Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/16/20 in all areas

 1. ja czytam dowcipy o pisiorach to są nawet zabawne a te o opozycji jakieś słabe i naciągane . pewnie to wynika z dużej różnicy poziomu intelektualnego ,, prześmiewców" obudwu opcji .
 2. Również uważam że bardziej odpowiedni byłby lekarz. Pytanie tylko czy jeszcze psycholog, czy już psychiatra.
 3. Zbysiu strasznie darł dziś ryja na Unię. Nie sadzę, żeby to przeszło bez żadnego echa. To samo warcholskie wywody Warchoła.
 4. Chodził na czworaka po to, by przypodobać się uroczej bokserce o wdzięcznym imieniu Tequila. No i zaiskrzyło. Wkrótce jadą do hacjendy do (gdzieżby indziej) Meksyku, by się w spokoju i bez świadków pomigdalić. A jako że Kamiński to wjerzoncy katolik - o usunięciu ciąży mowy nie będzie. Prawdziwe uczucie i miłość są ślepe.
 5. Nie ma wątku p.t. ,,Czarny humor turbokretynodebiloinfantilopederastoimbecilocymbałków" , to wklejam tu : [Hidden Content],114884,25621303,mateusz-morawiecki-zlozyl-zyczenia-sedziemu-ktory-nie-zyje.html#a=15&c= Letem do słownika j. niemieckiego - czy majom dłuższe przymiotniki ? Niestety - przegrałem. “Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz” - muszę jeszcze trochę potrenować - ehhhh.
 6. dobra Panowie, ponoć grypa się już skończyła, więc trzeba wracać do pracy. Nie będzie czasu na jakieś tam śmieszne przepychanki. Trzeba pracować, bo nasz komunista @caleb66 na pewno ma jakieś marzenia, a jak każdy komunista woli za te marzenia płacić pieniędzmi innych. Tak się zastanawiam czy to czasem nie jest robota @xniwax. [Hidden Content],grodzki-wygumkowany-ze-zdjecia-z-witek-i-pelosi-twitter-sie-smieje Już się uspokajam 🙂
 7. I kto to mówi ? "Duda ostro o sędziach. ''To nie może dłużej trwać. Oni opowiadają różne bzdury'' [Hidden Content] "Mają swoje przywileje, ale mają także twarde obowiązki wobec społeczeństwa i szczególną odpowiedzialność. Jeśli się okazuje, że nie są w stanie temu sprostać, wtedy taka osoba powinna zostać wyeliminowana. Sami sędziowie to powinni robić" To co panie Duda kolejny ktory zbyt dosłownie zrozumie slowa "wezmie sprawy" w swoje ręce? Znamy to z obserwacji z Gdańska.....
 8. Trybunał to był potrzebny Kaczyńskiemu, żeby ustanawiać prawo niezgodnie z konstytucją, zwykłymi ustawami. I dlatego od tego zaczął. Analizy Tobie nie wychodzą. Czemu się dziwić, jak mózg zatruwa PiS-owska propaganda.
 9. Nie będę odpowiadał na zaczepki agentów pisowskiej propagandy.
 10. No i mamy kolejny sukces PiSowskiego reżimu na arenie międzynarodowej. Niebawem dowiemy się co mamy o nim myśleć, czy to atak lewactwa na chrześcijańskie jądro, czy atak imperialistów na niewolników wstających z kolan. A może to spisek światowego Żydostwa? Na Nowogrodzkiej trwa ustalanie obowiązującej linii, ciekawe kto pierwszy ogłosi ją światu. I Podkarpaciu.
 11. Powiedz coś o gumkowaniu. Lub o napletku może? W każdym razie o czymś, co tak mocno cenisz u swoich panów. Na pewno nie będzie prymitywne. Odchamimy się trochę... Wspólnie.
 12. Sławuś, gdzie te sukcesy. Pytam się chyba już trzeci raz, a Ty mi ogólnikami walisz. Jak mam ci odpowiadać, elaboratami. Sławuś, walisz sukcesy? Przecież jest ich wiele, masz problemy z nadmiaru czy jakiś deficyt? nawet sam nie jesteś w stanie niczego wymyśić tylko musisz kopiować rozwiązania innych? Cały PiS @caleb66, jak tam "Kasta"? Podobała się? Spreparowali pod Twój gust?
 13. cóż, PRL-u nie lubiłem. Cieszyłem się, że upadł. Więc ze mną na te tematy nie pogadasz. Natomiast straszne jest to, że pod postacią innej władzy, metody PRL-owskie wracają. Możemy się kłócić na ile one już są, na ile jest to tylko ścieżka po której stąpamy, ale w tym kierunku idziemy. Przewodnią siłą narodu wcale nie muszą być komuniści, na razie wystarczy PiS.
 14. To co tu jeszcze robisz???
 15. Zaczyna gadać do siebie... Chyba to lepiej, niż gorzej. Widać światło w tunelu, choć jeszcze długa droga do pełni zdrowia.
