Jump to content
AudioRecki

Królowa jest tylko jedna! "Madame X" - zapowiedź

Sign in to follow this  
AudioRecki   |  

Kiedy na naszym rodzimym podwórku słyszymy "królowa jest tylko jedna" w kontekście muzyki, zaczynamy w swojej głowie układać na szybko jakieś rankingi i zestawienia. I już na wstępie zaznaczę - nie, nie chodzi o pseudo "królowe", które tak same się nazwały - śpiewając gdzieś po małych miasteczkach. Rzecz jasna nie podam żadnych nazwisk czy pseudonimów artystycznych, każdy z nas ma świadomość o kim może być mowa. Jak mawia mój znajomy - do Rabki warto wpaść i odetchnąć zdrowym powietrzem, a dobra muzyka nie potrzebuje dodawania sztucznego blichtru.

Tak, chodzi o prawdziwą królową popu - Madonnę. Przez ostatnie kilka lat  "Jej Wysokość" poszerzała zainteresowanie swoją osobą nie tylko poprzez muzykę, ale także jako producentka kosmetyków s serii MDNA.

Wracając jednak do samej muzyki, w 2015 roku ukazał się jej ostatni album "Rebel Heart". Album ten zyskał rozgłos nie tylko z powodu zawartości, ale w główniej mierze z powodu piractwa i wycieku demówek zrealizowanych na potrzeby płyty. Na całym świecie fani ściągali niedokończone piosenki Madonny, a izraelska policja aresztowała winowajcę przestępczego procederu. W tym czasie Madonna okrzyknęła się niewolnicą mediów - pokazując okładkę albumu i rozgłaszała w mediach, że padła ofiarą "intelektualnego gwałtu". Album okazał się solidną porcją dobrej muzyki, w której królowa pop pomimo swoich lat - pokazała, że jeszcze korony nie zamierza oddać.

W tym roku na rynku wydawniczym ukaże się kolejny album, mający tylko potwierdzić wysoką pozycję artystki w świecie muzyki. To, co cieszy najbardziej, to fakt, że nie wystąpiły żadne problemy jakie miały miejsce przy poprzednim albumie. 

Madonna juz w zeszłym roku zapowiedziała ukazanie się jej kolejnej płyty - Madame X", będzie to jej 14 album w całej dyskografii. W sieci ukazała się świetnie zrealizowana zapowiedź nowego albumu

W tym krótkim materiale filmowym znajdziemy fragment jednego z nadchodzących utworów. Kiedy dokładnie doczekamy się wydania nowego albumu “Madame X”? Tego artystka, przepraszam - królowa pop - nie powiedziała. Jedno pewne - ma być to w tym roku.

Wg. zapowiedzi Madame X jest tajną agentką, która podróżuje po całym świecie. Zmienia tożsamość, walczy o wolność, jest gospodynią, uczennicą, nauczycielką, święta...  Sporo tego.

Madonna w całej swojej karierze sprzedała pond 335 milionów płyt (wg. danych - więcej niż Queen!),a wśród jej największych hitów znajdują się takie utwory jak: "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer" czy " Live To Tell".

 

AudioRecki (Magazyn Kulturalny, AudioStereo)

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.