Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/03/20 in all areas

 1. Wyjaśnienie jest proste 🙂
 2. Leśnego Ruchadełka szukał...
 3. Cienko, coraz cieniej i na dodatek głupio[emoji107] Do tego wyżej
 4. NFZ podał, że zamierza otworzyć infolinię na temat legalnej aborcji. Tak to będzie pewnie wyglądać: Dzień dobry. Tu linia aborcyjna NFZ. Jeśli zgrzeszyłaś i teraz chcesz zabić swoje nienarodzone dzieciątko, wciśnij 1. Jeśli chcesz się wyspowiadać, wciśnij 2. Masz informacje o nielegalnych aborcjach, wciśnij 3. Połączenie z prokuratorem, wciśnij 9. Powrót do menu i wiary ojców: wciśnij 0.
 5. Podpisał ale pewno nie chciał 🙂 Ale one, te pisdraki taki mają standard. Nawet wynoszą takich na najważniejsze urzędy w kraju. W końcu same pewno lubiom sobie pociumkac tu i ówdzie .
 6. Gwiazdy PiSu ostatnich dni: Poseł Czarnek - wybitny intelektualista, ostoja etyki i tolerancji, adiunkt Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego - jako katolik jestem dumny z tego wybitnego moralisty, człowieka kochającego chrześcijańską miłością swoich braci homoseksualnych. Ciekawi mnie czy uczestniczył w ostatnią niedzielę we Mszy Św i przyjął Komunie Św. dając świadectwo swojemu chrześcijaństwu i miłości do bliźnich. Prezydent Duda - pionier walki o równouprawnienie wszelkich mniejszości -wyznaniowych , seksualnych, etnicznych, narodowościowych, ludzi wykluczonych, wielki mówca - który nigdy podczas przemówień nie nakręca się jak pijaczyna na meczach piłkarskich w klasie B, przykład osoby wybitnie zrównoważonej emocjonalnie, jako Polacy możemy być dumni z jego postawy na całym świecie, silny niezależny prezydent przed którym truchleje cały świat, a najbardziej pewien mieszkaniec Żoliborza ( ten któremu ludzie drugiego sortu zajmują w sposób nikczemny chodnik przed chałupą.) Poseł Żalek - ach co za ogromny przykład etycznej, przesyconej moralnością postawy wobec wszystkich innych braci i ludzi inaczej myślących, co za szacunek i umiłowanie do drugiego człowieka, wielki katolik niesłusznie posądzany przez wrogie siły i kondominium rosyjsko-niemieckie o poważna chorobę psychiczną.
 7. hi_aro

  Polityka

  Bo w większości są ukrytymi gejami, transseksualistami i lesbijkami... A że byli wychowani w homofobicznych rodzinach, boją się coming out-u i ostracyzmu w grupie PIC normatywnej... Karceni za trzymanie rąk pod kołdrą, ukradkiem oglądający pornole, uprawiający w kiblach royal wanking i regularnie latający samolotami rządowymi do burdeli na Podkarpaciu. No i jak wyglądaliby na mszach u Rydzyka :)
 8. argus

  Polityka

  Przypadkiem powiedział prawdę ... I celowo nie wstawiam tego do topicu satyrycznego 😉
 9. Pani Olejnik ma bezapelacyjnie rację(cytowane słowa na różowej grafice), wszak muchomor z Torunia to ani ojciec biologiczny, ani duchowy Polaków ! Poza tym, co to za "ojciec " , który okradł własne dzieci (czytaj:Polaków) ze świadectw udziałowych?
 10. Aleś ty głupi... Rosja eksportuje ca. 200 mld m3 gazu. W 2019 Polska kupiła z Rosji 9mld czyli mniej jak 5% całości. Jak Polska przestanie kupować, kupią inni więc to dla kolapsu Rosji nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Ma za to i poważne znaczenie dla nas bo mając zamortyzowaną już infrastrukturę przesyłową, przy inteligentnej strategii negocjacyjnej (oczywiście nie przy pisorach) mamy duże szanse na jedną z najniższych cen surowca w Europie. Ba, powinniśmy wręcz zwiększać na dobrych warunkach zakupy rosyjskiego, taniego gazu, nawet kosztem ograniczania polskiego wydobycia, bo po co eksploatować własne złoża, skoro można tanio kupić cudze. I budowa gazoportu i rurociągu ze złóż norweskich to posunięcia i mądre i rozważne, bo dające w razie fumów i fochów Rosji możliwość pokazania gestu Kozakiewicza, ale cenę gazu jaką są w tej sytuacji gotowi dać Rosjanie jest raczej nie do przebicia przez nikogo. Tylko idiota mogąc kupować tanio, ze względu na jakieś swoje polityczne fobie będzie kupował drożej. Proste to jak budowa cepa, ale widać do niektórych zakutych i oczadziałych nienawiścią łbów to nie dociera...
 11. argus

