Jump to content

BAT VK80i – zintegrowany wzmacniacz lampowy

EIC-Marketing
 Share


Firma Balanced Audio Technology ma przyjemność zaprezentować długo oczekiwany przez miłośników firmy, zintegrowany wzmacniacz lampowy. BAT VK80i charakteryzuje się w pełni zbalansowaną architekturą, co powoduje, że jego brzmienie natychmiast odróżnia się pozytywnie od konkurencji. Zgrabny, industrialny projekt oparty jest na flagowym systemie REX 3 i zawiera w sobie wiele technologicznych udogodnień wprowadzonych po raz pierwszy w tej właśnie serii. BAT VK80i jest wzmacniaczem typu "plug-and-play" i wykorzystuje te same co wzmacniacz mocy REX 3, bez bezpiecznikowe zabezpieczenia przeciwzwarciowe/termiczne i układy automatycznego biasu dla lamp końcowych. VK80i jest po prostu pięknie wyglądającym, cudownie brzmiącym, łatwym w obsłudze zintegrowanym wzmacniaczem lampowym.

Trioda wyjściowa 6C33C-B z w pełni zbalansowanym torem sygnałowym

Integra VK80i wykorzystuje na wyjściu triodę 6C33C-B co pozwala jej dostarczyć do głośników 55W mocy na kanał. Lampa 6C33C-B jest bardzo sprawna i oferuje wielokrotnie większą wydajność niż wersja tetrodowa 6550/KT90, która stosowana jest w większości tradycyjnych zintegrowanych wzmacniaczy lampowych. Dzięki zastosowaniu tej samej wysokoprądowej triody 6C33C-B co we flagowym wzmacniaczu mocy REX 3 Power, integra VK80i zapewnia wysoką wydajność prądową wymaganą do wysterowania trudnych, niskoimpedancyjnych kolumn głośnikowych. W pełni zbalansowana konstrukcja triod zapewnia naturalne odwzorowanie barwy i faktury harmonicznej instrumentów. Dzięki temu Twoje nagrania będą brzmiały: żywiej, finezyjniej i szczegółowiej.

BAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Black_Detail(INSTA).jpgBAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Black_Front(INSTA).jpgBAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Black_High_Angle_Left(INSTA).jpgBAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Black_Back(INSTA).jpgBAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Black_Inside(INSTA).jpg

Bez bezpiecznikowy obwód zabezpieczający – lepszy dźwięk i użytkowanie

W przypadku przeciążenia lampy wyjściowej wystarczy wyłączyć i ponownie włączyć VK80i, aby przywrócić normalną pracę. Eliminacja wewnętrznych bezpieczników przyczynia się do większej swobody grania i bardziej naturalnego odtwarzania muzyki. „Dźwięku” nie ogranicza jakość bezpiecznika, który znajduje się w torze sygnałowym wzmacniacza. Po pierwszym przesłuchaniu zgodzisz się, że „brak bezpieczników” to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie.

Inteligentny auto-bias – ułatwia użytkowanie

BAT_VK_80i_Integrated_Amplifier_Silver_High_Angle_Right(INSTA).jpg

Zaawansowana technologia zastosowana w VK80i eliminuje „ból głowy” użytkowników tradycyjnych wzmacniaczy lampowych, związany ze stałą potrzebę ustawiania odpowiedniego biasu dla lamp wyjściowych. VK80i wyposażony jest w inteligentną, automatyczną regulację biasu, która dostosowuje się do zmian napięcia sieciowego i starzenia się lamp, przy czym każda lampa wyjściowa posiada swój własny, dedykowany obwód. Układ zapewnia również, że VK80i brzmi wspaniale już w pierwszych kilku minutach odsłuchu.

Bez bezpiecznikowy układ zabezpieczający i automatyczna regulacja biasu w wysokoprądowych lampach wyjściowych (6C33C-B),  to przykład zaawansowanej inżynierii pochodzącej z referencyjnych produktów BAT. Dzięki temu zintegrowany wzmacniacz lampowy VK80i oferuje spektakularne brzmienie o głębokim basie, czystej średnicy, perlistych wysokich tonach, wysokiej mocy i potężnej dynamice, które uczyniły BAT jedną z najbardziej szanowanych marek w audio high-end.       

Jedyne co musisz zrobić, to posłuchać!

Specyfikacja VK80i

·       Moc wyjściowa na kanał: 55W 4Ω/8Ω

·       THD przy mocy wyjściowej: 3%

·       Pasmo przenoszenia: 8Hz - 200kHz

·       Impedancja wejściowa: 215 kΩ

·       Zastosowane lampy: 4x6SN7, 4x6C33C-B

·       Pobór mocy: 400W (bieg jałowy) 800W (pełna moc)

·       Pilot zdalnego sterowania – w całości metalowy

·       Wejścia: 1 x XLR, 3 x RCA

·       Regulacja głośności: drabinka rezystorowa – 90 kroków co 1dB

·       Wymiary (mm): 431 x 203 x 406

·       Waga (kg): 20

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.