Jump to content

Daj nam swój stary sprzęt, a my damy Ci rabat na elektronikę Musical Fidelity

Sklep.RMS.pl
 Share


Chcesz wymienić swoją elektronikę na lepszy model? Dobrze trafiłeś! Wystarczy, że przyniesiesz do nas swój stary sprzęt dowolnego producenta. W zamian my oferujemy nie lada rabaty na uznane w audiofilskim świecie komponenty Musical Fidelity. Promocja obejmuje wybrane, najbardziej lubiane wzmacniacze, odtwarzacze i przetworniki DAC austriackiego producenta

Czy warto? Pewnie, że warto! Oprócz zniżki na nowy sprzęt wysokiej klasy na nawet 5.000zł, sami zajmiemy się zutylizowaniem starego urządzenia - oczywiście w zgodzie ze wszystkimi normami i poszanowaniem środowiska.

 

spacer.png

Do promocji zalicza się między innymi prawdziwy "kombajn": wzmacniacz Musical Fidelity M6 500i o klasycznej konstrukcji dual mono z oddzielną sekcją zasilania dla każdej końcówki mocy, a nawet oddzielnymi transformatorami. To ważące słuszne 28 kilogramów urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w zestawach stereo, kina domowego, jak i w instalacjach będących kompromisem dwóch wymienionych zastosowań - i nie będzie to kompromis, w którym godzimy się na brzmieniowe niedopatrzenia i niedogodności. Jak to napisał recenzent wiodącego skandynawskiego magazynu audiofilskiego Lyd & Bild: "Przy 500W mocy to tak, jakby dostać Ferrari w cenie Fiata". Podpisujemy się!

spacer.png

W ramach naszej promocji, wymieniając stare urządzenie, za wzmacniacz Musical Fidelity M6 500i zapłacisz nie 21.995zł, a 16.995zł. To co, zapakować? 

 

spacer.png

Wzmacniacza Musical Fidelity M6si przedstawiać nikomu chyba nie trzeba. Za cenę 10.995zł (zamiast 12.495zł!) otrzymujemy moc aż pół kilowata - co to dla niego! Dzięki temu napędzimy bez trudu praktycznie każdą parę kolumn, a powtarzając za recenzją z bloga Stereo i Kolorowo: "Konkluzja może być tylko jedna Musical Fidelity M6si to pierwszorzędny wzmacniacz zintegrowany. Ma wszystko to, co powinno mieć współczesne urządzenie hi-fi." W końcu (tu przypominając słowa Radosława Łabanowskiego z Magazynu Audio) "Musical gra nie tyle miękko, co elastycznie; potrafi wymierzyć potężny cios, uderzenie może też być szybkie i twarde, ale... gdzieś tam zawsze tli się odrobina ciepła, która łagodzi najdynamiczniejsze fragmenty. Nie tracą one nic ze swojej energii, a zyskują na plastyczności, a przez to naturalności". Tego brzmienia nie da się nie lubić!

 

spacer.png

Seria M6s to też oczywiście odtwarzacz CD Musical Fidelity M6scd oraz przetwornik cyfrowo-analogowy Musical Fidelity M6s DAC. Jest na czym oko i ucho zawiesić, bo o cedeku w Magazynie Audio-Video możemy przeczytać, że "...to wyjątkowo udane połączenie przeciwstawnych cech, jak precyzja i dynamika oraz muzykalność i dobra jakość barw. Odtwarzacz zaskakuje poziomem wyrafinowania i w kategorii odtwarzaczy CD jest jednym z najlepszych w naszym teście." Zawsze polecaliśmy go jako urządzenie o świetnym stosunku jakości do ceny, a co dopiero teraz, kiedy przy wymianie na stare urządzenie dowolnego producenta jego cena spada z 12.495zł na 10.995!

