Jump to content
AudioRecki

Estas Tonne wraca do Polski

Sign in to follow this  
AudioRecki   |  

 

 

 

 

 

W 2018 roku Estas Tonne odwiedził Polskę dając świetne popisy muzyki gitarowej na czterech doskonałych koncertach. Marzec poprzedniego roku dał więc okazję spotkania z mistrzem gitary i trubadurem XXI wieku. Estas wraca w kwietniu do Polski z kolejnymi czterema koncertami. W kwietniu 2019 będzie można ponownie spotkać się z artystą w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie.

                                                                                              1084097725_skanbiletu.thumb.png.d0efc54f21e45660a5e0333495c5f664.png

Estas Tonne jako postać pełna charyzmy i zaangażowania w każdy swój projekt muzyczny jest wręcz wyjątkowa na scenie muzyki gitarowej. Jak sam mówi, tworzy muzykę będącą drogą pomiędzy człowiekiem, a  Wyższą Jaźnią. Co ciekawe jego zdanie pokrywa się z opiniami tych wszystkich, którzy mieli okazję słuchać Estasa na żywo.

Jako muzyk skupia się w głównej mierze na docieraniu do słuchacza, łamie przy tym wszelkie zasady komercjalizacji muzyki - stąd tak częste otwarte występy uliczne w dużych miastach Europy.

"Dla Estasa Tonne muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości."

Koncerty Estasa Tonne to niesamowite przeżycie, wręcz obcowanie z muzyką tak mistyczną i głęboką w przekazie, że pozostającą na długi czas w naszej pamięci.

AudioRecki

p.s.

Czekamy na komentarze kto się wybiera i co sądzicie o muzyce Estasa Tonne

 

 

 

Estas Tonne (ukr. Естас Тонне, ur. 24 kwietnia 1975 w Zaporożu) – ukraiński gitarzysta, trubadur. Gra w stylu wywodzącym się z flamenco i muzyki cygańskiej, występuje na koncertach, festiwalach ulicznych, konferencjach i warsztatach jogi w Rosji, krajach bałtyckich i innych państwach Europy.

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.