Jump to content

Denon przedstawia soundbar z dźwiękiem 3.1.2 Dolby Atmos oraz bezprzewodowym subwooferem

Stworzony przez lidera rynku amplitunerów AV, soundbar Denon DHT-S517 z Dolby Atmos zamienia każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Denon DHT-S517 wykorzystuje potężny układ siedmiu przetworników, składający się z głośników wysokotonowych lewego/prawego kanału i głośników średniotonowych, dedykowanego kanału centralnego oraz dwóch głośników skierowanych w górę.

Espectro
 Share


Denon przedstawia soundbar z dźwiękiem 3.1.2 Dolby Atmos oraz bezprzewodowym subwooferem

 

Denon_DHT-S517_Soundbar_Lifestyle11.jpg 
Soundbar Denon DHT-S517 z bezprzewodowym subwooferem zapewnia spektakularnie immersyjne doświadczenie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® 3D


 
Eindhoven, 20 stycznia 2022 roku — Denon®, wiodący na świecie producent najwyższej jakości produktów rozrywki domowej i osobistego audio, prezentuje nowy system składający się z soundbaru DHT-S517 oraz bezprzewodowego subwoofera, które zapewniają kinowy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos 3D. System DHT-S517 został starannie zaprojektowany i precyzyjnie dostrojony przez Denon Sound Masters, aby zapewnić poruszający duszę bas, krystalicznie czyste dialogi i otaczający dźwięk przestrzenny 3.1.2 płynący z eleganckiego, dyskretnego urządzenia.
 
Stworzony przez lidera rynku amplitunerów AV, soundbar Denon DHT-S517 z Dolby Atmos zamienia każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Denon DHT-S517 wykorzystuje potężny układ siedmiu przetworników, składający się z głośników wysokotonowych lewego/prawego kanału i głośników średniotonowych, dedykowanego kanału centralnego oraz dwóch głośników skierowanych w górę. Współpracując z bezprzewodowym subwooferem, ta konfiguracja zapewnia niezrównaną klarowność, dynamikę i wymiarowość dźwięku znane z sali kinowej. Entuzjaści rozrywki docenią ekscytujące, realistyczne doświadczenie Dolby Atmos, które obejmuje obszerną scenę dźwiękową, mocny bas i zaskakująco czyste dialogi, idealnie pasujące do współczesnej muzyki, filmów i gier.

„Gdy producenci telewizorów zaczęli tworzyć coraz cieńsze ekrany o wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości obrazu, miejsce na głośniki uległo znacznemu zmniejszeniu, co skutkowało niższą jakością dźwięku” - powiedział Trip Randall, prezes Denon. „Dzięki naszemu najnowszemu soundbarowi DHT-S517 natychmiast poprawisz brzmienie swojego kina domowego uzyskując dźwięk 3D i przekonasz się, że Twoje wrażenia płynące z rozrywki zdecydowanie zmienią się na lepsze. Potrzeba sprawdzonej marki, takiej jak Denon, aby zapewnić tak spektakularny oraz immersyjny dźwięk, a wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze urządzeniu, które jest kompatybilne z każdym telewizorem.”

Łatwość użytkowania oraz uniwersalna kompatybilność

Denon DHT-S517 bezproblemowo współpracuje z każdym telewizorem. Za pomocą dołączonego kabla HDMI dźwięk z dowolnego telewizora Smart TV lub innego kompatybilnego źródła jest przesyłany do soundbaru za pośrednictwem funkcji HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC). Użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemową kontrolą głośności soundbaru za pomocą pilota do telewizora. Telewizory które nie oferują HDMI ARC można podłączyć przez cyfrowe wejście optyczne. Istnieje również dodatkowe wejście HDMI 4K UHD do bezpośredniego podłączenia multimedialnych urządzeń źródłowych HDMI do soundbaru.

