zabory, dwie wojny, komuna, a teraz powolne wyjście z UE.
 4. Przypomniało mi się, że nikt od dawna tej brutalnej prawdy nie przypominał tutaj :)
 5. papageno

  Polityka

  Gdy po ogłoszeniu wyników wyborów uświadomiłem sobie, że statystycznie co trzeci mijany na ulicy to pisowski idiota, owładnęła mnie przemożna atawistyczna żądza. Nie chcąc jej ulec medytowałem, praktykowałem Tai Chi, przyciąłem swoje bonsai i jakoś mi przeszło. I co widzę? Pisiaki nie cieszą się ze zwycięstwa swego pupilka, rechocą obleśnie z powodu przegranej pana Trzaskowskiego i rzekomej rozpaczy jego zwolenników. I bardzo dobrze. Zaczęło się już wycofywanie z przedwyborczych obietnic, a to dopiero trzeci dzień. I bardzo dobrze. Dalej wiaro, kontynuuj radosne dzieło niszczenia Ojczyzny. Polska B jak zawsze pozostała wierna pisowskim miazmatom. Ale od tego nie stanie się Polską A. Przenigdy.
 6. misiomor

  Polityka

  Tylko że ta unijna kasa tak naprawdę to w 80% wraca do Niemiec, bo żeby ją dostać, trzeba wybierać niemieckie firmy jako dostawców / wykonawców. "Chłopski grosz przez chłopskie gardło wraca do pańskiej kieszeni" - jak to ubolewali moraliści na zwyczaj płacenia chłopom znakami płatniczymi za pracę dla dworu. Owa zdawkowa moneta była honorowana wyłącznie w karczmie, należącej do pana. Poza tym nikt nie liczy ile kosztuje naszą gospodarkę konieczność przestrzegania europejskich regulacji, dziwnym trafem wzorowanych na niemieckim bizantynizmie. A jak polskie firmy zaczynają sobie za dobrze radzić, to odcina się im dostęp do rynku, jak pokazała ostatnia dyrektywa transportowa.
 7. To się potocznie nazywa "ETYKA KALEGO". Jak Kali ukraść krowa, jest dobrze, jak Kalemu- dzieje się krzywda. I jeszcze taka piąta kolumna próbuje wciskać swój kit inteligentnym ludziom. Maju, daj spokój- tu zwykle zaglądają ludzie myślący. Swoje idiotyczne obrazki pokazuj na kółku różańcowym, tam znajdziesz poklask. Jak nisko upadło polskie społeczeństwo, że pozwoliło dojść do wladzy takim pasożytom... 🙁 Jak dlugo potrwa, zanim to zrozumie i ich pogoni? Ale najgorsze, że z tej ruiny trzeba będzie się wygrzebać, a to robota na dziesięciolecia...
 8. Soundowi. On lubi takie zarośnięte. Aż po same jaja.
 9. Niestety ale muszę się zgodzić z poniższym komentarzem.
 10. nieco siermiężny dowcip, taki w sam raz na miarę statystycznego wyborcy pis.
 11. Taka ułomność w postrzeganiu rzeczywistości to jedna z kluczowych cech zwolenników jedynie słusznej partii...
 12. Pragne uspokoic przesmiewcow ,ze owego kabla nie kupie poniewaz jeszcze nie zwariowalem i nie dam 1,5kpln za kabel mimo ze bardzo dobrze wykonany . Wole kupic plyty z muzyka .
 13. janunio

