Jump to content

Funai LH7-M32BB

dskrzyp
 Share


Funai Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce przedstawia swój najbardziej dopracowany spośród dotychczasowych modeli telewizor LCD. LH7-M32BB to 32calowy odbiornik HD Ready z wbudowanym tunerem cyfrowym DVB-T/MPEG-4, trzema wejściami HDMI, dodatkowymi funkcjami poprawy obrazu i regulacji dźwięku a przy tym jeszcze smuklejszy, lżejszy i zużywający mniej energii. Dodatkowo producent oferuje 5 lat gwarancji w tym 2-letni program ochrony „zero martwych pixeli”.

 

OBRAZ i DŹWIĘK - zachwycające wrażenia gwarantowane

 

Nowoczesny ekran LCD produkowany przez Funai zapewnia zachwycający obraz o wysokiej rozdzielczości HD. Czas reakcji matrycy, mierzony metoda black-to-white, to zaledwie 5 ms. – co w praktyce oznacza zero smużenia. Doskonałe właściwości ekranu Funai uzupełnia bardzo wysoka wartość kontrastu statycznego wynosząca 2500 : 1. Warto przypomnieć, że kontrast ten charakteryzuje daną matrycę oraz jej jakość, a nie zdolność elektronicznej korekcji obrazu do „ulepszania” tego, co jest w stanie wyświetlić ekran (tzw. kontrast dynamiczny). Dodatkowe funkcje regulacji obrazu i dźwięku, takie jak cyfrowa redukcja szumów, redukcja błędów koloru, adaptacyjna regulacja luminancji oraz funkcje wspomagające niedosłyszących i niedowidzących sprawią, że nowy model marki Funai przekona każdego, nawet najbardziej wymagającego telewidza.

 

WZORNICTWO – nie pomylisz go z żadnym innym

 

Projektanci Funai dołożyli starań, aby forma nowego telewizora była nietuzinkowa i wyróżniała go spośród wielu dziesiątek modeli dostępnych na rynku. Zadanie to, choć niełatwe, udało się zrealizować z pełnym powodzeniem. Efekt pracy projektantów to elegancka obudowa o prostych kształtach. W modelu LH7-M32BB wyróżnikiem jest oryginalny element stylizacji znajdujący się w dolnej części obudowy. Ukształtowany w łuk, nieco wysunięty ku przodowi niewielki próg jest "znakiem rozpoznawczym" nowej rodziny. Dodatkowo obudowa została jeszcze bardziej „odchudzona”, przez co telewizor jest jeszcze lżejszy. Tak jak inne telewizory Funai , tak i ten model jest przystosowany do uchwytu ściennego.

 

FUNKCJONALNOŚĆ I WYPOSAŻENIE - czego chcieć więcej?

 

Aby cieszyć się wspaniałym obrazem HD o wysokiej rozdzielczości nie wystarczy jedynie dobra matryca LCD. Potrzebne są także odpowiednie rodzaje złączy do przekazywania sygnałów HD. Nowy telewizor oddaje do naszej dyspozycji aż 3 wejścia HDMI, przy czym jedno z nich jest umieszczone z boku obudowy, co docenią np. miłośnicy konsol oraz użytkownicy urządzeń podłączanych czasowo do telewizora. Pozostałe dwa złącza HDMI oraz złącze komponentowe umożliwiają swobodną współpracę z trzema innymi źródłami obrazu wysokiej rozdzielczości. Obecność złącza PC-in spodoba się użytkownikom komputera - w trybie PC ten telewizor pracuje jak monitor o przekątnej 32"!

 

CYFROWY TUNER MPEG-4 - obraz telewizyjny HD bez dodatkowych inwestycji

 

Wbudowany tuner DVB-T/MPEG-4 do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej sprawia, że możesz cieszyć się obrazem o wysokiej rozdzielczości korzystając z dotychczasowej naziemnej anteny. Już dziś mieszkańcy niektórych regionów Polski znajdują się w zasięgu testowej transmisji DVB-T. Od jesieni 2009 rozpoczyna się oficjalnie nadawanie programów cyfrowych, początkowo na wybranych obszarach, a docelowo na terenie całego kraju. Pod względem dostosowania do cyfrowych standardów telewizji DVB-T nowy telewizor Funai jest kompletny i gotowy do użycia. Żadnych dodatkowych kosztów.

1461166_2.jpg

1461166_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Zdecydowałem się na zakup tego modelu przed paroma dniami i jestem pod wrażeniem szczegółowości, jak na rozdzielczość 1366x768. Na moim monitorze z matrycą S-PVA i rozdziałką 1680x1050 jest znacznie gorzej. Stawiam, że jest to spowodowane bardzo dużym współczynnikiem kontrastu, bo detale wychodzą najbardziej w ciemnych miejscach. Polecam każdemu, kto szuka taniego i dobrego telewizora.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałem się na zakup tego modelu przed paroma dniami i jestem pod wrażeniem szczegółowości, jak na rozdzielczość 1366x768. Na moim monitorze z matrycą S-PVA i rozdziałką 1680x1050 jest znacznie gorzej. Stawiam, że jest to spowodowane bardzo dużym współczynnikiem kontrastu, bo detale wychodzą najbardziej w ciemnych miejscach. Polecam każdemu, kto szuka taniego i dobrego telewizora.

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.