 16. W przerwie skoków wysłuchałem Teleekspresu. Hmmm, jakby to powiedzieć... Widz który ograniczy się do oglądania reżimowej telewizji musi mieć naprawdę dziwaczną wizję otaczającego świata.
 17. Jakieś wyroki? Podaj 100, może być 33, minimum 66.
 18. i tak nikt nie przebije rekordu banowania,i ostrzezen w stosunku do mnie przez miernote,zakompleksionego vlada, cir chyba tez cos tam do mnie mial, to cos jak apolityczni,niezawisli sedziowie,heheh bardziej przypominajacy "politrukow" z sowieckiej holoty.
 19. Pieniacz-psychopata Zbysiu Ziobro opowiada o demokracji. Radzieccy prokuratorzy byliby dumni. Aczkolwiek podejrzewam, że ich argumentacja nie była aż tak wieśniacka. Nie wiem, czy kolejny atak na Unię to inicjatywa własna tego kłamliwego gnojka, czy ma na to zgodę Prezesa.
 20. Lumin S1 na sabre gra bardzo dobrze i nie ma nic wspólnego z "mityczna" suchością tej kosci . najwazniejsza jest aplikacja , dwa DACi na tej samej kosci mogą grać zupełnie inaczej
 21. Naprawdę myślisz że zmienisz wydźwięk tej instrukcji zaprzeczeniem faktów, logiczną ekwilibrystyką I sięganiem lewą ręką do prawej kieszeni? Daremny trud. To że po raz tysięczny nazywasz to kłamstwem nie znaczy że nim jest. Twoje nazewnictwo nie ma znaczenia Naprawdę myślisz że wmówisz iż CS służyła do krycia pedofilów wyrywaniem kilku zdań z kontekstu tej instrukcji i zaprzeczaniem faktom zawartym w tej instrukcji??? Nazewnictwo nie ma znaczenia??? Ty tym decydujesz do czego służyła ta instrukcja czy jej treść i użyte określenia?? Będę to tysiąc razy przypominał jak będzie trzeba, to co widnieje zaraz na początku jako tytuł; "INSTRUKCJA NAJWYŻSZEJ ŚWIĘTEJ KONGREGACJI ŚWIĘTEGO OFICJUM DO WSZYSTKICH PATRIARCHÓW, ARCYBISKUPÓW, BISKUPÓW I INNYCH LOKALNYCH ORDYNARIUSZY, "TAKŻE TYCH OBRZĄDKU WSCHODNIEGO",DOTYCZĄCA SPOSOBU POSTĘPOWANIA W PRZYPADKACH SOLICYTACJI Vatican Polyglot Press, 1962 r. INSTRUKCJA o sposobie postępowania w przypadkach, kiedy w grę wchodzi przestępstwo solicytacji." Crimen sollicitationis (łac. przestępstwo nagabywania) – dokument wydany przez Kongregację Świętego Oficjum w 1922, który ujednolicał procedury postępowania wobec kapłanów Kościoła katolickiego, oskarżonych m.in. o wykorzystywanie sakramentu pokuty do solicytacji, czyli składania propozycji seksualnych penitentom Instrukcja była precyzyjnym opisem szczegółowo określonych kroków, które miały doprowadzić do procesu kanonicznego, czyli wewnątrzkościelnego procesu decydującego o tym, czy oskarżony kapłan może wykonywać obowiązki duszpasterskie. Procedura opierała się na metodach pośrednich, obejmujących badanie wiarygodności oskarżającego oraz życia oskarżonego księdza."[/i] A nasz Bobcat będzie opierał się "wydźwiękach" jakie mu pozostały w głowie po tym jak mu zaoferowali manipulanci urywki wyrywane z punktów zawartych w instrukcji. Jak można się w nieskończoność nabierać na tak intelektualnie prymitywną manipulację. 😉 A na logikę, jak można mówić że instrukcja służyła czemu innemu niż służyła nie podając na to ŻADNYCH namacalnych dowodów.
 22. Przerobione ze starego żydowskiego szmoncesu. Czy wy - pizdraki - wszystko musicie ukraść? Niczego sami nie potraficie wydumać?
 23. Sądownictwo wymaga reformy ale administracyjno- organizacyjnej a nie politycznej to są zbyt poważne sprawy żeby eksperymentować , zobacz co zrobili z edukacja Niestety bardzo kosztowny ale jednak błąd ludzki( za który powinien ponieść odpowiedzialność indywidualnie )który zdarza się w każdym zawodzie czy jeśli jakiś murarz postawił dom który się zawalił , to należy zwolnić wszystkich murarzy ?
 24. 𝕰𝖎𝖓 𝕱𝖚𝖗𝖊𝖗, 𝖊𝖎𝖓 𝖁𝖔𝖑𝖐, 𝖊𝖎𝖓 𝕽𝖊𝖎𝖈𝖍 [emoji35] und Mein Kampf Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 25. 'caleb66' kupiłeś już to polskie "Mein Kampf"? Tylko 1,89 zł ;-).
 26. Jego zdanie w przedmiotowej sprawie jest odmienne a skoro fakty potwierdzają to o czym piszesz - tym gorzej dla faktów.