  Polityka

  "Brocha" Szydło właśnie powiedziała do Umiłowanego Narodu, że proces o wypadek trwał 3 lata bo Opozycja postanowiła wykorzystać kolizję do własnych niecnych celów. Umiłowany Naród natychmiast przyzna jej rację bo ten naród jest wyjątkowo ciemny i wszystko kupi (cytata z Jacka Kurskiego). Taka jest właśnie pycha i arogancja PiS-u. Trzy lata Brocha nie powiedziała czy był włączony sygnał dźwiękowy. Bo prawda jest w PiS-ie zdarzeniem całkowicie zbędnym.
 14. Jednak miałem rację: dramatycznie zniszczony intelekt vel zryty beret. Na wyciągnięcie konstruktywnych wniosków nie liczyłem i się nie zawiodłem.
 15. Kto mieczem wojuje ....podobno pi-siaczki juz rakiem z obietnic sie wycofują? ile to dni minęło... godzin właściwie... A takie cos od mojej koleżanki z Podkarpacia o dziwo 😉 "A możemy sobie teraz podzielić Polskę na dwa kraje? Weźcie sobie wszystko: media publiczne, trybunały, 500+, Białostocczyznę i Lubelszczyznę, ch*j - weźcie sobie i Bieszczady. Zabierzcie wszystko co zrobiliście, zbierzcie wszystkich prawdziwych Polaków - patriotów, potomków wyklętych żołnierzy. Niech wam rządzi niepodzielnie wasz prezydent Andrzej Duda i jego Pan - kurdupel z ukrycia. I Pan Morawiecki i jego specjaliści od państwa policyjnego, propagandy, pisania historii na nowo. Weźcie sobie system edukacji i służbę zdrowia i co tam jeszcze chcecie. Dajcie nam połowę powierzchni tego kraju. My zabierzemy swoje podatki i sobie zorganizujemy państwo po swojemu. Tylko nie liczcie, że będą otwarte granice. Że będzie można na uchodźstwo sp***dolić, że wam pomożemy o wolność słowa walczyć i o prawa człowieka. Wasze smutne państewko posypie się jak tylko będzie się musiało bez nas utrzymać. Ale umówmy się, że nie możecie zmienić zdania. Ze już ch*j i klamka zapadła. Że mur postawimy jak Wasz przyjaciel Trump na granicy z Meksykiem. Będziecie mięli swój internet jak Chińczycy i swoją telewizję (to już Wam Kurski zrobił). Tylko na Zenka nie starczy bo z pustego i Salomon nie naleje. My Zenka nie chcemy, bo nam będzie przygrywać radośnie radio Nowy Świat. Weźmiemy tych wszystkich postkomunistów, wykształciuchów, karierowiczów, wszystkie zdradzieckie mordy, całą chamską hołotę. Oddamy wam bitwę pod Grunwaldem, chrzest Polski, Piasta Kołodzieja i Katyń. Powstańcom Warszawskim i żołnierzom AK pozwolimy zdecydować. Weźcie sobie Solidarność - tą bez Bolka, wiadomo. Bolek może u nas zostać. Weźcie sobie tych nieżyjących noblistów - niech będzie, że byli wasi. I Kopernik i papież Polak. My sobie napiszemy swoją historię, a Wy zostańcie z Waszą, jak byście jej nie opisywali. Serio. Po co nam tu jakaś jedność? Tych światów nie da się pogodzić. Zróbmy dwa kraje. Mój może nie mieć przekopu na Mierzei Wiślanej i Centralnego Portu Komunikacyjnego. Niech będą pedały i chodzące ideologie. Będziemy sobie seksualizować płody, układać się z Niemcami i UE, a Wam nic będzie do tego. 50:50. To takie proste. Takie sprawiedliwe. Zróbmy sobie swoje kraje i niech każdy podąży swoją drogą. I niech się te drogi nie przecinają. Bez wspólnych interesów - to się historycznie nie sprawdza. Przecież granice są umowne. Weźcie sobie Bałtyk nawet. Tylko dajcie żyć i spierdalajcie!"
 16. Ta cena to nieśmieszny żart. [Hidden Content] I jeszcze to: "Kolumny zostały przeze mnie zakupione 19.09.2017r w STUDIO VINTAGE AUDIO Aleja Waszyngtona 96B w Warszawie która jest gwarantem, oryginalności i 100% sprawności zwrotnic i przetworników."🤣 Tu ten sam model od "gwarantów oryginalności": [Hidden Content] "Przetworniki mają nowe membrany wraz z zawieszeniami".
 17. Już po wyborach i i te propagandowe brednie zostaw na następną kampanię .
 18. Jaro_747

