Jump to content

Prince Originals już wkrótce w sklepach

AudioRecki
AudioRecki
Sign in to follow this  

Prince'a nie trzeba "reklamować" w żaden szczególny sposób. Człowiek, który zasłużył już za życia na miano wielkiego artysty, zostawił po sobie ogromną ilość muzyki, która będzie inspirowała i poruszała ludzi przez jeszcze wiele pokoleń. 

 

Prince był wzorem wolności artystycznej. Był jednym z najodważniejszych ludzi w branży muzycznej. Zaufał nie tylko mnie, ale całemu zespołowi TIDAL” – powiedział JAY-Z. „Kontynuowanie jego dziedzictwa poprzez muzykę jest dla nas zaszczytem, z którego nie mogliśmy zrezygnować.

 

Na połowę lipca (dokładnie 19 lipiec) zapowiedziany został wyjątkowy album "Originals". Jest to swoisty hołd złożony zmarłemu w 2016 roku artyście. Osoby zarządzające dorobkiem Prince'a przy współpracy z TIDALem oraz Warner'em oddają w ręce fanów i melomanów album wyjątkowy, zawierający 15 utworów, z czego aż 14 nigdy nie było wcześniej wydanych. To, co w tym albumie jest dodatkowo istotne, to ukazanie siły wpływu Prince'a na innych artystów i ich kariery. Jak wiemy lata 80 ubiegłego wieku były jednymi z najwspanialszych dla muzyki, a tacy artyści jak właśnie Prince realizowali się nie tylko jako piosenkarze, ale komponowali utwory dla innych. Z talentu "księcia" skorzystali m.in.:  The Time,  Sheila E., Vanity 6, Apollonia 6. Na obecnie zapowiadanym albumie znajdą się hity, które jeśli nie wyniosły w/w na szczyty sławy, to miały ogromny wpływ na ich dalszą karierę. 

"Originals" zapowiada się na wyjątkowe wydawnictwo, które nie tylko fani artysty powinni nabyć do swojej kolekcji. Na albumie znajdziemy oryginalną wersję megahitu "Nothing Compares 2 U" Sinead O'Connor. Czy potrzeba jakiejś większej rekomendacji?

 

 

Album jest dostępny w TIDAL z użyciem technologii MQA, w wersji fizycznych nośników ma się ukazać na CD, "czarnej" płycie i edycja kolekcjonerska "Purple Edition".

purple.thumb.jpg.b76aa5f7d738b03cdf636bac9df145ee.jpg

 

AudioRecki (Magazyn AudioStereo)

 

Prince "Original" (2019)

Lista utworów:

1 “Sex Shooter” (Apollonia 6)
2 “Jungle Love” (The Time)
3 “Manic Monday” (The Bangles)
4 “Noon Rendezvous” (Sheila E.)
5 “Make-Up” (Vanity 6)
6 “100 MPH” (Mazarati)
7 “You’re My Love” (Kenny Rogers)
8 “Holly Rock” (Sheila E.)
9 “Baby, You’re A Trip” (Jill Jones)
10 “The Glamorous Life” (Sheila E.)
11 “Gigolos Get Lonely Too” (The Time)
12 “Love… Thy Will Be Done” (Martika)
13 “Dear Michaelangelo” (Sheila E.)
14 “Wouldn’t You Love To Love Me?” (Taja Sevelle)
15 “Nothing Compares 2 U” (The Family/Sinéad O’Connor)

 

 

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Copland CSA 100

  Pomimo zauważalnego spadku popularności, a tym samym rozpoznawalności na naszym rynku, mając niejako na uwadze sentyment z dawnych lat do jednego z wielu moich ówczesnych obiektów westchnień, staram się w miarę regularnie zaglądać do portfolio, a gdy koniunkcja planet temu sprzyja również posłuchać we własnych czterech kątach, wyrobów jednego z przedstawicieli „starej gwardii” europejskiego Hi-Fi, czyli duńskiego Coplanda. Młodszym akolitom audiofilskich doznań nazwa ta może niewiele mówić, ale

  Fr@ntz
  [email protected]
  Wzmacniacze 1

  Dali Menuet SE

  Nie muszę chyba nikogo uświadamiać, że prawa fizyki dla wszystkich są takie same i najogólniej rzecz ujmując nie da się ich naginać według własnego widzimisię. Oczywiście spece od marketingu dwoją się i troją uparcie dążąc do zagięcia czasoprzestrzeni i zaklęcia rzeczywistości wmawiając potencjalnym nabywcom, że gorsze znaczy lepsze a taniej wykonane jest po prostu bardziej ekologiczne. Chociaż jeśli chodzi o ten drugi przykład, to niewątpliwie jest w nim ziarnko prawdy, gdyż biodegradacja jak n

  Fr@ntz
  [email protected]
  Kolumny 1

  IsoAcoustics Delos 1815M1

  W walce z wibracjami nie dość, że wszystkie chwyty są dozwolone, to każde z akcesoriów sprawdza się raz lepiej a raz gorzej i to nie tylko w zależności od konkretnego systemu, co również od destynacji, czyli pod czym wyląduje. Ponadto o ile doskonale wiadomo, że pasożytnicze rezonanse nigdzie nie są mile widziane, to najwięcej szkód są one w stanie wyrządzić wszędzie tam, gdzie odczyt danych odbywa się w sposób czysto mechaniczny, czyli w źródłach, ze szczególnym uwzględnieniem tych analogowych.

  Fr@ntz
  [email protected]
  Akcesoria 2

  Benny Goodman - Live In Hamburg 1981

  Polecam ciekawą płytę, na której zarejestrowany został materiał z jednego z ostatnich koncertów Benny'ego Goodmana w Niemczech z 1981 roku. Mocno zakorzenione w Amerykańskim Jazzie, radosne, swingowe melodie Benny'ego Goodmana wygrywane na klarnecie mieszają się z nowoczesnym, Europejskim Jazzem. Towarzyszą mu między innymi pochodzący z Danii Svend Asmussen oraz belgijski gitarzysta Philip Catherine. Realizatorem oryginalnego nagrania był Günter Pauler, któremu udało się zachować aurę intymności

  plastik1989
  plastik1989
  Muzyka

  Fiio M3 Pro

  M3-Pro to najnowszy odtwarzacz FiiO, który cechuje się kompaktowymi wymiarami. To trzecia generacja po Fiio M3, a później M3K, która ma na celu dać zupełnie inny standard dzięki ulepszonym funkcjom. To przede wszystkim trzykrotny wzrost mocy w stosunku do poprzedników, większy dotykowy wyświetlacz oraz wsparcie dla DSD128, APE, FLAC, WAV, WMA Lossless, Apple Lossless,  MP3, OGG, WMA, AAC, etc. Wymiary odtwarzacza to grubość 10 mm, szerokość 45 mm i wysokość 95 mm przy wadze 70 g i to rzeczy

  M@rgot
  [email protected]
  Akcesoria
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.