Jump to content

Leaderboard

 1. Jaro_747

  Jaro_747

  Użytkownicy+


  • Points

   15876

  • Content Count

   2659


 2. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   15873

  • Content Count

   10570


 3. Bezlitosna Niusia

  Bezlitosna Niusia

  Użytkownicy


  • Points

   15037

  • Content Count

   4755


 4. Tajitsu

  Tajitsu

  Użytkownicy


  • Points

   14978

  • Content Count

   3653


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/13/20 in all areas

 1. Polska znalazła się teraz w kluczowym okresie dla swojej przyszłości. Tragiczna historia naszego narodu odbija się bolesnym piętnem na kraju nawet dziś. Zabory, Wojny, komuna, to tragedie, które w znacznym stopniu wyniszczyły naród. Po 89r.nastąpił najlepszy okres od kilkuset lat. Przez ok 20 lat, kraj zrobił ogromy skok do przodu. Weszliśmy do NATO i do UE. Średnia płaca wzrosła z ok 30$ miesięcznie do ok 1000$. Powstało wiele firm, unowocześniło się rolnictwo, produkcja, zbudowano wiele dróg i autostrad, remontuje się miasta, a Polska stała się częścią Zachodu. Ale nie było idealnie. Nie b
  33 points
 2. 36 lat temu udowodniono, że zapis 44/16 jest całkowicie wystarczający i nie do odróżnienia od analogu. [Hidden Content] I wystarczył do tego 16-bitowy procesor Sony PCM-F1. Wszystko co stało się po tym w cyfrze to ściema i marketing. A teraz banuj euGeniuszu, jak obiecałeś.
  28 points
 3. Deska za 1,8 kzł. Nie macie za grosz przyzwoitości.
  27 points
 4. Możecie mnie hejtować ile chcecie, możecie mnie przestać obserwować, lajkować, wyrzucić ze znajomych, ale muszę to powiedzieć: mam szacunek do tego człowieka. Nie tylko za jego zaangażowanie i umiejętności, czy za to, że wielu ludziom ułatwia życie. Nawet nie za to, że zwyczajnie da się lubić. Przede wszystkim cenię go za profesjonalizm. Facet tłumaczy na język migowy wszystko, nawet największe głupoty, a przy tym nawet się nie zaśmieje. Tymczasem na drugim planie Andrzej Duda.
  24 points
 5. 22 points
 6. Każdy wątek tematyczny będzie chroniony przed antyaudiofilskimi krucjatami. Przykładowo jeżeli ktoś w dowolnej zakładce będzie pytał jaki interkonekt wybrać, to ględzenie tam że kable nie mogą mieć wpływu na dźwięk będzie traktowane jako trolling. Natomiast jak ktoś zechce sobie założyć i prowadzić osobny wątek przykładowo o tym że kable (rzekomo) wpływu na dźwięk nie mają, to proszę bardzo (o ile takowy nie został już wcześniej założony), byle poza zakładką hi-end. Chcecie wyrażać swoje zdanie, dobrze, nikt wam nie będzie zabraniał. Ale róbcie to we właściwych miejscach i nie wpychajcie
  21 points
 7. Już niedługo w ksìęgarniach...
  21 points
 8. Z cyklu "Cytaty Wielkich Ludzi"
  20 points
 9. Wyjątkowo cenię w tobie jedną cechę: Twoje samozaparcie i wytrwałość w robieniu z siebie przygłupa, są zaiste imponujące.
  20 points
 10. Przepraszam , ale ja już się pogubiłem ? Gdzie tu humor i satyra? Wydaje się ,że audiofile to ludzie majętni więc i o jakimś tam poziomie umysłowym.A tu wpisy na poziomie na poziomie pińcetplusów .Można mieć jakieś poglądy , różne politycznie , ale postarajcie się przynajmniej wystawać ponad gnojowicę. Przepraszam wszystkich , z odrobiną poziomu , za OT ?
  20 points
 11. Zima po polsku: Prezydent na nartach, a przedsiębiorcy na lodzie...
  19 points
 12. Zastanawiające jest to, że im bardziej kochany jest przywódca, tym bardziej trzeba go chronić...
  19 points
 13. A pisali kiedyś, że pies wąchajacy drugiemu tyłek dostaje kilkakrotnie więcej rzetelnych informacji, jak widz oglądający TVP Info... (to tak a'propos wpisu Notorycznego z poprzedniej strony)
  19 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.