  Polityka

  Ze względów niezależnych przez jakiś czas nie komentowałem bieżących wydarzeń. Szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty czytać wszystkich wpisów ani się do nich odnosić. Jak nietrudno było przewidzieć wygrał nominat rządzącego reżimu który użył swojej całej siły by utrzymać władzę. Taka sytuacja gdy rządzący postanowili użyć swojej przewagi na chama i bez żadnych pozorów zdarzyła się po raz pierwszy od 1989 roku. Pierdolenie Maliniaka o pojednaniu można sobie w buty wsadzić - wyśmiał to niby jego podwładny Dera wyznaczony przez Prezesa do pilnowania tego pajaca. Chińskie przekleństwo "Obyś żył w ciekawych czasach" po wyborze Dudy zostało podniesione do kwadratu. Ja przeżyłem komunę więc się nie boję, ale młodsi raczej maja powody do strachu.
 19. jezz

  Polityka

  Myślę, że najszybciej się dowiesz, jak wyjdziesz z sali na korytarz i zapytasz kolegów oddziału, jak głosowali.
 20. Duda powiedział że cie szanuje pomimo twoich ułomności i poglądów i twoich kolegów tez a ty dalej prymityw i ciemnogród,widzisz jakiego masz prezydenta . Duda szanuje tego kogo mu wskaże prezes... A'propo ciemno grodu... Zobacz owieczko jak głosowali ludzie z miast i ludzie z prowincji... I wyciągnij wnioski. Wiem, że to będzie dla Ciebie trudne. Skup się może Ci się uda, trzymam kciuki. Fajna masz rodzinkę, gratulacje. A Ty będziesz na nią pracować i oddawać w podatkach kasiorkę 😉 . Zobacz nowe podatki i jakie podatki poszły do góry, zobacz inflację, itd. I pamiętaj, że połowa głosowała nie na Twojego dobroczyńcę ( już krzesło w które pierdział stało się pomnikiem ) tylko na jego oponenta. To chyba o czymś świadczy i gdyby nie haniebna gra wyborcza TVPiS Duda by się musiał pakować. PO popełniło wiele wyborczych błędów i to się zemściło. I żebyś mi tu nie pluł... nie jestem ani za PO ani za PiS. Trzymaj poziom wypowiedzi, nie podkreślaj za każdym razem kim jesteś. ======================================== kreseczki 😉 ukłon w stronę atmega 🙂
 21. Ja bym tego nie robił, jak to zrobisz to już nigdy nic nie będzie takie jak wcześniej... A tak na poważnie: może to jakaś nowa technika sprzedaży? Dajesz klientowi kabel i mówisz, że od razu usłyszy różnicę. Klient podłącza i nie słyszy różnicy w porównaniu z kablem, który ma u siebie. Ale wstydzi się do tego przyznać, bo sprzedawca pomyśli, że jest głuchy. I dla świętego spokoju kupuje.
 22. Jaro_747

  Polityka

  Tym razem Duda rozdaje pieniądze unijne. Te od "wyimaginowanej wspólnoty". Oczywiście te pieniądze albo już zostały rozdane, albo jeszcze ich nie ma. Ale to żadna nowość, bo Morawiecki już wręczał drugi raz pieniądze które już były na koncie gminy. Ostatnio straże pożarne w okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego "dostały od rządu pieniądze". Problem w tym, że te pieniądze były ze zbiórki publicznej i trafiły do OSP już w maju. Kolejny dowód na to, że PiS traktuje wszystkich jak idiotów.
 23. Pisiulaki Naprawdę nie dociera do was kim są ludzie w PiSie i kto nami rządzi ? Przecież gdzie nie spojrzeć na PIS to kompletne dno - etyczne, moralne, kompetencyjne, merytoryczne, prawne. To się w pale nie mieści.
 24. Riczi75

  Polityka

  To że tacy jak ty łykają ten ściek pisowski to mi to lata. To że wygrał Duda też ostatecznie mi to lata . Tylko dzieci szkoda że takie pały jak ty wzięły w swoje łapy ich przyśzłość . Ja w przeciwieństwie do takiego wypierdka jak ty w 2015 roku jeszcze byłem w stanie uwierzyć w sukces pis i dobre rządy . Dzisiaj nikt mnie nie musi przekonywać do tego w którą stronę to idzie . Na swojej dupie się przekonasz to zmienisz zdanie . Ale na jakiekolwiek zmiany wówczas nie będzie już czasu .Polska słynie z takich twardogłowych jak ty dzięki którym zawsze w dupe była bita . To naturalne postępowanie wobec obietnic tego osobnika . Unia nie jest po to by utrzymywać chore , nie możliwe do spełnienia obietnice oderwanych od obecnych czasów bredzących kolesi . Czasy wycofywania się z obietnic i wygaszania oczekiwań ruszają na całego . Czekać tylko na obiecaną miskę ryżu pozostaje .
 25. I co z tego Głupku? W Pisie jest cała masa komunistów, a ci którzy nimi nie byli, to jeszcze gorsza współczesna swołocz.
 26. fox733

