Jump to content

Leaderboard

 1. Fashi

  Fashi

  Użytkownicy


  • Points

   1470

  • Content Count

   2684


 2. kiza

  kiza

  Użytkownicy


  • Points

   911

  • Content Count

   4811


 3. Bobcat

  Bobcat

  Użytkownicy+


  • Points

   852

  • Content Count

   10285


 4. jar1

  jar1

  Użytkownicy+


  • Points

   812

  • Content Count

   14828


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/23/20 in all areas

 1. Za kłamstwo smoleńskie , za rozłożenie polskiej armii , za zabawy żołnierzykami ( WOT ) ,za likwidację wywiadu . Tyle to nawet Kloss ze Stirlitzem nie zrobili Wehrmachtowi .
 2. "Głosu Agacie Dudzie użyczy Krystyna Czubówna"
 3. I innych pislamskich poy.....w dotyczy takoż samo.
 4. I żeby oni (kaczor i spółka) srali tylko do Wisły, to ekologia by sobie z tym jeszcze jakoś poradziła , ale oni swym gównem ufajdali Polaków i Polskę . Będziemy mieli sporo sprzątania po tych zasrańcach 😉
 5. Mam nadzieję, że jest wystarczająco politycznie 😄
 6. argus

  Polityka

  Chyba tylko w zakresie wolności od rozumu i przyzwoitości ...
 7. Z poziomu jaki reprezentują tutaj co poniektórzy widzę, że audio to dla nich nie hobby ale sposób udowadniania (sobie i innym) własnej wartości. Podobnie jak udowadniają niektórzy za kierownicą na drogach... Hobby daje radość. U Was tego nie widać. Wylewanie niekończących się żali to ma być przestroga dla innych? A gdzie samokrytyka? Jak coś mu nie wyjdzie, nie ważne czy zaufał nieodpowiedniej osobie czy sam coś zawalił, to prawdziwy facet w pierwszej kolejności stawia pytania sam sobie i chce DLA SIEBIE wyciągnąć naukę na przyszłość. Ale umie też wybaczyć! - sam dla siebie! dla włas
 8. jello

  Polityka

  Znalezione: Morawiecki tłumaczy brak Kaczyńskich na fotach z początku Solidarności. - to oni te zdjęcia robili
 9. I to właśnie podopieczni Kaczyńskiego wymyślili tę nieszczęsną rurę i podkop. Przygotowali dokumentację i projekt. UE się dorzuciła. Późniejsza ekipa kończyła inwestycję. Więc PiSowskie Burki - chociaż raz przyznajcie, że sami też maczaliście w tym gównie łapy. Wina Tuska wam już zbrzydły?
 10. Potrącili staruszkę na pasach na Woli - j**any Trzaskowski winny . Kiedyś było ,, Wina Tuska " a teraz jest nowe hasło ,, Wina Trzaskowskiego " . Szumowski robił przekręty na maseczkach , respiratorach itd - wina Trzaskowskiego Ziobro finansował swoją konferencje z unijnych dotacji - wina Trzaskowskiego Suski przekręcił Pocztę na 70 mln PLN - wina Trzaskowskiego Afera Get Back - wina Trzaskowskiego Morawiecki wziął ziemię od kościoła za półdarmo - wina Trzaskowskiego KNF był kierowany przez łapówkarza z PIS-u - wina Trzaskowskiego Maciarewicz wyciągał mili
 11. Tak jak "Chasło"! Ynteygęcya i kóltóra!
 12. Fashi Problem imigrantów w Polsce to wymysł pisowskich spin doktorów .Nigdy nie był realny a w szczytowym okresie fali imigranckiej dotyczył raptem paru tysięcy osób .To element kampanii wyborczej na użytek wewnętrzny .Zresztą Polska nie jest atrakcyjna bo mały socjal , niższy poziom życia i niechęć autochtonów .Polska nie jest bastionem normalności chyba ,że za normalność uważamy nacjonalizm pomieszany z klerykalizmem , konserwatyzmem obyczajowym , wszechobecnym mobbingiem i brakiem empatii .
 13. To wstyd mieć takie brudne szyby w rowerze 🤣🤣🤣
 14. A tyle jeszcze zostało do spierdolenia.
 15. Doktorek to bez żadnych wątpliwości nieuk i kompletny kretyn. Szkoda tylko, że swoimi idiotyzmami męczy nas a nie Irlandczyków.
 16. Dzięki @kiza, ale mi "wszedł" ten Woodkid... U mnie wieczór pod znakiem wczesnych Black Sabbath i Ozzy Osbourne'a
 17. sly30

  Polityka

  Lot był częścią wizyty. Kaczyński nie życzył sobie by Tusk się do tego wtrącał. Sami przygotowali ten wyjazd i skutki były typowe dla sasina i dudy. Jacy organizatorzy, taki finał lotu. Aż dziw bierze, że po 10 latach nadal tylu kretynów wierzy w zamach.
 18. sly30

  Polityka

  Straszna jest twoja naiwność. Widziałem ten filmik i żadnego dobijania rannych tam nie było. Nawet Macierewicz wie doskonale że nie było żadnego zamachu. Używa tej afery żeby manipulować ciemnym ludem i jednocześnie ukryć nieudolność i ignorancję urzędników kancelarii ówczesnego prezydenta którzy doprowadzili pośrednio do tej katastrofy. Sasin, duda itd.
 19. Pomysł na ten materiał pojawił się dobre kilka miesięcy temu, gdy biorąc od dystrybutora do testów, któreś z urządzeń Ayona, temat rozmowy z danych dotyczących samego urządzenia zszedł na kraj produkcji tego sprzętu. Podobnie jak wielu czytelników tego forum, najbardziej prawdopodobnym wydawał mi się obraz taki, że projekt i dystrybucja odbywa się w Europie, ale lwia część produkcji przeniesiona jest na Daleki Wschód. Jednakże taki obraz spotkał się z wyraźnym sprzeciwem dystrybutora. Sprzęt od początku, tj. od projektu poprzez montaż, testy i pakowanie wykonywany jest w Europie –
  10 points
 20. jello

  Polityka

  Fajne te tabletki a oni protestują 😂
 21. do PISowców dwa pytania 1. Kiedy Macierewicz ogłosi raport z tej hucpy i odda kasę za tą hucpę zwaną podkomisją ? 2. Kiedy niezależny, prawy i uczciwy Ziobro rozliczy z maseczek i respiratorów Szumowskiego i Cieszyńskiego ?
 22. I po 20 latach ci sie przypomniało? Co to za bełkot?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.