  Polityka

  Żadne jaja. Każdy z nich w pełni na poważnie pisze takie idiotyzmy. Sprawa jest ewidentna: każdy, któremu katolska indoktrynacja zryła mózg za młodu, będzie potem bezrefleksyjnie powtarzał każdą bzdurę, która tejże katolskiej korporacji ułatwi utrzymanie uprzywilejowansgo status quo.
 12. papageno

  Polityka

  Dziś publicznie okazałem swoje preferencje wyborcze. Na płocie zawisł olbrzymi baner Pana Trzaskowskiego. Z racji pozycji społecznej i osiąganych dochodów zaliczam się do klasy wyższej średniej. Nie mogę więc głosować na gołodupców, populistów, faszystów i innych takich. Nadto Pan Trzaskowski nie rani mojego poczucia estetyki. Plus bardzo duży. Alleluja i do przodu>
 13. chyba coś An-Jay podpadł, tudzież nie zasłużył.
 14. Ostatnio furorę robi hasło: TRZASK! I PO DŁUGOPISIE...
 15. Czyżby? Ułaskawianie nastąpiło 14 marca czyli po zarządzeniu wyborów (5 luty), a więc podczas już oficjalnie trwającej kampanii wyborczej. Nieoficjalna trwała dużo wcześniej. Kancelaria długopisu bezczelnie kłamie, że nie było gwałtu, bo ów ułaskawiony został skazany z art. 197, par. 3, czyli: § 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia: 1) wspólnie z inną osobą, 2) wobec małoletniego poniżej lat 15, 3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. To zrozumie chyba nawet taki małosprytny pisior jak ty. Nie jest istotne kto i z jakich powodów złoży wniosek o ułaskawienie z części wyroku (odsiadka i zakaz zbliżania), to że jest się prawomocnie skazanym gwałcicielem pozostaje. Że nigdy nie grzeszyłeś zbytnią inteligencją to wytłumaczę to teraz tak jak przeciętnemu pisiorowi: jak ukradniesz sąsiadowi krowę i pójdziesz po prawomocnym wyroku za to siedzieć to jesteś złodziej. Jak sąsiadowi się nagle coś odwidzi i wystąpi o twoje ułaskawienie to dalej pozostajesz złodziejem i żadne sofistyki i pseudointelektualne wygibasy tego nie zmienią. Dotarło matołku?
 16. asterix1

  Polityka

  Cały świat naukowy wstrzymał oddech - pis-owa pacynka zaprotestowała premier z tabletu
 17. No, no zawody w szambonurkowaniu nabierają tempa. Doganiasz glaziora i miłego [emoji106]
 18. asterix1

  Polityka

  Przed chwila wróciłem z pod sadu gdzie był zatrzymany kolega pod zarzutem "obrazy głowy państwa" na samochodzie było... został wypuszczony -samochód zostanie zwrócony w poniedziałek [Hidden Content]
 19. U pizdraków wszystko jest jakieś poyebane. Biała róża - symbol nienawiści, dżem - symbol braku patriotyzmu; Kaczyński, który by zaginął bezpowrotnie w pierwszym lepszym Kajfurze - symbolem światowca, araby w Janowie, przemienione w zagłodzone chabety - symbolem sukcesu galaktycznego, etc...
 20. hi_aro

  Polityka

  Zgłaszaj miernoto.... Dzieciaku, przeżyłem wszystkich moderatorów, przeżyłem oprócz Ciebie najbardziej chamskiego Szymona, Ciebie też przeżyłem, bo miałeś bana latami. A za takie teksty to Cię zgrilluję jak zwyczajną....
 21. zaczynają przechodzić samych siebie..... ewangeliści Szumowski i Morawiecki, czekamy kiedy zostaną ogłoszeni świętymi.
 22. Postaraj się bardziej. Walisz w dno od spodu. Skonsoliduj się z glaziorem. Razem dacie radę
 23. papageno

  Polityka

  Jasne Dochtór. Spinocze biurowe wygino u nas koleś, ten co nad jeziorem mu się spoliło. Po komputra popłynyłem do Malezji kajakiem, mom kilka. Chleb wypika babinka od Jacuńków, warzywa mom swoje. W Kaczych Dołach właśnie posiali len, bydo międlić, Franka utka, Zośka uszyje. Wczoraj łatalimy dziury w trakcie pod lasem, żeby łatwiej drzewo na zimę zwieźć, Krowiny dajo mleko, maselnice furkoco. Cysiek stawio wiatrak. Kto, kurde wyrabio łosełki do kosy i babki do klypanio? Kosy ukulim same. Musim jeszcze świce na zimę zdobyć, przeca nie byde świeciół gromnico. Prund kradniem z ty linii co to za lasem. No, gazety mus mieć, a czem się byde podciroł, z makulatury bierzem, jeden taki drze na taśmy. Do wychodka jak znaloz. Krucafuks, nie dalim się złodzijom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.