Jump to content
AudioRecki

Ofenbach z nową EP'ką już na jesieni.

Sign in to follow this  
AudioRecki   |  

Ofenbach to duet dwóch młodych przyjaciół. César de Rummel i Dorian Lauduique pochodzą z Francji i kilka lat temu dosłownie wdarli się do klubów swoim hitem "Be Mine". Swoją popularność zawdzięczają nie tylko imprezom klubowym, ale także "nowym mediom", w których duet można by rzecz wręcz króluje. Jeśli ktoś uśmiechnie się w tym momencie pod nosem i powie "królują tylko wielkie gwiazdy np. rocka" to już informuję  duet z Paryża   na swoim koncie ma obecnie ponad 575 milionów streamów oraz 260 milionów wyświetleń na Youtube! Można więc napisać wprost, że zawładnęli sieć swoją muzyką. Jak na tak młody team (Ofenbach powstało w  2014) muzyki też nie mają mało - choć daleko jeszcze do wielkich albumów i na razie cała dyskografia opiera się jedynie na singlach. Interesujące jest w tej historii też to, że César i Dorian rozpoczynali jako support dla innych gwiazd sceny klubowej ( Robin Schulz czy Tiesto), a obecnie często stanowią siłę napędową klubowych imprez. 

 

Na jesieni chłopaki z Ofenbach planują wydać nową EP'kę zatytułowaną "Ofenbach", mocno promując ją w sieci (i na imprezach) singlem ""Rock It". Dla wielbicieli gatunku i sceny deep house'owej pozycja wręcz obowiązkowa. 

 

 

AudioRecki (Magazyn Kulturalny, AudioStereo)

 

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.