  Polityka

  Każdy może zbłądzić. Lubię go za to jak dba o porządek na stole.
 27. iro III

  Audio mity

  rivage - ustanowiłeś właśnie szczyt bzdury w tym wątku a jak wiadomo niejdną już tu uwalono. Gratulacje! Jesteś dla mnie "thebeściak". Szauchy, rury z wodą, kanalizację itp. już tu błyskotliwie i "obrazowo" nie raz przywoływano jako "analogię" dla elektryczności, jednak nikt do tej pory tak "naukowo" problemu nie objaśniał. Myślę, że "łowcy głów" wyłapujący zdolnych, nowych redaktorów branży audio już ustawiają się w kolejce!
 28. rivage

  Audio mity

  no dokladnie TAK !...ale zeby na twoim poziomie było...to: wez szlauch z cieknaca woda, i sprawdz czy woda plynie tak samo w węzu co nim tarmosisz czy jak go zostawisz w spokoju ? tylko nie mow mi ze to bzdura, bo prad nic nie wazy - chodzi mi o laminarny przeplyw czastek...i wplyw drgan struktury weza na ich turbulencje . We wtyczkach sa dosć intensywne wibracje i to w szerokim pasmie... i w przeciwienstwie do gumowego weza, wywoluja jeszcze inne zjawiska to tak jakbys do szlauchu co se spokjojnie lezy i wode przewodzi , dokleil plastrem wibrator...(mam nadzieje, że wiesz o czym mowie...) i zanim znowu cos pacniesz "smiesznego" , pomysl 2x 😉 slusznie zaznaczył kolega 😉 wlutuj kabel z pominiecie gniazda i wtyczki - to naprawde robi robote (nie żartuje) a zarob sobie lepiej ciasto (zartuje) zalej wnetrze oscyloskopu jakims bitumem i masz to z glowy. no SPDiF to tez interkonekt ... (inter - connect ) czego nie rozumiesz ? calkiem seriously....
 29. O! I fajnie. Zimą da ciepełko, latem - cień, na cycku skołataną głowę ułożyć można, drugim się przykryć, a przed świętami to i łupą orzechów nadupi! 😀👍
 30. skali

  Pozytywna sila ,PiS.

  Duda i PiS nie zrobili nic .Ten kraj został zbudowany nie przez nich, tylko przez ciężką pracę Polaków po 90 roku , co stało się możliwe dzięki przyjęciu zachodnich wzorców zwanych liberalną demokracją , wejściu do EU , i wpuszczeniu zachodniego kapitału - bo naszego zwyczajnie nie było . I to wciąż jeszcze działa , i oby działało dalej bo z każdym rokiem od ponad 20 lat PKB rośnie w ładnym tempie. Wszystko co zrobili PiS i Duda zawiera się w redystrybucji tegoż PKB w taki sposób, aby wygrywać wybory.
 31. misiomor

  Polityka

  Ja sobie przypominam jak wzmiankowany polityk kandydował jako partyjny spadochroniarz z Krakowa i sam mówił o sobie "Czaskoski" w ramach naśladowania lokalnego akcentu.
 32. misiomor