Bezprzewodowy streaming muzyki

System Denon DHT-S517 to najlepsze centrum domowej rozrywki, zapewniające bezprzewodowy dostęp do ulubionych treści za pośrednictwem połączenia Bluetooth z dowolnym inteligentnym urządzeniem. Uzyskaj dostęp do milionów utworów, podcastów i innych programów z wyrazistością i bogactwem szczegółów w połączeniu z legendarnym brzmieniem Denon.
 

Klarowność dialogów

Technologia Denon Dialogue Enhancer zaimplementowana w modelu DHT-S517 poprawia zrozumiałość dialogów w filmach, wiadomościach, sporcie i innych treściach. Ta funkcja pozwala użytkownikom cieszyć się wyrafinowaną klarownością dźwięku dzięki trzem dostępnym trybom i dedykowanej kontroli poziomu głośności dialogów, która jest niezależna od ogólnej głośności systemu.

Tryby dźwięku i doskonała wydajność Denon

Denon DHT-S517 oferuje cztery tryby dźwięku dostosowane do każdej okazji: tryb filmowy, tryb muzyczny, tryb Pure i tryb nocny. W trybie Pure całe przetwarzanie dźwięku przestrzennego i inne dostosowane parametry zostają wyłączone, zapewniając najczystsze wrażenia słuchowe, jakich entuzjaści mogą oczekiwać od marki Denon. 
 

Cena i dostępność

Soundbar Denon DHT-S517 z bezprzewodowym subwooferem jest dostarczany w komplecie z kablami HDMI i optycznym, które zapewniają bezproblemową łączność. System DHT-S517 jest dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 1899 zł.

 

14_Denon_DHT-517_Sub_StudioB.jpg13_Denon_DHT-517_Soundbar_Sub_StudioF4.jpg12_Denon_DHT-517_Soundbar_Sub_StudioF3.jpg11_Denon_DHT-517_Soundbar_Sub_StudioF2.jpg10_Denon_DHT-517_Soundbar_Sub_StudioF1.jpg9_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioR.jpg8_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioL.jpg7_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioF.jpg6_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioD3.jpg5_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioD2.jpg4_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioD1.jpg3_Denon_DHT-517_Soundbar_StudioB.jpg2_Denon_DHT-517_Soundbar_Remoted_StudioF.jpg17_Denon_DHT-517_Sub_StudioR.jpg16_Denon_DHT-517_Sub_StudioL.jpg15_Denon_DHT-517_Sub_StudioF.jpg

 


Dalszych informacji udziela:

Marcin Pikułoński
e-mail: marcin.pikulonski@horn.eu 
tel: (22) 331 55 55
www.horn.eu

 

O marce Denon

Od 1910 roku Denon jest światowym liderem w tworzeniu najwyższej jakości produktów w branży kina domowego, komponentów audio i oprogramowania. Marka Denon jest rozpoznawalna na całym świecie dzięki swoim rewolucyjnym i przełomowym konstrukcjom, oraz szczyci się bogatą historią innowacji technologicznych, w tym rozwojem i komercjalizacją cyfrowego audio PCM. Denon Electronics jest własnością Sound United LLC. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.denon.com

 
O marce Sound United

Sound United zostało założone w 2012 roku z prostą misją - dostarczania światu radości poprzez dźwięk. Dziś jesteśmy jedną z największych na świecie firm oferujących rozwiązania AV i domem dla kilku legendarnych marek audio - Bowers & Wilkins™, Denon®, Marantz®, Polk Audio, Classé, Definitive Technology, HEOS, oraz Boston Acoustics®. Każda marka ma swoją własną filozofię i wyjątkowy charakter brzmienia domowej rozrywki.
     Dzięki dekadom doświadczenia Sound United nadzoruje projektowanie i produkcję różnorodnych produktów audio klasy premium, w tym głośników, soundbarów, amplitunerów, głośników bezprzewodowych, wzmacniaczy, gramofonów i słuchawek. Tworzymy niezapomniane wrażenia słuchowe dla szerokiego grona konsumentów w ponad 130 krajach.

Więcej informacji na temat Sound United i naszej misji można znaleźć na stronie www.soundunited.com. Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

 

 

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.