Jump to content

Denon przedstawia wysokiej jakości system Hi-Fi w samochodach Peugeot 308

Audionews
 Share


25 października 2013 roku – Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości urządzeń służących domowej rozrywce, ogłasza rozpoczęcie współpracy z francuskim producentem samochodów Peugeot. Współpraca ta ma na celu dostarczenie nowego, wysokiej jakości systemu Hi-Fi do nowego Peugeota 308.

 

Jak można się spodziewać, nowa generacja samochodu Peugeot 308 jest wyposażona w najnowsze elektroniczne systemy wsparcia kierowcy: inteligentny tempomat, system ostrzegania przed kolizją, czujniki parkowania i asystenta martwego pola. A według każdego, kto miał przyjemność skorzystania z jazdy testowej tym samochodem, jedną z najlepszych i najbardziej udanych niespodzianek jest dostępny opcjonalnie najwyższej jakości system Hi-Fi, specjalnie zaprojektowany przez firmę Denon. Zespół ponad 25 dedykowanych inżynierów Denon, 34 000 godzin przeznaczonych na stworzenie i specjalistyczne strojenie dźwięku oraz ponad 100 spotkań technicznych zespołów firm Peugeot i Denon mówią same za siebie .

Nowy System Hi-Fi oferuje typowy dla marki Denon potężny, naturalny i precyzyjny dźwięk. Aby uniknąć wielkiego i cieżkiego systemu wymagającego dużych pokładów energii, opracowano w pełni nowy zestaw wysokowydajnych i lekkich komponentów audio:

- Głośniki wysokotonowe (25mm) z miękką kopułką posiadające komory rezonansowe dla zminimalizowania zniekształceń; w pełni aktywne i sterowalne - w przedniej części pojazdu.

- Głośniki niskotonowe CosCone™ (165mm) o wysokiej czułości i długim skoku, ale o niskiej wadze i rozmiarach, aby zapewnić możliwość ich eleganckiego zamontowania w drzwiach samochodu.

- Subwoofer o mocy 100 W, zintegrowany w bagażniku

- W pełni cyfrowy, 8-kanałowy wzmacniacz klasy D, z systemem uwzględniającym wpływ hałasów ulicznych i zarządzający zniekształceniami oraz zależnej od prędkości pojazdu charakterystyki dźwięku i poziomu głośności.

System przewiduje także dwie możliwości wyboru inteligentnej dystrybucji dźwięku. Jeden ukierunkowany na kierowcę, dający mu wyjątkowy, audiofilski poziom wrażeń ze słuchania muzyki, a drugi zapewniający radość wszystkim pasażerom, zarówno tym z przodu jak i z tyłu. Dowiedz się więcej na www.denon.eu/peugeot .

post-49868-0-44620500-1383121355_thumb.jpg

post-49868-0-87319500-1383121360_thumb.jpg

post-49868-0-77358200-1383121365_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.