 

spacer.png

O M6s DAC pisać dużo nie będziemy. Wystarczą słowa recenzentów HiFiChoice: "Musical Fidelity M6s DAC to świetny przetwornik, opierający swoje brzmienie na doskonałej szczegółowości i bardzo naturalnie zinterpretowanej barwie. Jego zadaniem jest poprawić dźwięk z cyfrowych urządzeń i z tej roli wywiązuje się bardzo dobrze.". Szczególnie w cenie obniżonej z 6.995zł na 6.295zł!

 

spacer.png

Jak M6, to i Musical Fidelity M6 Vinyl - dla fanów analogu! M6 Vinyl to urządzenie, którego parametry reprezentują najwyższe w swojej klasie standardy. Musical Fidelity oferuje w pełni zbalansowany tor oraz idealne dopasowanie elektryczne zarówno do wkładek MM (Moving Magnet) jak i MC (Moving Coil). Bogatą funkcjonalność M6 Vinyl zamknięto w minimalistycznej, eleganckiej obudowie. Urządzenie posiada trzy odseparowane, w pełni niezależne wejścia 2xRCA, dzięki czemu umożliwia wybór i przełączanie między trzema różnymi gramofonami lub ramionami gramofonowymi. Teraz za 6295zł zamiast 6995zł.

 

spacer.png

Musical Fidelity M5si "...porusza się z wyczuciem i oddaje zmiany w najlepszych proporcjach. W zakresie niskotonowym jest dla konkurentów niedościgniony; basu wcale nie jest bardzo dużo chwilami wydaje się wręcz, że M5si zachowuje pewną powściągliwość, co jest jednak cechą wielu bardzo mocnych wzmacniaczy. Dokładność i spokój jest nadrzędną cechą M5si grającego bez wysiłku, a zawsze punktualnie." Tak mówi redakcja Magazynu Audio, a my tylko dodamy, że w ramach promocji można M5si nabyć za o wiele mniej, bo 7.595zł zamiast 8.395zł.

 

spacer.png

Nie zapomnieliśmy oczywiście o serii M3s: Musical Fidelity M3si chociaż w okrojonej cenie, bo 4.995zł zamiast 5.495zł, to na pewno nie w okrojonej mocy i funkcjonalnościach. Według portalu Audiostereo "Musical Fidelity M3scd i M3si to nader rozsądnie wyceniony i porządnie zaprojektowany/wykonany zestaw. Brak wszechobecnych plastików, bądź krzykliwych dodatków bardzo ładnie koreluje z dojrzałym i uniwersalnym brzmieniem zdolnym zapewnić przyjemność z odsłuchów przez długie lata.". A skoro już o Musical Fidelity M3scd, to napomkniemy tylko, że i ten gagatek objęty jest naszą promocją, w trakcie której zamiast 5495zł zapłacimy za niego 4.995zł. Warto!

 

Zachęceni? Poniżej prezentujemy podsumowanie promocyjnych cen:

 

Musical Fidelity M6 500i (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 21 995zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 16 995zł

 

Musical Fidelity M6si (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 12 495zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 10 995zł

 

Musical Fidelity M6scd (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 12 495zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 10 995zł

 

Musical Fidelity M6s DAC (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 6 995zł

cena przy wymianie starego urządzenia:6 295zł

 

Musical Fidelity M6 Vinyl (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 8 395zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 6 295zł

 

Musical Fidelity M5si (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 8 395zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 7595

 

Musical Fidelity M3si (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 5 495zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 4995zł

 

Musical Fidelity M3scd (czarny lub srebrny)

cena katalogowa: 5 495zł

cena przy wymianie starego urządzenia: 4 995zł

 

 

Promocja trwa od 23.09.2019 do 20.12.2019

1. Rabat na wybrane urządzenia Musical Fidelity jest przyznawany według cennika
promocyjnego

2. Wymiana dotyczy wymiany urządzeń dowolnego producenta

3. Promocja obowiązuje wyłącznie na terytorium polski

4. Firma RAFKO Dystrybucja zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie w dowolnym
momencie

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.