  Polityka

  Ja pamiętam jaką rolę odgrywała publiczna TV wraz z kontrolowanymi przez KRRiTV prywatnymi przystawkami w latach od 1990 do gdzieś tak 2010 - 2015. Dopiero internety złamały okrągłostołowy monopol na informację.
 33. [Hidden Content] Różnica 422 385 głosów. Czyli wystarczyłoby 211 193 głosy do wygranej Trzaskowskiego. A PiS z pewnością przekręcił dużo więcej. 27 231 komisji razy raptem 8 głosów w każdej, daje 217 848. Ale dobrze, kryzys gospodarczy ich ro***bie. I nie będzie że wina PO.
 34. Urzędujący prezydent uzyskał nieznacznie większą liczbę głosów w wyborach, które jednak na tyle urągały podstawowym standardom konstytucyjnym i międzynarodowym, że wynik nie daje zwycięzcy demokratycznego mandatu do rządzenia. Jasne postawienie sprawy jest tu szczególnie istotne, ponieważ nie ma dziś wątpliwości, że Polskę czekają straszne lata. Publiczne wypowiedzi zarówno Andrzeja Dudy, jak i Jarosława Kaczyńskiego pokazują jednoznacznie, jak przerażona jest władza. Oni wiedzą doskonale, że w uczciwych wyborach przegraliby z opozycją sromotnie. Przykłady Turcji czy Wenezueli wskazują, że władza zagrożona szczególnie chętnie sięga po agresywne środki. [Hidden Content],75968,26124439,nieuczciwie-wybrany-andrzej-duda-nie-ma-demokratycznego-mandatu.html#S.koronawirus-K.C-B.3-L.1.male
 35. Niech żyje Demokracja !!!! Niech rządzi liczba i elity miernoty i zakłamania ! Prymitywne osobniki chlejące piwsko na ławce, fanatycy wierzacy w haniebne brednie Macierewicza, zmanipulowani widzowie Kurwizji, przekupieni wyborcy swoimi własnymi pieniędzmi, gospodynie domowe z podlasia, podkarpacia i małopolski patrzące na świat przez pryzmat swojego poletka na wsi i plebani w tej wsi zdecydowali, że będzie nas reprezentował i podpisywał wszystko jak leci, wrzeszczący, znerwicowany, obłudny Budyń, który chodzi na smyczy Napoleonka z Żoliborza. Miodzio !!! Vivat Demokracja !!!
 36. Wiemy, że ty wiesz lepiej od papieża.
 37. Jaro_747

  Polityka

  Prezes dał dziś u Grzyba czadu! "Zdaniem prezesa PiS, opozycja chciałaby, aby Polska była "dodatkiem do Niemiec". - My chcemy być wielkim, europejskim narodem, oni nie chcą. Wiedzą, że gdy Polska będzie wielkim, europejskim narodem, to ich "elita" nie będzie miała nic do powiedzenia - ocenił. Kaczyński mówił też, że "siły zewnętrzne uzurpują sobie prawo decydowania, kto będzie u nas rządził". - To odbieranie suwerenności i niepodległości. Musimy się temu przeciwstawić. Na przyszłość musimy zapobiec tego typu sytuacjom - mówił Kaczyński, który stwierdził, że w ostatnich dniach "miała miejsce niezwykle brutalna i bardzo daleko idąca interwencja ze strony prasy. Nie ukrywajmy tego. Niemieckiej po prostu". Prezes PiS skrytykował sytuację, w której media w Polsce są własnością zagranicznego kapitału. Zdaniem Kaczyńskiego istnieją w Polsce media realizujące interesy innych krajów. - Przypomnę, w Czechach było gorzej niż w Polsce. Teraz jest lepiej, wszystko co było niemieckie, zostało wykupione i jest czeskie. Musimy się liczyć z prawem europejskim, ale w ramach tego prawa można wiele uczynić. Nie możemy się zgadzać, by część naszego narodowego systemu nerwowego była w obcych rękach. Ci, którzy twierdzą, że kapitał nie ma narodowości, cynicznie kłamią - twierdził prezes Kaczyński. - Nie mam wątpliwości co do tego, skąd się wziął TVN. Ale jeżeli ktoś sądzi, że z tego powodu można przeprowadzić nacjonalizację, to jest w błędzie. My i tak nie jesteśmy tym zainteresowani. Nie chcemy sterować mediami, ale nie chcemy, by za granicami Polski zapadała decyzja, że popieramy tego kandydata, a innego niszczymy nawet za pomocą najbardziej haniebnych metod i żeby tego typu decyzje były wcielane w życie - mówił następnie prezes PiS, odpowiadają na pytania dzwoniących do studia widzów." Zdrowo gościa yebło. Ale to też pokazuje skąd biorą się te wszystkie bredzenia PiSowców.
 38. papageno

  Polityka

  [Hidden Content] Sedno twojej działalności. Wracaj obrońco Polaków i polskości, pobuduj klinikę, lecz za "niezły piniądz", testuj, szczep. Wtedy będziesz wiarygodny. Teraz zwyczajnie szczujesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.