Jump to content

Audioriver Fashion Nights, czyli targi mody w nowej odsłonie

audiostereo.pl
 Share


Ruszył nabór na trzecią edycję targów mody odbywających się w trakcie Audioriver. Dotychczasowy projekt Fashion Day został zastąpiony przez Fashion Nights, a to oznacza, że niezależne marki i projektantów spotkamy nie w rejonie Starówki, a w samym sercu festiwalu i nie w jedno popołudnie, a przez dwie koncertowe noce.

 

Poszukujemy wystawców, którzy chcieliby dotrzeć do blisko 30-tysięcznej publiczności, jaka przez dwie noce gromadzi się na płockiej plaży. Ludzie jeżdżący na Audioriver to niezwykła mieszanka, którą nie sposób opisać jednym zdaniem. Inaczej zachowują się i wyglądają fani techno, inni są miłośnicy drum & bassu, a jeszcze inaczej prezentują się osoby, które nie wiedzą za bardzo, kto gra na scenach, ale przyjechały, bo słyszały, że u nas jest świetna atmosfera :) Na pewno jednak większość z tych osób łączy chęć odróżnienia się od społeczeństwa płynącego głównym nurtem – czy to kulturowym czy właśnie modowym. Ludzie słuchający muzyki alternatywnej, często szukają także alternatywy dla oferty dostępnej w centrach handlowych. Stąd pomysł na targi mody organizowane na Audioriver.

 

Pomysł się przyjął i będzie realizowany już po raz trzeci. W poprzednich latach wśród wystawców znalazły się takie marki, jak Si-Mi, Risk made in warsaw, Staff by Maff, Alkopoligamia.com czy EVC Design. Tym razem marki i projektanci dostaną jednak nowe miejsce – dużo bardziej atrakcyjne niż w poprzednich latach, bo w miejscu i czasie trwania głównej części festiwalu. Tym samym tegoroczne targi będą trwały dwa dni: od 18:30 do godzin nocnych w piątek 29 lipca 2016 i podobnie w sobotę 30 lipca.

 

Marki zainteresowane udziałem w targach proszone są o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do końca maja 2016. Wszystkie potrzebne dokumenty oraz adres mailowy znajduje się w zakładce Moda. Do 15 czerwca wytypujemy marki, które wezmą udział w projekcie.

 

Ceny za stoisko, łącznie za dwie noce festiwalu:

Stoisko 3m2 - 300 zł netto

Stoisko 6m2 - 500 zł netto

Stoisko 9m2 - 700 zł netto

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.