Jump to content
AudioRecki

Albo Inaczej... kontynuacja.

Sign in to follow this  
AudioRecki   |  

Zapewne wielu z Was pamięta koncert w ramach Red Bull Music Academy Weekender... to, co interesujące z tej imprezy z perspektywy czasu to 1. frekwencja - na imprezę było tyle chętnych osób, że problemem było dostać się na nią. I teraz numer 2 wyliczanki. Przypominacie sobie magiczny projekt Albo Inaczej? Tak, tak - znani i lubiani polskiej sceny, śpiewający "kawałki"  takich artystów jak Tede, Peja, czy Kaliber 44 czy  Leszka „Eldo” Kaźmierczaka.

I dochodzimy do najważniejszego, "Albo Inaczej" co można było przewidzieć ze względu na popularność i uznanie doczekało się nowej odsłony! Tym razem do udziału w opracowaniu hip-hopowego klasyka autorstwa donGURALesko zaproszenie przyjął nie kto inny jak... Muniek Staszczyk. W ramach projektu „Czarna Polana” powstała nowa wersja „Co to za miejsce?” - skomponowana przez Mariusza Obijalskiego. Tomasz Bagiński, Muniek Staszczyk, Michał Łojewski i Albo Inaczej w jednym projekcie? Tak -  jako kolejny projekt - "Czarna Polana"!

"Czarna Polana od początku była projektem, która ma na celu łączyć ludzi z bardzo różnych światów" Tomasz Bagiński

"Czarna Polana" to znacznie szerszy zakres, bo obejmuje kolekcję ubrań polskiej marki UEG. Założyciel i jednocześnie projektant UEG - Michał Łojewski, przygotował limitowaną kolekcję ubrań inspirowanych naturą. I na tym nie koniec... wszystko to powiązane jest z "Żubrówką Czarną".      Otóż  Michał Łojewski przy projektowaniu swoich ubrań inspirował się strukturą spękanego węgla drzewnego, którym filtrowana jest Żubrówka Czarna.

Na zakończenie całego projektu planowane jest otwarcie w centrum Warszawy Showroomu przy współpracy z Newonce. Odwiedzający będą mogli zobaczyć kolekcję UEG, spotkać się z Twórcami teledysku, a także co ważne - dowiedzieć się, co zainspirowało twórców do zaangażowania się w projekt "Czarna Polana". Jest też jeszcze jeden powód do zainteresowania się projektem - fanty z limitowanej edycji będzie można zdobyć na dalszym etapie konkursu "Czarna Polana pełna nagród".

 

 

 

AudioRecki (Magazyn Kulturalny, AudioStereo)

 

 

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.