 27. Wsadź sobie w odbyt swoją szczujnie. Tak chce , jak choroby wenerycznej..Takie kretyńskie sugestie też sobie wsadź.
 28. Nie. Obywatelowi ZZ, obywatelowi JK, obywatelowi MM, obywatelce...
 29. Ale tak widać trzeba. Skoro firma nie ma żadnej dystrybucji w postaci sklepów, sklepu internetowego, działu sprzedaży i jeżeli nie ma recenzji w prasie i reklam - to jedyne co pozostaje to szukanie klientów po forach. A skoro AS jest największym polskojęzycznym forum audio, to sprawy załatwia się tutaj. Bez tego forum S16Hz nie przetrwa. To być albo nie być.
 30. KK do tej pory miał odgórny nakaz ukrywania takich spraw i dopiero ze 3 tygodnie temu Franciszek do zdjął. W świetle powyższego KK ma dużo za kołnierzem i nic nie jest w porządku bo w procederze krycia uczestniczyła cała organizacja. Cała instytucja musi się oczyścić , a ludzie odpowiedzieć karnie przed sądami publicznymi. I minąć sporo lat nim odzyskają utracone zaufanie. Do tego czasu nic nie jest ok, a każde czepialstwo i obwinianie jest w pełni uzasadnione.
 31. To przepisane bezmyślnie hasełka zgodne z reżimową linią propagandową. Bełkot smętny i odmóżdżony. PiSowski reżim robił wszystko żeby uniknąć dyskusji na temat sadowej ustawy kagańcowej. Dlaczego? Wstydzili się oszuści że można będzie obejrzeć ich gołą dupę? Dzięki opozycji w Senacie wszyscy chętni mogli zabrać głos, w tym organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, oraz Rzecznik Praw Obywatelskich. W ogóle reżim ucieka od wszelkiej dyskusji - widocznie nie ma żadnych argumentów a jedynie tępą siłę.
 32. jezz

  Polityka

  Ale za to znasz sie na np. handlu jak przeczytasz artykuł w dorzeczy😀 I na myśli Żdanowa. I perekcyjnie rozpracowujesz pisowskie kundelki na krótkiej smyczy😁
 33. Zaciekawiło mnie, że w tych antyunijnych podskokach uczestniczy głównie mafia Zbysia i pomniejsze pionki jak Mucha. Prawdziwe PiSowskie szychy siedzą cicho. Czyżby spodziewali sie, ze PiS bedzie wkrotce wycofywal sie rakiem ze swoich bunczucznych wypowiedzi?
 34. Żeby tak chociaż raz ktoś napisał... "Ty to masz ciekawe te kolumny, pewnie super grają" byłoby miło 🙂 Jeszcze poczekajmy na klasykę gatunku, że i tak nie ma brzmienia live i drive nie ten no i zamulone ;]
 35. Zgadzam się że wymyślone przez PiSowski reżim tłumaczenia zamachu na cały system prawa w Polsce jest nadzwyczaj prymitywny. No ale cóż, takich mamy obecnie rządzących. Wiceminister Sęk vel Salceson kłamie w żywe oczy. Ciekawe co będzie opowiadał jak PiS wycofa się rakiem tak, jak z ustawy o IPN.
 36. Z komentarzy pod tekstem z w/w linka: "W pustym,jak bęben turecki łbie Morawieckiego,nie znajdzie się jakakolwiek logiczna myśl,prócz tej,że opozycja to złodzieje,że to wina Tuska,ze pisuar to najlepsza w świecie partia a karaluch-Kaczyński to superman."
 37. Oto co mówi naoczny świadek. Ksiądz: [Hidden Content],swiadek-ksiadz-jean-ndorimana-mowi-o-ksiedzu-henryku-hoserze-w-rwandzie
 38. mylisz się, to politycy PiS siedzą w więzieniu i przeciwko nim są prowadzone postępowania. Na razie z poprzedniej koalicji, pomimo ogromnego nakładu pracy prokuratury nikt nie siedzi. Znowu w TVPiS nic nie mówili?
 39. Nie odwracaj kota ogonem i nie mieszaj do tego Grześka i nie chodziło o klony. Sam mówiłeś , że go sprawdzałeś i , że żałujesz że zdradziłeś Szymonowi bo on wyklepał na forum 🙂 To dobrze , że wyklepał w obecnej sytuacji 🙂 Jasne jasne. Recenzje dystrybutorzy kontra ja 🙂
 40. A nie moglibyście po prostu uwolnić nas od swojego towarzystwa w tej zakładce i wrócić do swojego klubiku?
 41. to masz złe informacje przykro mi niezmiernie widze jak w tym watku kasujesz posty na bieżąco kreujesz rzeczywistosc ? czy to tylko ułanska fantazja
 42. zmiany? Pierwsze zmiany nastąpią na początku roku - właśnie zwolnili Dariusza Rosiaka. Tajemnicą poliszynela jest informacja, że został zwolniony bo nazwał Trumpa populistą.
 43. Próbują oszukać część suwerena pokazując jacy to oni nowocześni i postępowi są ;-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.